Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:38

Może taki, że jeżeli 6-krotny zdobywca Scudetto z rzędu, dwukrotny finalista najbardziej kasowych rozgrywek na świecie w ostatnich trzech latach, chce piłkarza 6. drużyny poprzedniego sezonu Serie A, to po prostu go kupuje i sam wypożycza? Jakoś nigdy nie widziałem, żeby ogon machał psem, zazwyczaj jest odwrotnie.


Mefisto

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 53
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:43

Kibice Milanu widzę, poczuli, że mogą kupić każdego za każdy pieniądz i nie muszą przy tym nikogo sprzedawać. Wpadł bogaty wujek ze wschodu i wolno wszystko, a po transferze Bonucciego, że mogą sobie robić Juventus jak chcą. A jak pokazał przykład Igły i Pjanicia, jak Locatelli będzie chciał przejść do Juventusu, to przejdzie. Mam nadzieję, że Marotta i Agnelli nie pozwolą, by Milaniści głupio się uśmiechali na myśl o Juventusie i zrobią wszystko, żeby teraz ich trochę zabolało.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:43

gpl88 pisze:
tomassi14 pisze:
LukaszG / DLuGi pisze:Mam wrażenie, że połowa użytkowników juvepoland ćpa widząc pojawiające się nazwiska :prochno:

Zastanawiam się dlaczego nie wyciągnęliśmy z Milanu De Sciglio przy okazji transferu Leo (skoro go chcemy). Milan nie był w stanie dać więcej niż 42mln, to trzeba było "krzyknąć" 42mln + De Sciglio :think:
Bo Milan chcial szybko przeprowadzic transakcje zeby Leo do Chin jechal, napewno temat MDS byl poruszany przy negocjacjach i wstepnie lub calosc juz zostało ustalone

No jak im zgarniemy Locatelliego to ciekawe kto bedzie wygranym, oni czy my
Nie zgarniecie :) chłopak albo pójdzie na wypożyczenie albo będzie dostawał swoje szanse i się rozwijał przy Biglii. Jaki byłby sens sprzedawać go wam gdzie wylądował by w Sassuolo zapewne bo u was nie ma szans na grę? Przecież sami możemy go wypożyczyć.
A myslisz ze dostaliscie Bonucciego bo Leo tego chcial ? Nie wierze ze juve nic nie ugrało przy okazji :C :C :C :C


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:50

I wypłynął Kroos na powierzchnie, są nieśmiałe informacje, że Juve i Inter są zainteresowane, a Real byłby skłonny go opchnąć za 80m. Nadal nie mieści mi aię to w głowie.

A za Locatellego podziękuję. Pseudotalent jakich wiele.


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:52

Vincitore pisze:I wypłynął Kroos na powierzchnie, są nieśmiałe informacje, że Juve i Inter są zainteresowane, a Real byłby skłonny go opchnąć za 80m. Nadal nie mieści mi aię to w głowie.

A za Locatellego podziękuję. Pseudotalent jakich wiele.
Matic podobno prosi Romków o transfer do Man Utd,oni wola oddac go nam


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:52

Mefisto pisze:Kibice Milanu widzę, poczuli, że mogą kupić każdego za każdy pieniądz i nie muszą przy tym nikogo sprzedawać. Wpadł bogaty wujek ze wschodu i wolno wszystko, a po transferze Bonucciego, że mogą sobie robić Juventus jak chcą. A jak pokazał przykład Igły i Pjanicia, jak Locatelli będzie chciał przejść do Juventusu, to przejdzie. Mam nadzieję, że Marotta i Agnelli nie pozwolą, by Milaniści głupio się uśmiechali na myśl o Juventusie i zrobią wszystko, żeby teraz ich trochę zabolało.
Higauin i Pjanic mieli klauzule wykupu, Locatelli jej nie ma(chyba), jeśli myślicie że będzie tak łatwo jak z tamtą dwójką, to się rozczarujecie.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:52

Jedyne co jest mi w stanie przyjść do głowy to chęć podjęcia nowych wyzwań przez Kroosa. On w Realu wygrał już wszystko i tylko to wydaje się być jakimś tam argumentem na naszą korzyść.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:54

Vincitore pisze:I wypłynął Kroos na powierzchnie, są nieśmiałe informacje, że Juve i Inter są zainteresowane, a Real byłby skłonny go opchnąć za 80m. Nadal nie mieści mi aię to w głowie.
Nawet jeżeli jest w tym 0,001% prawdy to przy przyjściu Kroosa z automatu musimy przejść na 433 co powoduje, że i tak potrzebujemy bardzo dobrego DM. No i przyszły niedoszły Messi nie nadaje się do tego ustawienia.:think:
Vincitore pisze:A za Locatellego podziękuję. Pseudotalent jakich wiele.
W końcu ktoś podziela moje zdanie. :ok:
Jest Bentancur i Mandragora na nich powinniśmy stawiać.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2017, 11:57 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:57

Vincitore pisze:I wypłynął Kroos na powierzchnie, są nieśmiałe informacje, że Juve i Inter są zainteresowane, a Real byłby skłonny go opchnąć za 80m. Nadal nie mieści mi aię to w głowie.
W Anglii newsy nieśmiało donoszą , że Real nadal żywo zainteresowany jest De Geą. United ma oczekiwać (vel odstraszać?) propozycją wymiany na Kroosa własnie.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 11:59

Hehe że niby środek pomocy Pjanic - Kroos - Matic? :prochno: :facepalm:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:07

tomassi pisze:Matic podobno prosi Romków o transfer do Man Utd,oni wola oddac go nam
Z kolei wloskie media podaja "na swiezo", ze Matic z wielka ochota przenioslby sie do nas. O tych naciskach do United byla mowa, owszem, ale przed naszym medialnym zainteresowaniem.

Nie wierze w to, ze oddadza nam Maticia, by miec za rok Sandro, badzmy powazni. Maticia oddadza tak czy inaczej, bo jest poza kadra, a United jest wrogiem, w gre wchodza natomiast tylko nasze kluby. Nawet jesli faktycznie bedzie chcial za rok odejsc (a nie ma zadnych przeslanek, ze w ogole chce nas opuscic) to raczej do ambitniejszego klubu. Swoja droga niezla beka i z kibicow, i Conte. Fani sa codziennie karmieni info, ze done deal w przypadku tego czy tamtego albo prowadza w wyscigu po danego gracza. :ahsisi:

Jesli Real chce sprzedac Kroosa, a my tak od kilku tygodni o niego zabiegamy to moze sie dogadamy? Wykluczmy na starcie inter, bo Toni jest ambitnym zawodnikiem. W Madrycie wygral wszystko, faktycznie moze chciec szukac sukcesow gdzie indziej. Real z kolei ma ponoc zrobic jedno wolne miejsce dla mlodego, ktorego dopiero co pozyskali z Betisu. Jesli cos jest na rzeczy to Sami ostro tam dziala i nas zachwala, jesli Real faktycznie chce go sprzedac za 80 mln, a my mamy takie srodki i jesli udaloby sie nam dogadac to klekajcie narody. :shock: To jest swiatowa czolowka.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:17

Pytanie do forumowiczów. Czy wg was Kroos to TOP ? . Pytam, bo wiem, że tutaj TOP ma różne postacie :prochno:


Kroos Pjanic Matić mogliby stworzyć coś na wzór Casmiro Modrić Kroos w Realu. Oczywiście to na razie mrzonki. Ale taki system w środku zapewniłby nam dominację w każdym meczu Serie A i w każdym w Europie (poza meczem z Realem ;) ).


Spokojnie nie odpływam ( bo licze na Mbappe :prochno: ).

Pytanie czy grając 4:3:3 mamy miejsce dla Dybali? Nie, więc chyba ten pomysł odpada. No chyba, że szykujemy miejsce Dybali na prawym skrzydle. On tam mega często schodzi podczas gry, wbiegając z dryblingiem do środka. Coś alla Robben, tylko jest jedna mega wada. Pawełek jest po prostu wolny, dynamiczny ale wolny.

Chociaż i tak jestem w stanie sobie wyobrazić z przodu Costa-Higuain- Dybala a w obwodzie Bernarderschi walczący z Dybala i Costa o pierwszy skład.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2017, 12:22 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:20

CavAllano pisze:Nawet jesli faktycznie bedzie chcial za rok odejsc (a nie ma zadnych przeslanek, ze w ogole chce nas opuscic) to raczej do ambitniejszego klubu.
Takie postrzeganie sprawy można sobie mięzy bajki wsadzić, przekonaliśmy się o tym rok temu w przypadku Pogby. Fakty są takie, że United grzebie dłużej przy transferze Maticia. Na początku mówiło się o wyborze między nim, a Fabinho. Teraz plotki dotyczące Brazylijczyka z Monaco ucichły bezpowrotnie. Na pewno pewnym argumentem dla samego zawodnika jest osoba Mourinho i to na pewno ma znaczenie. Pytanie co zrobi Chelsea. Znając całą sytuację wątpie by Juve przedstawiało wysokie oferty jakie oczekują The Blues.
CavAllano pisze:Swoja droga niezla beka i z kibicow, i Conte. Fani sa codziennie karmieni info, ze done deal w przypadku tego czy tamtego albo prowadza w wyscigu po danego gracza. :ahsisi:
Sky podaje, że frustracja Włocha rzeczywiście ma miejsce. Conte nie zna realiów rynkowych, wydaje mu się, że jak klub ma kasę i ją rzuca na stół to już transfer powinien się dokonać, sam jest człowiekiem niezwykle emocjonalnym i humorzastym co nie pomaga w załatwianiu tego typu działań. Ja się tym kompletnie nie przejmuje i powtórzę, że stanowisko menagera przerasta Antonio.
LukaszG / DLuGi pisze:Hehe że niby środek pomocy Pjanic - Kroos - Matic?
Nie wiem czy rzeczywiście taki zestaw jest możliwy, ale dla osób które nie widzą Pjanicia, Kroosa i Dybale w składzie, zasugeruje że jedną z opcji zobaczenia ich wszystkich może być ustawienie... 3-5-2. Po stracie Bonucciego większy ciężar w rozgrywaniu może spoczywać na dwóch graczach z pomocy.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:23

Myślę, że mamy naprawdę duże szanse na Maticica ze względu na tą całą sytuację z Lukaku pomiędzy Chelsea a ManU. Co do Kroosa to byłoby fajnie, w końcu byłby to TOP, tylko rzeczywiście co wtedy z naszą taktyką, bo do dwójki z Pjaniciem to tak średnio, a przejście na 433, to taktyka w której raczej nie odnalazł by się np. taki Dybala.

Co do Lichsteinera to ja bym go na ten sezon jeszcze zostawił, wymiana obu prawych obrońców na nowych to jednak bardzo duże ryzyko, a Liechsteiner jako zmiennik jeszcze da radę.

Locatelli mnie nie przekonuje, chyba że za jakieś przyzwoite pieniądze i tylko jeśli miałby być w miejsce kogoś z trójki: Rincon, Lemina, Sturaro. W innym wypadku szkoda sobie zawracać głowy, mamy pilniejsze potrzeby, a wątpię by Milan go puścił za grosze.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:28

Nicram_93 pisze:Co do Kroosa to byłoby fajnie, w końcu byłby to TOP, tylko rzeczywiście co wtedy z naszą taktyką, bo do dwójki z Pjaniciem to tak średnio, a przejście na 433, to taktyka w której raczej nie odnalazł by się np. taki Dybala.
Uwagę rozrysowuje (czego nienawidzę), ale żeby zobrazować:
Buffon - Barzagli, Benatia, Chiellini - Bernardeschi, Pjanic, Kroos, Khedira, Sandro - Dybala, Higuain.

PS: Dajmy sobie spokój zamartwianiem nad taktyką. Jeśli transfer Kroosa jest rzeczywiście możliwy to trzeba zrobić wszystko by trafił własnie do nas.


Zablokowany