Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:39

Cabrini_idol pisze:
Gandalf8 pisze:Już pisałem i powtórzę - wolę, żeby odszedł Bonucci niż Sandro jeśli któryś odejść musi.

I nie kupimy żadnego Manolasa ani nikogo do pierwszego składu. Najwyżej wypożyczymy kogoś jako 5-tego obrońcę. Będziemy grać Chiellinim i Ruganim a Barzagli i Benatia jako zmiennicy + ktoś jeszcze na ławkę po taniości.
I co wygląda to źle, jeśli dzięki sprzedaży Bonucciego wzmocnimy ofensywę i ŚP ? Wg mnie nie. i wcale nie uważam tego jako krok w tył. Zresztą wszystko się wyjaśni po 1 rundzie sezonu ;)
No nie wygląda źle, bo Bonucci to gracz świetny, ale błędy też popełnia, np w finale LM. Zacznie wreszcie grać Rugani, za rok przyjdzie Caldara. Na Chiellinim i Barzagliego nie zarobimy, jedynie na Bonuccim można a jeśli ma spine z Allegrim to tym bardziej sam może chcieć odejść. Ale nie za 30 czy 40 milionów do wszystkich diabłów :!


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:39

Akurat Bonucci podskoczyc by nie mogl, bo za rok turniej w Rosji. Tak "o" treningow by sobie nie odpuszczal. Ale po co to poruszac.

Gdyby jeszcze zrekompensowali to dobrymi transferami na prawa i do srodka... Zartowalem.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:40

Julek997 pisze:Juventus to bardzo specyficzny klub. Po 1 treningu po wakacjach Conte odchodzi a w jego miejsce Allegri ( w tamtej chwili nikt nie dowierzał co się dzieje ). Rok temu jakie pogłoski, że za 90mln Higuain przyjdzie, nikt nie wierzy a tu nagle official. Teraz z Bonuccim to samo.

Juventus na rynku tranferowym nie zachowuje się jak topowy zespół, który wygra LM. Co roku jakieś duże przetasowania, wielu zawodników odchodzi, wielu przychodzi. Stablizicacji zero.

A tak w ogóle to wyobrażacie sobie aby Sergio Ramos odszedł teraz nagle do Valenci ??


Z tym Bonucci to niezły szook.


Teraz to mnie nie zdziwi nawet transfer Buffona do Interu.
Monte Cristo pisze:Szok z tym Bonuccim. Biorac pod uwage to w jakim miejsu jest teraz Milan, Leonardo zamiast podac sobie reki z Allegrim idzie na bardzo przedwczesna pilkarsna emeryture, bo co on tam ugra w tym Milanie.

Mam nadzieje ze sie wszystko ulozy po naszej mysli - czyli ze Bonucci zostanie.

Ile wytrzymał podział tematu mercato na informacje i dyskusję ?


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:41

Czy ktoś mógłby "posprzątać" w temacie z informacjami o okienku transferowym? Z tego co widzę, to ludzie nie rozumieją, że tam się nie pisze..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:42

Jedyną opcją na zastąpienie Bonu jest wcześniejsze ściągniecie Caldary. Mamy asa po swojej stronie w osobie Orsoliniego, trzeba to wykorzystać. Chiellini i Barza na LM, a Rugani i Caldara na SerieA, żeby się chłopcy zgrywali i za rok stanowili parę stoperów Juve na lata. W ten sposób aż tak bardzo nie odczujemy straty Bonuca. Ja już się oswoiłem z jego odejściem, bo były przesłanki do tego już od dwumeczu z Porto i tego odesłania na trybuny. Do tego ta kłótnia w przerwie finału LM tylko dolała oliwy do ognia (jeśli to prawda). Daliśmy mu szansę na odkupienie, a piłkarz pokazał, że ma klub gdzieś. Dlatego jego odejścia nie żałuję, szkoda tylko zmniejszenia jakości w defensywie. Trzeba trzymać kciuki, że Barza z Kielonem pociągną tę karawanę.

Ps. Te wcześniejsze plotki o próbie zakontraktowania Pepe świadczą o tym, że odejście Bonu było pewne już od jakiegoś czasu, a my szukaliśmy taniej opcji na jego zastępstwo.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:42

kawek pisze:
Julek997 pisze:Juventus to bardzo specyficzny klub. Po 1 treningu po wakacjach Conte odchodzi a w jego miejsce Allegri ( w tamtej chwili nikt nie dowierzał co się dzieje ). Rok temu jakie pogłoski, że za 90mln Higuain przyjdzie, nikt nie wierzy a tu nagle official. Teraz z Bonuccim to samo.

Juventus na rynku tranferowym nie zachowuje się jak topowy zespół, który wygra LM. Co roku jakieś duże przetasowania, wielu zawodników odchodzi, wielu przychodzi. Stablizicacji zero.

A tak w ogóle to wyobrażacie sobie aby Sergio Ramos odszedł teraz nagle do Valenci ??


Z tym Bonucci to niezły szook.


Teraz to mnie nie zdziwi nawet transfer Buffona do Interu.
Monte Cristo pisze:Szok z tym Bonuccim. Biorac pod uwage to w jakim miejsu jest teraz Milan, Leonardo zamiast podac sobie reki z Allegrim idzie na bardzo przedwczesna pilkarsna emeryture, bo co on tam ugra w tym Milanie.

Mam nadzieje ze sie wszystko ulozy po naszej mysli - czyli ze Bonucci zostanie.

Ile wytrzymał podział tematu mercato na informacje i dyskusję ?

O losie, sorry, nie zauważyłem, chciałem dodać do dyskusji. Jestem zaszokowany tym Bonuccim i źle napisałem :( Proszę o przeniesienie moich wypocin do tematu Marceto Dyskusja.


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:44

Bardzo dobrze. Pamiętajcie Panowie że mamy ruganiego i caldare. To wspaniały czas by wprowadzić Daniela do pierwszego skladu. Za rok lub dwa caldare. Oni muszą grać. Oby beppe przeznaczył te 40 parę baniek na kota do środka. Na obronę ew. Ostatniego z ławki. Dobrze na tym wyjdziemy. Trzymajmy kciuki za naszego wychowanka.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:45

Yaro417 pisze:Trzeba trzymać kciuki, że Barza z Kielonem pociągną tę karawanę.
Masz świadomość, że oni razem mają prawie 70 lat i ta para to jest rozwiązanie tylko na najbliższy sezon (przy założeniu, że ktoś z nich nie złapie bardzo prawdopodobnej kontuzji)?

Podobnie było w pomocy w ostatnim sezonie. Byłoby w miarę OK, gdyby nie urazy Khediry czy Marchisio.

Ech, nic się nie uczymy na błędach...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:45

Abstrahując od tego gówna, które się tutaj wyprawia... A MOŻE RUGANI?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:47

Ta przetłumacz to wszystkim tutaj ;)

Oni uważają Ruganiego za piłkarza na poziomie Leszka Fajfusa. Rugani wchodzi w buty Bonucciego, do tego był przygotowywany przez pieprzone 2 lata. Za rok Caldara za Chielliniego. Tak miało być.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:49

LordJuve pisze:
Yaro417 pisze:Trzeba trzymać kciuki, że Barza z Kielonem pociągną tę karawanę.
Masz świadomość, że oni razem mają prawie 70 lat i ta para to jest rozwiązanie tylko na najbliższy sezon (przy założeniu, że ktoś z nich nie złapie bardzo prawdopodobnej kontuzji)?

Podobnie było w pomocy w ostatnim sezonie. Byłoby w miarę OK, gdyby nie urazy Khediry czy Marchisio.

Ech, nic się nie uczymy na błędach...
Mam świadomość, dlatego napisałem, że Kielon z Barzą na Ligę Mistrzów, a Rugani i Caldara na SerieA (plus Puchar Włoch), żeby się ogrywali i nabierali pewności. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. :ahsisi: Ale wydaje mi się, że taka para młodych obrońców na 7 z rzędu scudetto wystarczy. To nie jest głupie rozwiazanie, a kasa z Bonu pójdzie na prawego bocznego obrońcę (Semedo/Sidibe/Pereira)


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:51

a kasa z Bonu pójdzie na prawego bocznego obrońcę (Semedo/Sidibe/Pereira)
Semedo ponoć w Barcie , a Sidibe przedłużył kontrakt o 5 lat.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:52

LordJuve pisze:
Yaro417 pisze:Trzeba trzymać kciuki, że Barza z Kielonem pociągną tę karawanę.
Masz świadomość, że oni razem mają prawie 70 lat i ta para to jest rozwiązanie tylko na najbliższy sezon (przy założeniu, że ktoś z nich nie złapie bardzo prawdopodobnej kontuzji)?

Podobnie było w pomocy w ostatnim sezonie. Byłoby w miarę OK, gdyby nie urazy Khediry czy Marchisio.

Ech, nic się nie uczymy na błędach...
No tak ale mamy przecież Ruganiego i Caldare, dla mnie to,że Bonu ma odejść nie jest jakieś tragiczne ze sportowego punktu widzenia,ale kwota i klub to nieakceptowalne opcje. Jest jeszcze Benatia,który w Romie grał świetnie. Sportowo to nie wygląda wcale źle, szansa dla Ruganiego na rozwój czy dla Benatii na odbudowe są spore i jak to wypali to nie odczujemy większej różnicy chyba,że na +.

Ale to powinno być rozpoczęcie rozmów od 60 baniek.albo 30+Romagnoli a nie podobnej kwoty na czysto. Jescze plotki o 10baniek oddanych za De Sciglio przy okazji :facepalm:


wasky77

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2013
Posty: 75
Rejestracja: 06 marca 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:52

Czyli zostaje Pereira który ma podobno klauzulę 25mln euro


"Wąski czy ci się sufit na łeb nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?"
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 19:54

szczypek pisze:Abstrahując od tego gówna, które się tutaj wyprawia... A MOŻE RUGANI?
Zupełnie abstrahując obawiam się, że przynajmniej na początku sezonu Rugani nadal będzie ostatni w hierarchii u Maxa, czy to czwarty, czy piąty. Niestety, ale obecność Benatii w drużynie w pewnym stopniu powoduje spowolnienie rozwoju naszego młodego obrońcy.

Czy pojawiło się jakiekolwiek doniesienie na temat Schicka? Jeszcze gdzieś do południa był to tutaj temat główny, a teraz tak jakby nigdy nie istniał.


Zablokowany