Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:25

MRN pisze:Ja nie wierzę w to co czytam, byłem przygotowany na odejście Bonucciego ale nie do Milanu i po promocyjnej cenie. To potwarz i splunięcie w ryj, jak Agnelli na to pozwala, dlaczego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> turyńskie - kibice nie pójdą wzorem kibiców interu pod siedzibę klubu zrobić rozpierduchy ? Ja jestem rozgoryczony bo to, że klub nie ma ambicji na LM to wiem od dawna ale to są jaja. Za rok nie śmiejcie się z doniesień na temat Sandro czy Dybali bo co roku będziemy tracić topa a dostaniemy w zamian kogoś pokroju Bernadeschiego. Juvbiedronka FC !
Mily pisze:Ja osobiście czuję się jakbym dostał z liścia w twarz. Rozgoryczenie.
Czuję się dokładnie tak samo, zgwałcony zaledwie w półtora miesiąca po gwałcie w finale LM czuję się zerżnięty bez mydła. Do Milanu, ja... :facepalm:
Dlatego jestes wlasnie jak baba w ciazy, choragiewka na wietrze.
Lepiej juz zamilcz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:26

Jestem w obozie @Cabrini_idol :ok:

Nastał czas pożegnania Bonucciego. Ostatni taki lamet był... Ty czekaj taki lamet towarzyszy nam tu co roku. Tak jak i coroczne tytuły, puchary, finały. ;)
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2017, 18:26 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:26

Być może Agnelli myśli, że wzmocnienie Milanu to sposób na poprawę konkurencyjności w lidze, a w dłuższej perspektywie także jej poziomu? Wtedy i my na tym transferze zyskamy. :lol:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:27

LordJuve pisze:
dr.DeV pisze: Jeżeli nawet, to co złego w tym żeby wprowadzić do składu Ruganiego, a po roku Caldarę? Potrzebujemy odmłodzenia składu i jeżeli zamierzają to robić kosztem piłkarza który prawdopodobnie burzył harmonię w szatni to co stoi na przeszkodzie?
Co Ty pier... ? Barza - 36 lat, Kielon - 32 lata, Benatia - 30 lat, a Ty chcesz odmładzać skład Bonucem? :D
Burzy harmonię? Może harmonię burzy Allegri, który swoim zachowaniem wkur... piłkarzy, ale tylko Bonucci jest na tyle pyskaty i porywczy, że otwarcie wchodzi w konflikt z trenerem? Ta opcja jest równie prawdopodobna.
Jest jeszcze gorzej niż piszesz, bo dzień po Supercoppa, a przed startem ligi Chiellini będzie mieć już 33 lata.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:28

LordJuve pisze:
dr.DeV pisze: Jeżeli nawet, to co złego w tym żeby wprowadzić do składu Ruganiego, a po roku Caldarę? Potrzebujemy odmłodzenia składu i jeżeli zamierzają to robić kosztem piłkarza który prawdopodobnie burzył harmonię w szatni to co stoi na przeszkodzie?
Co Ty pier... ? Barza - 36 lat, Kielon - 32 lata, Benatia - 30 lat, a Ty chcesz odmładzać skład Bonucem? :D
Burzy harmonię? Może harmonię burzy Allegri, który swoim zachowaniem wkur... piłkarzy, ale tylko Bonucci jest na tyle pyskaty i porywczy, że otwarcie wchodzi w konflikt z trenerem? Ta opcja jest równie prawdopodobna.
Gdyby Allegri był problemem dla graczy to by sami go wyrzucili, już nie raz były takie sytuacje,że trener wylatywał bo gracze go nie chcieli ale zazwyczaj problemy na linii trener-drużyna objawiały się tragiczną grą drużyny.Alves nie dopuściłby sobie żeby w razie takie sytuacj nie dać obszernej realacji. Także w tą opcję bym nie szedł. Raczej chodzi o relacje Allegri-Bonu i być może kasę dla samego Leo, ktorej mu nie chcieli dać. Nie zmienia to faktu,że kwota i klub do którego ma odejść to bardzo słaba opcja tak delikatnie rzecz ujmując. Finansowo w Turynie nie jest wcale tak super jak niektórzy tutaj piszą m.in. przez te promocje i oddawanie graczy za darmo.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2017, 18:30 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:28

No cóż, wszystko wskazuje na to, że Bonucci odchodzi..kierunek dziwny, ale jeśli nie chce wyjazdu za granicę, to Milan jest jedynym możliwym. Musi być jakiś gigantyczny konflikt, bo Milan przy całej mojej sympatii dla tej drużyny, jest na ten moment dużym sportowym zjazdem dla Bonu.

Kwoty o których się mówi są kompromitujące dla nas, ale poczekajmy jeszcze na oficjalne informacje, bo dotychczas pismaki często się myliły, tak jak np z obligatoryjnym wykupem Costy. Zanim zaczniemy wszyscy psy wieszać na zarządzie, to poczekajmy też do końca okienka, myślę że dość szybko się okaże czy na odejście Bonu byliśmy przygotowani, czy też Marotta został wydymany.

PS: Mam dziwne przeczucie że Bonucci nie mając wokół siebie Barzagliego i Kielona zgównieje w Milanie :prochno:


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:36

Wg Sky Italia i VG - Bonu uzgodnil warunki kontraktu, 6 mln za sezon, mamy dostac 45 baniek. Nie wierzę w to.....ile on u nas zarabia ?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:39

Romagnioli idzie w ramach rozliczenia do nas?? bo jesli to tak srednio sie oplaca


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:39

dimebag11 pisze: Jest jeszcze gorzej niż piszesz, bo dzień po Supercoppa, a przed startem ligi Chiellini będzie mieć już 33 lata.
Nie dobijaj mnie, proszę Cię. :(
AdiJuve pisze:Finansowo w Turynie nie jest wcale tak super jak niektórzy tutaj piszą m.in. przez te promocje i oddawanie graczy za darmo.
Dokładnie.
konhup JuveFan pisze: PS: Mam dziwne przeczucie że Bonucci nie mając wokół siebie Barzagliego i Kielona zgównieje w Milanie :prochno:
Natomiast ja się martwię, jak radzić sobie będą 36-letni Barza i 33-letni Kielon bez Bonuca.


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:43

tomassi14 pisze:Romagnioli idzie w ramach rozliczenia do nas?? bo jesli to tak srednio sie oplaca
.
Absolutnie nie, wg doniesień mediów Bonu za 30 mln + MDS (którego wyceniacie na 10).


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:45

Cabrini_idol pisze:Nie chcę zapeszyc ale szykujemy konkretnego Topa do SP.
Nie szykujemy. Dostaniesz Matuidiego.

Edit: Sky właśnie podało, że negocjacje zostały wstrzymane bo nie zgadzamy się z Milanem w sprawie wyceny Bonu.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2017, 18:47 przez RICTOR, łącznie zmieniany 2 razy.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:46

Też myślałem, że jeśli Bonu będzie miał odejść, to pójdzie do Anglii, a my za niego zgarniemy 60mln+ Wiadomo, że kluby z innych krajów tyle nie dadzą za 30-letniego stopera.

Ps. A wiecie, że rok temu Bayern wyciągnął 27-letniego Hummelsa z BVB za 35mln. Z tej perspektywy 45mln za Bonu wydaje się kwotą rozsądną, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że sam piłkarz powoduje kwasy w drużynie. Sam osobiście liczyłem na więcej, no ale cóż zrobić. Mam przynajmniej nadzieję, że ta kasa pójdzie w jakiegoś konkretnego bocznego obrońcę :pray:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:47

30mln + De Sciglio? No jakiś żart..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:47

Ciężko uwierzyć ze mimo tak dużego kredytu zaufania jakim został obdarzony Bonucci przez Juve teraz chce odejść z klubu, tym bardziej ze miałby zarabiac niewiele wiecej niz obecnie. Jeżeli wyciągnęliby za niego 60 milionów to bede spokojny ale te 40 melonów to jest pomyłka... Milan tyle dał za Silve, który nie wie jeszcze co to poważna piłka i miałby dać tyle samo za top 3 wsród środkowych obrońców. Ktoś powie ze wiek robi swoje, ale prawda jest taka ze Bonus jest w wieku, w którym sportowo i mentalnie piłkarze osiągają maksimum swoich możliwości, szczególnie Włosi. Chciałbym osobiście wiedzieć co jest przyczyna takiej sytuacji, bo spekulacji jest wiele począwszy od konfliktu skończywszy na Ew. Podwyżce. Jeśli chodzi o to drugie to ku..a niech mu dołożą ten milion o ktory Marotta potrafi poskąpic przy każdym zakupie. Jestem pewien ze nie nadszarpnęłoby to w żaden sposób budżetu. Człowiek wczoraj radował sie z transferu Costy, faktu ze został wypożyczony i byc moze bedzie to furtka do kolejnych wzmocnień a dzis chodzi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> za przeproszeniem i musi czekac jak na jakis rozstrzał przez gestapowcow... Pozostaje tak czy siak dobrej mysli.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 18:49

wagner pisze:Jestem w obozie @Cabrini_idol :ok:

Nastał czas pożegnania Bonucciego. Ostatni taki lamet był... Ty czekaj taki lamet towarzyszy nam tu co roku. Tak jak i coroczne tytuły, puchary, finały. ;)
Razem kisicie se ogory ;) :prochno:

Jezeli Bonu odejdzie, a my dostaniemy Matuidiego i De Sciglio to witaj LM...w 2035r.

Bonu odchodzi bo Allegri, a za rok nie bedzie juz pewnie Maxia hehe.


Zablokowany