Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 14:58

Vincitore pisze:Wyceniliśmy Bonucciego na 40 mln bez De Sciglio.

#ItsTimeToDie
To byłaby kpina, nie dość,że grosze to jeszcze do Milanu.
40+Romagnoli jeszcze bym zrozumiał ale beznadziejny De Sciglio to kolejny żart.


kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:00

wagner pisze:PS: Nie srajcie żarem z tym Bonuccim.
Jeśli pogłoski się potwierdzą i chcemy za Bonusa tylko 40 milionów to go już w Turynie dziś nie będzie. Milan naładowany chińskim szmalem się nie pierniczy i jak kogoś chce to go ściąga, a te 40 mln to promocja jak się patrzy. Nawet transfermarkt wycenia go na 45 a te wyceny zawsze są mocno zaniżone.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:00

LordJuve pisze:Nie rozumiesz, że team > jednostka, a trener > zawodnik?!
Dobra, ale nie ma to prawa miec jakiegokolwiek wplywu na cene niewatpliwie absolutnego topa, ktory walnie przyczynial sie do zdobywania tytulow. Mowimy o czolowym graczu zespolu z top 4 Europy. W takiej Anglii byle leszcz kosztuje 40 mln, a tu mamy jednego z 3 najlepszych na swiecie w swojej roli. Nie powinno to tez miec wplywu na chec rozpoczecia rozmow z ligowym rywalem. Jesli w teorii bedziesz z kims rywalizowal nie oddajesz mu gracza, jednoczesnie sie oslabiajac. Jesli przeszedlby do Milanu to zarzad strzelilby nam wszystkim w pysk, tym "powrot BBC" tez. Jesli faktycznie jest kwas i chce odejsc to tylko na naszych warunkach i to za granice. A nie na zasadzie "zona chce pozostac we Wloszech". Niech ten Marotta choc raz w takich kwestiach ma jaja.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:02

Vincitore pisze:Wyceniliśmy Bonucciego na 40 mln bez De Sciglio.

#ItsTimeToDie
Może chociaż funtów? Przecież nawet na Berne nie starczy :doh:. Nie panikuję, ale zaczyna to przypominać sprzedaż Pogby. Ploty , cisza potem natężenie i sprzedaż.

Cena i sam pomysł sprzedaży to dla mnie coś niepojętego.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:03

Moze oddajac im Leo sprowadzimy za rok Gigiego?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:03



Przypomniał mi się ten film i podpis "kto się waha jest stracony". Olaliśmy to sikiem prostym.

Czerwono-czarna sceneria jako ciekawostka, bo nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:04

CavAllano pisze:
LordJuve pisze:Nie rozumiesz, że team > jednostka, a trener > zawodnik?!
Dobra, ale nie ma to prawa miec jakiegokolwiek wplywu na cene niewatpliwie absolutnego topa, ktory walnie przyczynial sie do zdobywania tytulow.
No ja się zasadniczo zgadzam ze wszystkim, co napisałeś. To była ironia. :)
CavAllano pisze: Niech ten Marotta choc raz w takich kwestiach ma jaja.
Oby, bo jeśli Marotta sprzeda Bonuca za taką kasę i do Milanu to... to nie wiem, co. Co ja w sumie mogę? Obrazić się... ech. Gdzie jest rozsądek tych ludzi!? To Juventus a nie jakiś ligowy przeciętniak.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:04

Vincitore pisze:

Przypomniał mi się ten film i podpis "kto się waha jest stracony". Olaliśmy to sikiem prostym.

Czerwono-czarna sceneria jako ciekawostka, bo nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych.
A Pogba nie wstawiał podobnych ,,dzieł'' ??? :prochno:


Nie no spokojnie Panowie :D


Obrazek
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:07

Jesli bonus chce odejsc i to od niego wyszla propozycja to ok. Wygral duzo z Juve i moze nie ma wiecej motywacji. To chyba ostatni sezon kiedy mozna za niego wyciagnac troche hajsu. W kolejce do skladu stoi rugani, ktory prosi sie o plac gry. Tak sobie myslalem przed otwarciem okienka ze jesli ktorys z topow mialby odejsc to wlasnie on. Najbardziej nam sie to oplaca. No moze nie oplaca na warunkach o ktorych sie mowi. Ale juz 50+ to fajna propozycja, ktora powinnismy przyjac.

Nie ma tego zlego...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:08

Wyczuwam, że to będzie transferowa kompromitacja Marotty. Mówię o wycenie i o kierunku, w którym oddamy Bonucciego. Powtarzam: kompromitacja.

W przypadku innego klubu niż Juve czytałbym takie doniesienia śmiejąc się pod nosem i poprawiając sobie humor. Dajmy na to, wbija Leverkusen do Rummenigge chcąc kupić Alabę. Wyobrażacie sobie odpowiedź: "witaj przyjacielu, nie ma problemu, 40 milionów i jest wasz" ? :lol: Nikt sobie tego nie wyobraża, ale w przypadku Juve nie zdziwię się, że wbija dołujący Milan, pyta 6-krotnego dominatora ligi z rzędu o jego gwiazdę i dostaje odpowiedź, że za 40 milionów ok.

Nawet nie wiem jak to skomentować, na chłodno nie potrafię, bo już mi ciśnienie skoczyło. Kompromitacja.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:11

pumex pisze:Wyczuwam, że to będzie transferowa kompromitacja Marotty. Mówię o wycenie i o kierunku, w którym oddamy Bonucciego. Powtarzam: kompromitacja.

W przypadku innego klubu niż Juve czytałbym takie doniesienia śmiejąc się pod nosem i poprawiając sobie humor. Dajmy na to, wbija Leverkusen do Rummenigge chcąc kupić Alabę. Wyobrażacie sobie odpowiedź: "witaj przyjacielu, nie ma problemu, 40 milionów i jest wasz" ? :lol: Nikt sobie tego nie wyobraża, ale w przypadku Juve nie zdziwię się, że wbija dołujący Milan, pyta 6-krotnego dominatora ligi z rzędu o jego gwiazdę i dostaje odpowiedź, że za 40 milionów ok.

Nawet nie wiem jak to skomentować, na chłodno nie potrafię, bo już mi ciśnienie skoczyło. Kompromitacja.
Właśnie wczoraj o tym samym napisałem, to by była totalna patologia, wyobraźcie sobie transfer Ramosa do Sevilli albo Hazarda do Tottenhamu. Troszeczkę naszym przygrzał w łeb blask sukcesów pomimo corocznych sprzedaży i wydaje nam się, że teraz również się ślizgniemy.

Osobiście miałbym spory problem ze sprzedażą LB do Anglii za 65 mln, a ta oferta to jakiś najgorszy koszmar.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2017, 15:13 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:13

Kompromitacją, są wypowiedzi jęczytyłków tutaj... płacz, że nie ma transferów, płacz że temat transferu D. Costy upadł, płacz że D. Costa wypożyczony, D. Costa jest ble... Kompormitacja bo Schick może okazac się chory i my sie jednak chcemy wycofac... że te smęty jęczenia marudzenia i ciągłe narzekanie (to niestety takie cebulowe) jeszcze wam ,,Wiernym kibicom" Juve się nie znudzą...


Juve, storia di un grande amore
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:14

Nasi maja przeciez gest. Oddali za darmo Alvesa, za ktorego mogli krzyknac takiemu PSG z 15/20 mln (dali mu 13 mln rocznie). Smieszne pieniadze za Vidala, Llorente za darmo, Tevez za darmo, teraz cos takiego. Przelewa sie im chyba, mikolajki psia mac.

40 za kogos takiego to jak wygrana na loterii. A jak dodasz do tego fakt, ze ukladamy sie z ligowym przeciwnikiem (tego nie robily z nami ani Roma, ani Napoli), ktory nie chce isc nawet na kompromis oddajac Romagnolego to wiedz, ze komus odcielo prad. Jesli do tego dojdzie to bedzie dramat i niech lepiej zamykaja juz ten stragan i nie mamia nas kolejnymi transferami.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:14

Vincitore pisze: Właśnie wczoraj o tym samym napisałem, to by była totalna patologia, wyobraźcie sobie transfer Ramosa do Sevilli albo Hazarda do Tottenhamu. Troszeczkę naszym przygrzał w łeb blask sukcesów pomimo corocznych sprzedaży i wydaje nam się, że teraz również się ślizgniemy.
Nawet jeśli to jaką korzyść mamy ze sprzedaży Leo w promocyjnej cenie i to do Milanu, który stanowić może dla nas jednego z głównych rywali w nadchodzących rozgrywkach Serie A?

O jakichś umowach w stylu "wy nam teraz Bonuca w promo, a my Wam za rok Dollarumę" nawet nie chcę słyszeć. Zazwyczaj jesteśmy dymani na takich ustnych i "dżentelmeńskich" deklaracjach.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:15

rh pisze:Nie ma tego zlego...
Wszystkich, którzy lekceważą odejście Leo proszę o powtórne obejrzenie naszego jedynego gola z Cardiff.


calma calma
Zablokowany