Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 23:17

RICTOR pisze:Stawiam w takim razie pytanie. Czy Sidibe jest ogarnięty i nie ma gówna w głowie? Bo tego ja nie wiem. Aurier to sportowo też kiedyś było marzenie wielu osób, nawet na tym forum, póki nie wyszło na jaw, że jest oszołomem.
Poki co Sidibe nie rznie glupa, w przeciwienstwie do Auriera. Rownie dobrze mozna by bylo napisac, ze Schick teoretycznie moze miec pstro w glowie, bo go przeciez nie znamy. Licza sie fakty, a te sa takie, ze Aurier to przyglup, ktory najwyrazniej nie radzi sobie ze slawa i stanem konta.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 23:18

Juve skupi się na Serie A i pewnie troszkę odpuści LM.

Teraz musimy być skoncentrowani aby nie stracić scudetto bo Napoli bedzie mega naciskać oraz Mediolan.

Jeśli za rok nie przegramy mistrzostwa, to jestem pewny, że dociągniemy do 10 z rzędu.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 23:41

No tak - scudetto i scudetto bo to szczyt ambicji Juve, to jak my mamy wygrać w końcu LM ?


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 23:44

To co miałem na myśli to to, że po prostu nie ma bardzo w czym wybierać jeśli chodzi o dobrych PO bo ich rynek jest ubogi a dodatkowo my kibice nie posiadamy wiedzy na temat tego jak który zawodnik się prowadzi i czy jest poukładany czy pokręcony. O Aurierze teraz wiemy jak zaczął odstawiać cyrki publicznie. Dajmy na to o Vidalu dowiedzieliśmy się, że w Turynie się alkoholizował dopiero jak już był na wylocie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 00:38

Aurier rozpieprza szatnie. Arturo w dalszym ciagu chodzi na rauszu, o czym jesli dobrze pamietam pisaly niemieckie zrodla, ale w klubie mial dobre kontakty z innymi. Z drugiej strony teraz roznie moze z tym byc, patrzac chocby na ostre spiecie z Kimmichem w finale PK.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 00:59

Jedyne o co mi się rozchodzi przy tym to to, że my nie wiemy jak się dani piłkarze prowadzą dopóki na światło dzienne nie wyjdzie jakiś incydent z nimi w roli głównej. Inne zdanie się ma dajmy na to o Benzemie przed i po tym jak się okazało, że szantażował Valbuenę. Albo o Cassilasie gdy wyszło, że wynosił sprawy z szatni Realu do prasy. Itd. itp. Przed tym my kibice ich mieliśmy za profesjonalistów, a później już różnie.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 01:04

Cabrini_idol pisze: EDIT :

Juventus are no longer interested in Keita Balde, The Senegalese player could renew his contract with Lazio. [Leggo]

:rotfl:
Z tym mnie lekko zasmuciłeś bo miałem nadzieję, że naszymi nowymi nabytkami na skrzydło będą Bernardeschi i właśnie Balde...


ObrazekObrazekObrazek
Regis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 128
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 01:36

Nie wiem jakie "inne" zdanie można mieć o Benzemie po tym jak wyszło że świadomie przeleciał małolatę z Riberym. Dwa j****e pedofile. Akcja z Valbueną to już tylko potwierdzenie "klasy" tego gościa.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 04:41

Cabrini_idol pisze:Jak nie znasz angielskiego to masz problem, dosyć duży. A jak znasz ale masz problem, że po angielsku to sorry. Nie będę tłumaczył prostych zdań po angielsku. Tłumacze tylko jeśli są po włosku albo w innym języku niż polski lub angielski Pomyliłem tematy zaraz przeniosę.
Nie napisalem ze nie znam. Po to wchodze na polska strone, zeby czytac po polsku. Ponoc masz duzo czasu w pracy, wrzucac Ci sie chce informacje, ale tlumaczyc juz nie...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 08:04

To już jest strasznie irytujące.Nic sie nie dzieje.Człowiek by się przynajmniej trochę ucieszył jakby zrobili prezentacje Schicka z numerem koszulki ale też nie.

Jest tak pusto że z chęcią obejrzałbym mecz ligowy z ogórem na wyjezdzie gdzie w 3-5-2 bronimy 1-0.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 08:07

Lepiej odpuśćmy sobie tego Auriera, bo nie potrzebny nam tu kolejny gość który mógłby nam ewentualnie psuć atmosferę w szatni, a jeśli prawdą jest to, że rzeczywiście nie ma paszportu to wg mnie taki transfer w ogóle nie ma sensu. To już lepiej skupmy się na Danilo lub Darmianie, choć żaden z wyżej wymienionych mnie za bardzo nie przekonuje, ale nikogo dostępnego, który byłby pewniejszym wzmocnieniem nie ma na rynku.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 08:25

Powiem więcej, nie tyle co nie ma na rynku, co nie ma w ogóle dobrych PO. Tylko Carvajal.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 11:28

Wycinki z porannej prasy wskazują jasno - nikt nie ma pojęcia kto do nas przyjdzie.

Igłain pomocy. Tak go zwali.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 11:31

Ja to byłbym za Sidibe, jestem tylko ciekaw czy Monaco chce się dalej tak rozsprzedawać. Już stracili dwóch podstawowych piłkarzy, a następni czekają w kolejce (Fabinho, Mbappe, Sidibe, Lemar).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2017, 11:43

Adrian27th pisze:Wycinki z porannej prasy wskazują jasno - nikt nie ma pojęcia kto do nas przyjdzie.
Też mam takie wrażenie, codziennie inne nazwiska, inne ploty. W temacie "Mercato (Lato 2017) INFORMACJE" pojawiło się już 6 stron newsów a pewnie ani razu nie pojawiło się nazwisko tego który przyjdzie :D Jeśli tak będzie to za rok wgl nie czytam doniesień na tym forum bo po co skoro wszyscy ślepakami strzelają :lol:


Zablokowany