Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 19:35

powiedzcie mi jak to jest, jeżeli przyjdzie Danilo definitywnie, to wiadomo, sprowadzenie Costy zablokowane, ale jeśli tylko wypożyczymy obrońcę z Realu to też zablokuje miejsce dla piłkarza spoza Europy?!


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 19:41

http://bleacherreport.com/articles/2719 ... y-rejected


Tutaj niby padło info, że Real nie zaakceptował 15 mln plus bonusy i oczekuje bliższej oferty 30 mln. Myślę, że i tak się dogadają.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:00

Trwa otwarcie nowego sklepu Juve. Pełno gości, może dowiemy się czegoś ciekawego.


gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:22

Pango1987 pisze:
MRN pisze:Niech się jara czereśniak, jak Sandro zostanie to zapraszamy tutaj powylewać żale. Conte może dostać od Juve co najwyżej coś do ssania :prochno:
ale jestes zabawny no no widze pieknie sie odwdzieczasz czlowiekowi ktory odrodzil ten klub

/
Daniło kmiot nieslychany ale może nawiąże do gry z Porto, MOŻE
Zabawny to jesteś ty z tym swoim śmiesznym żółto czarno niebieskim klubie


ga
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:28

LukaszG / DLuGi pisze:Jeśli przyklepiemy Danilo to Costa momentalnie odpada i nie zdziwię się, jeżeli Marotta powiem później, że nie staraliśmy się o niego.
Marotta działa najrozsądniej w tej sytuacji. Prawa obrona jest priorytetem, bo w klubie wszyscy sobie zdają sprawę, że Lichtsteiner nie jest już wstanie nam dostarczyć takiej jakości jak kiedyś. Alves jest człowiekiem jakim jest, ale piłkarską jakość w najważniejszym etapie sezonu dawał jak mało kto.
MRN pisze:Wszystko na to wskazuje, że to jednak Danilo jest pierwszym wyborem spośród zawodników nie posiadających unijnego paszportu. Ja mam mieszane uczucia, wolałem Costę
Również byłem podobnego zdania dopóki Dani Alves nie postanowił odejść.
CavAllano pisze:Jeśli mielibyśmy sie kierować doniesieniami mediów to w tym okienku w znacznym stopniu wzmocnimy ławkę, co się ceni, ale żaden z wymienianych graczy nie będzie na starcie gwarantem w podstawie, nie wspominając o LM.
Jeśli mielibyśmy się kierować doniesieniami mediów to przez 2 tygodnie dyskutowaliśmy o nazwiskach, które ostatecznie z Juve mają już mało wspólnego (Szczęsny, N'Zonzi, Douglas Costa) ;)
CavAllano pisze:No niestety coraz wiecej zrodel pisze o Danilo. Rownie dobrze mozna by wziac Darmiana, ktory w podobnym stopniu zanotowal zjazd, a jest Wlochem i nie blokowalby Costy. Costa swego czasu sial poploch w Europie, Bernardeschi nie zagral ani jednego takiego meczu w swojej karierze i poki co klasy nie potwierdzil. So tego ta szalona kwota ok. 40 mln za kogos takiego.
Oceniając to wszystko na obecną chwilę musimy wybierać spośród Danlio/Costa i tu pojawia się niezadowolenie bo nasi działacze chyba nie wzięli pod uwagę wszystkich aspektów (przepisów) doprowadzając do końca transfer Bentancura - i ograniczenia z tego transferu wynikające - z którego na razie pożytku mieć nie będziemy. W przypadku Bernardeschiego jesteśmy nim zniechęceni w podobnym stopniu ;)
silhouette pisze:Dla mnie ten Danilo i D.Costa oboje siebie warci
Bazyliszku nie było Cię. Wróciłeś dokonałeś autorefleksji, która była trafna, ale nie powracaj to dawnych praktyk. Proszę :ok:
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2017, 20:31 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:29

Alex Sandro jedną z twarzy na nowych wjazdówkach. Wiem, że to nic nie znaczy ale jednak. Jest także bokser Bonu. :hellyes:

Klik
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2017, 20:33 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


gregab

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2013
Posty: 54
Rejestracja: 04 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:32

Poprostu pisze:Alex Sandro jedną z twarzy na nowych wjazdówkach. Wiem, że to nic nie znaczy ale jednak. Jest także bokser Bonu. hellyes:

Klik
No to płaczuś chyba znowu nic nie zje w restauracji za 10 ojro :smile:


ga
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:47

Vincitore pisze:Kasztelana pijam, EB też nie pogardzę ;)
Szanuj się, chłopie ;) Podłogę tym możesz myć, a nie pić ;)



Tego Danilo prawdę mówiąc w ogóle nie kojarzę z boiska, tylko z ławki. Jego występów z Porto praktycznie nie pamiętam. Tak się zastanawiam, czy wolałbym jego czy Darmiana, ale ciężko o jakąś konkretną odpowiedź. Danilo jest o tyle intrygujący, że potencjał Darmiana raczej znamy i wielce prawdopodobne, że byłby solidnym obrońcą i nic ponadto, natomiast Brazylijczyk może być albo sporą wtopą, albo mega ciekawym wzmocnieniem.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:51

gregab pisze:
Poprostu pisze:Alex Sandro jedną z twarzy na nowych wjazdówkach. Wiem, że to nic nie znaczy ale jednak. Jest także bokser Bonu. hellyes:

Klik
No to płaczuś chyba znowu nic nie zje w restauracji za 10 ojro :smile:
Pogba też był...


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:52

Tutaj zgadzam z pumexem. Ciężki wybór. Ale dla mnie Danilo. Będzie tańszy. Myślę że łatwiej go wyciągnąć od Zidana biz Darmiana od Mourinho.


Do tego mamy na tyle mocny zespół, ze możemy zaryzykować z Danilo, bo tak jak pisze pumex, albo będzie wtopa albo niespodziewany mega transfer jak Barzagliego. Coś w ten deseń. Jak się nie sprawdzi to nie niezawodny Lichsteiner ogarnie ta prawa stronę, bo pomimo wielu frustracji w stronę Szwajcaria nigdy nie zejdzie poniżej pewnej granicy. A Darmiana znamy i wielu na co go stać a stać go na równe grę ale nigdy nie osiągnie poziomy Danilu z ostatniego sezonu w Porto.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:53

Racja pumex choć Kasztelan ujdzie. Dzisiaj przytargałem cztery skrzynki piwa z Niemiec a bauery to jednak najlepsze piwo mają. Do Goerlitz mam 40 km więc raz w miesiącu jadę wymienić skrzynki ;)
EB jest całkiem dobre ale do spryskiwaczy :prochno:
Ale o gustach się nie rozmawia, ja nie lubię blondynek :hellyes:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:58

kapusniaczek pisze:
CavAllano pisze:No niestety coraz wiecej zrodel pisze o Danilo. Rownie dobrze mozna by wziac Darmiana, ktory w podobnym stopniu zanotowal zjazd, a jest Wlochem i nie blokowalby Costy. Costa swego czasu sial poploch w Europie, Bernardeschi nie zagral ani jednego takiego meczu w swojej karierze i poki co klasy nie potwierdzil. So tego ta szalona kwota ok. 40 mln za kogos takiego.
Nie rozumiem co Ty gościu masz do tego Bernardeschiego. Największy ofensywny talent młodego pokolenia we Włoszech a Ty ciągle pierniczysz to samo. Nie rozegrał dobrego sezonu, nie tak klasa itd... Teraz poszedłeś na całość "nie zagral ani jednego takiego meczu w swojej karierze i poki co klasy nie potwierdzil" nie wiem czy się śmiać czy płakać po takich tekstach. Berna Ci nie pasuje ale Costa to inna sprawa, gwiazdor światowego poziomu, który rozegrał w karierze UWAGA... JEDEN świetny sezon, powtórzę J-E-D-E-N - 1, rewelacyjny sezon. No chyba, ze bierzesz pod uwagę sezony w lidzę ukraińskiej która nie jest dużo silniejsza od polskiej. Na dodatek trenerem był Guardiola a jego Bayern grał radosny futbol, pozbawiony jakichś większych zagadnień taktycznych. Przyszedł Ancelotti i Brazylijczyk wylądował na ławce. Wystarczyło tylko trenera zmienić i wielbiony przez Ciebie Douglas nie wie co się wokół niego dzieje. Gdyby wylądował w taktyczniej Serie A gdzie każdy zespół tak gra, byłoby to dla niego katorgą. Ale nie, po raz dzięsiąty musisz przekonywać innych, ze jest inaczej. Żenada.

Danilo również się nie podoba, z przodu nic, z tyłu nic. Za darmo go nie powinniśmy brać. Dwa lata temu uważany za jednego z najlepszych PO na świecie, Sandro przy nim był malutki. Według Twojej logiki lepiej kupić Coste + Darmiana za 75 mln euro niż Danilo + Keite za 35/40 mln euro. Do tego drugi skrzydłowy, def pomocnik na światowym poziomie i zmiennik na prawą obronę. Te 35/ 40 mln nie robią żadnej różnicy. W końcu Beppe nie targuje się tydzień o 5 mln...
Twoj wpis do logicznych nie nalezy - sam sobie zaprzeczyles, przyznajac mi racje, ze Costa mial jeden rewelacyjny sezon, bombowy poczatek w Bayernie. Powtarzam - jak Bernardeschi zagra taki JEDEN sezon to pogadamy. Najwiekszy mlody ofensywny talent we Wloszech? Masz jakies argumenty czy tak, o, bo to Wloch i jestes fanboyem? Pogodz sie chlopie z tym, ze poki co nic takiego nie pokazal, by taka teze obronic. I tak - Costa z poczatku w Bayernie zjadal Bernardeschiego pod kazdym wzgledem i Wlocha na takim poziomie jeszcze nie widzielismy. Moze sie z tym nie zgodzisz? Bedziesz musial, bo to fakt.

Z tym, ze Sandro byl przy Danilo malutki sie tez nie zapedzaj. Roznica jest taka, ze jeden zrobil postep na top 2 na swiecie, drugi kompletnie zgasl w Realu. Wiekszy klub i problem. Real to specyficzny zeapol, fakt, ale od samego poczatku kiepsko to wygladalo (w przeciwienstwie do takiego Costy). Jak dla Ciebie Bernardeschi jest lepszym graczem niz Costa to cos tu jest nie tak. Bardzo malo prawdopodobne, ze ktos taki pomoglby nam w LM. Zejdz na ziemie.


Moleee

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2017
Posty: 6
Rejestracja: 27 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:59

No to bawimy się dalej, Matt Law (dziennikarz Telegrapha) napisał godzinę temu, że dalej istnieje optymizm w pogoni za Sandro. Kluby negocjowały ze sobą w tym tygodniu, następne spotkanie ustalono na poniedziałek. Chelsea ma nadzieje, że właśnie wtedy osiągną porozumienie.

Tak jak napisał Vincitore, newsy z Daily Mail można sobie wsadzić w tyłek. Podaje tylko informacje z rzetelnych gazet ;)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 20:59

coś przeczuwam, że real ich wydyma na ok. 30 baniek, za ten odpad...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2017, 21:02

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na forum przeważa opinia, że Costa się u nas odbuduje i będzie topem wszystkich topów natomiast co do Danilo jest zupełnie inne nastawienie? :think:
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2017, 21:08 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany