Patrik Schick

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 11:51

PATRIK SCHICK

Obrazek

Data urodzenia: 24.01.1996
Miejsce urodzenia: Praga, Czechy
Kariera seniorska: sparta Praga (2014–2016), Bohemians 1905 (2015-2016), Sampdoria (2016-2017), AS Roma (2017-...)

Aktualizacja 18.07.2017. Transfer anulowany![/b]
Szczegóły
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2017, 11:07 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 13:43

Witamy na pokładzie. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 14:27

Mam ogromne oczekiwania wobec tego chłopaka. Licze że będzie takim "Sandro ataku", czyli pod okiem bardziej doświadczonego gracza pogra troche, początkowo wchodząc z ławki, by potem płynnie wejść w jego buty, tak jak Brazylijczyk w miejsce Evry. Choć mam nadzieje że Igła w swoim ostatnim sezonie nie zaliczy takiego zjazdu jak Pat. ^^


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 14:33

Baczu pisze:Mam ogromne oczekiwania wobec tego chłopaka. Licze że będzie takim "Sandro ataku", czyli pod okiem bardziej doświadczonego gracza pogra troche, początkowo wchodząc z ławki, by potem płynnie wejść w jego buty, tak jak Brazylijczyk w miejsce Evry. Choć mam nadzieje że Igła w swoim ostatnim sezonie nie zaliczy takiego zjazdu jak Pat. ^^
To raczej mało możliwe, żeby taka droga się odbyła. W przypadku Evra - Sandro, mieliśmy staruszka za bezcen a w jego miejsce młodziaka talent, diament. W tym wypadku Igła wcale nie jest taki stary i ma te 3-4 lata grania na poważnym poziomie, a Shick będzie jego uzupełnieniem, zresztą kwoty się nie zgadzają nikt nie usadzi prawie 100 mln beczki na ławce. Ale uwaga, moim zdaniem Czech jak będzie grał to ma szansę występować regularnie, bo Max na pewno może wymyślać dla niego miejsce. Gdyby przychodził do nas, a po boisku biegał Morata to walka o miejsce byłaby imponująca (fakt jest taki, że Shick z pewien sposób przypomina Hiszpana), w tym wypadku trzeba raczej liczyć na to, że Igła będzie miał pierwszeństwo.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 15:49

jakby sie okazał czeskim Ibrą, to :redface: a to co w Sampie robił było godne podziwu.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 16:05

Każdy ma inną definicję topa. Tak więc nie wiem czy on będzie topem, ale poziom Dybali osiągnie bardzo szybko. Spodziewajcie się za rok ofert za niego w granicach minimum 40-50 mln nawet przy niewielu rozegranych minutach.


Dla mnie materiał na zawodnika klasy światowej pod każdym względem - umiejętności i charakteru.


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 16:23

brakuje informacji - za ile? :papa:

będzie uzupełnione po oficjalnym ogłoszeniu / Dragon


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 16:29

Zbadajcie sobie:


Niezły koń nie? strasznie Ibre przypomina


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 16:51

wloski pisze:
Baczu pisze:Mam ogromne oczekiwania wobec tego chłopaka. Licze że będzie takim "Sandro ataku", czyli pod okiem bardziej doświadczonego gracza pogra troche, początkowo wchodząc z ławki, by potem płynnie wejść w jego buty, tak jak Brazylijczyk w miejsce Evry. Choć mam nadzieje że Igła w swoim ostatnim sezonie nie zaliczy takiego zjazdu jak Pat. ^^
To raczej mało możliwe, żeby taka droga się odbyła. W przypadku Evra - Sandro, mieliśmy staruszka za bezcen a w jego miejsce młodziaka talent, diament. W tym wypadku Igła wcale nie jest taki stary i ma te 3-4 lata grania na poważnym poziomie, a Shick będzie jego uzupełnieniem, zresztą kwoty się nie zgadzają nikt nie usadzi prawie 100 mln beczki na ławce. Ale uwaga, moim zdaniem Czech jak będzie grał to ma szansę występować regularnie, bo Max na pewno może wymyślać dla niego miejsce. Gdyby przychodził do nas, a po boisku biegał Morata to walka o miejsce byłaby imponująca (fakt jest taki, że Shick z pewien sposób przypomina Hiszpana), w tym wypadku trzeba raczej liczyć na to, że Igła będzie miał pierwszeństwo.
Miałem na myśli to samo co Ty, nie sądze że Schick już za rok posadzi Igłe na ławce, którego Łysy momentalnie pogoni za darmo do Argentyny. Miałem na myśli raczej podobny status Schicka i Sandro w momencie przyjścia - świetny młody gracz, szykowany na kluczowego zawodnika w przyszłości, póki co ustępujący miejsca w składzie bardziej doświadczonemu zawodnikowi i powoli wprowadzany do drużyny. Podobną drogę przechodzi Rugani, ale mam nadzieje że Patrik pogra dużo dużo więcej niż Włoch.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 17:02

Także liczę na chłopa. Ma talent i PRZEDE WSZYSTKIM CHARAKTER. Nie boi się rywalizacji, wie, że w jego wieku musi grać i trenować z najlepszymi w Europie.



Co do Igły, ja wierzę, że za 2 lata pogonimy go do Chin za godziwe pieniądze. Bo mimo wszystko to ta sama klasa co Tevez, który kasuje tam wagon dolarów.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 17:57

Sandro był już topem jak przychodzł i to takim, który posmakował już LM ( z Bayernem dobry występ, o ile się nie mylę ), gościem o dwa lata starszym od Schicka, gotowym do gry od zaraz, od początku był lepszy od Evry, więc ja tu nie widzę żadnej analogii.
Co nie zmienia faktu, że mocno na Czecha liczę, może być z niego przekocur, takie połączenie Ibry i Lewego. Trochę siłowni mu się przyda ( ale też bez przesady ) i będzie kosił.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 18:26

Kurczę, obejrzałem tę kompilację (oczywiście, nie można się sugerować tylko zlepkiem paru fajnych akcji, no ale..) i jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Chłopak jak będzie wchodził za Igłę, może wprowadzić coś czego nam często brakowało - nieprzewidywalność; wygląda na zadziora. Doda z pewnością trochę polotu do akcji Juventusu dzięki takim dryblingom.
Myślę, że weźmie "11" po Pavlu Nedvedzie - wyczuwam, że przywróci temu numerowi wielkość, byłoby wspaniale.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 18:57

Jestem totalnie podjarany, uwielbiam go odkąd przedryblował pół Napoli na San Paolo. W marcu nawoływałem Nedveda by wysłuchał moich próśb i jednak Pavel czyta JuvePoland:
Vincitore pisze:Schick to moja obsesja, ale niestety najbliżej jego pozyskania jest Inter. Absolutnie wspaniały zawodnik, niesamowicie drybluje przy warunkach fizycznych, które posiada. Mam jednak nieodparte wrażenie, że im bliżej linii bocznej, tym lepiej młody Czech się czuje.

Mógłby Nedved porozmawiać z chłopakiem.
:C

W ogóle chłopak powiedział kiedyś, że gdyby nie został piłkarzem, to byłby modelem, bo wystarczy na niego popatrzeć by to stwierdzić. Kosmiczna pewność siebie, nie pęknie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 21:45

Vincitore pisze:Jestem totalnie podjarany, uwielbiam go odkąd przedryblował pół Napoli na San Paolo. W marcu nawoływałem Nedveda by wysłuchał moich próśb i jednak Pavel czyta JuvePoland:
Vincitore pisze:Schick to moja obsesja, ale niestety najbliżej jego pozyskania jest Inter. Absolutnie wspaniały zawodnik, niesamowicie drybluje przy warunkach fizycznych, które posiada. Mam jednak nieodparte wrażenie, że im bliżej linii bocznej, tym lepiej młody Czech się czuje.

Mógłby Nedved porozmawiać z chłopakiem.
:C

W ogóle chłopak powiedział kiedyś, że gdyby nie został piłkarzem, to byłby modelem, bo wystarczy na niego popatrzeć by to stwierdzić. Kosmiczna pewność siebie, nie pęknie.

Moja również. Odkąd zobaczyłem go w kilku meczach Sampdorii to jakoś po cichu liczyłem żeby do nas w przyszłości dołączył.

Będą z niego ludzie, zobaczycie!


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2017, 21:55

Jeszcze nie zadebiutował w Juve, ale gola na Juve Stadium już zdążył strzelić :smile:

Bardzo się cieszę z jego przyjścia.


Zablokowany