Alexis Sanchez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 18:49

Wszystko wskazuje na to, ze sfrustrowany Sanchez nie przedluzy swojego kontraktu i bedzie musial odejsc w to okienko, zeby Arsenal na nim cokolowiek zarobil. Klub nie daje optymizmu Chilijczykowi na sukcesy/ rozwoj, a teraz Kanonierzy moga miec jeden z najslabszych sezonow. Znowu odpadniecie w 1/8 (i to jeszcze tak upokarzajace), a w lidze moze wypadnie w koncu z TOP4 kosztem L'poolu i/lub United.


Zalozylem osobny watek, bo w "mercato (lato 2017)" pisze sie co jakis czas, ze to bedzie trudny transfer w konteksie rywali jakich mamy w walce o jego podpis. A mi sie wydaje, ze sytuacja wyglada na bardzo (najbardziej?) nam sprzyjajaca i warto skupic jedna dyskusje konkretnie na Alexisie.

ZAROBKI: (netto, czyli takie jakie podaje co roku LGDS i najczesciej je spotykamy) 4,3-4,6 mln € rocznie

Pisalo sie pare razy o PSG. Tylko, ze Francuzi na pozycji Sancheza maja dopiero co zima kupionego Draxlera za niemale pieniadze (40 mln), ktory z Wolfsburga odszedl po zaledwie 1,5 rocznym epizodzie. Mysle, ze w PSG zagra nie krocej :smile: Oprocz tego Jese kupionego latem za 25 mln, wypozyczonego obecnie do Las Palmas. Od Hiszpanow PSG duzej czesci wydanej kwoty nie odzyska przy wykupie, wiec pewnie wroci powalczyc z Draxlerem, bo niekoniecznie sie musi sie znowu spotkac z Emerym.
Tak jak Niemca zima sciagneli tez za 30 mln Guedesa. Patrzac tylko na sklady z flaschcore/ whoscored myslalem, ze to napastnik (w większości meczy Benfici najbardziej z przodu obok Mitroglu 4-4-2) i przyszedl tam jako zmiennik Cavaniego, ale juz w PSG (gdzie w sumie za wiele nie pogral, 4 spotkania narazie) w jedynym meczu, gdzie byl w wyjsciowym skladzie i zagral najwiecej minut byl ustawiony jako LS w miejsce Draxlera. Poza tym 2 ogony na PS i 1 znow na LS. Takze nie wiem na jakiej pozycji PSG widzi Portugalczyka.
Czy odejscie Di Marii cos zmieni? On gra z prawej strony, wiec watpie. Moze wskoczy tam czesiej grajacy w tym sezonie po prawej niz po lewej Lucas? Brazylijczyk to tez alternatywa na LS. Moze ten ich nietani Guedes? Chyba, ze kupia jakiegos topa na PS (w co watpie przez juz tak duze srodki wydane w atak w ciagu 0,5-1 roku), ale na pewno nie niepasujacego w to miejsce Sancheza.
Zreszta, ja w ogole nie widze u nich zadnych roszad w ofensywie, bo maja duzo wiecej niezbednych potrzeb na innych pozycjach. Przede wszystkim do odejscia pali sie Verratti. Musza cos zrobic z Krychowiakiem. Motta jest coraz starszy. Beda pewnie tez szukac nowych bocznych obroncow, bo odejdzie Aurier i rozgladac sie beda za kims w miejsce Maxwella. Moze jeszcze jakis napastnik jak nie ten Guedes?
Tak poza tematem to, ze zdaje mi sie Verratti ma analogiczne podejscie do dalszej przyszlosci w PSG/ zdanie o PSG co Sanchez w konteksie Arsenalu i jak na pewno Marco nie zastapilby obecnego klubu na Arsenal to z podobnych przyczyn Alexis odrzucilby PSG nawet gdyby bylyby ku takiemu transferowi warunki.

Mysle, ze sama obecnosc Draxlera zamyka kierunek "PSG". To zbyt swiezy zakup, ktory kosztowal zbyt duze pieniadze.


Przytacza sie tez Bayern. Maja Ribery'ego. Nie zanosi sie, zeby mieli go sprzedawac, a wymiana na Chilijczyka nisolaby za soba odejscie nie tylko Ribery'ego, ale Costy i Comana jednoczesnie. Dla mnie to nierealne, a logiczne by bylo, ze skoro ostatnia dwojka walczyla z Franckiem o to miejsce to sciaganie za gruby hajs mlodszego Chilijczyka moze jeszcze bardziej przykuc ich do pozycji "drugi w hierarchii". Mysle, ze ktos z tej dwojki predzej czy pozniej naturalnie powoli zastapi starzejacego sie Francuza. Chyba predzej Brazylijczyk, bo nawet w temacie "mercat" pisaliscie, ze Carlo kreci na mlodego Francuza nosem i niewykluczone, ze Bayern go jeszcze nie wykupi.


Dla mnie juz bardziej prawdodpobne wydawalo sie jego pozostanie w Anglii. Choc czytalem, ze Arsenal nie bedzie chcial wzmacniac ligowych rywali, ale kto jak to oni akurat w przeszlosci nie mieli z tym problemow: Van Persie (United), Sagna, Nasri, Clichy, Adebayor, Toure (wszyscy City).
To wlasnie Manchester City wydawal mi sie do teraz najrealniejszy dopoki nie sprawdzilem, ze na Sane poszlo az 50 mln. Bo pomyslalem sobie, ze "tam za rywali mialby tylko (dobrze radzacego sobie na poczatku sezonu) Nolito i (dobrze radzacego sobie teraz) Sane." Ale skoro na takiego Draxlera poszlo 40 mln, a tu na Sane jeszcze wiecej, do tego na Nolito City wydalo 18 mln to przeciez z Sanchezem na boisku nie bedzie 68 mln na lawie/ na trybunach.

Myslalem tez o Chelsea, jesli odszedlby Hazard, ale czy rownie realnie nie moglibysmy przypuszczac odejscia Ronaldo z Realu? :think:

United/Liverpool to raczej nie sa obecnie kluby w orbicie zainteresowan Sancheza. Za rzadko lapia sie ostatnio do LM.

Poza tym wszystkim nie widze innej opcji niz odejscie Sancheza z Arsenalu i lepszej opcji niz nasza. Dlubalismy przy nim juz przy transferze z Udinese do Barcy. BTW nie ma szans na drugi okres w FCB skoro w 2011-2014 mial gorsza konkurencje niz mialby obecnie. A wtedy radzil sobie swietnie, ale mimo to i tak dostawal za malo minut. Przy transferze z Barcy do Arsenalu chyba tez obserwowalismy rozwoj wydarzen. My ewidentie go chcemy, a i on chyba nie zmaknal definitywnie przed nami drzwi. W 2011 bylismy nikim nikim w porownaniu do Barcelony i gdyby nie Katalonczycy to najpewniej przeszedlby do nas, bo zaden inny tak mocny klub nie wyrazal zainteresowania. W 2014 jesli z nim znow probowalismy to musielismy zwyczajnie przegrac finansowo (kwota odstepnego, pensja), a tez dalismy dupy w LM. A to byla dopiero nasza druga edycja z rzedu po tej dlugiej przerwie. Teraz ewidentnie mamy najlepsza pakiete, ugruntowana, mocna pozycje na arenie europejskiej, bo gramy w tej LM juz regualrnie (jestesmy lepsi od Arsenalu, mozemy walczyc z Barca*). Mamy ogrom Latynosow w skladzie, a zwlaszcza w ofensywie, wiec to moze tez dodatkowa latwosc w komunikacji? Czy jednak mimo laczacego hiszpanskiego te narody darza sie niechecia? Tak czy siak to zna Serie A i wloski(?). I po prostu potrzebujemy przede wszystkim człowieka na jego pozycji. Moglby tez dac nam sporo w innych formacjach niz 4-2-3-1. Moze nie bedziemy tez potrzebowac zmiennika Higuaina nawet jak odejdzie Mandzukic? Kontrakt mu wygasa za rok. Arsenal to nie jest ciezki do negocjacji klub, a my sami nie zaszlismy im niczym za skore. No nic tylko brac!. Mysle, ze lepszej okazji na tego typu pilkarza miec juz nie bedziemy. Nie wiem za ile Arsenal nam go sprzeda, ale mysle, ze nie bedziemy miec konkurencji (nawet jak 1/2 pozostale kluby sie po niego zglosza to on wybierze nas). Ciekawy jestem jak bardzo ulatwi sprawe ten konczacy sie kontrakt. Czy 40-60 mln to ciekawa i realna cena ze wzgledu na konczacy sie kontrakt, zakup w 2014 za 42 i postarzenie sie pilkarza o 3 lata?
Ostatnio zmieniony 28 marca 2017, 23:16 przez Mateuszello, łącznie zmieniany 1 raz.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 19:06

Jaką to płacę musieli by dać Sanchezowi, żeby on chciał do Juve przyjść?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 19:44

Mysle, ze skoro Higuain dostaje 7,5 mln € rocznie to Sanchez powinien dostawac co najmniej tyle samo. Zaraz sprawdze ile Chilijczyk dostaje obecnie.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 19:49

On obecnie dostaje 7.8 mln euro rocznie, rzekomo żąda od Arsenalu 15 mln euro.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 19:51

Zarabia 130k funtów tygodniowo, czyli jakieś 7,8 mln E rocznie. Arsenalowi powiedział, że chciałby zarabiać 300k. Podwyżki domaga się już od 2015. Z tego co się orientuję w Anglii podają kwoty brutto. Jeśli miałby do nas przyjść to nie ma opcji żeby dostał mniej od Higuaina (7,5 mln E netto) więc bardzo kosztowny w utrzymaniu zrobiłby się nasz atak, ale chyba tylko takie pieniądze byłyby w stanie skusić Sancheza do wyboru naszej oferty.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 20:01

Czyli na nasze standardy zarabia około 4-4,5 mln netto. Wydaje mi się, że jesteśmy w stanie dać mu 7,5-8 mln. Szczególnie, że ten sezon również jest dochodowy, pewnie najlepiej z ostatnich 6, bo jak wiemy nie tylko LM podniosła swoje wynagrodzenia, gdzie już zarobiliśmy około 100 mlm. Do tego wydaje mi się, że marketingowo wyglądamy dużo lepiej, po części dzięki Adidasowi, po części przez fajny global marketing klubu.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 20:19

Pójdzie tam gdzie dadzą mu najwięcej zarobić. W transfer nie wierzę.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 20:26

Dobra, a czy jak już wiemy ile zarabia Higuain w netto, a ile Sanchez w brutto, to czy mógłby ktoś przedstawić też odwrotne kwoty? :prochno:
...albo jakie tam są stawki.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 20:27

wagner pisze:Pójdzie tam gdzie dadzą mu najwięcej zarobić. W transfer nie wierzę.
Czyli Chiny? Jeśli faktycznie chce coś wygrać jako istotny dla drużyny zawodnik to milion euro w te czy we wte różnicy mu nie zrobi. Sam nie wiem, co mam sądzić o jego motywacjach.
Push3k pisze:Dobra, a czy jak już wiemy ile zarabia Higuain w netto, a ile Sanchez w brutto, to czy mógłby ktoś przedstawić też odwrotne kwoty? :prochno:
...albo jakie tam są stawki.
Cabini celuje w dobrą kwotę. 4-4,5 mln E


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 20:34

Arbuzini pisze:Czyli Chiny? Jeśli faktycznie chce coś wygrać jako istotny dla drużyny zawodnik to milion euro w te czy we wte różnicy mu nie zrobi. Sam nie wiem, co mam sądzić o jego motywacjach.
Nie prowokuj. Jak dla mnie możliwy jest scenariusz, w którym Alexis się z Anglii nie wyprowadzi (a w mojej ocenie jest bardzo możliwe, że zmieni jedynie dzielnice w Londynie). Jego poczynania - boiskowe i pozaboiskowe - śledzę od czasu jego transferu z Udinese do Barcelony. Sanchez to narcystyczny charakter, dlatego doszedł tak daleko, dlatego będzie oczekiwał dla siebie najlepszych warunków, on nie dostosowuje się do drużyny. Taki mały Zlatan wariat z niego.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 20:38

Arbuzini pisze:
Push3k pisze:Dobra, a czy jak już wiemy ile zarabia Higuain w netto, a ile Sanchez w brutto, to czy mógłby ktoś przedstawić też odwrotne kwoty? :prochno:
...albo jakie tam są stawki.
Cabini celuje w dobrą kwotę. 4-4,5 mln E
To nic nie wyjaśnia. Znalazłem gdzieś, że w Anglii jest 45 %, a we Włoszech 46.3 %.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 22:32

Push3k pisze:
Arbuzini pisze:
Push3k pisze:Dobra, a czy jak już wiemy ile zarabia Higuain w netto, a ile Sanchez w brutto, to czy mógłby ktoś przedstawić też odwrotne kwoty? :prochno:
...albo jakie tam są stawki.
Cabini celuje w dobrą kwotę. 4-4,5 mln E
To nic nie wyjaśnia. Znalazłem gdzieś, że w Anglii jest 45 %, a we Włoszech 46.3 %.
Stawka we Włoszech nie ma znaczenia skoro podaje się zarobki netto. Jeśli podatek dochodowy w Anglii wynosi 45% to Sanchez zarabia ~5 mln E netto.
wagner pisze:Nie prowokuj.
:? :lol:

Jeśli chce tylko większej kasy to w Premiere League się tacy znajdą bez problemu. Realnie szanse na trofea ma w Chelsea oraz City. W pierwszym klubie najwyższe zarobki ma Hazard na poziomie 6,6 mln E, a w drugim Aguero oraz Toure zgarniający 7,6 mln E rocznie. Ciężko to nazwać przepaścią na niekorzyść Juventusu.

Październik 2016 wg Telegraph:
Aguero/Toure - 230k/tydz.
Hazard - 200k/tydz.

Edit: poprawiłem obliczenia
Ostatnio zmieniony 29 marca 2017, 00:08 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 2 razy.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 22:43

Push3k pisze:On obecnie dostaje 7.8 mln euro rocznie(...)
Arbuzini pisze:Zarabia 130k funtów tygodniowo, czyli jakieś 7,8 mln E rocznie. (...) Z tego co się orientuję w Anglii podają kwoty brutto. Jeśli miałby do nas przyjść to nie ma opcji żeby dostał mniej od Higuaina (7,5 mln E netto) więc bardzo kosztowny w utrzymaniu zrobiłby się nasz atak, ale chyba tylko takie pieniądze byłyby w stanie skusić Sancheza do wyboru naszej oferty.
Ja znalzlem, ze ponoc zarabia 140k £ tygodniowo. Daje to ~8,4 mln € rocznie (7,3 mln £ rocznie). No, ale skoro Sanchez to ma w brutto, a Higuain ma 7,5 mln € w netto to nie jest tak duzo jak myslalem.
Push3k pisze:Znalazłem gdzieś, że w Anglii jest 45 %, a we Włoszech 46.3 %.
Skoro opodatkowanie to 45% i 46,3% to odpowiednio stawki netto beda wynosic 55% i 53,7%
Wychodziloby tak:
Higuain brutto (100%): 14 mln € rocznie, a netto (53,7%): 7,5 mln € rocznie
Sanchez brutto (100%): 7,8 mln € (8,4 mln €) rocznie to netto (55%): 4,3 mln € (4,6 mln €) rocznie
No to skoro teraz zada 15 mln € (brutto) a dostaje 7,8 ml € (brutto), to w netto (55% z brutto) wyszloby mu na 8,25 mln € rocznie. (brutto: 14,5 mln € rocznie). Moze żadanie akurat takiej pensji (8,25 mln €) zrekompensowaloby mu ten niemily pobyt w Arsenalu i pomogl zniesc ten gorzki smak. Moze zgodzilby sie podwyzke, ale na cos nizszego, np. 6 mln (zawsze to wiecej niz dostaje obecnie, o 1,5 mln) ;)

W nawiasach jesli liczyc tygodniowke rzedu 140k, a nie 130k

wagner pisze:Jak dla mnie możliwy jest scenariusz, w którym Alexis się z Anglii nie wyprowadzi (a w mojej ocenie jest bardzo możliwe, że zmieni jedynie dzielnice w Londynie).
Rozumiem, ze masz na mysli tylko Chelsea. Czy bierzessz tez pod uwage Tottenham. Skoro Hazard zarabia tam kupe siana to jeszcze wiecej mialby zarabiac Sanchez? I jeszcze mieliby szanse grac kolo siebie? Dla mnie transfer Chilijczyka jest tam jak nabardziej mozliwy, ale jak odejsc bedzie chcial Hazard, bo to zbyt podobni pilkarze.
Arbuzini pisze:(...)Realnie szanse na trofea ma w(...) City.
Tylko w City na wylocie jest sporo osob (Navas, Kolarov, Zabaleta, Sagna, Caballero) i beda mieli sporo pilniejszych wydatkow zwlaszcza, ze skrzydla (wgl caly atak) maja ladnie obsadzone. Sterling za 60 mln, Sane za 50, Nolito za 18. Ostatnia dwojke wybieral Pep, wiec to tez pilkarze od dopiero niedawna tam grajacy.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2017, 00:27

W Chelsea może grać na prawej stronie. Wiem, że są Willan i Pedro, ale nie nie wykluczałbym, że dojdzie tam do jakiś zmian i będą chcieli mieć skrzydła Sanchez - Hazard. Ja bym chciał... ;)
Mateuszello pisze:w City na wylocie jest sporo osob (Navas, Kolarov, Zabaleta, Sagna, Caballero) i beda mieli sporo pilniejszych wydatkow
Bez przesady. Navas to marginalna postać, Caballero to rezerwowy bramkarz, a Kolarov pewnie zostanie do końca umowy. Tak naprawdę leży u nich prawa obrona i muszą ją ostro ogarnąć. Co nie zmienia faktu, że dla Pepa grającego 4231/4141 Sanchez będzie na pewno łakomym kąskiem. Dwóch bocznych obrońców i Sanchez nie wygląda mi na jakiś niewyobrażalny plan na mercato.

To nie jest tak, że tylko w Juventusie dostrzegają szansę sprowadzenia w dobrej cenie chyba najlepszego ofensywnego piłkarza ligi angielskiej. Po naszej stronie może być sentyment do Serie A (spoko klimat dla Latynosów) i fakt, że interesujemy się nim od bardzo dawna, co może mu schlebiać, poziom sportowy też raczej prezentujemy wyższy niż konkurencji oraz jesteśmy w stanie zapewnić zarobki na zbliżonym poziomie.

Prawda jest taka, że weźmie go ten, kto go lepiej urobi, a konkurencję na pewno będziemy mieli i nie liczyłbym na to, że sami się wyeliminują.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2017, 13:06

Arbuzini pisze:W Chelsea może grać na prawej stronie. Wiem, że są Willan i Pedro, ale nie nie wykluczałbym, że dojdzie tam do jakiś zmian i będą chcieli mieć skrzydła Sanchez - Hazard. Ja bym chciał... ;)
Przypomnialem sobie, ze za Mou skrzydlowi czesto wymieniali sie pozycjami. Wczesniej jakos nie widzialem w glowie Belga na prawej ;) W sumie teraz Chelsea to wg mnie jeden z najpoważniejszych kandydatow do ściągnięcia Sancheza. Na pewno co najmniej 1 z dwojki Willian/Pedro szukaliby nowego miejsca. Szkoda, ze Batshuayi tam nie odpalil. To by byl juz kosmos.
Arbuzini pisze:
Mateuszello pisze:w City na wylocie jest sporo osob (Navas, Kolarov, Zabaleta, Sagna, Caballero) i beda mieli sporo pilniejszych wydatkow
Bez przesady. Navas to marginalna postać, Caballero to rezerwowy bramkarz, a Kolarov pewnie zostanie do końca umowy. Tak naprawdę leży u nich prawa obrona i muszą ją ostro ogarnąć. Co nie zmienia faktu, że dla Pepa grającego 4231/4141 Sanchez będzie na pewno łakomym kąskiem. Dwóch bocznych obrońców i Sanchez nie wygląda mi na jakiś niewyobrażalny plan na mercato.
Moglem jeszcze kogos nie wymienic
Navas to marginalna postac - fakt, ale byl/jest chyba pierwszy do zastąpienia Sterlinga (jesli Silva jest na boisku, a graja najczesciej jednoczesnie, Hiszpan w srodku). Wiec mysle, ze kupia jakiegos prawego skrzydlowego, ale niekoniecznie za duze pieniadze skoro maja swiezo sprowadzoną trojke za ~110 mln €.
Maja Bravo i Caballero, ale teraz to Caballero jest podstawowy (ciekawe na jak dlugo? ;) ) Skoro teraz Bravo nie gra regularnie to chyba znow sprobuja sciagnagnac jakiegoś (w koncu) klasowego bramkarza. Chyba, ze Pep machnie reka na te gre nogami i postawi na Harta, ktory broni najlepiej z tej trojki. Takze, ja sobie wyobrażam, ze City zostanie z Hartem i Bravo albo znowu sporo wyda na nowego golkipera.
Prawy obronca to wazne wzmocnienie, ale jak beda mieć z nim trudności to zawsze moga zostac z Zabaletą/Sagną
Wiekszym obowiazkiem jest kupić porzadnego ŚO (nawet jak maja Stonesa i Otamendiego) skoro czesto grac tam musial Kolarov, bo Kompanego nie ma i moze nadal nie byc. Wtedy ta obrona wygladala tak zalosnie, ze ktokolwiek z czworki Clichy-Kolarov-Stones-Zabaleta by nie wypadl zostal im do wejscia jedynie Sagna :doh:
Takze na pewno beda kupowac SO, pewnie PO. Mysle, ze beda szukac SP i PS. Nie wiem jaki status ma Fernando, Toure, Fernandinho (ten chyba jest najlepszy w miejsce Gundogana, a moze Pep chce grac ta dwojka jednoczesnie a z przodu jednym z KDB/DS). Tak samo Clichy.
Moze. Moze nowy Bramkarz.

Reasumując. Moze byc faktycznie tak jak piszesz, ze kupia dwoch obroncow (moze LO nie jak zostana Clichy z Kolarovem, a SO) i Sanchez to nie bylby problem, ale prawdobodobnie moze to byc 3 obroncow, bramkarz i najwyzej 2 tanie uzupełnia. Jesli sciagna 6 to zakladam, ze nawet jakby Sancheza chcieli to srodkow juz nie znajda.

Arbuzini pisze:To nie jest tak, że tylko w Juventusie dostrzegają szansę sprowadzenia w dobrej cenie chyba najlepszego ofensywnego piłkarza ligi angielskiej. Po naszej stronie może być sentyment do Serie A (spoko klimat dla Latynosów) i fakt, że interesujemy się nim od bardzo dawna, co może mu schlebiać, poziom sportowy też raczej prezentujemy wyższy niż konkurencji oraz jesteśmy w stanie zapewnić zarobki na zbliżonym poziomie.
Jasne
Arbuzini pisze:Prawda jest taka, że weźmie go ten, kto go lepiej urobi, a konkurencję na pewno będziemy mieli i nie liczyłbym na to, że sami się wyeliminują.
Z racji, ze mamy wakat na tej pozycji wlasnie dostrzegam, ze Juve ma największe szanse go urobic, bo moze im najbardziej zależeć


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Zablokowany