Alexis Sanchez

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 10:21

Mateuszello pisze:Z racji, ze mamy wakat na tej pozycji wlasnie dostrzegam, ze Juve ma największe szanse go urobic, bo moze im najbardziej zależeć
Też uważam, że mamy sporo argumentów po swojej stronie. Małą konkurencję dla Sancheza przy silnej reszcie drużyny (jeśli wzmocnimy środek), bardzo duże szanse na zdobywanie trofeów, nasze duże zainteresowanie tym piłkarzem od wielu lat i niezłe możliwości finansowe. Oczywiście zawsze może znaleźć się ktoś kto posmaruje mu więcej, ale już nie dzieli nas od konkurencji przepaść. Mam małe obawy co do Marotty, który nie lubi ścigać się z innymi klubami, a teraz na 99% dojdzie do takiej sytuacji.

Tevez był zawodnikiem, który przez dwa sezony pozwolił wejść Juventusowi na wyższy poziom. Obecnie jesteśmy drużyną, która często zaliczana jest do TOP4 na świecie, a Sanchez to piłkarz o umiejętnościach, które mogą nas na dobre upewnić na tej pozycji. Z tego względu nie przeszkadza mi jego wiek, bo spokojnie może grać u nas przez 3 lata.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 11:25

28 lat to jest super wiek dla piłkarza. W dodatku dostajemy gotowy produkt, który 4 lata może grać na swoim obecnym wysokim poziomie. Ale 60 mln to troszkę za dużo, chyba.


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 11:42

Ja cos czuje, ze jak odejdzie gdziekolwiek to kwota na 100% nie przekroczy 50 mln, ale to tylko taka moja czutka. Niczym niepodparta. Nieistotna.

Ciekawe za to ile realnie jestesmy w stanie dac na potencjalne alternatywy Sancheza :? Mam na mysli tylko 2 nazwiska: Douglas Costa i Bernardeschi. Pierwszego sam Bayern kupil za 30 mln, a chcac drugiego, z tego co czytam w temacie "mercato", bez co najmniej 30 mln nie ma co sie pokazywac. O ile w ogole Fiorentina bedzie chciala rozmawiac...

A i jeszcze Keita


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 15:47

Cabrini_idol pisze:28 lat to jest super wiek dla piłkarza. W dodatku dostajemy gotowy produkt, który 4 lata może grać na swoim obecnym wysokim poziomie. Ale 60 mln to troszkę za dużo, chyba.
Myślę, że warto, ale problem jest taki, że Juve chce jeszcze kilku innych ściągnąć. Niemniej, jak dojdzie on i Tolisso, a nie odejdzie nikt ważny to już będzie fajnie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 20:46

Push3k pisze:
Cabrini_idol pisze:28 lat to jest super wiek dla piłkarza. W dodatku dostajemy gotowy produkt, który 4 lata może grać na swoim obecnym wysokim poziomie. Ale 60 mln to troszkę za dużo, chyba.
Myślę, że warto, ale problem jest taki, że Juve chce jeszcze kilku innych ściągnąć. Niemniej, jak dojdzie on i Tolisso, a nie odejdzie nikt ważny to już będzie fajnie.
No wlasnie on i Tolisso to jeszcze wydaje sie nawet realna sprawa, ale jednak proba sciagniecia Sancheza zamyka nam niestety droge po Verrattiego, a odejscie Wlocha w to okno wydaje sie nawet bardziej pewne od Chilijczyka, ktory ma rok do konca kontraktu :confused2:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2017, 21:04

Niemniej, atak i tak trzeba będzie uzupełnić, bo Pjaca to na razie jeszcze nie to, a Mandzukica być może pożegnamy. Albo Sanchez albo Veratti i ktoś inny jeszcze. No chyba, że Keanem chcą grać.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 19:21

Mateuszello pisze:Dla mnie transfer Chilijczyka jest tam jak nabardziej mozliwy, ale jak odejsc bedzie chcial Hazard, bo to zbyt podobni pilkarze
Arbuzini pisze:W Chelsea może grać na prawej stronie. Wiem, że są Willan i Pedro, ale nie nie wykluczałbym, że dojdzie tam do jakiś zmian i będą chcieli mieć skrzydła Sanchez - Hazard. Ja bym chciał... ;)
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na jedną rzecz, która jest oczywista, a z tego co widzę zostaje pomijana. Otóż Sanchez może i lubi grać jako 9.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 20:00

Przeciez Sanchez moze grac jako prawoskrzydlowy i gral juz tak Barcy i Arsenalu. Nie ma wiec przeszkod, aby napad Chelsea wygladal tak:

Hazard----Lukaku----Sanchez


La fidanzata d'Italia
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 20:27

Sanchez może grać na praktycznie każdej ofensywnej pozycji, ale trenerem Chelsea jest Conte więc bardzo wątpię, że wystawi go akurat w roli 9 ;)

W Udinese też go chyba bardziej do prawej ściągało niż do lewej - tak mi się kojarzy. W każdym razie Niebiescy nie będą mieli problemów żeby wkomponować go w skład. Tylko są słabszym klubem i to przemawia na naszą korzyść.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2017, 10:16

Gdyby udało się sprowadzić Sancheza i jakiegoś dobrego defensywnego pomocnika to Juventus ponownie na kilka lat odskoczyłby reszcie stawki w SerieA :think:

Trzymam kciuki za ten transfer :whistle:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2017, 12:02

Coś tam rzucono, że Sanchez dogadany z Blue Moon.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2017, 12:12

To on chce w końcu tylko hajsu, czy sukcesów, bo się pogubiłem :co?:
ŻADEN klub z PL nie da mu gwarancji jakichkolwiek sukcesów, z prostego powodu - liga jest tak nieprzewidywalna, że musiałby być jasnowidzem, żeby wybrać klub, który coś osiągnie w przyszłym sezonie. Jeżeli na prawdę chce realnych sukcesów (99% na mistrzostwo i puchar ligii, duże szanse na triumf w LM), to jedynym kierunkiem jest dla niego tak naprawdę tylko Bayern i Juve... Barce i Real pomijam z innych względów :P


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2017, 12:52

DonPatch pisze:To on chce w końcu tylko hajsu, czy sukcesów, bo się pogubiłem :co?:
A kto powiedział, że Sanchez chce sukcesów? Gość odszedł z bogatej w triumfy Barcelony do Arsenalu - synonimu klubu bez sukcesów, w którym od półtora roku kłóci się z zarządem o niebotyczną tygodniówkę. Nie wygląda na to, żeby trofea były u niego na pierwszym miejscu...
Romantyczna wizja futbolu już przemija.


Obrazek
Zablokowany