Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 12:52

Robaku pisze:Fabrizio Romano podał, że Juve zaczyna się kontaktować z Goeretzką, którego kontraktwygasa w wakacje 2018. Podaje, że Schalke będzie chciało okolo 20-25 baniek jeśli im nie uda się w te wakacje przedłużyć z nim kontraktu.
Mi to wygląda jakby Marottę nadal bolał ten Draxler z lata 2015 i koniecznie chciał zagrać na nosie Schalke, wyciągając kogoś z ich drużyny swoim modelowym sposobem - za darmo. Co do samego gracza to mam mieszane uczucia - parametry i styl gry ma jak Pogba, ale chyba na tym kończymy porównania, bo gdzie Rzym, a gdzie Krym.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 14:10

Vinicitore, chyba mimo wszystko bardziej parametry, niż styl, Goretzka jest duży i w miarę mocny fizycznie, ale ani nie ma jakiejś wybitnej techniki ani przeglądu pola, dużo biega, a pozostałe umiejętności ma co najwyżej na poprawnym poziomie, to jest coś tam pomoże w defensywie, w miarę celnie będzie podawał, zdyscyplinowany taktycznie. Może być całkiem dobrym b2b, ale żadnym sztosem, 20-25 milionów za niego z kontraktem wygasającym za rok to raczej "okazja" dla frajerów. Ja bym zdecydowanie wolał Tolisso, mimo mojej oczywistej sympatii do BL i niemieckich talentów. Jak ktoś z Schalke, to tylko Meyer.

Natomiast dzisiaj prawdziwą bombą, która może Was zainteresować z tego względu, że i Was poważnie łączono z tym zawodnikiem, jest news od transfermarktowego insidera, że Dahoud jest już od dłuższego czasu dogadany z BVB na lato. Ten sam człowiek w zeszłych latach m. in. pisał o powrocie do Dortmundu Sahina czy Kagawy na długo przed faktem, sprawę potwierdza też niejako Tomasz Urban, pisząc, że dochodziły go już takie słuchy pod koniec zeszłego roku z "jego źródła".


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 14:15

Racja, racja, o to mi bardziej chodziło, nie chcę ich w żaden sposób porównywać, bo nie jestem żadnym fanem Goretzki, wręcz przeciwnie.

Uż. mzm wspomniał o Tolisso, widzieli wczoraj jego asystę do Lacazettea?


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 14:59

Trochę jak Marchisio do Higuaina, ale na dłuższym dystansie. Tolisso to według mnie naprawdę fajny cel transferowy. Odkąd zaczęły się pogłoski o nim w naszym kontekście staram się trochę go podpatrzeć i wygląda na moje oko całkiem niekiepsko, a wręcz bardzo dobrze.

Jeszcze tak odnośnie trochę "zapomnianej" postaci w naszym kontekście, w transfermarkt cały czas mamy całkiem spore szanse na tego gracza.

Jeśli faktycznie Marotta planuje nasze okienko w ten sposób, że jego celami jest lewy boczny obrońca, ktoś do środka i ktoś do ataku z możliwością przejścia na prawą/lewą flankę to rysuje się nam naprawdę dobre okienko szczególnie, że niezbyt widzę szanse, by ktokolwiek z podstawowej 11 odszedł od nas latem.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 16:42

mzm pisze:Dahoud jest już od dłuższego czasu dogadany z BVB na lato. Ten sam człowiek w zeszłych latach m. in. pisał o powrocie do Dortmundu Sahina czy Kagawy na długo przed faktem, sprawę potwierdza też niejako Tomasz Urban, pisząc, że dochodziły go już takie słuchy pod koniec zeszłego roku z "jego źródła".
Wolałbym jednak żeby te doniesienia się nie potwierdziły ;). Ze względu na cenę i powracające kłopoty zdrowotne Verrattiego wolałbym u nas zobaczyć Dahouda nawet bardziej od Marco.
mzm wspomniał o Tolisso, widzieli wczoraj jego asystę do Lacazettea?
Najpierw wygrana walka o górną piłkę, następnie przełożenie jej na lewą (słabszą) nogę i błyskawiczne podanie, którego wykończenie dla napastnika powinno być już tylko formalnością. Ceniłem Tolisso za grę w zeszył sezonie, ale on udowadnia, że teza "jest młody, będzie się jeszcze rozwijał" w jego przypadku jest jak najbardziej prawdziwa. Jakiejś wielką finezją w swojej grze nie emanuje, ale jeśli szukamy do środka pola zawodnika, który wniesie trochę fizyczności, będzie pracował na całej długości boiska i lubi grę do przodu to ciężko mi wskazać lepszego (i oczywiście realnego) kandydata.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 16:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze:[Na lawke bylby dobry, kogo tam chcesz?
Szczerze mordunio, to już bym wolał, żeby Zaza wrócił z wypożyczenia i siadł sobie na ławuni aniżeli Immobile. Nie podoba mi się on piłkarsko i bardzo często wypowiadał się z pretensją w stronę Juventusu. Nie uważam, aby był nam potrzebny. Wielu napastników lepszych od niego zadowoliłoby się pewnie rolą rezerwowego w Juve. Takiego żelaznego oczywiście. Batshuayi mógłby się u nas odbudować, podobnie jak Cuadrado np, a uważam, że potencjał ma od Włocha większy.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 19:29

@kdzr Immobile jest wychowankiem i solidnym graczem. Mozemy miec jedno miejsce w kadrze dodatkowe, nie będzie takich kwiatków ze ktoś jest niezgłoszony. No a szeroka kadra to podstawa. Batshuayi? Bycie dublerem Higuaina nie wiem czy by mu pomogło... Bo on jest tylko "9" Michy. Ciro byłby spoko na lawke wystarczy - nie oczekuję tam Suareza. Chociaż i tak pewnie zostanie Mandzukic i to tez nie glupie, bo on obstawia 2 pozycje.
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2017, 19:30 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 20:20

Ciro ma gdzies Juventus.


La fidanzata d'Italia
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 20:24

I dzięki Bogu, ze ma gdzieś :)


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 21:48

Cabrini_idol pisze:I dzięki Bogu, ze ma gdzieś :)
Pokaż mi innych wychowanków na PRZYNAJMNIEJ jego poziomie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:19

Ale on nie chce grać w Juventusie i to, że jest naszym wychowankiem wcale nie czyni go jakimś atrakcyjnym kąskiem. To równie dobry pomysł, jak ściągnięcie z MLS Giovinco.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:50

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Cabrini_idol pisze:I dzięki Bogu, ze ma gdzieś :)
Pokaż mi innych wychowanków na PRZYNAJMNIEJ jego poziomie.
Marchisio. Jednak nie chodzi o to.

Lubisz poruszać dziwne tematy i mieć idiotyczne pomysły. Przyjście do nas Ciro jest niemożliwe z kilku powodów po pierwsze sam zawodnik nie chce, po drugie Juventus po trzecie nie ma dla niego miejsca. Więc po co ta cała dyskusja? Nabijasz niepotrzebnie posty.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 22:59

wloski pisze:Przyjście do nas Ciro jest niemożliwe z kilku powodów po pierwsze sam zawodnik nie chce, po drugie Juventus po trzecie nie ma dla niego miejsca. Więc po co ta cała dyskusja? Nabijasz niepotrzebnie posty.
Ja sądzę że prędzej on by do nas chciał przyjść niż Berardi. Na którego przyjście wielu się łudzi. Jakoś Berardi bardziej dawał to odczuć niz Ciro.

Ty a co ma nabijanie postów? Dyskusja na forum to dyskusja na forum, pod temat - co mnie obchodzi liczba ich? Really? Ty przykładasz wagę do tego ile kto ma postów?


Normalnie kadry drużyn maja 25 zawodników, czemu my nie możemy mieć. Po prostu chce wiedzieć, kto według was mógłby uzupełnić te miejsca. Nie będąc rzecz jasna zapchajdziura. Bo to nie o to chodzi. Immobile miałby sens w przypadku odejścia Mandzukica - no tego bym nie chciał - ale skoro już Chorwat odejdzie - uważam jego za dobrą alternatywę.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 23:20

wloski pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Cabrini_idol pisze:I dzięki Bogu, ze ma gdzieś :)
Pokaż mi innych wychowanków na PRZYNAJMNIEJ jego poziomie.
Lubisz poruszać dziwne tematy i mieć idiotyczne pomysły.
Otóż to. Immobile tak samo ceni Juventus jak Berardi. Jeden interista, drugi nie wiadomo co. Obaj negatywnie nastawieni do Juventusu. Pomysł całkowicie z kosmosu. Jeśli wziąć pod uwagę kogoś o podobnych parametrach, to ciekawą dziewiątką na ławce byłby Muriel. Przyjaciel Cuadrado z Lecce i do dzisiaj chyba. Ale tak samo prawdopodobny jak Immobile.

A tak poza tym to już nie Kean?


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 23:32

Drugi jest z metropolii Neapolu.


La fidanzata d'Italia
Zablokowany