Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 19:49

Bernardeschi to jest super alternatywa zamiast Berardiego. Na 100% Włoch odejdzie po sezonie z Fiorentiny. Myślę, że to fajny pomysł. Nie dość, że duży talent to z doświadczeniem i paszportem Włoskim ;) . Do tego młody.

Tyle, że Viola nas bardziej nienawidzi niż Napoli....


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 19:55

Wydaje mi się, że może panować pewne przekonanie u naszych działaczy, że jeśli naszym nowym trenerem zostałby Sousa to pociągnąłby on za sobą właśnie Bernardeschiego. Oczywiście to tylko niczym nie poparte spekulacje. Fakt jednak pozostaje taki, że nazwisko Bernardeschiego już od dłuższego czasu pojawia się w naszym kontekście.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 20:23

Cabrini_idol pisze:i paszportem Włoskim ;)
Obecnie to dla klubu żaden argument, bycie Włochem. ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 20:32

Wręcz przeciwnie. Bycie Włochem to super argument dla Juventusu i nie tylko dla Juve ale dla każdej czołowej drużyny Serie A. Włosi nie lubią wyjeżdżać poza granicę, są przywiązani do klubu, miasta, rodziny i przyjaciół.


Zresztą widzimy to po Bonuccim, Chiellinim, Marchisio czy Buffonie. Każdy z nich mógł już dawno temu zarabiać więcej i grać w swoim czasie dla lepszych zespołów niż Juve. Poza tym Juve zawsze było budowane w oparciu na Włochach. Ostatnio był zastój, jeśli chodzi o talenty i piłkarzy godnych koszulki Juve, ale teraz mamy istny wysyp talentów Włoskich.
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2017, 20:35 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 20:34

Bernardeschi i Sanchez w jedno mercato? WOW! To bylaby moc dopiero! Tyle ze kosztowalby on z 50 mln €, tamten jeszcze więcej... No nic, niech ich potencjalni koledzy robia robote w CL by kasa była.

Mercato: Sanchez, Bernardeschi, Tolisso, Danilo, Kolasinac. Nikt nie odchodzi - za piekne, ale czemu nie?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 00:54

Zapomnijcie o Bernardeschim - tak bedzie lepiej dla Waszego zdrowia.
Alternatywy dla Alexisa? Hm, Douglas Costa :think: (moze tez grac na prawej), Ousmane Dembele :think: (szkoda, ze jego Marotta nie wyciagnal zamiast Pjacy, bo to najzwyczajniej w swiecie lepszy pilkarz, niz nasz Chorwat).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 01:36

W tej chwili od Pjacy to prawie każdy jest lepszy, dużo bardziej wolałbym Berardiego niż tego Pjacę (co może nastąpić zresztą)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 02:07

Virgil pisze:W tej chwili od Pjacy to prawie każdy jest lepszy, dużo bardziej wolałbym Berardiego niż tego Pjacę (co może nastąpić zresztą)
Nie ma to jak skreślać zawodników tuz po kontuzji, mlodych w dodatku takich co rozegrali epizody. Aha i wasza naiwnosc co do Berardiego w Juve mi imponuje. :smile:

No a ponoc to tak poważne forum....

@jacky Douglas Costa? Bardzo chętnie, lubie tego zawodnika od czasów gry w Schachtarze. Tez taki ginacy gatunek jak Cuadrado, tyle ze z lewej strony. Jego noga jest taka sama co strona. Teraz sa tylko praktycznie odwroceni skrzydlowi.


Szczerze? Sanchez jest prawdopodobny, tez ze wzgledu na te nowe logo - zauwazcie, Juventus rozwija swa marke. No a kto w tej promocji moze bardziej pomoze niz spektakularny transfer topa? Wartosc marketingowa Sancheza jest ogromna. Gralby juz z nowym logo - bylby wielkim napedem marketingowym.

Tak sobie mysle, kase z Pogby mamy, notujemy coraz wieksze wplywy. Prezentacja logo. Czas na kolejny krok by budować potege. Latem moze nadejsc kulminacja! Prawdziwy boom! :cooler:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 07:14

W kwestii Sancheza trzeba trzymać kciuki, żeby papa Wenger podpisał kontrakt ( ponoć dwuletni leży i czeka) :) . Nowy trener może zmienić podejście Alexisa do transferu, choć AFC ogólnie musi zmienić swoje podejście, co przy Amerykanach będzie trudne, bo jak im się cyferki będą zgadzać, to będą mieć gdzieś szarpanie o mistrza, byle 4 była ;) . Do Alexisa mnie przekonywać nie trzeba, ale jest fajny artykuł na espnie, co on nam może dać :
http://www.espnfc.com/club/juventus/111 ... -attackers

On by tak pasował, że to by było zbyt piękne żeby się udało.

Costa z Bayernu fajny kierunek, oba skrzydła może ogrywać, tyle, że jak dla mnie to on jest łasy na Azjatycki kierunek, jak jego kolega Teixeira.

Dembele nie mogę odżałować, jak swego czasu Eriksena, koleś jest świetny.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 07:52

Naprawdę wierzycie w Bernadeschiego i Berardiego ? :prochno:
To nie ten dział ale jest chyba na JP Fantasy Football ale nie wiem co to jest bo tam nie zaglądałem. Bernadeschiego chciałbym ale zapomnijcie, on jest nierealny...Berardi niech jak najdalej od Turynu się trzyma jak do tej pory - najlepsze co zrobił w swojej marnej karierze.
Bardzo często Marotta tracił czas na nierealne cele więc niech nie powiela tych błędów i skupi się na tym co realne.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 10:25

@ForzaItanimulli3vujcm

Najpierw piszesz:
Bernardeschi i Sanchez w jedno mercato? WOW! To bylaby moc dopiero! Tyle ze kosztowalby on z 50 mln €, tamten jeszcze więcej... No nic, niech ich potencjalni koledzy robia robote w CL by kasa była.

Mercato: Sanchez, Bernardeschi, Tolisso, Danilo, Kolasinac. Nikt nie odchodzi - za piekne, ale czemu nie?
Albo:
Szczerze? Sanchez jest prawdopodobny, tez ze wzgledu na te nowe logo - zauwazcie, Juventus rozwija swa marke. No a kto w tej promocji moze bardziej pomoze niz spektakularny transfer topa? Wartosc marketingowa Sancheza jest ogromna. Gralby juz z nowym logo - bylby wielkim napedem marketingowym.

Tak sobie mysle, kase z Pogby mamy, notujemy coraz wieksze wplywy. Prezentacja logo. Czas na kolejny krok by budować potege. Latem moze nadejsc kulminacja! Prawdziwy boom! :cooler:
A jednocześnie coś takiego:

Aha i wasza naiwnosc co do Berardiego w Juve mi imponuje. :smile:
Gdzie tu konsekwencja? :prochno: Twoim zdaniem Sanchez jest realny, bo mamy nowe logo, dodatkowo w połączeniu z Tolisso, Bernardeschim i Danilo, a z drugiej strony naiwniakami nazywasz ludzi, którzy wierzą w sprowadzenie Berardiego, bo ktoś tam kiedyś powiedział, że to kibic Interu?

Żeby było jasne, nie uważam, że sprawę Berardiego warto ciągnąć w nieskończoność, ale te wszystkie gadki o jego miłości do Interu po prostu mnie śmieszą. Nikt tak naprawdę nie wie, czym do tej pory chłopak kierował się, kiedy decydował się pozostać w Sassuolo. Natomiast przypominam, że już kiedyś podpisał z nami kontrakt, więc chyba jednak aż tak mu ten Juventus nie śmierdzi. Moim zdaniem, dopóki Berardi siedzi w Sassuolo, powinniśmy przynajmniej próbować wyciągnąć go stamtąd. Nie da się, to trudno, nie jest to piłkarz, za którego należałoby umierać, ale jest jednym z najzdolniejszych Włochów swojego pokolenia, do tego notującym stały rozwój. Szkoda byłoby w ogóle nie spróbować sprowadzenia go. Kto wie, czy Berardi w końcu nie doczekał momentu, w którym sam stwierdził, że w Sassuolo marnuje już tylko czas i że powinien zmienić klub na lepszy. Tym bardziej, że nie powtórzą w tym sezonie sukcesu sprzed roku. Nie trzeba też chyba wyjaśniać, dlaczego łatwiejszy będzie do wykupienia Berardi z Sassuolo niż Bernardeschi z Fiorentiny czy Belotti z Torino.
alessandro1977 pisze:Berardi niech jak najdalej od Turynu się trzyma jak do tej pory - najlepsze co zrobił w swojej marnej karierze.
Marnej? Serio? Harry Kane to nie jest, ale "marnej"? W wieku 22 lat?
alessandro1977 pisze:Bardzo często Marotta tracił czas na nierealne cele więc niech nie powiela tych błędów i skupi się na tym co realne.
Tu zgoda. Dlatego uważam, że spróbować trzeba, ale nie ma co przeciągać sprawy na całe lato, jeżeli perspektywy będą... marne ;)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2017, 12:29 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 10:37

Berardi, Kolasinac oraz Tolisso w lecie przy zachowaniu obecnego składu (ewentualnie sprzedaż kogoś z trójki Asamoah/Lemina/Sturaro) i byłbym szczęśliwy z takiego okienka. Teoretycznie część osób wspomina o konieczności ściągnięcia prawego obrońcy, ale uważam że Lichy i Alves wystarczą na następny sezon, a później skończy się kontrakt Brazylijczyka, a w jego miejsce wskoczy Lirola.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 10:49

Nie mogę pojąć, jak można skreślać zawodnika, który:
- jest jeszcze młody i przyszedł do nowej ligi, a co by nie mówić, to włoskiej piłki ciężko się szybko nauczyć
- przez długi czas leczył kontuzję, która przytrafiła mu się na samym początku przygody w nowym klubie
- zagrał bodaj jeden (!) mecz w wyjściowym składzie
- a oprócz tego może pięć razy wszedł w 88 minucie

Ja rozumiem, że Pjaca póki co nie pokazał wiele poza szybką nogą, ale, na Boga, dajmy mu trochę więcej czasu i zaufania!
I believe in Marko Pjaca.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 11:29

Dokładnie tak jak pisze Donnie, Pjaca na dobrą sprawę nie dostał jeszcze szansy na pokazanie pełni swoich umiejętności, bo przeważnie wchodził na ostatnie minuty, a także wracał do formy po długim urazie. Raczej nasi działacze nie zapłaciliby za niego takiej kasy, gdyby wcześniej nie obserwowali go uważnie. Jednakże i nam co jakiś czas może się trafić wtopa transferowa, bo nie myli się tylko ten, który nic nie robi.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 11:53

Fabrizio Romano podał, że Juve zaczyna się kontaktować z Goeretzką, którego kontraktwygasa w wakacje 2018. Podaje, że Schalke będzie chciało okolo 20-25 baniek jeśli im nie uda się w te wakacje przedłużyć z nim kontraktu.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Zablokowany