Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 02:07

Z drugiej strony masz Neto czy Szczęsnego. Sam jestem zdania, że następcą Buffona powinien zostać Włoch, ale póki co nie ma żadnych przesłanek, że Marotta czy Agnelli myślą tak samo.


Maritan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2016
Posty: 8
Rejestracja: 20 grudnia 2016

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 02:09

Gdyby ktoś interesował się jeszcze przyszłością Verrattiego:

Obrazek

(od razu odpowiadam, że zdjęcie nie zostało zfotoshopowane)

Dzisiaj odbedzie się spotkanie, na którym Marco ma poprosić Al-Khelaifiego o pozwolenie na transfer.


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 03:46

Maritan pisze:Gdyby ktoś interesował się jeszcze przyszłością Verrattiego

(od razu odpowiadam, że zdjęcie nie zostało zfotoshopowane)

Dzisiaj odbedzie się spotkanie, na którym Marco ma poprosić Al-Khelaifiego o pozwolenie na transfer.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że zdjęcie nie zostalo "zfotoshopowane"? Stałeś za obiektywem? :prochno:
Zdjęcie przerabiał chyba grafik stażysta, co mnie specjalnie nie dziwi zważając na tytuł gazety. Przecież gołym okiem to widać.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 04:17

Podpisuje się pod tym co mowiłem wcześniej i co napisał matekkuba na poprzedniej stronie niestety. Transfer tego chlopaka nie daje nam nic na chwile obecną prócz marketingu, bo na chwile obecna nie jesr lepszy od Buffona a trzebaby zaplacic grube pieniadze. No ale po odejsciu Buffona pewnie by przejął piecze, tylko na jak dlugo? Mowi sie tu ze to inwestycja w przyszlość, bramkarz na lata i tak dalej, tylko że ja tego tak osobiscie nie widze, max 3, 4 lata w Juve i zostanie odpalony za granice w podobnym wieku co Pogba i trzeba bedzie szukać nowego bramkarza. I Prosze nie mowcie że to co innego, że to nastepca Gigiego i tak dalej, bo teraz są inne czasy. Wiem że chlopak ma talent i nic do niego nie mam, ale moim zdaniem niektórzy tutaj przesadzają, takie jest moje zdanie :P


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 04:17

Do usunięcia


Maritan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2016
Posty: 8
Rejestracja: 20 grudnia 2016

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 05:53

goodman pisze:Na jakiej podstawie twierdzisz, że zdjęcie nie zostalo "zfotoshopowane"? Stałeś za obiektywem?
Nie, ale autentyczność zdjęcia potwierdził najbardziej rzetelny dziennikarz w kwestiach związanych z Barceloną - Gerard Romero. W dzisiejszym wydaniu MD ma się zresztą pojawić więcej fotek, więc nie musisz wstawiać kpiące emotikony.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 07:21

Bramkarz to nie pozycja jak każda inna na boisku. Bramkarze nie zmieniają się w klubach co rok, dwa. Jak ktoś postawi na Donnarummę, to on już kilka lat tam zostanie. Nie można pisać pierdół jak co niektórzy, że ten młody chłopak to nic specjalnego. Jest talentem bramkarskim na miarę Buffona i tego nie można podważać. Pytanie tylko, jak się rozwinie. Chłop bodajże w wieku 16 lat debiutował. Jako bramkarz - czyli odpowiedzialna funkcja - bez dwóch zdań. Mimo, iż Milan jest na poziomie ligowego średniaka, to i tak o czymś to świadczy. Jak kończy mu się kontrakt to trzeba go brać bez względu na koszta - 4,5,6,7 bo pójdzie za darmo. Jeżeli Raiola będzie chciał go wytransferować, to zrobi to jak z Pogbą - kupę siana dla siebie, dla klubu, dla piłkarza. Bo po sezonie w MU nie można powiedzieć, żeby to był strzał w 10. Nasz klub zyskał na interesie z Raiolą podwójnie. Dostaliśmy dobrego piłkarza, dobrze grał i zostawił po kilka latach rekordowy zysk z transferu. Podobnie może być z Donnarummą. Wydaje mi się, że jeżeli będzie opcja, zarząd go ściągnie. Podejrzewam, że Buffon, na odchodne podzieliłby się miejscem z młodym i zostałby jego mentorem. To dla niego kolejne wyzwanie. Trenować i wdrażać swojego następcę. Nie głupia sprawa. Wartość młodego wg transfermarkt to 25E. Żeby gościa kupić co ma przed sobą całą karierę - czyli ok 20 lat minimum 50-80 milionów mógłby sobie życzyć Milan - o ile w ogóle chcieli go sprzedać. Marotta, jako ekspert od ściągania za darmo - pewnie już działał lub działa. Raiola dzięki Juve też zarabia kupę siana - jesteśmy klubem który mu "płaci" najwięcej. Więc po co zarzynać kurę znoszącą złote jaja?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 07:57

A tymczasem Bonnuci z Verattim na wspólnych wakacjach.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 08:46

Spal, Hellas i Genoa zainteresowane Mandragorą
Atalanta, Cagliari, Sassuolo zainteresowane Cassatą
Spal, Hellas, Bolonia zainteresowane Mattiello
Hellas, Bolonia zainteresowane Orsolonim

Dodając zainteresowanie naszymi młodymi zawodnikami z innych plotek wynika, że bez problemu znajdą sobie kluby w Serie A


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 08:52

wloski pisze:A tymczasem Bonnuci z Verattim na wspólnych wakacjach.
Zabrzmiało co najmniej dziwnie :prochno: (Bonucci a nie Bonnuci i Verratti a nie Veratti ;) )

Dokładnie zobrazowane jest tu : https://pbs.twimg.com/media/DCaFkbbUIAAQPPV.jpg:large

A ten Pan pośrodku to zapewne ten od piwnicy, tak w razie W jakby Marco się opierał :prochno:


Orsolini dla TS : ,,Jestem zaszczycony, że zostałem zawodnikiem Juve. Dlaczego ? Juventus ma wielki projekt związany z młodzieżą.''

Mamy wiele ofert wypożyczenia Bentancura ale Juventus wiele oczekuje po chłopaku i ma zostać z pierwszym zespołem w okresie przygotowawczym, Allegri chce go zobaczyć.


Wczoraj Marotta spotkał się również z przedstawicielami Bologny i Evertonu w Palazzo Parigi. Everton chce Leminę.


Oczywiście GDS piszę swoje dyrdymały. Jeśli nie wypali nam Nzonzi mamy inne opcje jak Matic lub Fabinho. I podobno pytaliśmy już Monaco o Lemara, który wyceniany jest na 30 mln euro, co najmniej.

No i ..
2011 - Pirlo
2012 - Pogba
2013 - Llorente
2014 - Coman
2015 - Khedira
2016 - Dani Alves
2017 - ???????
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2017, 09:22 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 09:15

Cabrini_idol pisze: Orsolini dla TS : ,,Jestem zaszczycony, że zostałem zawodnikiem Juve. Dlaczego ? Juventus ma wielki projekt związany z młodzieżą.''
Brawo dla tego pana zupełne przeciwieństwo pewnego kmiota z Sassuolo
Cabrini_idol pisze: Everton chce Leminę.
Oddac nawet nie targować się byle nie wyjść na minus w stosunku do tego co zapłaciliśmy OM


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 09:32

Chętnie kupiłbym nawet Leminie bilet do Anglii. Musimy pozbyć się przeciętności, która nazbierała sie nam w zespole przez lata.

Jedna rzecz mnie dziwi dosyć mocno. W mediach cały czas przewija się temat "już prawie dogranych" transferów. To Schickowi brakuje tylko podpisu, to Szczęsny już jest zaklepany, to Costa siedzi w hotelu w Turynie, to dogadaliśmy sie już z Bernardeschim. Pachnie mi to mocno jakąś zasłoną. Oczywiście te ruchy moga być prawdziwe, ale raczej Marotta nie działa na raz na kilku frontach, przynajmniej nie było tak dotychczas. Zazwyczaj działał tak, by o Juve było głośno przez całe okienko, jeden gracz za drugim. Gdy skończy się szum medialny rozpoczynamy kolejny. W tym roku mamy rzucanie nazwiskami bez żadnej finalizacji transferu, niby 2-3 zawodników czeka na zakończenie sagi, a nic tak naprawdę nie wskazuje by wydarzyło się to w ciągu kilku dni. Temat Dybalo, Khediry, Pjanicia, Sandro czy Higuaina był mega szybki, info -zaprzeczenie - info o warunkach - finalizacja. Teraz się to ciągnie, ciągnie i jeszcze raz ciągnie. Pytanie czy staramy się przykryć temat czyjegoś odejścia czy przyjścia.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 09:41

To tylko wywiad w Mundo Deportivo, w przeszlosci wielu zawodnikow dawalo wywiad na wylacznosc takiemu Tuttosport, a nie konczylo w Turynie. W sumie jak sie honorowy szejk w PSG uprze to i tak go nie pusci. Ale to nie jest nasza sprawa, bo z nami zwiazku to juz nie ma.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 09:43

U nas zawsze jest wszystko dograne a potem okazuje się, że klub nie składał żadnej oferty :prochno:
Poulinho pisze:Pytanie czy staramy się przykryć temat czyjegoś odejścia czy przyjścia.
Mam wrażenie, że i jednego i drugiego :D


Obrazek
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 09:57

Poulinho pisze:Chętnie kupiłbym nawet Leminie bilet do Anglii. Musimy pozbyć się przeciętności, która nazbierała sie nam w zespole przez lata.

Jedna rzecz mnie dziwi dosyć mocno. W mediach cały czas przewija się temat "już prawie dogranych" transferów. To Schickowi brakuje tylko podpisu, to Szczęsny już jest zaklepany, to Costa siedzi w hotelu w Turynie, to dogadaliśmy sie już z Bernardeschim. Pachnie mi to mocno jakąś zasłoną. Oczywiście te ruchy moga być prawdziwe, ale raczej Marotta nie działa na raz na kilku frontach, przynajmniej nie było tak dotychczas. Zazwyczaj działał tak, by o Juve było głośno przez całe okienko, jeden gracz za drugim. Gdy skończy się szum medialny rozpoczynamy kolejny. W tym roku mamy rzucanie nazwiskami bez żadnej finalizacji transferu, niby 2-3 zawodników czeka na zakończenie sagi, a nic tak naprawdę nie wskazuje by wydarzyło się to w ciągu kilku dni. Temat Dybalo, Khediry, Pjanicia, Sandro czy Higuaina był mega szybki, info -zaprzeczenie - info o warunkach - finalizacja. Teraz się to ciągnie, ciągnie i jeszcze raz ciągnie. Pytanie czy staramy się przykryć temat czyjegoś odejścia czy przyjścia.
Serio myślisz, że Marotta działa tak, żeby było "głośno o Juve przez całe okienko"? :rotfl:

Bo ja myślę, że on, jak i każdy inny DS, działa w ten sposób, żeby zrealizować wszystkie cele transferowe postawione na dane okienko. Czasem nie trzeba się spieszyć przy transakcjach jak Higuain, ale czasem jest kilku zainteresowanych.

Teraz sobie wyobraź, że Douglas Costa nie przychodzi do Turynu, tylko odchodzi do Liverpoolu czy Tottenhamu za 30 milionów euro, bo Marotta czekał na lipiec, bo na czerwiec to on miał przewidzianą tylko finalizację Schicka i Keity. ;)

Przecież to jakaś kompletna bzdura. Abstrahując od tego, że byłoby to skrajnie nielogiczne w kontekście budowania zespołu, który powinien być gotowy jak najszybciej.

Dziś Bild wjechał z zabawnym newsem, że Veratti jest nadal tematem w Bayernie, nawet pomimo transferu Tolisso. I uwaga - ich zdaniem FCB jest gotowy wyłożyć 45 milionów, a PSG chce 65. Nie żebym wierzył w aż tak niskie wymagania finansowe Paryżan, ale jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jeśli Włoch sam wymusi transfer, dokąd by to nie było, to nikt nie będzie chciał płacić 100 milionów. 70-80 milionów euro to i tak już bardzo duża i chyba adekwatna kwota.


Zablokowany