Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 23:23

Vincitore pisze:Aulas poniekąd potwierdził transfer Tolisso do Juventusu, mówiąc, że został wezwany przez włoski klub, który niedługo zagra w finale Ligi Mistrzów.
Powiedział że kontaktowaliśmy się z zawodnikiem ale ostatnio nasze starania o niego zwolniły, więc transfer nie jest pewny.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 00:04

pumex pisze:Ogólnie trudno będzie wzmocnić obecny zespół. Bardzo chciałbym, żeby dalsze budowanie ekipy było na zasadzie sprowadzania zawodników do pierwszego składu i krystalizacji wyjściowej 11-tki w trakcie następnego sezonu, a nie tak jak często było dotychczas, sprowadzania zawodników stricte na ławkę, wyraźnie słabszych od podstawowych graczy.
Jak już cytujesz, to napisz może, że cytujesz, co? :prochno:

---

Liczę na Tolisso.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 09:59

wojczech7 pisze:
pumex pisze:Ogólnie trudno będzie wzmocnić obecny zespół. Bardzo chciałbym, żeby dalsze budowanie ekipy było na zasadzie sprowadzania zawodników do pierwszego składu i krystalizacji wyjściowej 11-tki w trakcie następnego sezonu, a nie tak jak często było dotychczas, sprowadzania zawodników stricte na ławkę, wyraźnie słabszych od podstawowych graczy.
Jak już cytujesz, to napisz może, że cytujesz, co? :prochno:
Początkowo nie załapałem o co się rozchodzi, ale teraz widzę, że wypowiedziałeś się w podobnym tonie. Przeoczyłem ;)


Obrazek
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 10:13

AdiJuve pisze:Żeby kupić trzeba sprzedać jak dla mnie Rincon,Benatia,Asamoah,Lichy, Lemina. Rincon i Benatia wg mnie nie sprawdzili się kompletnie, nie dają zbyt wiele drużynie, w ogóle nie rozumiem wykupienia Benatii w obecnej sytuacji, mam nadzieję,że tylko po to by go gdzieś opchnąć. Pomoc jest przepełniona dlatego też Lemina powinien odejść. Na środek obrony mamy włoską 4 i w perspektywie Caldara, do grania na 4 z tyłu zupełnie starczy.Komfort 5 ŚO za blisko 20 baniek gdzie w ofensywie nie ma zmiennika poza kontuzjowanym Pjacą i Allegri na prędce cudował z Leminą czy Sturaro jest wg mnie niedopuszczalny i trzeba tą kasę zainwestować inaczej.
Lichy i Asa z całą moją sympatą do obi ale ich czas w Juve minął, Szwajcar lata już ma i nie daje tyle ile dawał wcześniej. Ghańczyk gra bardzo nierówno czasem dobrze,ale potem walnie babola i nie ma co zbierać jak z Interem.Wg mnie jeżeli nikt(Alves,Khedira) nie będzie chciał odejść to ta 5 powinna zostać wytransferowana i pozyskać na ich miejsca lewego i prawego defensora, środkowego pomocnika i 2 skrzydłowych.

widzisz jakie dzisiaj sa ceny za zawodnikow?
20 baniek to wydajesz za kazde nazwisko.
Benatia w tej kasie to swietny zakup. Oczywiscie zgadzam sie ze Lemina czy Sturaro narazie nic nam nie daja wiec wypozyczenie albo sprzedanie
Asa i Lichy raczej takze ale takze trzeba brac pod uwagę że transfery takie jak np. Pjanić to obecnie ciezka sprawa na rynku bo normalnie kazdy mowi 40mln a potem pyta za kogo chcesz zaplacic.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 10:34

Tego Ase to zostawcie w spokoju.
Nie ma czasu i kasy na inwestowanie w Lewego rezerwowego a Ghańczyk jest tam dobrym zmiennikiem dla Sandro.

Na Crotone i inne Chieva wystarczy.

Czyli jednak Tolisso?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 10:51

Adrian27th pisze:Tego Ase to zostawcie w spokoju.
Nie ma czasu i kasy na inwestowanie w Lewego rezerwowego a Ghańczyk jest tam dobrym zmiennikiem dla Sandro.

Na Crotone i inne Chieva wystarczy.

Czyli jednak Tolisso?
Tak jak napisałeś Asamoah zostanie jako zmiennik Alexa Sandro. Ewentualnie jego odejście mogłoby stać się faktem jedynie w sytuacji gdyby dołączył do nas za darmo Kolasinac z Schalke, który też może zabezpieczać dwie pozycje. Jednakże pogłoski łączące reprezentanta Bośni z Juve ucichły, więc taki transfer wydaje się mało prawdopodobny.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 13:04

Kolasinac idzie do Arsenalu.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 14:35

Asa dalej bedzie zmiennikiem Sandro w przyszlym sezonie?! Szok. :shock:


La fidanzata d'Italia
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 14:37

ozob pisze:Asa dalej bedzie zmiennikiem Sandro w przyszlym sezonie?! Szok. :shock:
Nie zapominaj o Spinazzoli, który chyba może pogrywać na obu bokach obrony a w formie, w jakiej mamy Sandro i Alvesa gracz do pierwszego skłądu na te pozycje nie jest nam potrzebny i raczej trudno sądzić, że Kolasinac przystałby na ławkę u nas.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 14:38

Ale Kolasinac nie do Milanu :roll:

Rzadko komentuję takie sprawy, ale ozob, bez takiej spiny.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 14:57

Mieli z nim cos dogadane, ale sie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tak czy inaczej Bosniak zle wybral.

Co do Spinazzoli to przy oczywistym od dawna pozostaniu Asy w roli zmiennika Sandro Wloch wydaje sie byc szykowany na zmiennika na pozycj, na ktorej dzis wystepuje Mandzur.


La fidanzata d'Italia
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 16:42

No tak jak życzeniowym myśleniem niektórych było lub jest to, że wypchniemy Asę tak Twoim było, że Kolasinac pójdzie do Milanu. Także jak widać nie ma osób nieomylnych.

Co do Berardiego, jak widać jednak ma siano w głowie. Niektórzy musieli zweryfikować swoją opinię o nim :roll:
A co do Neto to jeśli chce zostać to nie ma co kombinować zbytnio. Do Neapolu nawet za grube miliony nie ma sensu sprzedawać. Poza tym jedynym sensownym zastępcą Buffona w jego miejsce byłby Mirante (a i też tylko dlatego bo wychowanek na przyzwoitym poziomie), który raczej się z powrotem do Turynu nie wybiera.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 16:51

RICTOR pisze: Co do Berardiego, jak widać jednak ma siano w głowie. Niektórzy musieli zweryfikować swoją opinię o nim :roll:
Jestem zaskoczony, że niektórym zajęło to aż tyle czasu. Od samego początku pogrywał sobie z nami, kombinował. Gdyby miał jaja powiedziałby wprost, że liczy się jedynie możliwość przeprowadzki do Mediolanu, a tak chciał rzekomo pozostać w obecnym klubie w celu budowania doświadczenia/formy. Nigdy nie był konkretny. Z perspektywy czasu można stwierdzić, że się chłopina obawiał wyjść ze swojej strefy komfortu i nic na tym nie zyskał, bo nie poczynił kompletnie żadnego progresu. Czerwone kartki czy problemy z kontuzjami przemilczę. Przy okazji bardzo mogą ucierpieć relacje na linii Juventus-Sassuolo, bo przecież trochę się napociliśmy, by mieć czystą sytuację z Domenico, a oni i tak potem wyskoczyli, że nie ma żadnego prawa pierwszeństwa. Trochę to było niepoważne po tym, co dla nich zrobiliśmy.

@ Vincitore
Przecież Aulas niczego, nawet między wierszami, nie potwierdził. Rozwiał natomiast wątpliwości co do tego, czy faktycznie byliśmy/jesteśmy zainteresowani chłopakiem.
Trzeba go wziąć za wszelką cenę, bo ten gość może się stać topem na skalę światową. Właściwie to jestem tego pewien, biorąc pod uwagę jak ci klasowi się u nas rozwijają.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 16:56

Vincitore pisze:Aulas poniekąd potwierdził transfer Tolisso do Juventusu, mówiąc, że został wezwany przez włoski klub, który niedługo zagra w finale Ligi Mistrzów.
Mówisz o części jego wypowiedzi. Po raz kolejny Aulas potwierdził oficjalne zapytania z naszej strony, ale w drugiej części wypowiedzi stwierdził, że póki co temat ucichł

"Jeśli chodzi o Tolisso to zwrócił się o niego wielki włoski klub, który zagra w finale Ligi Mistrzów, ale w tej chwili sprawy ucichły"


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2017, 17:48

RICTOR pisze:No tak jak życzeniowym myśleniem niektórych było lub jest to, że wypchniemy Asę tak Twoim było, że Kolasinac pójdzie do Milanu. Także jak widać nie ma osób nieomylnych.
To nie bylo moje zyczeniowe myslenie, a konsekwencja spotkan Mirabelliego z Kolasinaciem i jego otoczeniem w celu wstrzymania sie z podjeciem decyzji w kwestii nowego klubu Bosniaka i poczekania na uporzadkowanie spraw w Milanie. Jak widac Kolasinac zgodnie z danym slowem Mirabelliemu czekal, az Milan ostatecznie zmieni wlasciela, wysluchal oferty i dopiero pozniej zdecydowal sie na ostateczny kierunek.


La fidanzata d'Italia
Zablokowany