Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 21:59

Mbappe gra czasem na lewym skrzydle ? :prochno:


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 22:01

jakku1 pisze:Ostatnie plotki z VS są takie, ze podobno podjelismy jakies konkretniejsze proby wysondowania szans na transfer Mbappe. Nic więcej nie wiadomo, aczkolwiek zrodlo jest z tych bardziej powaznych.
Jak dla mnie to jest największy talent od lat. Nie wygląda na takiego, który miałby zgasnąć za 2 lata, jak to wiele młodych piłkarzy miało w zwyczaju. Mbappe jest geniuszem jak na swój wiek i wygląda na bardzo poukładanego chłopaka. Kto go zgarnie zyska przyszłego zdobywcę złotej piłki. Rzekłem.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 22:02

On potrafi grać po obu stronach, bo ma dobry drybling i jest szybki, ale docelowo on gra na środku jak Henry.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 22:02

Co do Mbappe to zdaje się jego ojciec mówił, że chłopak bierze pod uwagę kilka opcji, wymienił też Juventus. Cholernie duży byłby to wydatek, zwłaszcza, że jest medialny, a Real uwielbia takie transfery (James). Jeśli udałoby się nam go pozyskać to klękajcie narody. Ale, właśnie, ile by trzeba było przygotować? 60? 70? Transfer marzenie, idealnie by do nas pasował ten chłopak. I za jednym zamachem oszukalibyśmy w znacznym stopniu średni wiek zespołu. :prochno:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 22:04

jakku1 pisze:Ostatnie plotki z VS są takie, ze podobno podjelismy jakies konkretniejsze proby wysondowania szans na transfer Mbappe. Nic więcej nie wiadomo, aczkolwiek zrodlo jest z tych bardziej powaznych.
Gdyby ktoś się zastanawiał kogo Juventus mógłby poświęcić by zrównoważyć budżet po takim wydatku, to oznajmiam, że dziennikarze wytypowali: Leo za potencjalne 60 mln do Chelsea ;) Na liście do zastąpienia Włocha mają być: Manolas, Stefan De Vrij, Skriniar.

Za Mbappe jestem wstanie zaakceptować oddanie Sturaro, Leminy i dopłacenie 50 mln, by nigdy tu nie wracali :prochno: Co do darmowych transferów czy też tanich tj. do 10 mln euro, to Inieste brałbym z pocałowaniem w rękę. Zwłaszcza przy wykopaniu w/w dwójki. Do tego jakiś solidny przecinak i środek wygląda o niebo lepiej.
CavAllano pisze: I za jednym zamachem oszukalibyśmy w znacznym stopniu średni wiek zespołu. :prochno:
A za rok Gigiego z Milanu :P

Wracając na ziemię: w walce o Coste Juve przyjdzie zmierzyć pojedynek z Liverpoolem i Tottenhamem. Dla mnie jedna z lepszych propozycji, chyba lepsza nawet niż Keita. Za cenę do 30 mln, bo taka jest najbardziej racjonalna, Juventus nie znajdzie ciekawszego gracza. Salah przy Brazolu jest trochę jednowymiarowy, a Perisić niestety nieosiągalny ze względu na relacje z gorszymi
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 22:26 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 5 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 22:14

Aż mi się ciśnie na napisanie "dziadu Conte, wara od Bonucciego" :stop:

Aczkolwiek nie wiem czy naprawdę wyłożylibyśmy takie pieniądze na tak młodego chłopaka. Monaco zapewne zawoła conajmniej równorzędną sumę jak za transfer Martiala.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 23:41

Widze, ze istnieja osoby, co w sumie nie dziwi, ktore bladego pojecia nie maja o tym jaka kluczowa role odgrywa Bonucci w obecnej taktyce i jak to ultawia nam rozgrywanie nawet w momencie gdy przegrywamy srodek boiska.

Wymienione alternatywy to zart, co najmniej o dwie klasy nizej, a sam Leo to gwarancja grania na najwyzszym poziomie jeszcze przez conajmniej 4 lata, bo wloscy stoperzy sa dlugowieczni.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 23:45 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 23:45

jackop pisze:Nie przyszło wam do głowy, że Radja ma muchy w nosie i gada o najmocniejszym w Europie Juve tylko po to, gdyby jakimś cudem Roma nas ograła? Wtedy będzie się mógł podniecać, że Rzymianie są na tym samym poziomie co ekipa z europejskiego topu.
W koncu jeden, ktory zrozumial cel wypowiedzi Mongoła.
annihilator1988 pisze:Za cenę do 30 mln, bo taka jest najbardziej racjonalna, Juventus nie znajdzie ciekawszego gracza.
Moze i racjonalna, ale Bayern zyczy sobie za niego 40. Tak czy owak, to dosc fajna kandydatura na lewe skrzydlo (oczywiscie przy jednoczesnym pozostaniu Mandzu).

Szkoda, ze nic nie slychac o Berardim. Chlopak naprawde ma umiejetnosci, ktore bez problemu pozwolily by mu na fajna gre w obecnym ustawieniu. Poza nim ciezko wskazac kogos w miare realnego i na poziomie.
Chcialbym Tolisso+kogos na tanie/darmowe wypo i gra muzyka. Higuain nie potrzebuje zmiennika - poczatek przyszlego sezonu jakos przekulamy z Keanem, a pozniej pocisnalbym tam Pjace, bo na tej pozycji bedzie mogl sie nie wracac do bronienia.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 23:50

ozob pisze:Widze, ze gro osob bladego pojecia nie ma o tym jaka kluczowa role odgrywa Bonucci w obecnej taktyce i jak to ultawia nam rozgrywanie nawet w momencie gdy przegrywamy srodek boiska.
bardziej w obecnej formie 3-5-2-1, tutaj jest niezastąpiony. W 4-2-3-1 już mniej. Choć powiedzmy sobie szczerze, jest naszym najlepszym ŚO, który przez kolejne 3-4 lata będzie stanowił o sile naszej obrony, kiedy nastąpi również przemiana pokoleniowa, kiedy Rugani i (mam nadzieję ) Caldara wskakiwać będą na stałe do pierwszej 11. Bonucci będzie wtedy takim łącznikiem i liderem (szczególnie w ważnych meczach) jak swego czasu Chiellini, kiedy po przybyciu Barzagliego, Bonucciego odgrywał tą rolę ( choć wiadomo, Barzagli był już doświadczonym piłkarzem).



ps nadal uważam, że bez Bonusa sobie poradzimy. Ale po co sprzedawać jednego z najlepszych ŚO na świecie, w dodatku wychowanym po części na ,,styl Juve'' z mentalnością klubu jak i profesjonalizmem.


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 23:57

Nie ogarniasz dalej, co nie dziwi, go z taktyki jestes rzadki. Materialu do analiz w celu otwarcia oczu na pewne oczywistosci jest od groma na youtube. Polecam i po wszustkim zauwazysz, ze po Leo nikt tej luki nie wypelni.


La fidanzata d'Italia
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 00:50

Iniesta przed chwila przedłużył kontrakt i zadeklarował wierność, za Mbappe Monaco ponoć zdążyło odrzucić koło stu baniek. To byłyby genialne ruchy ale raczej bez szans.
We wszelkiej maści ploteczkach nie wspomina się o nas w kontekście topów. James, Griezmann, Sanchez, Mbappe, Verratti.
Może Di Maria jeśli będzie wyraźnie tańszy niż Chilijczyk, może Bernardo Silva? :pray:
Leo jak Ozob pisze jest kluczowy i nie powinno być tematu i jakiegokolwiek pytania o zdanie. :P


calma calma
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 11:19

Czemu Nadal istnieje przekonanie ze musimy kogos sprzedac zeby kupic?
Zebralismy tyle kasy z LM, sprzedazy Zazy,Comana i Pogby ze powinnismy miec srodki na cos porzadnego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 12:01

Adrian27th pisze:Czemu Nadal istnieje przekonanie ze musimy kogos sprzedac zeby kupic?
Zależy o jakim zakupie rozmawiamy. Jeśli o tłustej rybie, to wg mnie nie tyle chodzi o koszt jej zakupu, co o utrzymanie. I dlatego niewykluczone, że żeby ze spokojną głową podpisać z kimś gruby kontrakt, będziemy musieli zrezygnować z kogoś, kto rocznie kasuje u nas sporo siana. Ale to tylko takie gdybanie, bo do końca nie znamy wielkości naszego budżetu płacowego.

Ogólnie trudno będzie wzmocnić obecny zespół. Bardzo chciałbym, żeby dalsze budowanie ekipy było na zasadzie sprowadzania zawodników do pierwszego składu i krystalizacji wyjściowej 11-tki w trakcie następnego sezonu, a nie tak jak często było dotychczas, sprowadzania zawodników stricte na ławkę, wyraźnie słabszych od podstawowych graczy.

Wg mnie dwoma pierwszymi i największymi strzałami powinni być środkowy pomocnik z prawdziwego zdarzenia oraz klasowy skrzydłowy, następnie prawy obrońca. Jeśli chodzi o pomocnika to w dalszym ciągu najbardziej podoba mi się Tolisso. Cholera, świetny kandydat. Robię się czerwony gdy czytam, żeśmy go odpuścili. Z kolei bardzo mnie martwią powracające plotki o Andre Gomesie i Paredesie. Cały czas sobie powtarzam: "tym razem zachowaj spokój, to tylko durne ploty". Przechodząc do skrzydłowych, trochę rajcuje mnie ten Keita - wyrobił się chłopaczyna przez ten sezon. Dwa duże 'ale': Senegal i chyba niezbyt duża inteligencja życiowa. Kandydatura Douglasa Costy do mnie niezbyt przemawia, w Sancheza nie wierzę. Problem pojawia się, gdy miałbym wytypować prawego obrońcę docelowo rywalizującego z Danim Alvesem. De Sciglio pomijam, szkoda gadać na jego temat. Zappacosta to wg mnie przeciętniak, poziom De Sciglio. Podoba mi się Conti, tyle że mam zastrzeżenia do jego gry obronnej. Z niego taki winger za słaby w defensywie by nazwać go pełnoprawnym obrońcą i jednocześnie nie na tyle rozwinięty w ataku, by rozważać go w kategorii np bocznego of. pomocnika.

Do odstrzału z ciężki sercem Lichtsteiner, bo go wręcz uwielbiam, ale jego czas w Juve ewidentnie minął. Także, albo przede wszystkim, Lemina, bo to tylko i wyłącznie tania podróba Pogby. Nie oferuje nic poza jakimiś desperackimi zrywami, nieodpowiedzialny taktycznie, miałki w defensywie, słaby strzał z dystansu. Jednego z pary Sturaro-Rincon również bym odstrzelił. Chyba nawet prędzej Rincona ze względu na wiek i przez wzgląd na tę jego nijakość. W ogóle po tych kilku miesiącach nie dopatrzyłem się sensu jego sprowadzenia. Nad Pjacą bym się nie zastanawiał tylko wysłał na wypożyczenie. Niech wbija sobie do głowy specyfikę Serie A, bo póki co w jego głowie ciągle wesoła kopanka rodem z Chorwacji.

Ciekawy jestem planów wobec Orsoliniego. Szkoda, że Mandragora ma w plecy niemal cały miniony rok. Dla niego też chyba jedynym ratunkiem będzie wypożyczenie.


Obrazek
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 12:54

CavAllano pisze:Co do Mbappe to zdaje się jego ojciec mówił, że chłopak bierze pod uwagę kilka opcji, wymienił też Juventus. Cholernie duży byłby to wydatek, zwłaszcza, że jest medialny, a Real uwielbia takie transfery (James). Jeśli udałoby się nam go pozyskać to klękajcie narody. Ale, właśnie, ile by trzeba było przygotować? 60? 70? Transfer marzenie, idealnie by do nas pasował ten chłopak. I za jednym zamachem oszukalibyśmy w znacznym stopniu średni wiek zespołu. :prochno:
60? 70? Nawet na to nie licz. Mbappe jak odejdzie, to pobije rekord transferowy. ;) I tak marzy mi się on w Realu, bo ten chłopak to czysty diament i zgadzam się z Marianem, że ten kto go kupi, zgarnie przyszłego zdobywcę ZP.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2017, 13:28

Biały Wilk pisze: 60? 70? Nawet na to nie licz. Mbappe jak odejdzie, to pobije rekord transferowy. ;) I tak marzy mi się on w Realu, bo ten chłopak to czysty diament i zgadzam się z Marianem, że ten kto go kupi, zgarnie przyszłego zdobywcę ZP.
Jeśli odejdzie teraz to rekordu nie pobije, nie przesadzajmy ;) (chociaż z drugiej strony biorąc pod uwagę fakt, że Real ma zainwestować w jakiegoś szczeniaka 40 mln...). Na razie młody zdolny z potencjałem, ale póki co nie możemy pisać o jakiejś stabilizacji. Zobaczymy jak się potoczą jego losy i co wybierze, bo pewnie w ofertach będzie mógł wybierać.

Póki co nie wierzę plotkom o tym, że odpuściliśmy Tolisso. Media na tym etapie wiedzą bardzo mało albo nie wiedzą nic. Marotta potrafi ich sprawnie wyprowadzić w pole.


Zablokowany