Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 23:23

meda11 pisze:Radja przed meczem z nami palnął że jesteśmy...najlepsi w Europie. :shock:
Ktoś ogarniający włoski mógłby coś więcej powiedzieć. Gość pogrywa sobie, przerzuca presje na nas czy też przejrzał na oczy i poszedł po rozum do głowy?

Ktoś o klasie sportowej Nainggolana musi do nas dołączyć.

...........................................................................................................................
Na TT mignął mi jeszcze tekst (nie Radji) "Skoro nie jesteś w stanie pokonać rywala, dołącz do niego.".
Krazy mi od jakiegos czasu po glowie mysl, ze go kupimy.


La fidanzata d'Italia
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 23:56

Rowniez transfer Nainggolana by mnie jakos specjalnie nie zdziwil, ale to chyba glownie dlatego, ze od akcji z Higuainem raczej nic mnie nie jest w stanie juz zdziwic.

Niemniej, jesli chodzi o pomoc, to kraza sluchy, ze Marotta bedzie chcial powtorzyc swoj stary numer. To znaczy, przyjdzie jedno duze nazwisko za duzy hajs, a drugiego pomocnika bedziemy starali sie wyciagnac za darmo (konczacy sie kontrakt) albo za jakies drobne. I tutaj pojawiaja sie ciekawe nazwiska, ktore zreszta juz gdzies się miotają w przestrzeni publicznej niesmialo od paru miesiecy. Mowa jest o Inieście albo De Rossim. Niby moze byc cos na rzeczy, ale nie zapominajmy tez, ze rownie dobrze te wszystkie niesmiale ploteczki moga byc grą ze strony agenta, nastawiona na wyszarpanie wiekszej ilosci gotowki od klubu. Aha, no i w przeciwienstwie do Wlocha Hiszpan ma kontrakt wazny do 2018, wiec tutaj ta historia jeszcze bardziej sie komplikuje.

Gdzieś mi mignelo tez nazwisko Perisicia na VS, aczkolwiek juz nie moge sie dokopac do tej plotki i nie pamietam szczegolow. Poki co pewnie zupelnie bez konkretow, aczkolwiek jesli Mandzukic mialby po sezonie odejsc to Perisic bedzie bardzo dobrym strzalem jesli chodzi o to lewe skrzydlo.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 00:19

Iniesta vs De Rossi to jak porównać Bugatti to Zaporożca.

Hmmm... :think: Nie przyszło wam do głowy, że Radja ma muchy w nosie i gada o najmocniejszym w Europie Juve tylko po to, gdyby jakimś cudem Roma nas ograła? Wtedy będzie się mógł podniecać, że Rzymianie są na tym samym poziomie co ekipa z europejskiego topu.

Coś jak swego czasu Drużyna z Miasta Śmieci. Dla mnie ewidentny troll.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 00:38

jackop pisze:Iniesta vs De Rossi to jak porównać Bugatti to Zaporożca.
Może jesteśmy przekonani do modelu: ktoś drogi + ktoś tani, ale nie mamy z góry założone, że drogi musi być ktoś bardziej defensywny, a tani ktoś bardziej ofensywny.

Chodzi mi o to, że jeśli uda się wyciągnąć Verrattiego, to do niego bardziej pasuje De Rossi.
Ale gdyby udało się wyciągnąć takiego Fabinho, to do niego bardziej pasuje Iniesta.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 11:46

Na prawdę ktoś wierzy jeszcze w Verrattiego ?


Tak jak napisał jakku. Sprawdzimy jedno mocne nazwisko za większą gotówkę plus ktoś za darmo lub poldarmo też z porządnym nazwiskiem .

Wg mnie i nie tylko potrzebujemy gwiazdy na środek jak i na lewe skrzydło. Na obydwie opcje trzeba sporo wybulic.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 13:21

@jakku Nainggolan? Wątpię w to by zarząd w ogóle chciał spojrzeć w jego stronę. Nasz zarząd ma klasę, nie ma szans by ktoś kto na nas oficjalnie i bezczelnie pluje miał jakąkolwiek szansę zostać naszym zawodnikiem.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 16:22

Takiego b2b po stracie Vidala nam trzeba.


La fidanzata d'Italia
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 17:41

Niby tak ale nie wyobrażam sobie typa w Juve palącego pety, dającego się nagrywac na stacjach benzynowych ziomkom spod żabki. Ogólnie za całokształt nie ma szans, żeby Moratta spojrzał w jego stronę. Pamiętamy wyskoki Vidala. W Juventusie występuje niepisana forma savoir-vivre.

Morata+Marotta=Moratta :ahsisi: /Vanquish

Edit: po prostu literówka ;) ale dobrze że czuwasz... :bravo:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 18:39 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
makalele

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2013
Posty: 18
Rejestracja: 28 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 18:05

uP

naingolan to moze jedynie przejsc do Juve jako Konserwator WC na Stadionie. Mogl by za 200 euro miesiecznieszorowac kible po wielkim stolcu Gonzalo Higuaina po wizycie w Zahir Kebab . Tyle na jego temat


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 18:22

Cabrini_idol pisze: Morata+Marotta=Moratta :ahsisi: /Vanquish
Fiusion dance.


Nainggolan ja bym z chęcią do Juve przyjął, ale za jaką cenę? No i jest ten problem z charakterem, bo on nie tylko może robić wewnętrzne problemy co i popisać się czerwonymi kartkami. W sumie jakby miałby się nie sprawdzić to zawsze go można opchnąć potem do Chelsea czy MU za zawyżoną cenę :ahsisi:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 18:58 przez Push3k, łącznie zmieniany 2 razy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 18:49

http://transfery.info/100722,juventus-z ... ndr-gomesa

Jak bardzo wiarygodna jest ta strona?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 18:55

Oby to nie była prawda z tym Gomesem bo plota już się od kilku dni zatacza niepokojąco coraz szersze kręgi. Barca nie wie co z tym zrobić i pewnie w promocji go można ściągnąć ale po co nam on ? Jeżeli naprawdę go weźmiemy to myślę jednak, że Marotta wie co robi.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 19:51

Nawet tak nie żartujcie. Ten Gomes to półprodukt, a nie wzmocnienie dla topowego klubu.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 19:54

Vanquish pisze:http://transfery.info/100722,juventus-z ... ndr-gomesa

Jak bardzo wiarygodna jest ta strona?
Bullshit z hiszpańskich mediów. Ktoś to we Włoszech już prostował.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 21:22

Ostatnie plotki z VS są takie, ze podobno podjelismy jakies konkretniejsze proby wysondowania szans na transfer Mbappe. Nic więcej nie wiadomo, aczkolwiek zrodlo jest z tych bardziej powaznych.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany