Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 19:39

Virgil pisze:Pytanie jakie kto ma oczekiwania.

Ja za poprzednie okienko krytykowałem Marottę, gdyż twierdziłem że to nie było mercato na wygranie LM a taki był cel.
Tak, tyle, że poza finałem zagraliśmy bardzo dobrze w LM, pewnie awansując do finału LM . Zadecydowała 1 połowa. Byliśmy do finału najlepszą drużyną w Europie a na pewno najlepiej grającą. No ale koniec końców przegraliśmy w głowach finał.

Także wiesz.
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2017, 19:45 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 19:40

Finał przegraliśmy w głowach, o czym świadczy pierwsza połowa.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 19:45

Agresti nic nie wie na temat możliwej sprzedaży Sandro, za to pracujemy nad przedłużeniem jego kontraktu do 2022.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 20:09

CavAllano pisze:Finał przegraliśmy w głowach, o czym świadczy pierwsza połowa.
I taktycznie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 20:25

Virgil, powiedz w takim razie kto jest dla ciebie topem na te pozycje? Ręce mi opadają jak czytam narzekania malkontentów, którzy nie mogą przyswoić pewnych faktów. Szkoda strzępić ryja za przeproszeniem i tłumaczyć, że ograniczają nas względy ekonomiczne i nie kupimy sobie Kante czy też innego przecinaka tego formatu oraz Sancheza, bo nie stać nas na wygórowane pensje. Potrzeba na to jeszcze kilku lat i ustabilizowania się całej serie a pod względem ekonomicznym. Ktoś wcześniej mówił o Dembele jako potencjalnym kandydacie na tę pozycje. Wszystko fajnie, młodego bardzo bym chciał, ale wyceniany jest na 90 melonów, więc zbyt dużo przynajmniej moim zdaniem, biorąc pod uwagę jakie priorytety są na to okienko poza pomocą. Także wrzućcie na luz, ulżyjcie sobie, bo nie da się czytać tego narzekania.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 20:28

Czyli Donnaruma zostaje i za rok przechodzi do Juve. Bardzo dobrze :prochno: Można by tego Neto jeszcze nakłonić na walke o numer 1 w bramce, bo jak Gigi będzie w Milanie przez rok grzał ławę to może mieć braki :D


Obrazek
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 20:46

zuravski pisze:Virgil, powiedz w takim razie kto jest dla ciebie topem na te pozycje? Ręce mi opadają jak czytam narzekania malkontentów, którzy nie mogą przyswoić pewnych faktów. Szkoda strzępić ryja za przeproszeniem i tłumaczyć, że ograniczają nas względy ekonomiczne i nie kupimy sobie Kante czy też innego przecinaka tego formatu oraz Sancheza, bo nie stać nas na wygórowane pensje. Potrzeba na to jeszcze kilku lat i ustabilizowania się całej serie a pod względem ekonomicznym. Ktoś wcześniej mówił o Dembele jako potencjalnym kandydacie na tę pozycje. Wszystko fajnie, młodego bardzo bym chciał, ale wyceniany jest na 90 melonów, więc zbyt dużo przynajmniej moim zdaniem, biorąc pod uwagę jakie priorytety są na to okienko poza pomocą. Także wrzućcie na luz, ulżyjcie sobie, bo nie da się czytać tego narzekania.
Mysle ze Dembele to jakies 40-60mln by kosztowal, pytanie czy chcialby do nas przyjsc

Keita to mus, musimy go zgarnac


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 21:02

Dopóki cała serieA nie przejdzie metamorfozy dopóty będziemy w tyle z możliwościami transferowymi. Liga angielska i kluby tam będące operują ogromnymi pieniędzmi.. i nie chodzi tutaj tylko o kluby z TOPu.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 21:26

Świetnie wygląda ten Skriniar ;) , którym rzekomo się interesujemy i który udzielił wywiadu przed meczem z Polską, że wie o zainteresowaniu Juve.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 21:29

Bardzo jestem ciekaw ile talentów zostanie wyłapanych po tych u21 :)


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 21:59

Virgil pisze:Pytanie jakie kto ma oczekiwania.

Ja za poprzednie okienko krytykowałem Marottę, gdyż twierdziłem że to nie było mercato na wygranie LM a taki był cel. Jak się okazało
- braku fizyczności i dynamiki w środku pola
- kiepska gra Higuaina w ważnych meczach
- brak zmienników w ataku

potwierdziły się w trakcie sezonu, Serie A wygraliśmy w LM Real boleśnie nas sprowadził na ziemię.

Teraz jest podobnie Costa czy N'Zonzi to nie są transfery na LM, a na Serie A mamy nadal najlepszy skład we Włoszech.
Tak jest. Chodzi tylko o to i az o to.

Tak jak pisalismy skoro Costa i N'Zonzi pewnego poziomu nie przeskocza i LM nam "raczej" nie dadza, to lepiej zainwestowac w kogos, kto prezentuje juz dobry poziom, a moze topem zostac.

Cabrini Czy kogos obchodzi/bedzie obchodzic jak zagralismy w LM, skoro przegralismy 7my final ? Takie Monaco moze sie cieszyc, ze ladnie gralo w LM


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 22:01

Alexinhio-10 pisze: to lepiej zainwestowac w kogos, kto prezentuje juz dobry poziom, a moze topem zostac.
Dlatego chcemy Balde. I z tego co pisza gazety Bernarderschiego/Lemara. Przecież to są właśnie materiały na TOPA.


Obrazek
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 22:28

Podobno Alves jest na wylocie po tym co powiedział na temat Dybali :prochno:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 22:43

Co się cholera dzieje? Costa rzekomo dogadany od ponad tygodnia. Szczęsny tak samo. Schick czy Keita od przeszło dwóch. De Sciglo jest dogadany, według prasy, od chyba miesiąca. WTF? Czemu żaden transfer się nie dzieje? Zasłony dymne czy co?

I o co chodzi do końca z Balde Keitą? Chłopak odrzuca wszystko jak leci, a Juve biernie czeka i weźmie go za rok dopiero? Nie ma co, ładnie się mu Marotta odwdzięcza. No chyba, że chcemy wyczekać Lotito. Niemniej zwlekanie jest dość dziwne, zważywszy na deficyt skrzydłowych w zespole i preferowanej taktyki na przyszły sezon. :think:


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 22:50

Może kupimy C.Ronaldo? Ponoć nie chce już wracać do Hiszpanii bo go fiskus męczy :prochno:


Zablokowany