Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:33

Vincitore pisze:

Zdjęcie z profilu Douglasa z samolotu startującego na lotnisku w Monachium o godzinie 15.

22 minuty później wystartował samolot linii Lufthansa, Monachium-Turyn. Nie wiem na ile są to potwierdzone informacje, jak się komuś chce dłubać na flightradarze, to niech wrzuci czy to prawda.
Prawda, jeśli dobrze widzę to 16.24 miał planowo wylądować w Turynie :prochno:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:36

Costa słaby, Balde słaby, Bernarderschi to nie to ... JP w formie widzę :prochno:


Nie ma na rynku dostępnych topów na skrzydła . Takich TOPÓW w waszym mniemaniu. Nie no sorry jest Sanchez z pensją 15-16 mln za sezon, który kosztowałby 60-70 mln lub Di Maria, z pensją 12-13 mln i kosztem podobnym , 70 mln euro.

No i to tyle. Kogo byście chcieli ? Tak na poważnie, rzućcie jakimiś TOPAMI na skrzydła.... :whistle:

Costa,Balde i Lemar. Każdy z nich to mega wzmocnienie naszej ofensywy.


Obrazek
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:40

Cabrini_idol pisze:Costa słaby, Balde słaby, Bernarderschi to nie to ... JP w formie widzę :prochno:


Nie ma na rynku dostępnych topów na skrzydła . Takich TOPÓW w waszym mniemaniu. Nie no sorry jest Sanchez z pensją 15-16 mln za sezon, który kosztowałby 60-70 mln lub Di Maria, z pensją 12-13 mln i kosztem podobnym , 70 mln euro.

No i to tyle. Kogo byście chcieli ? Tak na poważnie, rzućcie jakimiś TOPAMI na skrzydła.... :whistle:

Costa,Balde i Lemar. Każdy z nich to mega wzmocnienie ofensywy naszej.

Pewnie ze sa mega, jak pisałem wyżej tych dwóch Panów i mamy wszystko z przodu obstawione, zostałby defensywny pomocnik i prawa obrona


shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:46

Jeśli z tej trójki : Costa, Balde, Lemar wpadnie dwóch to będą meeega wzmocnienia. Nie wiem skąd u ludzi te niezadowolenia z naszych celów.....


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:52

Gdzie tam koniec okienka transferowego, a tutaj taka sieczka :prochno:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:56

Dajcie tym chłopakom szansę. Co rok marudzenie, co rok to samo, żadnych wniosków nie wyciągacie. Jak potem Costa zaskoczy to będzie gadanie "wiedziałem, że tak będzie". :prochno: Prawda jest taka, że lepszego skrzydłowego na rynku niż Costa nie ma. Sanchez i Di Maria to potężne wydatki, tłuste kontrakty, a przypominam, że w tym okienku nie tylko chcemy wzmocnić pierwszy skład, ale też przebudować ławkę. Prawdą jest, że każdy z nas by chciał tych najbardziej topowych graczy, najbardziej medialnych, ale póki co na takie sobie pozwolić nie możemy. I chodzi nie tylko kasę, ale o medialność klubu. Większość graczy marzy o grze dla Realu czy Barcelony i to jest fakt. Pozostaje mieć nadzieję, że Costa, N'Zonzi i tak dalej zaskoczą jak większość ruchów na rynku pary Paratici-Marotta. Trzeba się pogodzić z obecnym stanem rzeczy.

Już ostatnio Costa zaczął lajkować pewne profile naszych zawodników.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:01

Czy jakiś czas temu nie było informacji że testy medyczne Costy zaplanowane na 19.06 ?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:05

Podobno Milan spotkał się z agentem Neto - Agresti o tym pisze.

To tak. My im za 10mln Neto oni nam za darmo Dolara za rok :prochno:

Od razu mi się przypomina ile oni nam dali za Matriego . :lol:


Obrazek
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:08

Cabrini_idol pisze:Podobno Milan spotkał się z agentem Neto - Agresti o tym pisze.

To tak. My im za 10mln Neto oni nam za darmo Dolara za rok :prochno:

Od razu mi się przypomina ile oni nam dali za Matriego . :lol:

Bez przesady, ja proponuje zeby zrobili wymiane 1:1


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:10

tymczasem na stronie chelsea

Kod: Zaznacz cały

Alex Sandro poprosił o zgodę na odejście do Chelsea

Bardzo zaskakujące wieści docierają do nas z Półwyspu Apenińskiego – Alex Sandro miał poprosić działaczy Juventusu o zgodę na odejście z klubu. Wszystko przez to, że defensor pragnie w następnym sezonie występować w barwach Chelsea.

Włodarze The Blues zagwarantowali Brazylijczykowi podwojenie zarobków, dodatkowo ma on kosztować klub około 60 milionów euro.

Źródło: Repubblica
Ostatnio zmieniony 16 czerwca 2017, 18:11 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:11

Sorek21 pisze:tymczasem na stronie chelsea

Kod: Zaznacz cały

Alex Sandro poprosił o zgodę na odejście do ChelseaZdjęcie profilowe Michał Małolepszy by Michał Małolepszy 16 czerwca 2017

Bardzo zaskakujące wieści docierają do nas z Półwyspu Apenińskiego – Alex Sandro miał poprosić działaczy Juventusu o zgodę na odejście z klubu. Wszystko przez to, że defensor pragnie w następnym sezonie występować w barwach Chelsea.

Włodarze The Blues zagwarantowali Brazylijczykowi podwojenie zarobków, dodatkowo ma on kosztować klub około 60 milionów euro.

Źródło: Repubblica
Bullshit. Zresztą my tę ofertę już ostatnio odrzuciliśmy. Sandro marzący o grze w Chelsea. :smile:


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:26

CavAllano pisze:
Sorek21 pisze:tymczasem na stronie chelsea

Kod: Zaznacz cały

Alex Sandro poprosił o zgodę na odejście do ChelseaZdjęcie profilowe Michał Małolepszy by Michał Małolepszy 16 czerwca 2017

Bardzo zaskakujące wieści docierają do nas z Półwyspu Apenińskiego – Alex Sandro miał poprosić działaczy Juventusu o zgodę na odejście z klubu. Wszystko przez to, że defensor pragnie w następnym sezonie występować w barwach Chelsea.

Włodarze The Blues zagwarantowali Brazylijczykowi podwojenie zarobków, dodatkowo ma on kosztować klub około 60 milionów euro.

Źródło: Repubblica
Bullshit. Zresztą my tę ofertę już ostatnio odrzuciliśmy. Sandro marzący o grze w Chelsea. :smile:
Jezeli poprosil to Matic+Baba+30mln


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:27

z tą Chelsea to w ogole coś dziwnego

'Antonio Conte bliski odejścia z Chelsea. Problemem podobno wcale nie jest tylko brak transferów, ale również sposób działania Chelsea na tym polu. Włoch oczekiwałby większej władzy.'

chaos + takie transfery = to sie nie dodaje :roll:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 18:32

Conte ma nawalone we łbie co już tutaj pokazał. Ja zaś uważam, że nazwiska, które łączą się z nami to będą solidne wzmocnienia i tak dobrej już drużyny. Tych ogórków, którzy płaczą jak ja kiedyś, skopiowałem i jak będą pisać "wiedziałem, że wypali" to się poznęcam nad nimi. Te same ogórasy jechały i po mnie kiedy ja narzekałem więc co nieco wyrównam rachunki z czereśniakami :prochno:


Obrazek
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 19:31

Pytanie jakie kto ma oczekiwania.

Ja za poprzednie okienko krytykowałem Marottę, gdyż twierdziłem że to nie było mercato na wygranie LM a taki był cel. Jak się okazało
- braku fizyczności i dynamiki w środku pola
- kiepska gra Higuaina w ważnych meczach
- brak zmienników w ataku

potwierdziły się w trakcie sezonu, Serie A wygraliśmy w LM Real boleśnie nas sprowadził na ziemię.

Teraz jest podobnie Costa czy N'Zonzi to nie są transfery na LM, a na Serie A mamy nadal najlepszy skład we Włoszech.


Zablokowany