Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 14:58

jakku1 pisze: Jeśli to prawda, to Marotta musiał nieźle posmarować grubasowi :)
UEFA na pewno by się tym zainteresowała. ;) Teraz sobie na tym nie zarobi, będzie liczył na bonus przy przyszłym transferze. Dlatego tu mamy przewagę nad Realem. Wczoraj pisałem o tym, że naciska na Donnarummę w Juve, choć wcześniej mieli już porozumienie z Realem. Mamy też z nim dobre relacje i wie z autopsji, że nie jest stratny na współpracy z nami.
wloski pisze: Jeśli jest możliwość, niech to ktoś przetlumaczy

Było na ostatnich stronach. Alves wrzucił info, że nie jest to żadna forma pożegnania i dziennikarze szukają dziury w całym.
tomassi14 pisze: Wyglada na to ze Raiola sie dogadal albo z nami albo z realem i wyciagnie gruby hajs, jesli do nas to oby dostal bonus przy kontrakcie, zadnych klauzul
Klauzuli raczej nie będzie, bo w przyszłości Raiola będzie chciał wydusić jak najwięcej.
tomassi14 pisze:Wiec jesli chcielibysmy oprzec juve na donnarumie to dac raioli hajs teraz, niech sie nachapie a pozniej bedzie moze odpusci
Nie pójdzie na to. I nie odpuści.

Tak wracając do Donnarummy - Szczęsny jak gdyby nigdy nic poleciał sobie na wakacje i to też jest intrygujące w kontekście całej sprawy.

Aha - w ostatnim wywiadzie Marotta mówił też o tym, że Verratti nas nie interesuje, bo nie zamierzamy dać za gościa 100 mln. I bardzo dobrze.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 15:10

CavAllano pisze: Tak wracając do Donnarummy - Szczęsny jak gdyby nigdy nic poleciał sobie na wakacje i to też jest intrygujące w kontekście całej sprawy.

Aha - w ostatnim wywiadzie Marotta mówił też o tym, że Verratti nas nie interesuje, bo nie zamierzamy dać za gościa 100 mln. I bardzo dobrze.
A co ma siedziec w Rzymie do 30 sierpnia ? :) Strasznie sie spinacie i doszukujecie we wszystkim drugiego dna. Przyjdzie Szczesny spoko, przyjdzie mlody Gigi tez spoko.

Co do Verrattiego i Tolisso to tak jak mowil Marotta. Przy obecnym ustawieniu nie ma dla nich miejsca. Dodatkowo 100mln na Marco, przy naszych innych potrzebach, to bezsens.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 15:19

Alexinhio-10 pisze: A co ma siedziec w Rzymie do 30 sierpnia ? :) Strasznie sie spinacie i doszukujecie we wszystkim drugiego dna. Przyjdzie Szczesny spoko, przyjdzie mlody Gigi tez spoko.
Nie musi - podpisanie nowej umowy jest możliwe wcześniej, jak to miało miejsce w przypadku Tolisso czy Kolasinacia. ;) Taki niby pewny ten transfer. :smile:


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 15:36

wloski pisze:Jeśli jest możliwość, niech to ktoś przetlumaczy

"Dani, bracie! Przesyłam Ci pozdrowienia. Wiesz jak Cię uwielbiam. Ogromną przyjemnością było wygrywać z Tobą tytuły w tym roku. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twoim życiu i we wszystkim co robisz. Sukcesów. Ciao, nigdy się nie zmieniaj i bądź zawsze taki szczęsliwy jak jesteś. To jest to co w życiu liczy się najbardziej: śmiać się i być szczęśliwym. Uściski, pa."


Tak na szybko. Dosłownie kilku słów nie zrozumiałem, ale dla mnie to brzmi jak pożegnanie.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 15:44

koki90 pisze:
wloski pisze:Jeśli jest możliwość, niech to ktoś przetlumaczy

"Dani, bracie! Przesyłam Ci pozdrowienia. Wiesz jak Cię uwielbiam. Ogromną przyjemnością było wygrywać z Tobą tytuły w tym roku. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twoim życiu i we wszystkim co robisz. Sukcesów. Ciao, nigdy się nie zmieniaj i bądź zawsze taki szczęsliwy jak jesteś. To jest to co w życiu liczy się najbardziej: śmiać się i być szczęśliwym. Uściski, pa."


Tak na szybko. Dosłownie kilku słów nie zrozumiałem, ale dla mnie to brzmi jak pożegnanie.
Troszke chyba juz nam wychodzi bokiem bycie dobrymi wujkami. Zawodnicy sie zaczeli panoszyc, mowia otwarcie o rzeczach, ktore powinny pozostac wewnatrz klubu. Przynajmniej do oficjalnych potwierdzen.


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:00

koki90 pisze:
wloski pisze:Jeśli jest możliwość, niech to ktoś przetlumaczy

"Dani, bracie! Przesyłam Ci pozdrowienia. Wiesz jak Cię uwielbiam. Ogromną przyjemnością było wygrywać z Tobą tytuły w tym roku. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twoim życiu i we wszystkim co robisz. Sukcesów. Ciao, nigdy się nie zmieniaj i bądź zawsze taki szczęsliwy jak jesteś. To jest to co w życiu liczy się najbardziej: śmiać się i być szczęśliwym. Uściski, pa."


Tak na szybko. Dosłownie kilku słów nie zrozumiałem, ale dla mnie to brzmi jak pożegnanie.
Dani już zdążył odpowiedzieć, że wideo zostało przesłane w ramach jakiegoś tv show, i żeby dziennikarze nie szukali dziury w całym.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:05

Marotta się nie zmieni...z jednej strony świetny DS, z drugiej miękka faja, która daje sobą sterować zawodnikom. Nie chcę wyrokować ale śmierdzi mi odejściem Sandro i jeżeli on odejdzie po 2 latach to jest potwarz dla Juve. Nie pamiętam aby z jakiegoś klubu zawodnicy odchodzili po dwóch latach.
Jeżeli znowu opuści nas jedna z czołowych postaci ( Alvesa do nich nie zaliczam ) to nigdy nie wygramy LM. Jeżeli taki Sandro miałby odejść do takiego Chelsea z drewnoligi to juz w ogóle byłaby kompromitacja. Sandro nie powinien być do ruszenia za żadne pieniądze i gówno mnie obchodzi, że może chciałby odejść. Podpisałeś to graj ale to nie funkcjonuje tak w naszym klubie.


Obrazek
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:18

Jakby miał odejść Sandro to powiem szczerze... mam dość, wysiadam. Ile on się u nas nagrał? 2 lata? Przecież to są jakieś jaja ze po 2 latach jesteśmy takimi miękkimi fajami i oddajemy swoich zawodników do innych klubów. Jeszcze gdybyśmy mieli problemy finansowe... ale tego nie ma -.-


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:22

Na pewno musimy trochę ustabilizować nasz skład, rok w rok dochodzi do mniejszej lub większej rewolucji, żaden z wielkich klubów niej est tak przebudowywany jak nasz. Rozumiem, że jesteśmy jeszcze w trakcie budowy, że szukamy, że no z takim Vidalem kupiliśmy za 10 sprzedajemy za 40 i jest zysk, z Pogba itd itd, rozumiem sprzedaż jednego zawodnika za mega pieniądze bo za niego uzupełniamy kilka pozycji, ale to co u nas się dzieje, jest przesadą i taką drogą będzie strasznie trudno wygrać LM. Jeżeli chodzi o nasze sprzedaże to ok Sturaro, Lemina, Rincon (nie mam pojęcia po co był kupowany), Cuadrado (bez sensu wykupowany) ew. Khedira za dobry pieniądz i Lichstreiner, Asamoah i chyba tyle cała reszta z Dani Alvesem, Sandro i Dyblą powinna zostać, musimy wzmacniać zespół.
Pomysł z Costa średnio mi się podoba, aczkolwiek nie śledziłem jego gry w ostatnim czasie i nie wiem jak gra, szkoda Veratttiego, bo pomoc Pjanic-N`Zonzi (inny def) - Veratti robi wrażenie i była by mega kreatywna. Szkoda że już przestało się mówić o Di Marii który z pewnością z racji umiejętności i doświadczenia sporo by wniósł do naszej gry.
Zakup Schicka strzał w 10-tkę, Szczęsny ? nie wiem ja przekonany nie jestem, za to jestem do Młodego Gigiego, do tego Spinazzola i Conti, niech przychodzą młodzi grają, myślę że Bernardeschi, też by się u nas fajnie odnalazł i znów ItalJuve miało by sens.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:28

Tak z innej beczki, Alexis podobno naciska na transfer do City. To pośrednio dotyczy nas gdyż brak przyjścia Sancheza do Bayernu może zablokować transfer Costy do nas.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:35

Simi pisze:Jakby miał odejść Sandro to powiem szczerze... mam dość, wysiadam.
Mam to samo, jeszcze kilka lat temu człowiek powiedziałby że to ploty ale po tych jajach z ostatnich okienek gdzie lekką reką wypuszczaliśmy bardzo ważnych graczy okazuje się że wcale nie muszą to być informacje wyssane z palca. Wystarczy przecież, że Sandro szepnie że chciałby zmienić klub i pozamiatane.
Normalnie boję się tego okienka, cały czas tylko info kto od nas odejdzie, a jedyne konkrety jeśli chodzi o wzmocnienia dotyczyły bramkarza i młodzika do ataku :roll: Tylko że finał LM idealnie obnażył to czego brakuje nam najbardziej- kreatywności i jakości z przodu.
Zarządzie bierz się do pracy i zaskocz :pray:


#AllegriOut
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:39

Gontar pisze:Tak z innej beczki, Alexis podobno naciska na transfer do City. To pośrednio dotyczy nas gdyż brak przyjścia Sancheza do Bayernu może zablokować transfer Costy do nas.
No i baja. Jeszcze niedawno Arsenal zarzekal sie, ze nie sprzeda go do angielskiego klubu, a samemu Sanchezowi zalezy na sukcesach :prochno:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:51

Simi pisze:Jakby miał odejść Sandro to powiem szczerze... mam dość, wysiadam. Ile on się u nas nagrał? 2 lata? Przecież to są jakieś jaja ze po 2 latach jesteśmy takimi miękkimi fajami i oddajemy swoich zawodników do innych klubów. Jeszcze gdybyśmy mieli problemy finansowe... ale tego nie ma -.-
Nie pękaj, nigdzie nie odchodzi. ;) Odrzuciliśmy już 60 mln za niego, o czym mówił Marotta. Wraz z Bonuccim są zawodnikami nie na sprzedać, a nic nie wskazuje na to, że miałby poprosić o odejście.
Gontar pisze:Tak z innej beczki, Alexis podobno naciska na transfer do City. To pośrednio dotyczy nas gdyż brak przyjścia Sancheza do Bayernu może zablokować transfer Costy do nas.
Wenger mówił, że na pewno go nie oddadzą do żadnego innego klubu w lidze. Ale zobaczymy ile są warte jego słowa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 16:54

No tak mrozzi ale wiesz...w poprzednich latach było podobnie ;)


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 17:01

Sandro, podobnie jak Pogbę, już wyprzedził fejm. Facet grał chyba całą wiosnę na oparach, w finale robił takie starty, że nawet Empoli by z tego mogło wsadzić nam gola, ale nikt go na forum nie chce sprzedać za żadną kwotę :P


Zablokowany