Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:01

Jeśli wierzyć Agrestiemu (ja jemu wierzę najbardziej, ale wiem, że nie każdy tak to widzi) to nie oddamy City Alvesa za darmo, ale też go nie zatrzymamy na siłę także jedyne pytanie to ile nam się uda utargować z nimi.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:04

Za Alvesa pewnie około 5mln E dostaniemy..


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:09

A jak Conti i jego saga przenosin z Atalanty do Milanu? Może miałby jednak ochotę na Turyn... ;)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:11

Oby tylko Alex Sandro też nie poprosił o transfer, bo wtedy to już nasz zarząd mógłby się solidnie zmęczyć od tego usuwania się na bok i pozwalaniu na odejścia :smile:

Karsdorp z Feyenoordu to nazwisko, którym powinniśmy się zainteresować w kontekście załatania dziury po D. Alvesie. Bardziej mnie przekonuje aniżeli te wybiegane murzynki z Lig Ę
Kamex22 pisze:A jak Conti i jego saga przenosin z Atalanty do Milanu? Może miałby jednak ochotę na Turyn... ;)
Myślałem o nim, ale już jest chyba za późno. Milan go już raczej capnął, no chyba że wmieszamy im się między wódkę a zakąskę jak kiedyś Fiorentinie z Berbatovem w deadline day :prochno: ale chyba nie będziemy chcieli ryzykować zwłaszcza w kontekście Donnarummy, bo takie akcje mogłyby całkowicie zamknąć drogę do tego bramkarza w tym oknie.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:19

Dybala zdążył już odpowiedzieć Daniemu że kocha Włochy. A za Brazola fajnie byłoby odzyskać kasę z tytułu rocznego kontraktu.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:24

silhouette pisze:Oby tylko Alex Sandro też nie poprosił o transfer, bo wtedy to już nasz zarząd mógłby się solidnie zmęczyć od tego usuwania się na bok i pozwalaniu na odejścia :smile:

Karsdorp z Feyenoordu to nazwisko, którym powinniśmy się zainteresować w kontekście załatania dziury po D. Alvesie. Bardziej mnie przekonuje aniżeli te wybiegane murzynki z Lig Ę
Kamex22 pisze:A jak Conti i jego saga przenosin z Atalanty do Milanu? Może miałby jednak ochotę na Turyn... ;)
Myślałem o nim, ale już jest chyba za późno. Milan go już raczej capnął, no chyba że wmieszamy im się między wódkę a zakąskę jak kiedyś Fiorentinie z Berbatovem w deadline day :prochno: ale chyba nie będziemy chcieli ryzykować zwłaszcza w kontekście Donnarummy, bo takie akcje mogłyby całkowicie zamknąć drogę do tego bramkarza w tym oknie.
Karsdorp to na pewno ciekawa opcja, mocno Roma o niego zabiega i chyba też Inter.
Co do Contiego to fakt,że dogadał się z Milanem, jego agent twierdzi,że chce tylko do nich,ale z Atalantą się dogadać na razie nie dogadali. Z drugiej strony kto wie jak zareagują gdyby Juventus włączył się do walki o chłopaka. Osobiście dorzuciłbym tutaj jeszcze Cancelo. Wydawało się,że prawy obrońca dopiero za rok a tu chyba trzeba działać na już.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:26

Wychodzi na to, że od Daniego faktycznie zbyt wiele nie powinniśmy oczekiwać. To co w tym wywiadzie naopowiadał też mogło być specjalnie żeby nikt go w Turynie szczególnie nie chciał zatrzymać i żeby nie miał problemów z transferem do City.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:32

RICTOR pisze:Wychodzi na to, że od Daniego faktycznie zbyt wiele nie powinniśmy oczekiwać. To co w tym wywiadzie naopowiadał też mogło być specjalnie żeby nikt go w Turynie szczególnie nie chciał zatrzymać i żeby nie miał problemów z transferem do City.
Też mi się tak wydaje. Ułatwia negocjacje City, dzięki czemu po części pewnie wynegocjuje lepszy kontrakt. Juve to nie jego bajka i to było widać od początku. Dusi się chłop w sztywnej grze naszego zespołu. Trochę szkoda, bo rok jeszcze myślałem, że z nami powalczy, ale płakać nie będę. W finale był jedną z osób, która mnie najbardziej zawiodła. Jak z Barcą i Monaco dał koncert, tak z Realem takie dziury zostawiał jakby to był jakiś mecz towarzyski.

Klasy piłkarskiej mu nie ujmuję oczywiście, ale tak jak mówiłem - płakać nie będę. Wierzę, że zarząd ma w zanadrzu gotową alternatywę.


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:35

CavAllano pisze:2. Mam nadzieję, że Marotta nie będzie pajacował oddając kolejnego gracza za darmo, bo "ten chciał odejść". To, że sami wzięliśmy go za darmo nie powinno mieć żadnego wpływu, bo połówkę sezonu miał top level.
a co Twoim zdaniem można zrobić jeśli zawodnik chce odejść? Życie to nie FM gdzie wstawi się komentarz i koniec tematu :) Tutaj są prawdziwi ludzie, jeśli ktoś nie chce grać to po pierwsze nie czuje motywacji i nawet wychodząc na boisko nie będzie wzmocnieniem. A po drugie taki piłkarz destrukcyjnie wpływa na drużynę. Więc uważam, że jak ktoś chce odchodzić to droga wolna.
Inna sprawa, że nigdy Alvesa nie lubiłem. Szanuję za podstawę w 1/4 i 1/2 LM, zagrał wielkie mecze i to doceniam, ale moim ulubieńcem się nie stał :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:40

pavel88 pisze:
CavAllano pisze:2. Mam nadzieję, że Marotta nie będzie pajacował oddając kolejnego gracza za darmo, bo "ten chciał odejść". To, że sami wzięliśmy go za darmo nie powinno mieć żadnego wpływu, bo połówkę sezonu miał top level.
a co Twoim zdaniem można zrobić jeśli zawodnik chce odejść? Życie to nie FM gdzie wstawi się komentarz i koniec tematu :) Tutaj są prawdziwi ludzie, jeśli ktoś nie chce grać to po pierwsze nie czuje motywacji i nawet wychodząc na boisko nie będzie wzmocnieniem. A po drugie taki piłkarz destrukcyjnie wpływa na drużynę. Więc uważam, że jak ktoś chce odchodzić to droga wolna.
Inna sprawa, że nigdy Alvesa nie lubiłem. Szanuję za podstawę w 1/4 i 1/2 LM, zagrał wielkie mecze i to doceniam, ale moim ulubieńcem się nie stał :)
To sobie teraz spójrz na to, jak się załatwia takie kwestie w innych klubach. U nas wujek Marotta grzecznie każdego oddaje. A powinno być tak, że siedzi na dupie do końca kontraktu, sam go podpisał - jak pajacuje to ponosi konsekwencje w związku z tym, że nie wykonuje swoich obowiązków. Niech odchodzi, ale przede wszystkim nie za darmo. Bez przesady.

https://www.tuttojuve.com/calciomercato ... tus-375908

- Dziennikarz Mediaset Maurizio Pistocchi wrzucił na tt: Sprawa Donnarummy: mimo porozumienia osiągniętego 15 dni temu z Realem Raiola naciska na transfer do Juventusu, który zaproponował bramkarzowi 6.5 mln € za rok gry.

Ciekawie, ciekawie...


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2017, 23:59

Nie za dużo dla tego młokosa? Oby poszedł do Realu, jego przyjście storpeduje budżet płacowy, wszyscy będą chcieli zarabiać tyle co 19 latek, Dybala zacznie nas szantażować że chce zarabiać 10 mln (przypominam, że Paulo nie gra jakoś mega fantasycznie, Donnarumma również, a dostawaliby niesamowite pieniądze...).

Niech idzie chłopak do Realu tam jego miejsce.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 00:04

- Dziennikarz Mediaset Maurizio Pistocchi wrzucił na tt: Sprawa Donnarummy: mimo porozumienia osiągniętego 15 dni temu z Realem Raiola naciska na transfer do Juventusu, który zaproponował bramkarzowi 6.5 mln € za rok gry.

Jeśli Raiola potrafił wybić młodemu Milan z głowy, to tym bardziej będzie potrafił go zachęcić do bycia następcą Buffona w Juventusie. Pytanie powinno być następujące - czy my naprawdę chcemy łasego na pieniądze Donnarumme z Raiolą za sterami? Pogra 2-3 sezony za ogromne jak na 18latka 6.5 milionów rocznie, i co wtedy? Albo 10 milionów za rok, albo Raiola zagrozi kolejnym transferem? Nie wiem czy nie wolałbym Wojtka. Szukanie następcy Gigiego na siłę nie może się dobrze skończyć.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 00:07

Tu się zgadzamy :ok:
W ogóle go tutaj nie widzę i to z taką pensją jakby zwojował świat. Szczyl z taką kasą nie może nie poróżnić atmosfery. Tak swoją drogą to bardziej cenię Szczęsnego i nie rozumiem o co tyle krzyku z tym Donnarummą. Od razu uprzedzam, że swoją opinię opieram nie tylko na meczach Juve z Milanem oraz Romą. Donnarumma zadatki na topa ma ale czy je wykorzysta to już inna historia. Poza tym te gadki, że to materiał na bramkarza na lata mnie śmieszą. Pogra 3-4 lata i go Raiola gdzieś znowu pogoni za gruby hajs.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 00:11

Bardzo dużo. Najwięcej zarabiający u nas Pipita ma ledwie milion więcej. Ale co zrobić... Jeśli się chce pozyskiwać graczy będących na tym poziomie/będących obiektem pożądania tych największych (czytaj zawodników medialnych), to trzeba bulić. I nic się na to nie poradzi. Spójrzcie co się dzieje jeśli chodzi o zarobki u tych najbogatszych.

I tak Raiola za parę lat będzie pewnie fikał i wówczas po prostu by się go opchnęło. Już on by dopilnował, żebyśmy też nie byli stratni. Jeśli chcemy dać Szczęsnemu ponad 4 bańki, to jestem w stanie uwierzyć w to, że nasz zarząd sięgnie jeszcze głębiej do budżetu płacowego, by pozyskać włoskiego bramkarza, którego wszyscy postrzegają za następcę Buffona w reprezentacji. Zobaczymy. Donnarumma nie wiem, czy by coś takiego odrzucił - miałby 1,5 mln więcej niż to co mu oferowali w Milanie plus grę o najwyższe celę plus schedę po Gigim.

- Jmercato (wiem, wiem, ale czasem od parady coś trafią) twierdzą, że Raiola i Marotta długo dziś o Donnarummie rozmawiali i Mino faktycznie chętnie by go u nas zobaczył. Przypominam sobie od razu sagę z Pogbą - wówczas wymyślono historyjkę o powrocie w glorii i chwale do macierzystego klubu, ale prócz pieniędzy palce maczał tam właśnie Raiola - chciał mieć kolejnego zawodnika w swojej stajni w United.
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2017, 00:14 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2017, 00:13

Padło tutaj nazwisko Contiego z Atalanty, który zaliczył kapitalny sezon i jest fanem Juventusu. Zawodnik nie widnieje w naszych planach, gdyż zawodnik nie pasuje Paraticiemu, a Fabio na piłce zna się lepiej niż my wszyscy razem wzięci, więc należy mu zaufać.


Zablokowany