Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 18:10

Leśne dziadki chcą po prostu zmiany w podziale pieniędzy z praw telewizyjnych, która nie tworzyłaby aż takiej przepaści między finansową czołówką, a resztą ligi ;)

Biglia do Milanu wydaje się być już biznesem oczekującym na ostatnie dopięcia, w mediach podawane są kwoty oscylujące wokół 20 mln i to byłyby dla nas naprawdę dobre pieniądze, oczywiście jeżeli te plotki okazałyby się prawdziwe.
Natomiast odnośnie Keity udającego się niby w tym samym kierunku co Lucas, to osobiście nie jestem przekonany, no chyba, że odrzuca propozycje prolongaty, a na stole nie ma innych ofert - w takim wypadku sprzedać jak najszybciej lub wysłać na rok do Formello. Analogicznie ze Stefanem, chociaż akurat po nim spodziewałbym się przedłużenia kontraktu z opcją wytransferowania w następnym letnim okienku, chłopak spędził rok w szpitalu, a pensję pobierał.


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 19:56

Khedira out
Steven N'Zonzi in
i tworzy sie piekny dułet w srodku pola :whistle:
ja tam nie wiem...
ale dla mnie muzyka by grała, plotki już są


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 20:18

Szczęsny pisze:Khedira out
Steven N'Zonzi in
i tworzy sie piekny dułet w srodku pola :whistle:
ja tam nie wiem...
ale dla mnie muzyka by grała, plotki już są
Serio? :rotfl:

Ja tam wolałbym Fabinho niż Nzonziego.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 20:25

Di Marzio pisze, że dziś odbyło się spotkanie Paraticiego z agentem Neto. Zainteresowani Neapol i kluby angielskie. Cena wyjściowa 10 mln i jesteśmy w stanie zejść do 7 mln.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 20:54

Ale chyba nie dla Napoli :D


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 21:19

Dla Napoli cena powinna się zaczynac od 20 mln, dla zagranicznych klubów można za 10 opylić :P

Bernadeschi rzekomo o krok od Interu, szkoda..bo lubie tego grajka. O wiele lepsza opcja niż Cuadrado

Kod: Zaznacz cały

http://transfery.info/101761,media-bernardeschi-wybral-inter


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 21:36

Dla mnie najciekawsza kwestia to to czy mamy już prawie dogadany jeden, dwa transfery typu Tolisso, Costa,Bernarderschi czy ktokolwiek przewijający się z tych ,,lepszych" nazwisk czy dopiero zaczynamy działać.


I pytanie czy na prawdę przyjda te 2-3 mocne nazwiska do pierwszej 11. Śmiem wątpić. Takie dziwne mam przeczucie że Mandzur nadal będzie podstawowym skrzydłowym ( bardzo go lubię no ale...)
Wiaodmo jak ja mam przeczucie to będzie zupełnie odwrotnie, więc luz :lol:


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 21:55

Żadnych interesów z Napoli nie powinniśmy robić. Oni zapewne nawet nie chcieli rozpocząć rozmów na temat Gonzalo i musieliśmy wywalić 90mln.

Jestem ciekaw co zdziałamy w to okienko.. potrzebujemy wzmocnienia środka pomocy i moim zdaniem powinniśmy wcisnąć w końcu do podstawowej 11 Ruganiego.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:15

"Alisson should get more time to play next year because I think Szczesny is going to Juventus"

- Juan Jesus


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:27

Pojawiło się coś ostatnio nt. Renato Sanchesa?

Ja bym go brał, wywalił Lemine i Sturaro. Chłopak w tym roku kończy 20 lat i jeszcze będzie z niego kozak ;)

Taka pomoc:
Pjanic
Marchisio
Khedira (chociaż co do niego mam mieszane uczucia, niby się nie łamał w tym sezonie, ale przydałby się ktoś lepszy)
Młody Sanches
I jeszcze jakiś top kozak i wygląda to dość zacnie.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:33

Po co nam Sanches. Mamy Mandragore, Bentancura i Cassate. Najpóźniej za dwa lata do nas dołączą, bo stać ich na to. Do pomocy potrzebujemy zawodnik&#242;w na już bo przyszłość mamy obstawioną.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:40

http://www.acmilan.com.pl/news/20461/wy ... stanawiamy

Słowa agenta Keity. Widać od razu, że Milan to nie jest ich pierwszy wybór. Niech tam Marotta trzyma rękę na pulsie, ale nie przegnie w drugą stronę. :smile:
Musimy liczyć na "tak" od zawodnika, bo z Lotito się nie dogadamy. Byłoby wielkim błędem odpuszczenie tego gracza po uprzednim dogadaniu z nim warunków kontraktu indywidualnego.

Szkoda Contiego, Milan buduje bardzo przyjemny zespół. Może o pudło zahaczą.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:55

Cabrini_idol pisze: I pytanie czy na prawdę przyjda te 2-3 mocne nazwiska do pierwszej 11. Śmiem wątpić. Takie dziwne mam przeczucie że Mandzur nadal będzie podstawowym skrzydłowym ( bardzo go lubię no ale...)
Wiaodmo jak ja mam przeczucie to będzie zupełnie odwrotnie, więc luz :lol:
Ale akurat nasz Lewy skrzydłowy w tym sezonie nie zawodził.
Nie zawiódł też w finale.

Gorzej z naszym drugim skrzydłem - o dziwo.
Potrzebujemy solidnego grajka na DM i mega kozaka na skrzydło (obojętnie które).
Jeżeli Dani zachowa formę, i zagra na prawej obronie to myślę że damy radę :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2557
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:58

CavAllano pisze:http://www.acmilan.com.pl/news/20461/wy ... stanawiamy

Słowa agenta Keity. Widać od razu, że Milan to nie jest ich pierwszy wybór. Niech tam Marotta trzyma rękę na pulsie, ale nie przegnie w drugą stronę. :smile:
Musimy liczyć na "tak" od zawodnika, bo z Lotito się nie dogadamy. Byłoby wielkim błędem odpuszczenie tego gracza po uprzednim dogadaniu z nim warunków kontraktu indywidualnego.

Szkoda Contiego, Milan buduje bardzo przyjemny zespół. Może o pudło zahaczą.
Keita może być przyparty do muru z tym transferem do Milanu, bo jeśli nie pójdzie na rękę Lotito i wybierze nas (w opcji za darmo w przyszłym sezonie), to może zmarnować cały sezon trenując z primaverą. W kontekście MŚ i możliwości zahamowania kariery, Keita chcąc czy nie podpisze kontrakt z Milanem, bo myślę, że odnośnie wysokości kontraktu bez trudu by się dogadali.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2017, 23:07 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 22:58

Tutto piszę,że możemy użyć Benatii do sprowadzenia Tolisso.
Do tego możemy rozważyć sprzedaż Sandro za min 60 mln :prochno:


Zablokowany