Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 07:10

A może po finale LM naszym przyszło do głowy, żeby powzorować się trochę na zwycięskim modelu Realu?

Modrić-Casemiro-Kroos -> Verratti-Nzonzi-Pjanić
Isco -> Dybala

:think:

#fantamercato


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 07:23

wojczech7 pisze:A może po finale LM naszym przyszło do głowy, żeby powzorować się trochę na zwycięskim modelu Realu?

Modrić-Casemiro-Kroos -> Verratti-Nzonzi-Pjanić
Isco -> Dybala

:think:

#fantamercato
Benzema to wiadomo, ale kto za Penaldo?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 08:51

Nie ma co obrażać Ronaldo. 5 złota piłka kwestia czasu, piłkarz genialny oraz wybitny. Chyba najlepszy transfer jeżeli chodzi o cenę do jakości. 3 LM w 4 lata? Więcej niż Juventus w ogóle. W drużynie zdecydowanie brakuje atakującego co robi różnicę. Tylko na obecną chwilę ciężko powiedzieć kto mógłby taka różnice robić przez najbliższe kilka sezonów.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:07

Push3k pisze:
wojczech7 pisze:A może po finale LM naszym przyszło do głowy, żeby powzorować się trochę na zwycięskim modelu Realu?

Modrić-Casemiro-Kroos -> Verratti-Nzonzi-Pjanić
Isco -> Dybala

:think:

#fantamercato
Benzema to wiadomo, ale kto za Penaldo?
Nie bez kozery zakończyłem na Isco... Zabrakło pomysłu i nie chciałem się wygłupiać (jeszcze bardziej) ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:13

Jeżeli faktycznie Verratti chce odejść i wchodzi w grę Juventus albo Barcelona to w przypadku gdy odejdzie do hiszpańskiej drużyny nas zasili... Ivan Rakitić.


Z Juventusem od 1997 roku.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:33

Poprostu pisze:
Buffon dzisiaj mówił, że nie jest wieczny i następny rok może być jego ostatnim.
Ostatnio zebrało mnie na przypomnienie sobie naszych meczów z niedalekiej przyszłości



I jeszcze bardziej dobitniej sobie uświadomiłem jak trudno będzie go zastąpić i nie ważne czy to ma być Szczęsny, Donnarumma czy xyz. Buffon strasznie wiele razy ratował nam dupy, mam wrażenie że stało się to tak normalne, że niektórzy przestali to doceniać.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:39

Vincitore pisze:Marzą mi się takie dwie kosiarki jak Pjanic i Verratt(..)
Szczerze to nie wiem jakby się to sprawdziło, ich duet obok siebie.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 09:58

Nakręcajcie się na coś co jest nierealne, przyjdzie N'Zonzi i będzie płacz ;)
Szkoda w ogóle czasu na rozważania o kimś takim jak Verratti.

Mnie zadowoli N'Zonzi do pomocy/Balde/Costa i to myślę są realne wzmocnienia.

Marco myślę, że trafi do Barcy bo oni potrzebują pilnego wzmocnienia do środka poza obroną i są w stanie przeznaczyć spory hajs na Verrattiego. Juve miało już swoja szansę na jego pozyskanie, która według mnie nie wróci a gadki agenta jak ktoś słusznie zauważył to próba wywierania nacisku na Barcelonę. W Bayernie i Chelsea nie widzę go dlatego myślę, że jednak wyląduje w Barcelonie.
My mamy pilniejsze potrzeby.


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 10:13

Costa to strasznie jednowymiarowy pilkarz. Lewe skrzydlo i nic poza tym.
Jego atuty to szybkosc i drybling. Proby ustawienia go na srodku w Bayernie wypadly marnie.
Dodatkowo w Juve nie bedzie mial takiej swobody jak w Monachium, tu nalozone zostana na niego taktyczne ramy co oslabi jego atuty.
Nie jestem co do niego przekonany.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 10:16

Chelsea dawała 60 milionów za Alexa Sandro. Odrzuciliśmy podobno propozycję. Gość nie jest na sprzedaż :papa:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 10:32

Jak tak patrzę na nasz pełny skład, to na to chwilę musimy wyprosić Sturaro, Leminę oraz Lichtsteinera. Kupić kogoś na prawą obronę, dwóch środkowych pomocników bo mamy tylko Claudio, Khedirę, Pjanica i Rincona oraz jednego napastnika.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 10:38

Verratti w Juve. Czuję to :prochno:




Tak na serio jeśli jest do wyciągniecia Włoch. To wg mnie nie powinniśmy patrzeć na koszty. Jak wydaliśmy 90 mln na Hamburgera to nie powinniśmy załować na Verrattiego. To jest Włoch. Kibic Juve. Młody. Potężne umiejętności. Inwestycja pewna na 10 lat.


Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 11:12



juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 11:17

Veratti już kiedyś był ponoć blisko nas, nic z tego nie wyszło. Szczerze to i tym razem wątpię.
Cieszy napewno to, że szukamy też graczy młodych, a nie tylko doświadczonych na już do drużyny.
Wczoraj bardzo dobry mecz Piotra Zielińskiego w kadrze, Linetty może słabiej, ale udany sezon we Włoszech, a nie ma co ukrywać, że chciałbym Polaka w Juve, i niekoniecznie w osobie Szczęsnego, albo tylko i wyłącznie jego.
Mamy teraz bardzo mocną kadrę, trzeba się przyglądać tym chłopakom, to takie marzenie, Polak w Juve


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 11:23

Cabrini_idol pisze:Verratti w Juve. Czuję to :prochno:




Tak na serio jeśli jest do wyciągniecia Włoch. To wg mnie nie powinniśmy patrzeć na koszty. Jak wydaliśmy 90 mln na Hamburgera to nie powinniśmy załować na Verrattiego. To jest Włoch. Kibic Juve. Młody. Potężne umiejętności. Inwestycja pewna na 10 lat.
Dokładnie do tego wcale Barcelona nie jest na lepszej pozycji negocjacyjnej, czytałem swego czasu że Barcelona ma swoje kłopoty finansowe, zajmują się przebudową stadionu, która pochłonie ogromne ilości pieniędzy, do tego wystarczy przyjrzeć się poprzedniemu okienku, żeby zdać sobie sprawę, że Blaugrany nie stać na wydatek +70 mln euro na jednego zawodnika. Real nie jest nim zainteresowany, MC woli kupić 10 napastników zanim pomyśli o pomocy, MU też nie wykazuje zainteresowania, Bayern musi poważnie wzmocnić skład i mają do wydania bardzo dużo hajsu.

Oczywiście my również mamy sporo hajsu do wydania, ale to jest Marco to jest tzw. opcja "okazja", wiem, że dziwnie to może brzmieć, gdy za zawodnika płaci się +70, ale sami widzicie jaki rynek jest skostniały i ostatnio poważni zawodnicy rzadko zmieniają swoje kluby.

Gdyby przejść na 4-3-3, tak naprawdę ilość wzmocnień, zależałoby od tego czy zostanie z nami Mario czy nie. Dybalę wrzucić na prawe skrzydło (Cuadrado byłby zastępcą), Igła na środek, za niego Shick, lewe skrzydło to nasz wymarzony x i y (w wypadku odejścia Mario) w przejściu na 4-3-3 ważne jest aby skrzydłowi byli szybcy i ogarnięci w dryblingu, dlatego opcją zastępczą dla Paulo byłby Kolumbijczyk, który jako joker wypada o wiele lepiej. Dybala nie jest być może za szybki, ale widać, że go ciągnie bardziej do boku niż do środka, gdzie wspominał że średnio mu tam siada gra. Mi też, do tego miałby pewnie lepsze staty i nikt by nie mówił (jak czytam na innych forach), że jest mocno wyhajpowany, a staty ma mizerne. W obwodach zawsze pozostanie taki Pjaca czy Orsolini (albo w klubie albo na wypożyczeniach).

Mając pomoc, Pjaniciem, Verattim, Marchisio, Khedirą i nawet tym nieszczęsnym N'Zonzim (nie jestem fanem jego talentu) nie mielibyśmy prawa narzekać, że mamy słabych zawodników w pomocy.

Pytanie czy Pjanić może zagrać obok Marco i odwrotnie? A jaki w tym problem? Okej obaj to nie są dorodne chłopy, a Kroos czy Modrić i Isco są? Czy najlepsza Barcelona bała się stawiać na Iniestę i Xaviego? Oczywiście że nie, teraz stawia się na jakość techniczną w pomocy, pozostawienie w obwodzie dorodnego zapieprzacza jak Sturaro czy wspomniany N'Zonzi pozwoli zapewnić spokój w pomocy. Obrona to dla mnie tylko wymiana Lichiego na kogoś innego, jeśli przyjdzie Spinazzola to rzeczywiście Asa odejdzie, a do tego nie jestem przekonany (brak zainteresowania innych, no chyba że... się komuś o nim wspomni). Mi gra Ghańczyka jako zastępcy Sandro zadowala, gra swoje, nie przynosi wstydu, taki czarny Padoin.


Zablokowany