Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 23:35

RICTOR pisze:Pedulla o naszym mercato: Szczęsny, De Sciglio, Paredes, Keita.
Ok, fajne wzmocnienia... ławki, a co z pierwszym składem? Chyba nikt mi nie powie, że nadal będziemy grać Mandżukiciem i Cuadrado na skrzydłach? Gdyby do powyższych nazwisk dodać Fabinho/Maticia i Di Marie, to będę kontent.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 23:41

O naszym mercato zasadniczo chyba mało wiadomo. Wczoraj wielką bombą Di Marzio był Biglia w Milanie. Dzisiaj też gada o nich, Milan po Keitę, Milan po Tolisso blablabla.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 00:06

Keita wyraznie chce do nas i mowi Milanowi "nie", ale co tam, dogadaja sie przynajmniej z Lotito. :ahsisi: Ta rzymska pyza pewnie zachwycona, bo mediolanczycy z cala pewnoscia chetnie sprostaliby ich zadaniom finansowym. Na szczescie Marotta majac zgode gracza moze cierpliwie czekac i albo Lazio odda nam Keite na naszych warunkach, albo straci go za darmo za rok.

Paredes? Co oni maja z tym przecietniakiem? :facepalm: Wloskie media pisaly w ostatnich dniach cos o bombie do srodka. :smile:

Zatrzymac Bonucciego, Sandro, wziac Di Marie, Coste, Fabinho, Schicka, Szczesnego, De Sciglio i jesli chodzi o transfery in zwijamy majdan.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 00:24

Di Marzio: Schick done dealio, jutro spotkamy się z Sampą celem uzgodnienia czy może zechą jakichś piłkarzy w ramach rozliczenia; Cassata być może trafi do Atalanty.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 00:27

RICTOR pisze:Di Marzio: Schick done dealio, jutro spotkamy się z Sampą celem uzgodnienia czy może zechą jakichś piłkarzy w ramach rozliczenia; Cassata być może trafi do Atalanty.
Rycerzu RICTORze : Cassata to ktoś od nas z Primy? Jaka to pozycja?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 00:30

Francesco Cassata, pomocnik, w tym sezonie był na wypożyczeniu od nas w Ascoli. W zimie media pisały, że Liverpool oferował za niego nawet 10 mln.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 08:27

Tuttosport: Zaczynamy licytację o D. Costę, pierwsza oferta 35 milionów €.

EDIT:

55 milioni più #Matic, Allegri dà l'ok alla cessione di #Bonucci al Chelsea!

Oczywiście źródło to The Sun ;) Więc to tak wiarygodne jakbym ja to napisał.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2017, 08:46 przez gucio_juve, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 08:34

Licytację ? Nie wierzę, to nie jest styl pracy ślepego. Poza tym wydaje mi się, że Brazol nie jest wart więcej niż 40 melonów.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 08:45

Cabrini czekam na typy na ten sezon - w zeszłym byłeś bezbłędny.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 08:50

Spoko, ale musisz postawić flaszkę. W tym roku nie ma nic za darmo :prochno:



Wraca ,,niby'' temat Tolisso i odziwo Nzonziego - GDS.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 08:58

Nie o dziwo, bo Allegri oczekuje w srodku pola dodatkowych centymetrow, a o tym zawodniku pisze sie od kilku dni, ze jest zyczeniem Maxa.

Corsera - Max zazyczyl sobie, by w skladzie pozostali wszyscy najwazniejsi gracze.

Co do Leminy to Valencia chyba powaznie zaoferuje nam 20 mln. Brac, dziekowac.


konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 09:15

Media strzelają ślepakami i obecnie zapewne nie wiedzą nic o naszym mercato. Może faktycznie coś o Schicku wiedzą. Inna sprawa, że moim zdaniem wielkich wzmocnień nie będzie. Marotta powie, że nie jest łatwo wzmocnić taki zespół i że skład jest konkurencyjny. N'Zonzi mnie nie zdziwi, Allegri chce od dawna tura do pomocy. Pewnie wzmocnimy skrzydła (Keita), ale też nie do przesady. Mandzukić przedłużył kontrakt, wszystko wskazuje na to że zostaje, a Allegri za bardzo go ceni żeby cofnąć na głęboką ławkę, więc nie zdziwię się jak uparcie będzie go wystawiał na lewym skrzydle :smile: . Wszyscy chcemy dużych wzmocnień, ja też, bo to o czym pisałem wyżej to za mało, ale obawiam się, że możemy się rozczarować.

Edit : Pamiętajmy też, że Marotta pewnie nam ogłosi, że wielkim wzmocnieniem będzie powrót Pjacy :lol: . Ktoś wie, kiedy docelowo ma wrócić ?


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 09:33

konhup JuveFan pisze:Media strzelają ślepakami i obecnie zapewne nie wiedzą nic o naszym mercato. Może faktycznie coś o Schicku wiedzą. Inna sprawa, że moim zdaniem wielkich wzmocnień nie będzie. Marotta powie, że nie jest łatwo wzmocnić taki zespół i że skład jest konkurencyjny. N'Zonzi mnie nie zdziwi, Allegri chce od dawna tura do pomocy. Pewnie wzmocnimy skrzydła (Keita), ale też nie do przesady. Mandzukić przedłużył kontrakt, wszystko wskazuje na to że zostaje, a Allegri za bardzo go ceni żeby cofnąć na głęboką ławkę, więc nie zdziwię się jak uparcie będzie go wystawiał na lewym skrzydle :smile: . Wszyscy chcemy dużych wzmocnień, ja też, bo to o czym pisałem wyżej to za mało, ale obawiam się, że możemy się rozczarować.

Edit : Pamiętajmy też, że Marotta pewnie nam ogłosi, że wielkim wzmocnieniem będzie powrót Pjacy :lol: . Ktoś wie, kiedy docelowo ma wrócić ?
Jasne, Allegri został po to, żeby tylko kosmetycznie mu wzmocnili skład :smile: druga sprawa jest taka, że Juventus to nie jest klub w stylu Borussi Dortmund, która mam wrażenie, że istnieje po to żeby przynosić zyski. Juventus to klub, który po prostu w kwestii finansowej dąży do tego, żeby mógł się "sam" finansowac, bez corocznego wsparcia od Exor, w zwiazku z tym większa część zysku musi zostać wydana, a na co ma zostać wydana jak nie na transfery. Skoro mamy niby 128 mln na transfery to należy się spodziewać wzmocnień.

Nie wiem czy rata za Higuaina wlicza się w tą podaną kwotę, ale myślę, że nie. Wiec spokojnie ponad 100 mln mamy do wydania + sprzedaze.


Zero szacunku dla Pogby
tony89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2016
Posty: 67
Rejestracja: 19 lipca 2016

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 09:35

Niejaki Gerard Romeo podał że N'Zonzi jest bardzo blisko.
Bardzo niedoceniany, i jednocześnie bardzo dobry pomocnik.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2017, 09:38

W finale LM widać było co to znaczy bardzo dobry a robiący różnicę zawodnik. Różne plotki po finale można przeczytać, że np. trener od przygotowania fizycznego przesadził z rozgrzewką pod zakrytym dachem co spowodowało, że nasi byli zarżnięci rozgrzewką. Ale prawda jest prosta - brak zawodników robiących różnicę.


Zablokowany