Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:27

Marchetti: 4 kandydatów na prawą flankę - Darmian, Cancelo, De Sciglio, Danilo. Najbardziej nam zależy na Darmianie i United wcale nie musi postawić veta jesli oferta będzie dobra (czyli około 20m).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:37

https://www.tuttojuve.com/calciomercato ... uve-376433

Prezydent Sevilli Pep Castro o N'Zonzim i Juventusie: Nie jest prawdą, że chcemy zapłacenia klauzuli. Jeśli chodzi o Juventus drzwi są otwarte, interesuje nas utrzymanie kontaktów z nimi i negocjacje mogłyby się potoczyć szybko, będąc korzystnymi zarówno dla nas, jak i dla nich.

Przełom?


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:40

Interesujące.. czyżby to przez fakt, że Llorente do nich przeszedł?


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:43

Wcześniej przedstawiciele hiszpańskiego klubu mówili o tym, że interesuje ich tylko klauzula. Może była to gra jedynie na podniesienie stawki i stąd nagle zmiana frontu i mowa o ciepłych relacjach z Juve po tym, jak załóżmy Marotta trochę dorzucił. Może też sam chłopak naciska na transfer do nas.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 21:44 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:43

Generalnie tak jak to sugerował Marotta do lipca nic nie będzie oficjalnie potwierdzone. Któryś z użytkowników pisał tutaj, że może ma to związek ze zmianą loga, te wszystkie prezentacje piłkarzy itp. Możliwe że pewne rzeczy są już ustalone, ale nie są ogłaszane, to powoduje że wszystko sie przedłuża i do tego czasu pismaki pewnie nie jedno wymyślą, bo przecież nie może być próżni w interesie ;) Trzeba zachować spokój ;)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:08

Nie ma co płakać za Alvesem.On nigdy tak naprawdę nie pasował do Juve,przede wsystkim mentalnie.Płaczek i symulant w jednym rzędzie z Busqetsem czy Neymarem a co najważniejsze on ma 34 lata.Trzeba patrzeć do przodu a nie wstecz.Bierzmy tego Darmiana i razem ze Stefanem to pociągną.W defensywie i tak Szwajcar był lepszy od Brazylijczyka.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:14

Sorek21 pisze:Nie ma co płakać za Alvesem.On nigdy tak naprawdę nie pasował do Juve,przede wsystkim mentalnie.
Ja miałem wrażenie, że on się dusi w tej drużynie. Sam zresztą na pytanie czym się różni szatnia Barcelony od szatni Juventusu odpowiedział wymijająco, że tutaj kolegów tak nie śmieszą jego żarty, co raczej jasno daje do zrozumienia, że średnio się czuł w tym reżimie dyscypliny. Poza tym przeskok z ciepłej i atrakcyjnej Barcelony, do szarego i zimnego Turynu, dla latynosa lubiącego zabawę musiał być zderzeniem z nieciekawą rzeczywistością. Smierdziało mi jego odejściem od dawna, na boisku odkąd wrócił po kontuzji w Genui wyglądało to świetnie, ale wydaje mi się, że gdy sędzia gwizdał po raz ostatni, to chemia między Alvesem a Juventusem się kończyła.

EDIT: Agresti jest właśnie w RadioMercato na podcaście VecchiaSignora, niestety muszę się zbierać na nockę do pracy, więc jakby ktoś akurat słuchał, to niech da znać czy podtrzymuje to, co pisał na forum o Bonuccim. Jestem strasznie ciekaw.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:20

RICTOR pisze:Doskonale to pamiętam, ale jak nam sra do ogródka to można rozwiązać z nim kontrakt z jego winy a nie się polubownie dogadywać. Miejmy jakieś jaja wreszcie a nie tylko "przykro nam".

Edit: Jeszcze dodam, że Marotta nie bał się m.in. ani pożegnać Alexa, ani posłać do turyńskiego klubu kokosa Salihamidzicia, Grosso i Amauriego. Także teraz też niech nie pękają przed Alvesem jakby to był nie wiadomo kto.
Alexa to pożegnał Angelli,Marotta pewnie nie miał nic do gadania w tej sprawie. Salihamidzić coś tam grywał do końca, wcale nie było tak,ze siedział na trybunach cały rok. Dla Grosso to był i tak ostatni rok i pewnie sam bardziej skupiał się na szkoleniu trenerskim niż grze w piłkę. Amauriego udało się opylić przecież do Florencji za grosze a wcześniej chyba go wypożyczano a sam piłkarz odrzucił kilka ofert wcześniej. Raczej Beppe robił wszystko by taki Amauri czy Iaquinta odeszli z Turynu,ale ich pensje to praktycznie uniemożliwiały.


matekkuba pisze:Jeśli analizowałeś na podstawie tego, co wrzuciłeś to średnio to wiarygodne. Lewandowski kontrakt ma do 2021, 15 mln €. Brutto.
Długość kontraktu jest błędna ale kwota jak najbardziej się zgadza.

Jeżeli chodzi o takie kontrakty Higuaina czy Dybali to jest to ciutkę niżej niż Bayern z tym,ze Bayern płaci 5 baniek na rękę kilkunastu graczom, Juve raptem 3. W Hiszpanii też poza największymi gwiazdami reszta świetnych graczy to finansowo poziom Dybali/Higuaina albo i mniej.Tak naprawdę problemem jest głównie Anglia, gdzie pierwszy lepszy grajek dostaje pensje na poziomie najlepszych w Juve a gwiazdy nawet 2x tyle albo i więcej. Dlatego Bonu może się skusić na Anglię, bo tam może dostać bezproblemowo 2x tyle co ma w Juve(3,5mln), niestety to samo tyczy się Sandro, a przy dobrej grze agenta pewnie nieco więcej. Myślę,że ten aspekt też może generować w klubie jakieś niesnaski, bo jednak różnica 4 baniek w pensji graczy,których uznaje się za kluczowych jak np. Bonu i Higuain może działać na wyobraźnie. Finansowo Juve stoi dobrze, ale wątpliwe jest by klub był wstanie utrzymywać tylu graczy na podobnych kontraktach co np. Bayern. Wszystko rozbija się o kasę to jest klucz do stabilizacji w zespole.
Ostatnie rankingi finansowe pokazują,że najbogatsi bogacą się znacznie szybciej niż Juventus, co to stracono przez calcioppoli będzie wręcz niemożliwym odzyskać w najbliższych kilku a może i kilkunastu latach.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 22:34 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:21

"przykro nam z powodu tego, co ostatnio powiedział" Co ty jestes mala dziewczynka, moze sie poplaczesz jeszcze ? Zamiast nalozyc kare to jemu jest przykro...

"chyba że piłkarz będzie tego od nas oczekiwał. Zatrzymywanie kogokolwiek wbrew jego woli jest bez sensu i nie służy żadnej ze stron." :facepalm: to moze dawajcie roczne kontrakty, a po roku grzeczbie pytajcie, czy dany gracz bylby chetny do dalszej gry ? Ktos podpisujac kontrakt, musi sie liczyc z tym, ze jest on wiazacy.

Czas pojsc do przodu. Z taka mentalnoscia LM nie wygramy nigdy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:38

Bardzo chciałem zatrzymania Daniego za wszelką cenę, tylko po to, by zakończyć mu karierę rocznym siedzeniem na trybunach.
Jednak Juventus jest zbyt poważnym klubem na takie myki. Być może Dani chciał u nas zostać i otrzymać kontrakt do 2019 roku, a myśmy kazali mu wyfinfalać. Nie wiemy jak było naprawdę, dlatego wstrzymajcie się z tymi pojazdami po Giuuuuuuuuseeeeeeeeeppeeeeeeee.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:39

Może Alves dowiedział się, że wybraliście baobab grający po przeciwnej stroni boiska na gracza sezonu i stąd ten foch :prochno:

A tak na serio, to i tak musieliśmy myśleć o prawej stronie, bo Alves młodzikiem nie jest a Lichy się wypalił.

Mam poważne wątpliwości czy sprowadzimy w tym okienku kogoś, kto nam podniesie poziom. Coś mi się wydaje, że poziom samozadowolenia po sezonie jest tak duży, że nie.


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:39

Agresti w RadioVS mówi, że Juve niezależnie od przyszłości Cuadrado chce ściągnąć dwóch skrzydłowych. Celami są: Costa i Bernardeschi.

Bonucci nie jest na rynku, jeżeli jednak pojawiłaby się dobra oferta, Juve ją przemyśli.
A.Sandro nie na sprzedaż.


maledizione
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:40

DonPatch pisze: Z drugiej strony takie bejajeczne podejście może być przyczyną tego, że część zawodników zacznie to wykorzystywać. Chcę transferu? A, to narobię trochę smrodku, tu na kogoś nakrzyczę, tam wypiję publicznie browarek i voila! Wymarzony transfer gotowy!
O tym samym właśnie pomyślałem jakiś czas temu, taka polityka daje zawodnikom jasny przekaz - jeśli nie będzie mi się podobać to narobię syfu, a zarząd nie będzie mnie na siłę trzymał. Kurczę to jest prosta droga do wymuszania transferów, jeśli ktoś zapragnie odejść :facepalm: Wiem, że z niewolnika nie ma pracownika, ale kurczę szanujmy się. Matuidi czy Witsel zostali przymuszeni do zostania i grali swoje bo są profesjonalistami, mając w perspektywie rok na trybunach gracz zastanowi się 2 razy nad pójściem z klubem na wojnę, bo i przyszły klub zastanowi się czy chce gracza stwarzającego problemy i takiego, który stracił sezon.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:46

Cataclysm9 pisze:Agresti w RadioVS mówi, że Juve niezależnie od przyszłości Cuadrado chce ściągnąć dwóch skrzydłowych. Celami są: Costa i Bernardeschi.
Temat Keity wciąż żywy? Odpuszczamy? Bardzo liczę na niego już tego lata :redface: Na jakim to etapie stanęło?
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 22:49 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:47

Ciekawy jestem jakim my realnie budżetem transferowym dysponujemy, po tych wszystkich obowiązkowych zakupach (wykup zawodników)? Ta wypowiedź Marotty brzmi jakbyśmy nie mieli większych planów. Ściema?


Zablokowany