Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:53

Cabrini_idol pisze: Trafiłem w końcu z kimś. Szkoda, że z Bonuccim a nie np z Sanchezem in :prochno: .
Czyli już mówimy "hop" ? :) Bonucci, któregoś tam lipca czy sierpnia zjawi się w Vinovo na początku okresu przygotowawczego ;) Jak nie, nie odezwę się na forum przez rok. U mnie to niewielka strata i powinienem dać radę


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:53

A może te plotki o złym Bonusie rozsiewa Marotta, żeby kibice nie zlinczowali go za sprzedaż Leo :prochno:


Obrazek
konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:54

Tak sobie czytam od 2 dni te wszystkie rewelacje o Bonuccim i dochodzę do wniosku że jest całkiem możliwe, że klub świadomie puścił do La Stampy info o dymie jaki robił Bonucci w szatni, żeby usprawiedliwić w oczach kibiców jego odejście. Tym bardziej że ktoś tu wspominał że, La Stampa raczej nam sprzyja. Marotta coś tam zaprzeczał, ale zamiast gadać to po prostu Bonuca sprzeda. Gdyby takich plotek nie było, to na pewno wśród kibiców Juve nastąpiłoby wielkie oburzenie, że sprzedajemy kluczowego dla naszej obrony gracza. Teraz natomiast będzie wyglądało to tak: "ok, dobry obrońca, ale robił nam syf w szatni, więc dobrze że Marotta się go pozbywa".

Jest też oczywiście druga opcja, że to wszystko zwykle plotki będące następstwem ostatnich doniesień na temat konfliktów w Juve. Okaże się.

Mam nadzieję tylko, że nie jesteśmy szaleńcami i nie sprzedamy oprócz Alvesa i Bonuca jeszcze Sandro, bo to by było całkiem nieodpowiedzialne :facepalm:

@DonPatch wyprzedziłeś mnie, mniej więcej o to mi chodziło :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 11:56 przez konhup JuveFan, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:54

Tarnos15 pisze:
Cabrini_idol pisze: Trafiłem w końcu z kimś. Szkoda, że z Bonuccim a nie np z Sanchezem in :prochno: .
Czyli już mówimy "hop" ? :) Bonucci, któregoś tam lipca czy sierpnia zjawi się w Vinovo na początku okresu przygotowawczego ;) Jak nie, nie odezwę się na forum przez rok. U mnie to niewielka strata i powinienem dać radę
Obyś miał rację a ja nie. Bonucci to nadal jeden z 3 najwazniejszych piłkarzy Juve. Ale jak mówię mamy kim zastąpić go bez wydawania gotówki a za Sandro nie ma nikogo na jego poziomie w Europie, w dodatku do wyrwania. Tylko Marcelo prezentuje wyższy poziom.


Obrazek
Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:56

CavAllano pisze:Gdyby Darmian wrocil do formy z Torino... Ale wlasnie, gdyby. Tego z Valencii kompletnie nie znam, cokolwiek wart? Czy to takie rozwiazanie na sile? :think:
Cancelo jest błyskotliwy z przodu, w VCF ustawiany nawet na prawym skrzydle ataku w 4-3-3. W obronie gorzej to wygląda, zdecydowanie, ale chłopak jest naprawdę utalentowany.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:57

Domysły przyjacielu ale zauważ, że dziennikarz będący blisko środowiska Juve idzie w zaparte mimo gróźb Bonu, że wstąpi na drogę prawną. Może być tak, że Bonu utracił, podobnie jak Vidal więź z zespołem. mam wrażenie, że Bonu nie jest ten sam odkąd miał problemy z synem. Rozumiem konflikt z trenerem ale z połowa drużyny ? Dobrze, że do Mandzura jeszcze nie skoczył bo obaj wyszliby ranni na drugą połowę. Jest Rugani, Benatia, Caldara więc straty Bonu wcale nie musimy odczuć.

No i tradycja zachowana - kolejny rok w którym tracimy jedno z ważniejszych ogniw drużyny, kto za rok ? Sandro, Dybala ? Bo do tego, że ktoś co rok będzie odchodził musimy przywyknąć.

konhup, przestań z tymi bzdurami. Bonu gdyby to była nieprawda, nie pozostawiłby tego ot tak. Publiczne opluwanie kogoś nigdy nie kończy się dobrze. Bonu swoje za uszami ma.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 12:00 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 11:59

Nie da się ukryć, że Bonucci się trochę zmienił na przestrzeni minionego roku. Nie wiem czy to sprawa z synem, czy komplementy i łaszenie się angielskich klubów, ale Bonu inaczej się zachowuje, trochę wyrósł ponad resztę, teraz można już powiedzieć śmiało, że w kilku momentach przygwiazdorzył, a i skończyły się też deklaracje bezgranicznej miłości do Juve, pozostania do końca kariery itd, teraz lecą takie stwierdzenia, że mógł odejść rok temu, bo miał wieeelkie oferty, że to zależy od klubu...

O, prawie się zdublowaliśmy z MRN :D


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:05

1 Niech Bonucci odchodzi za 60 mln
2 Alex Sandro zostaje i dostaje podwyżkę
3 Rugani wskakuje na stałe do 11

Wszyscy powinni być zadowoleni.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:07

No i cóż, forumowi optymiści, którzy zarzekali się przed kilkoma tygodniami, że Bonucci na pewno nie odejdzie, a po starciu z Allegrim nie ma śladu, niestety muszą uderzyć się w pierś. Kwas był i pozostał, a jego apogeum, jak można wywnioskować z ostatnich doniesień, przypadło na przerwę finałowego meczu z Realem. Bardzo mi szkoda, że sprawy przybierają taki obrót bo uwielbiam Leo i to jeden z ostatnich piłkarzy tego składu, których bym się pozbył, ale - jak napisał Bukol87 - żołnierz jest przydatny do czasu, kiedy wykonuje polecenia. A najwidoczniej Leo o tym zapomniał. Z jednej strony kolejny rok i po raz kolejny odpalamy kluczowego piłkarza. Jakie by nie były motywy tego ruchu nie wygląda to dobrze i potwierdzamy tym samym, że kroku w przód nie robimy. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie dalszej współpracy Allegrego z Bonuccim po takich akcjach. Mit o rodzinnej atmosferze w drużynie pękł jak bańka mydlana i to w najważniejszym momencie sezonu. Nie zdziwię się, jeśli to właśnie zaważyło na decyzji Alvesa o odejściu i dlatego teraz tak chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach. Co by nie mówić o jego zachowaniu to ma rację z tym, że drużyna, w której w przerwie finału zawodnicy skaczą sobie nawzajem do gardeł, nie ma szans na wygranie Ligi Mistrzów (o ile rzeczywiście Brazylijczyk takie słowa wypowiedział bo zdaje się, że Cabrini jeszcze nie wrzucił źródła tych rewelacji ;)).

Niestety, ale tak jak przy transferze Vidala, wraz z odejściem Bonucciego zespół straci sporo nieprzewidywalności. Bo tak jak nie ma box-to-boxa w stylu Arturo, który zapierdzielałby po całym boisku i był kluczowy w odbiorze, a przy tym nieprzewidywalny i skuteczny w ofensywie, tak samo nie znajdziemy stopera, który potrafiłby posłać takie podanie jak Bonucci, wbiec samemu w obronę przeciwnika, czy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z dystansu czy z woleja. To są po prostu zawodnicy jedyni w swoim rodzaju i szkoda, że my systematycznie się takich graczy pozbywamy.

Szkoda, że sprawy tak się potoczyły. Oby chociaż hajs się zgadzał.


konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:10

MRN pisze:
konhup, przestań z tymi bzdurami. Bonu gdyby to była nieprawda, nie pozostawiłby tego ot tak. Publiczne opluwanie kogoś nigdy nie kończy się dobrze. Bonu swoje za uszami ma.
Ale ja nie twierdzę, że to jest nieprawda, wręcz przeciwnie, uważam że coś jest na rzeczy. Chodziło mi tylko, że być może klub świadomie chciał żeby ta akcja wyszła. Nie tuż po finale, ale po jakimś czasie. Bonu robił kwas, więc klub reaguje sprzedając gracza, oczyszczając atmosferę w szatni. A gdyby nie było info od La Stampy na pewno i Ty i ja i inni kibice patrzylibyśmy na sprawę trochę inaczej. Nie twierdzę że tak na pewno było, tylko po prostu zastanawia mnie ta sekwencja zdarzeń : news od La Stampy, dzień później Bonu już na walizkach. To mogą być dziennikarskie plotki, lecz nie muszą.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:11

Czyli supermercato Juventus ma sie dobrze? Kolejny rok ze strata gwiazdy, tym razem zdecydowanie najlepszego wloskiego obroncy. Robmy tak dalej. Co rok to przebudowa/mala rewolucja. Ale w sumie przeciez my i tak nie mierzymy w wygranie LM, kit ludziom wciskaja. Gdyby jeszcze te pieniadze spozytkowac na transfer absolutnego topa jak Sanchez, to mozna to przelknac, a jak zwykle w wiekszosci zasila nas zawodnicy niechciani/zakurzeni.

Caldara teraz nie przyjdzie - chcemy, ale Atalanta sie zapiera.

Co do tych rzekomych klotni z Allegrim w przerwie Bonucci wrzucil wczoraj jakis wpis, w ktorym zasugerowal oskarzenie osob zwiazanych z rozsiewaniem takich plotek. Cos ktos?

Zebyscie sie nie zdziwili z tym Ruganim w pierwszym skladzie - do tej pory duzo wyzsze notowania u Maxa mial Benatia.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 12:16 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:13

Nie mam już entuzjazmu jak w poprzednich latach, bo jest to naprawdę męczące. Po raz kolejny podobne mercato, oddajemy topa i szukamy nowego.
Nigdy nie wygramy LM bo w jakiejs formacji będzie luka.
Bonucci pojdzie do Conte za 35mln, (bo sprzedamy po promocji) na jego miejsce do składu wskoczy Benatia, a media będą nas łączyć z Draxlerem, a potem opcją B i C.

Nie zdziwilbym sie gdydy jeszcze Dybala dał noge, też podobnie jak Bonucci miał w tym sezonie spiny z Allegrim.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:15

CavAllano pisze:Co do tych rzekomych klotni z Allegrim w przerwie Bonucci wrzucil wczoraj jakis wpis, w ktorym zasugerowal oskarzenie osob zwiazanych z rozsiewaniem takich plotek. Cos ktos?
Bonu ponoć wskazał, że jeśli rano (czyli dzisiaj) w dalszym ciągu dziennikarze (la stampy?) będą obstawiać przy swoim, czyli tych wybrykach Boniego, to skontaktuje się ze swoimi adwokatami, żeby rozpocząć prawne działania. Jakoś dziennikarza, który pierwszy rzucił o zachowaniu Leo to nie wystraszyło, bo niby ma info z trzech źródeł nie będących zawodnikami.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:15

Juventus were surprised by the attitude of Dani Alves, they were willing to keep him & extend his contract until 2019. (Romeo Agresti)


Ta wczorajsza wypowiedz Alvesa pojawila się na twicie mediaset.it


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 12:19

Ciepłe kluchy w tym zespole są.
Fighter brakuje i ubędzie kolejnego. Ktoś musi czasem coś mocniej powiedzieć jak ktoś kto ma nad tym panować robi za dobrego wujka.


Zmięcie dyrektora bo z tym i jego mentalności prowincjonalną na pewno LM Juventus nie wygra. Pewnego poziomu nie da się przeskoczyć. Takie życie.


Zablokowany