Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:19

Romeo Agresti @romeoagresti

#Juventus-#Cuadrado: è sempre più addio


Cuadrado blisko odejścia. Osobiście go nie lubię więc jestem na tak.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:20

yanquez pisze:Mam wrażenie, że sporo osób piszących jeszcze parę lat temu z sensem cofnęło się w rozwoju...

Jeżeli Marotta podejmie decyzję o oddaniu Alvesa za darmo, to jest to na bank najkorzystniejsza z możliwych opcji dla Juventusu.

Posadzenie na najbliższy sezon Daniego na ławie za karę jest tak skrajnie głupie, że tylko spece z JP mogli to wymyślić... Po pierwsze strata kasy na kontrakt i sprawy okołokontraktowe. Po drugie (i ważniejsze) pokazalibyśmy kolejnym Alvesom, że kontrakt z nami jest jak cyrograf. Takie zachowanie przystoi potęgom pokroju Athletic Bilbao, czy inne Napoli, ale nie nam...

Pomógł nam rozjechać Barcelonę i sam rozjechał Monaco za cenę rocznego kontraktu - opłacało się moim zdaniem. Dziękujemy i powodzenia w nowym klubie.
Jak to miło mądrego "poczytać". Tym bardziej, że Alves nie wygląda na potulnego i swoimi głupimi heheszkami narobi syfu.


:allegri: na śmietnik
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:27

yanquez pisze:Mam wrażenie, że sporo osób piszących jeszcze parę lat temu z sensem cofnęło się w rozwoju...

Jeżeli Marotta podejmie decyzję o oddaniu Alvesa za darmo, to jest to na bank najkorzystniejsza z możliwych opcji dla Juventusu.

Posadzenie na najbliższy sezon Daniego na ławie za karę jest tak skrajnie głupie, że tylko spece z JP mogli to wymyślić... Po pierwsze strata kasy na kontrakt i sprawy okołokontraktowe. Po drugie (i ważniejsze) pokazalibyśmy kolejnym Alvesom, że kontrakt z nami jest jak cyrograf. Takie zachowanie przystoi potęgom pokroju Athletic Bilbao, czy inne Napoli, ale nie nam...

Pomógł nam rozjechać Barcelonę i sam rozjechał Monaco za cenę rocznego kontraktu - opłacało się moim zdaniem. Dziękujemy i powodzenia w nowym klubie.
Ogólnie się zgadzam, ale może najwyższy czas darować sobie darmowych "Alweszów" i kupować młodszych topów, a uzupełniać skład młodymi pokroju Liroli, Spinazzoli itp? Tak jak robi to Real, Bayern czy Barca?


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:33

dimebag11 pisze:
kubraczek pisze:
Poprostu pisze:
Były już takie plotki tylko mówiło się o kwocie 12 mln. Jeżeli to nie jest odgrzewany kotlet to coś jest na rzeczy.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale kojarzy mi się że chyba juz kiedyś mówilo się o ich zainteresowaniu Sturaro.

A dla tych co uważają, że Sturaro nic nie umie. My mamy inne oczekiwania. Ktoś kto dla nas jest niewystarczający może być dla innego zespołu wartościowym wzmocnieniem.
Bardzo możliwe, że Biglia i Milinkovic-Savic również odchodzą z Lazio, więc ich dyrektorzy sportowi, którzy wcześniej interesowali się Sturaro (wartego około 10 mln €, a jednocześnie wciąż dość młodego), wolą taką wymianę, bo będą mieć jeszcze 15 mln € na inny transfer.
Sturaro bym wziął, uniwersalny zawodnik, a do tego wydawałby się być naturalnym następcą Parolo.
Milinković - Savić ostatnio przedłużył kontrakt, podobno w tej samej sprawie do tygodnia działacze mają się spotkać z de Vrijem. Natomiast jeżeli chodzi o Keitę to nie zdziwiłbym się gdyby Calenda przytulił jakieś pieniążki za utrzymanie swojego klienta na kontrakcie do 2018 i odrzucanie kolejnych ofert poza tą z dogadanego klubu.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:35

yanquez pisze:Mam wrażenie, że sporo osób piszących jeszcze parę lat temu z sensem cofnęło się w rozwoju...

Jeżeli Marotta podejmie decyzję o oddaniu Alvesa za darmo, to jest to na bank najkorzystniejsza z możliwych opcji dla Juventusu.

Posadzenie na najbliższy sezon Daniego na ławie za karę jest tak skrajnie głupie, że tylko spece z JP mogli to wymyślić... Po pierwsze strata kasy na kontrakt i sprawy okołokontraktowe. Po drugie (i ważniejsze) pokazalibyśmy kolejnym Alvesom, że kontrakt z nami jest jak cyrograf. Takie zachowanie przystoi potęgom pokroju Athletic Bilbao, czy inne Napoli, ale nie nam...

Pomógł nam rozjechać Barcelonę i sam rozjechał Monaco za cenę rocznego kontraktu - opłacało się moim zdaniem. Dziękujemy i powodzenia w nowym klubie.
Wielkie propsy za chłodna, rozważna i mądra głowę.

Alves zrobił swoje, ale widać że czapeczka zaczęła go ciśnąć więc bez żalu mu pomacham na ,,żegnaj i nie wracaj''.

Co do Cuadrado to fajny, pozytywny gość, ale jakbyśmy mieli za niego dostać te 30 baniek to niech idzie w swoją stronę a my kupmy kogoś kto oprócz biegania potrafi jeszcze myśleć.
Moim skromnym zdaniem, nie sprzedamy nikogo z najważniejszych graczy, chodzi mi o Dybale,Bonuca czy Sandro, pogonimy najwyżej Cuadrado z tych ,,ważniejszych'' nazwisk.

Czekam aż w końcu klepniemy tego Costę, byłbym spokojniejszy.


Pango1987

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2017
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2017

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:38

mzm pisze:
Tak, bo na pewno City by się przestraszyło płacenia tych paru milionów za Brazylijczyka i poczekało sobie na niego do 2018. :smile:
Mogą Cię "finanse nie interesować, tylko to, kto przyjdzie", ale najwyższa pora zdać sobie sprawę, że jedno z drugim ma coś niecoś wspolnego. :smile:
Ten cały szypek ma po części racje a ty o finanse juve sie nie martw lepiej spojrz na ten swoj dortmund. Dla juve 5 mln w te czy wewte to jak splunąć zrozum


pozdro allesandro1977 i złodziej pieniędzy kabryni_idol
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:45

No nie mówcie że wyciągnięcie kilku mln od City za Alvesa jest niewykonalne..
Co do Cuadrado, ja osobiście tęskniłbym za nim. Facet jest nieobliczalny, daje dużo w ofensywie, ale jeśli Bernardeschi, Keita czy Costa to realne kandydatury, hmm, może dałoby się go odżałować.
Pjaca, Mandzukić i dwóch nowych na skrzydłach, Higuain/Schick z Dybalą za plecami i ta ofensywa będzie jakoś w końcu wyglądać.
Do pełni szczęścia brakowałoby mi jedynie topowego defensywnego pomocnika. Danilo zapewne zainteresował naszych tym że od biedy może zagrać także na prawej obronie, ale mam nadzieję że wybiją sobie z głów ten głupi pomysł.


Obrazek
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:45

Panowie wybaczcie offtop. Jak to właściwie działa, że okno transferowe zaczyna sie 1 lipca we Włoszech, a Milan ma za sobą juz 4 transfery. Nie zastanawiałem sie nad tym wcześniej ale dzisiaj cos sie we mnie zaświeciło. Ktoś moze to wytłumaczyć?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 12:51

@Akha72
Pamiętam, że Milinkovic-Savic przedłużył niedawno kontrakt z Lazio i sam to już kilka razy pisałem na tej stronie w odpowiedzi na posty kilku użytkowników, którzy sugerowali żebyśmy go kupili za około 20 mln €. Przyznasz jednak, że nowa umowa Serba nie musi wykluczać jego odejścia, a dzięki jej podpisaniu Lazio zarobi chociaż pieniądze adekwatne do jego wartości rynkowej, a nie np. 1/2 czy 1/3 ceny przy kończącej się za rok umowie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:03

dimebag11 pisze:@Akha72
Pamiętam, że Milinkovic-Savic przedłużył niedawno kontrakt z Lazio i sam to już kilka razy pisałem na tej stronie w odpowiedzi na posty kilku użytkowników, którzy sugerowali żebyśmy go kupili za około 20 mln €. Przyznasz jednak, że nowa umowa Serba nie musi wykluczać jego odejścia, a dzięki jej podpisaniu Lazio zarobi chociaż pieniądze adekwatne do jego wartości rynkowej, a nie np. 1/2 czy 1/3 ceny przy kończącej się za rok umowie.
Logiczne. Mają z zawodnikiem długą umowę i nie jest tak jak w przypadku Keity, że niemal mają nóż na gardle. Mogą krzyknąć kwotę której na bank nie damy - +30 mln. Ogólnie w Lazio jest teraz kilku ciekawych zawodników. Anderson trochę przygasł, ale i tak sporo asyst zaliczył.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:04

zuravski pisze:Panowie wybaczcie offtop. Jak to właściwie działa, że okno transferowe zaczyna sie 1 lipca we Włoszech, a Milan ma za sobą juz 4 transfery. Nie zastanawiałem sie nad tym wcześniej ale dzisiaj cos sie we mnie zaświeciło. Ktoś moze to wytłumaczyć?


Okno oficjalnie otwiera się 1 lipca - dopiero wtedy kontrakt będzie mógł być oficjalnie sfinalizowany. Zawodnicy mogą przechodzić teraz testy medyczne (o ile zgodę wyrazi obecny klub) Formalnie Milan nie nabył jeszcze żadnego zawodnika. Co do ich aktywności to nie ma co się dziwić - w klubie panował niezły burdel a braki kadrowe biły po oczach. Skośnookie pieniądze dają nadzieję na lepsze czasy dla Milanu ale jak to się skończy to zobaczymy za około 11 miesięcy.

Ps. W tym tygodniu mamy spotkanie z agentem De Sciglio. Pytanie jest następujące, czy w związku z nieoczekiwanym odejściem Alvesa nasz budżet nie zostanie nadszarpnięty ? De Sciglio miał by następcą Lichego - teraz natomiast musimy skupić się dodatkowo na kolejnym PO - a tutaj czuję że spokojnie będziemy musieli wydać + 25 milionów - oby to nie wpłynęło negatywnie na ewentualne inne transfery.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 13:11 przez kamil-8853, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:06

Prawda jest, ze planowalismy zakup jedynie zastepcy Alvesa, a teraz przyjdzie nam sie rozejrzec za zawodnikiem pierwszego sklad plus byc moze bedziemy musieli zatrzymac Stephana, ktory ewidentnie byl na wylocie. Budzet pozostanie ten sam, dojdzie dodatkowy wydatek, do tego sportowo raczej stracimy, bo kto mialby nas wybawic na tej pozycji? Lichtsteiner od kilku lat na nic wiecej niz na lawke sie nie nadaje, dla De Sciglio gra w podstawie w takim klubie to za wysokie progi, Darmian zanotowal spory zjazd. Teraz pytanie co planuje Marotta - operacje low cost? Zeby tylko nie bylo tak, ze ta kwestia pozostanie nierozwiazana do polowy sierpnia. Ze sportowego punktu widzenia nie widze godnego nastepcy Alvesa na rynku. Ale jako czlowieka mi nie szkoda - tance, spiewy mi nie przeszkadzaly, ale juz slowa dotyczace Dybali czy wystawiona fota butow z finalu w Berlinie to szpile w nasz klub. Byc moze celowe.

@ Kamil

Nie jest tak jak piszesz. Taki Tolisso oficjalnie podpisal kontrakt, to samo Kolasinac. Nie jest to zatem "jedynie" przejscie testow. Jesli obecny klub wyrazi na to zgode zawodnik jak najbardziej moze podpisac nowy kontrakt, a przeciez i tak formalnie wchodzi od w zyciu z poczatkiem lipca. Juventus czeka raczej ze wzgledu na fakt, ze z pierwszym dniem tego miesiaca wprowadzamy oficjalnie nowe logo.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 13:11 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:08

dimebag11 pisze:@Akha72
Przyznasz jednak, że nowa umowa Serba nie musi wykluczać jego odejścia, a dzięki jej podpisaniu Lazio zarobi chociaż pieniądze adekwatne do jego wartości rynkowej, a nie np. 1/2 czy 1/3 ceny przy kończącej się za rok umowie.
No pewnie, że nie musi, tzn niejako pozwala założyć, że nie odejdzie w obecnym okienku, ale jeżeli dalej będzie się rozwijał to kluby z czołówki będą zainteresowane i wtedy się pożegnamy. Natomiast dziwi mnie cisza w temacie Felipe - po takim dojrzałym sezonie jak miniony zakładałem, że jego nazwisko będzie w każdym dzienniku jako gracza ,,rozchwytywanego'' przez inne kluby, a tutaj jego nieobecność w medialnych plotkach wskazuje bardziej na brak zainteresowania. Czy ma to jakieś pokrycie w rzeczywistości to jeszcze się dowiemy, byle nie ostatniego dnia mercato :prochno:
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 13:14 przez Akha72, łącznie zmieniany 1 raz.


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:09

zuravski pisze:Panowie wybaczcie offtop. Jak to właściwie działa, że okno transferowe zaczyna sie 1 lipca we Włoszech, a Milan ma za sobą juz 4 transfery. Nie zastanawiałem sie nad tym wcześniej ale dzisiaj cos sie we mnie zaświeciło. Ktoś moze to wytłumaczyć?
Kluby mogą robić transfery cały rok :) ale to własnie w okienku transferowym kluby mogą zgłaszać/rejestrować zawodników jako nowych graczy w klubie. Oczywiście są wyjątki, że można rejestrować zawodników poza okienkiem, ale zazwyczaj dotyczy to w zależności od kraju transferów wolnych zawodników czy graczy przychodzących na wypożyczenie.


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2017, 13:15

zuravski pisze:Panowie wybaczcie offtop. Jak to właściwie działa, że okno transferowe zaczyna sie 1 lipca we Włoszech, a Milan ma za sobą juz 4 transfery. Nie zastanawiałem sie nad tym wcześniej ale dzisiaj cos sie we mnie zaświeciło. Ktoś moze to wytłumaczyć?
Dokument, który podpisują i wszelkie ustalenia wchodzą w życie od 1 lipca. Może to być jeden dłuższy dokument, a może być tak, że jeden dokument to porozumienie wstępne, w którym zawarta jest deklaracja akceptowania warunków umowy w drugim dokumencie, który wchodzi w życie od 1 lipca. Są też zapisy o tym co się stanie jeśli to porozumienie zostanie zerwane lub warunki umowy wstępnej nie zostaną wypełnione.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2017, 13:21 przez koki90, łącznie zmieniany 4 razy.


Zablokowany