Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 19:11

Rzadko zdarza mi się zazdrościć innym drużynom transferu jakiegoś konkretnego piłkarza, ale gdyby Verratti faktycznie poszedł do Barcelony, to byłbym lekko wkurzony. Nie uważam, żeby była to misja niewykonalna, ale ciężko mi uwierzyć, że dwa lata pod rząd sypniemy niemalże po 100 baniek na dwóch piłkarzy. W dodatku dochodzi najprawdopodobniej zmiana formacji i inne priorytety, jak chociażby skrzydłowi.

Z drugiej strony Barcelona podobno ma mega słabą sytuację finansową i muszą sprzedawać(Turan) :think:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 19:27

Przede wszystkim muszą chyba odpalić A. Gomesa, którym dokładnie rok temu tutaj się niektórzy jarali. Atrapa piłkarza, którego zakup okazał się póki co pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Być może pozostawią go i odpali ale mam wrażenie, że to naprawdę przeciętny grajek. Arda pewnie pociśnie d Chin co by do emerytury dorobić. I mnie wkurzyłoby gdyby Verratti przeszedł do Barcelony bo mieliśmy go pod nosem, mam jednak wrażenie, że jego w Juve nie zobaczymy i nie ma na to szans.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 19:28

Myślę, że miłość Verrattiego do Juventusu w dzieciństwie strasznie nam namydliła oczy i ślepo wierzymy w jakieś jego pragnienie gry dla nas. To może i miało kiedyś sens, ale dzisiaj gdy Marco jest przesiąknięty piłką, zna środowisko, traktuje ją jako pracę, to czar sympatii do jakiegoś klubu niestety pryska.

Wiadomo, że chłopak jest topem topów, ale mam wrażenie, że trafi do nas dopiero koło 30stki, gdy będzie o połowę tańszy, z chęcią pogrania w rodzimej lidze zanim zgasi światło. Być może uda się go wycisnąć jak Pirlo.

Doceńmy Pjanicia, bo to świetny gracz i o charakterystyce Marco, zaryzykuję stwierdzenie, że być może nawet bardziej wszechstronny.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 21:01

Pojawiła się rzekoma lista piłkarzy, których Valverde chce odpalić z Barcelony. Jest tam między innymi Andre Gomes i nie zdziwi mnie, jeśli w takiej sytuacji zrobimy podchody i spróbujemy go wyciągnąć w promocyjnej cenie.


Na liście podobno oprócz A. Gomesa są Jordi Alba, Mathieu, Arda Turan, Paco Alcazer, A. Vidal i nasz niedawny cel Mascherano. Pisałem z pamięci, więc mam nadzieję, że niczego nie pomieszałem ;)


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 21:13

A. Gomes mnie jakos nie przekonuje, my szukamy Raczej kogos kto jest silny fizycznie a Jak go widze grajacego to wyglada Jak by mial 20kg kamieni w kieszeniach, w ogole mial slaby sezon, newet na tych ME nic nie gral, nie mozemy sie zadowalac takimi polsrodkami... A I tak z 15/20 mln trzeba bedzie zaplacic.


Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 21:44

Agresti podaje, że przyspieszamy w sprawie N'zonziego. Środa może być ważnym dniem. Niby mamy z nimi świetne relacje i negocjujemy, może nie wywalą całej klauzuli na niego.


borysfcb

Katalończyk
Katalończyk
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 70
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 22:05

Wasze utarczki z PSG to dziecinna igraszka przy naszych ;) Nie zdziwilbym sie jakby szejk naciskany przez pilkarza na sprzedaz puscil go za mniejsze pieniadze gdziekolwiek tylko nie do Barcy. Mamy z nimi otwarcie na pienku przez to, ze:
1. Ich szejki nie lubia szejkow z Qatar Airways, ktore do tego sezonu bylo naszym sponsorem na koszulkach
2. Robilismy w przeszlosci dziwne podchody pod Thiago Silve i Marquinhosa, ktorzy mieli status 'nie na sprzedaz'
3. Regularnie ich eliminujemy z LM

Jezeli natomiast Verratti bedzie w jakikolwiek sposob dostepny dla Barcy, to licze gleboko na to, ze rozbijemy bank na niego. Nawet kosztem innych wzmocnien, bo tak naprawde mamy problem jedynie z pomoca i prawa obrona.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 22:15

Alexinhio-10 pisze:To się wiąże ze zmianą ustawienia na 433( mam nadzieję że nikt nie myśli o 4312) i Dybalą na prawym skrzydle, a to niezbyt dobry pomysł.
Mozesz rozwinac, dlaczego Dybała na prawym ataku to zly pomysl?
wloski pisze:bo małym marzeniem jest, aby dobić do 10 pod rząd.
Tez :ok:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 22:42

Messi gra na prawym, wiec i Dybala da radę. Podobny styl, ta sama noga.

Możemy spokojnie grac 4-3-3.

A Jak byśmy zakupili Coste i Nzonziego to juz fajnie to nawet wyglada.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 22:59

Messi to w ostatnim sezonie ucieka z prawej strony na środek, bo po odejściu Alvesa nie ma z kim klepać.

A co do Verrattiego to wiadomo, że łakomy kąsek i jeżeli pojawi się możliwość transferu to prawie cała europejska śmietanka stoczy o niego bój. Barcelona potrzebuje kogoś na prawą obronę i właśnie jakiegoś cracka do środka. Na takiego zawodnika warto rozbić bank.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 23:04

Warto albo i nie. Nie jest tajemnicą, że ten gość ma problemy ze zdrowiem.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 23:49

Higuain
D.Costa - Dybala - Cuadrado
Pjanic - N’Zonzi
A.Sandro - Chiellini - Bonucci - D.Alves
Buffon

Schick
Mandzukic - Pjaca - Orsolini
Marchisio - Khedira
Spinazzola - Rugani - Benatia - De Sciglio
Szczęsny

Jeśli nikt kluczowy nie odejdzie, to tak to powinno wyglądać. Do odstrzału będą: Neto, Asamoah, Lichtsteiner, Lemina, Sturaro. De Sciglio może przyjść dopiero w 2018 razem z Keitą. Wtedy za De Sciglio zostanie pewnie do końca kontraktu Lichtsteriner.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 00:24

Adrian27th pisze:Messi gra na prawym, wiec i Dybala da radę. Podobny styl, ta sama noga.

Możemy spokojnie grac 4-3-3.

A Jak byśmy zakupili Coste i Nzonziego to juz fajnie to nawet wyglada.
Też uważam, że da radę, ale styl inny i umiejętności. Szczególnie Messi ma buta w nodze i potrafi szybko przyśpieszyć, do tego piłka klei mu się jak szalona do nogi. Dybali ona lubi uciekać, a przyśpieszenie ma takie sobie.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 09:49

Crunny pisze:Higuain
D.Costa - Dybala - Cuadrado
Pjanic - N’Zonzi
A.Sandro - Chiellini - Bonucci - D.Alves
Buffon
Fajnie to wygląda ale mierzi mnie troche ten Cuadrado..wiecie..wydaje mi się że nie jest to piłkarz na miare podstawowej żelaznej 11-stki Juventusu i powinniśmy się rozglądnąć za kimś lepszym, aczkolwiek jako zmiennik i chlopak z wiatrakiem w tyłku byłby całkowicie w pytkę.


Hmmm..zastanawia mnie czemu nasi nie interesują się Forsbergiem z Leipzig? 25 letni skrzydłowy, szwed, strzelil 8 goli i zaliczyl 22 asysty w 30 rozegranych meczach w bundeslidze, czyli wychodzi na to że w każdym meczu jaki rozegrał miał udział przy bramce albo sam ją strzelał...Nic się o nim nie przewinęło? dziwnę :think:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 09:56

Bo RB ma tyle pieniędzy, że im sprzedaż niepotrzebna. Oni budują zespół konkurencyjny do BM.


Zablokowany