Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 13:50

baka pisze:
Mily pisze:Buffon wypowiedział się o rywalizacji ze Szczęsnym w bramce Juventusu.
W skrócie, coś tam że cieszy się że Juventus sięga po Polaka, bo będzie miał motywację do pracy. Przesądzone?
A nie rozważacie takiej opcji, że kupią Szczęsnego i od razu go gdzieś wypożyczą? Bo jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić sytuację, gdzie Szczęsny specjalnie idzie do Romy, żeby nie siedzieć na ławce w Anglii po czym nagle po bardzo dobrym sezonie znowu na niej wyląduje.
Mówi się o tym, że Szczęsny ma mieć zagwarantowane co najmniej 20 meczów w tym sezonie. Czyli nie tak całkiem ławka.

Pumex jeśli naprawdę Veratti chciałby odejść z PSG to bardziej martwilbym się Bayernem. Barca ma dużo dziur w składzie, a kasy mniej niż my na wzmocnienia. Lekką ręką nie rzuco np. 90mln.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 13:52



baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 13:52

Szikit pisze:
baka pisze:
Mily pisze:Buffon wypowiedział się o rywalizacji ze Szczęsnym w bramce Juventusu.
W skrócie, coś tam że cieszy się że Juventus sięga po Polaka, bo będzie miał motywację do pracy. Przesądzone?
A nie rozważacie takiej opcji, że kupią Szczęsnego i od razu go gdzieś wypożyczą? Bo jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić sytuację, gdzie Szczęsny specjalnie idzie do Romy, żeby nie siedzieć na ławce w Anglii po czym nagle po bardzo dobrym sezonie znowu na niej wyląduje.
Mówi się o tym, że Szczęsny ma mieć zagwarantowane co najmniej 20 meczów w tym sezonie. Czyli nie tak całkiem ławka.

Pumex jeśli naprawdę Veratti chciałby odejść z PSG to bardziej martwilbym się Bayernem. Barca ma dużo dziur w składzie, a kasy mniej niż my na wzmocnienia. Lekką ręką nie rzuco np. 90mln.
A to o tym nie widziałem, w takim razie wszystko nabiera innego sensu. Dzięki za info ;)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 13:53

Szikit pisze:martwilbym się Bayernem. Barca ma dużo dziur w składzie, a kasy mniej niż my na wzmocnienia. Lekką ręką nie rzuco np. 90mln.
ale Bayern ponoć bardzo blisko Tolisso, jak sprowadzą francuza z Lyonu to Verratti na bank juz tam nie pójdzie. Bardziej bym sie tu martwił takim Realem, oni bardzo lubią mieć przepych i kupować piłkarzy, którzy nie są im jakoś szczególnie potrzebni, ale kupują bo kupują, to Real w końcu.


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:05

Wydaje się, że jedyne możliwe opcje na transfer Verrattiego to Juve i Barca, gdzie procentowe szanse rozkładać się będą 30:70 dla Katalończyków.

Bayern nie bo Tolisso już zaklepany, więc wątpliwe aby jeszcze ruszyli po
Włocha.
Kluby angielskie mogą faktycznie coś namieszać, ale inna sprawa czy Marco byłby chętny aby podjąć taki ruch.
Real lubi mieć przepych i kupować? Niby tak, ale ich ostatnie ruchy na rynku są naprawdę przemyślane (mercato 2016) no i Królewscy mają po prostu zbyt dobry skład, żeby do tego jeszcze za tak gruby hajs ściągać Verrattiego.


maledizione
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:09

Oficjalnie: Gnabry w Bayernie na skrzydło za 8 mln z Werderu- bo tyle wynosiła klauzula wykupu. Chłopaczek młody- w tym roku 22 lata. Ma za sobą bdb sezon w Bremie. Piszę to, bo w świetle pogłosek Costy może mieć to kluczowe znaczenie. Rezerwowy zastępuje ławkowicza. Tylko, że teraz Bawarczycy mają sytuację win-win: opchną za dobry pieniądz Brazola ( 30 mln+ bonusy) odciążą budżet jego pensją. Młody Niemiec dostanie mniejszą gażę zapewne. Więc nawet jak nie pyknie ich budżet na tym nie ucierpi. Bardzo mądry ruch z ich strony. Natomiast Juve 50/50- sprawdzi się to super, ale jak okaże się w przyszłości niewypałem utopimy spory hajs, który można było wydać lepiej i jeszcze się okaże, że zabraknie go na jakieś porządne wzmocnienie. Nie chcę być tylko złym prorokiem. No i jeszcze poczekajmy na oficjal Brazylijczyka, bo tylko mówimy o 1 fakcie dokonamym- Gnabry'm w Bayernie.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:13

alessandro1977 pisze:A na stronie Barcelony napisali, że Juve z chińskim kapitałem jest faworytem do ściągnięcia Verrattiego :rotfl:
Skąd oni te informacje biorą :shock:
http://www.fcbarca.com/77456-agent-verr ... z-psg.html

To był cytat.

Bardziej mnie ciekawi to co znalazłem w komentarzach:
Juventus to nie to samo co Barca. Oni sprawiają wrażenie, że ubiegły sezon to Max co potrafią. Natomiast Barca no jest w stanie zrobić wielkie rzeczy.
Ledwo co dostali, a nadal Juve jest ignorowane.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:21

Push3k pisze:[
Juventus to nie to samo co Barca. Oni sprawiają wrażenie, że ubiegły sezon to Max co potrafią. Natomiast Barca no jest w stanie zrobić wielkie rzeczy.
Ledwo co dostali, a nadal Juve jest ignorowane.[/quote]

I co Cie w tym dziwi ? Jak ktos powie, ze mamy 7 przegranych finalow, to bedziemy argumentowac ze w sezonie 16/17 pokonalismy Barce ?

Zobaczymy ile jest Juventino w Verrattim.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:27

Push3k pisze:Bardziej mnie ciekawi to co znalazłem w komentarzach:
Juventus to nie to samo co Barca. Oni sprawiają wrażenie, że ubiegły sezon to Max co potrafią. Natomiast Barca no jest w stanie zrobić wielkie rzeczy.
Ledwo co dostali, a nadal Juve jest ignorowane.
Bo prawda jest taka, że gdyby grali z nami w finale, a nie "po drodze" do finału, to by z nami wygrali.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:28

Ale czym wy się przejmujecie? opinią dzieci więcej niż klubu? Oni nie wiedzą co to Juventus, nie znaja jego historii, dla nich Juventus to klub który się wziął znikąd, większość tych gimbusów do 2015 roku nie kojarzyło tego klubu więc o czym tu w ogóle mówić.


/
wyczytałem przed chwilą, że po kupnie Gnabrego przez Bayern Douglas Costa ma zostać odpalony do nas w przyszłym tygodniu za 30 mln €, zainteresowanie graczem przejawiają jeszcze PSG, Monaco i Barcelona dlatego chcemy dopiąć transfer juz w przyszłym tygodniu.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:30

LukaszG / DLuGi pisze:
Push3k pisze:Bardziej mnie ciekawi to co znalazłem w komentarzach:
Juventus to nie to samo co Barca. Oni sprawiają wrażenie, że ubiegły sezon to Max co potrafią. Natomiast Barca no jest w stanie zrobić wielkie rzeczy.
Ledwo co dostali, a nadal Juve jest ignorowane.
Bo prawda jest taka, że gdyby grali z nami w finale, a nie "po drodze" do finału, to by z nami wygrali.
No nie wiem. Barca wyraźnie w tym sezonie odstawiała cieniznę. Real po słabszej fazie grupowej solidnie odpalił. Jeśli Barca w tej formie jakimś cudem doszła by do finału to by przegrała z Juve.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:37

Nie gdybajmy ;) Było jak było, teraz ważniejszy jest kolejny sezon i okienko transferowe :hellyes:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:41

A propos Verrattiego, to uważam, że transfer ten pozostaje jedynie w sferze wyobraźni. Koszty transferu, wysokość kontraktu, relacje z PSG, konkurencja innych klubów - to są oczywiste trudności. Ja dodałbym fakt, że Verratti przez około 1/3 sezonu jest kontuzjowany, kolejną 1/3 gra na poziomie tylko dobrym, a pozostałą 1/3 pokazuje na co go stać. Nie wiem czy 100 mln Euro nie można bardziej efektywnie zainwestować.
ps. Oczywiście mi się podoba sposób gry tego zawodnika i chciałbym go u nas, ale tak na chłodno rozważając, nie mam 100% przekonania.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:49

Jeśli Barca zgarnie Varrattiego w to lato to najwcześniej Marco zobaczymy w Juve dopiero koło 30stki :doh:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 14:56

LukaszG / DLuGi pisze:Nie gdybajmy ;)
:roll:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zablokowany