Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 10:28

Oby nie, bo to jest typ marudera. Oglądałem kiedyś z nim wywiad w jakiejś rzymskiej restauracji i Szczęsny podkreślał, że nie podoba mu się we Włoszech, nie umie mówić po Włosku (!), jest kibicem Arsenalu i chce tam wrocić.

Czy Juve powinno inwestować w takich próżnych kolesi? On mi w ogóle nie pasuje do szatni Juve.

Mam nadzieję, że to jest tylko plotka.


forumowy ujadacz
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 10:58

filippo pisze:Oby nie, bo to jest typ marudera. Oglądałem kiedyś z nim wywiad w jakiejś rzymskiej restauracji i Szczęsny podkreślał, że nie podoba mu się we Włoszech, nie umie mówić po Włosku (!), jest kibicem Arsenalu i chce tam wrocić.

Czy Juve powinno inwestować w takich próżnych kolesi? On mi w ogóle nie pasuje do szatni Juve.

Mam nadzieję, że to jest tylko plotka.
To było na początku jego pobytu we Włoszech i wcale nie mówił że nie podoba mu się we Włoszech tylko że to nowe miejsce i zostawił życie prywatne w Londynie, przyjaciół itp i z tego powodu chciałby wrócić. Dziś mówi co innego już :P


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:15

filippo pisze:Czy Juve powinno inwestować w takich próżnych kolesi? On mi w ogóle nie pasuje do szatni Juve.
Abstrahując od tego, czy podoba mi się pomysł sprowadzenia Szczęsnego czy nie, to tego typu argumenty powinny być raczej w naszym środowisku ostatnimi :P
To samo gadaliśmy o Tevezie, Leminie, pewnie znalazłoby się jeszcze kilka przykładów. Ludzie "niepasujący", którzy są/byli tacy czy owacy. A jakoś w Juve zaczęli chodzić jak w zegarku i osobiście nie pamiętam o jakichś problemach w szatni Juve. To jedna z naprawdę mocnych stron tego klubu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:28

filippo pisze:Czy Juve powinno inwestować w takich próżnych kolesi? On mi w ogóle nie pasuje do szatni Juve.
Ja tylko przypomnę co było mówione o Higuainie - głównie gdy dostał czerwo z Udinese w zeszłym sezonie - "Przesiąkł chamstwem Neapolu", "Mentalność Napoli" - no a co teraz - pełen profesjonalista. Podobne teksty były o Pjanicu - a teraz?

Tak w ogóle mnie zastanawia przyszłość Buffona w Juventusie po dzisiejszym meczu... Obawiam się że jeżeli wygramy Szczęsny nie będzie zmiennikiem Buffona, a Neto albo Audero będzie zmiennikiem Szczęsnego. No ale pożyjemy zobaczymy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:47

Myślę, że jeśli naprawdę chcemy ściągnąć Szczęsnego to w ramach okresu przejściowego, nie oszukujmy się, ani Meret ani Donnaruma, ani inny młody włoski bramkarz nie byłby w stanie przez najbliższe 3-4 lata uciągnąć drużyny w najważniejszych meczach. Nawet Buffon przechodząc do nas i mając 23 lata nie był w stanie tego dokonać. Szczęsny to relatywnie jak na bramkarza młody zawodnik, z ogromnym doświadczeniem i świetnymi umiejętnościami, nie powinniśmy wybrzydzać na takie wzmocnienie ;)


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:48

mnowo pisze:
filippo pisze:Czy Juve powinno inwestować w takich próżnych kolesi? On mi w ogóle nie pasuje do szatni Juve.
Abstrahując od tego, czy podoba mi się pomysł sprowadzenia Szczęsnego czy nie, to tego typu argumenty powinny być raczej w naszym środowisku ostatnimi :P
To samo gadaliśmy o Tevezie, Leminie, pewnie znalazłoby się jeszcze kilka przykładów. Ludzie "niepasujący", którzy są/byli tacy czy owacy. A jakoś w Juve zaczęli chodzić jak w zegarku i osobiście nie pamiętam o jakichś problemach w szatni Juve. To jedna z naprawdę mocnych stron tego klubu.
Chodziło mi o to, że Szczęsny to taki maruder na banicji z Londynu, bez ikry. Tevez jaki był taki był, ale na boisku zawsze dawał 100%, wystarczyło tylko odpowiednio nakierować jego energię.

Nie przepadam za Szczęsnym, więc jestem nieobiektywny, no ale skoro tak postanowił zarząd to trzeba się dostosować :)

Z FARTĘ !!


forumowy ujadacz
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 12:31

Odnośnie Szczęsnego, mignęło mi wczoraj na Twitterze ciekawe porównanie: Wojtek może okazać się odpowiednikiem van der Sara. Obejmie bramkę po Buffonie tak jak Holender po Peruzzim w oczekiwaniu na kolejnego wspaniałego włoskiego bramkarza - wtedy był to Buffon, teraz może być Donnarumma lub Meret. Oczywiście jeśli Szczęsny do nas trafi to będę mu życzył wszystkiego najlepszego, ale pewnych analogii można się tu doszukać.


Obrazek
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:36

van der Sara to chyba traktowano jako GK przejsciowego z włocha na włocha, być może Juve chce tak to rozwiązać.

tzn. Szczęsny ma zapełnić lukę po GiGi, do momentu aż ten przestanie dawać radę

a poźniej zaczną szukać, dlaczego później? dlatego, że żaden bramkarz który chce grać w klubie z nr1 nie może się w Juve pojawić w konfrontacji z Buffonem

PS

czytam was od tygodni, miałem dawno temu konto na tym forum, ale nie pamietam ani nicku ani hasła, dlatego jestem tu nowy, ale nie do końca :roll: powitać!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:49

Poulinho pisze:Myślę, że jeśli naprawdę chcemy ściągnąć Szczęsnego to w ramach okresu przejściowego, nie oszukujmy się, ani Meret ani Donnaruma, ani inny młody włoski bramkarz nie byłby w stanie przez najbliższe 3-4 lata uciągnąć drużyny w najważniejszych meczach. Nawet Buffon przechodząc do nas i mając 23 lata nie był w stanie tego dokonać. Szczęsny to relatywnie jak na bramkarza młody zawodnik, z ogromnym doświadczeniem i świetnymi umiejętnościami, nie powinniśmy wybrzydzać na takie wzmocnienie ;)
I to mi się kłóci z obrazem Szczęsnego jaki wyrobiłem sobie przez lata oglądając PL. Gość jest za słaby psychicznie. Na początku meczu kilka razy kapitalnie wybroni, ale jak później walnie babola albo puści szmatę - ło panie, powieście ręcznik na poprzeczce. Można śmiało oczekiwać, że do końca spotkania będzie popełniał coraz więcej błędów. Dlatego nie utrzymał bramki Arsenalu i przez pewien czas przegrywał rywalizację z Fabiańskim. Dla mnie główny powód, dla którego Wenger ściągnął Czecha w Kasku.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:30

Szczesny z Romy >>>>>> Szczesny z Arsenalu.

Taka prawda.


La fidanzata d'Italia
pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:32

mnowo pisze:Ludzie "niepasujący", którzy są/byli tacy czy owacy. A jakoś w Juve zaczęli chodzić jak w zegarku i osobiście nie pamiętam o jakichś problemach w szatni Juve. To jedna z naprawdę mocnych stron tego klubu.
co prawda to prawda. Choć możemy opierać się tylko na doniesieniach mediów, to wszystko wskazuje na to, że szatnia ma u nas bardzo dużą rolę. A jeśli wierzyć 4 władzy, to od czasów Conte "szatnia" była na nie tylko w przypadku Vidala i Melo, być może także dla przyjścia Balo, choć tego szczegółowo nie pamiętam. W każdym razie, piłkarze w większości u nas pokornieją i skupiają się na pracy i tego naprawdę nie sposób nie zauważyć.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:42

Chyba nikt nie pisał o tym. DS Monaco powiedział, że lubimy Fabinho a on lubi nas. Wszystko się może wydarzyć. Cały wywiad na FI.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 16:02

Szczęsny, Schick i De Sciglio - tak może wyglądać początek mercato. Strasznie mnie zastanawia ten "Top" na skrzydło - bo ja coraz bardziej jestem zdania że Allegri widzi Schicka w roli prawoskrzydłowego. Chociaż ciekawe czy w przypadku pozyskania Fabinho zrezygnujemy z De Sciglio - bo tak może być - Fabinho też mógłby zajmować pozycje PO wtedy gdy Alves grałby wyżej, a pozycję DM (B2B) wtedy gdy Alves grałby na boku obrony. Ciekawe jaki byłby jego koszt - na pewno nie mniej niż 30-40 mln €.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:00

Dziękuję Beppe i jego mercato 100/10 za zmianę Dybala -> Lemina w Finale Ligi Mistrzów.

Jak nie ściągnie Sancheza to równie dobrze może już teraz pakować się, lecieć na Południe i zarabiać na życie zbieraniem winogron.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:12

jackop pisze:Dziękuję Beppe i jego mercato 100/10 za zmianę Dybala -> Lemina w Finale Ligi Mistrzów.

Jak nie ściągnie Sancheza to równie dobrze może już teraz pakować się, lecieć na Południe i zarabiać na życie zbieraniem winogron.
Ech... pierwszy pomeczowy komentarz tutaj, bo na takie pier..gadanie trzeba reagowac.
Po zalogowaniu zobaczylem ten temat jao pierwszy z gory, mysle albo dyskusja i forumowe sprzedaze/kupna jednego lub drugiego sie rozpoczely albo jakis czubek czepia sie Marotty.
Nie spodziewalem sie, ze ta z´rola przypadnie akurat Tobie, serio.

1.Pragne zauwazyc, ze jednymi z tych ktorzy najbardziej dzis zawiedli jest trojka drogich graczy kupionych w dwoch ostatnich sezonach-Dybala, Pjanic, Higuain.
2.Poza tym powiedz mi ktory to pilkarz Juve jako jedyny siedzial zalamany kilka minut na murawie? Byly to gwiazdki czy wlasnie taki Lemina? Odp.:Lemina.
3. Ile groznych strzalow oddali nasze gwiazdeczki ofensywy w drugiej polowie? 0. Ile groznych strzalow oddal taki Lemina?

>E>dit: jestem na tyle <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>..rzony, ze az zapomnialem o kluczowym aspekcie nie dotyczaczym tego meczu...
4. Gdyby zamiast Marotty zcy Paratici'ego byly inne osoby to cholernie watpie by bylo nam dane w ciagu trzech lat dwukrotnie przechodzic obok uszatego Pucharu.


Zablokowany