Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:56

Nigdy nie byłem fanem talentu Bernardeschiego. Nie wiem jak to nazwać, ale chłopak jest dla mnie za 'miałki' i równie 'plastikowy' co El Shaarawy. Jeszcze ta cena z kosmosu. Jestem na nie i liczę, że i tym razem Fioletowi będą robić Beppe pod górkę.

Strootman na szczęście odpada. Przedłużył z Romą do 2022 :hellyes:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:17

W moim odczuciu i wedle tego co mozna wyczytac w inywrnetach Bernardeschi nie musi wykluczac Costy. Za to Wloch prawdopodobnie oddala transfer Keity.

Pytanie. Krecicie nosem na te wzmocnienia ataku, ale kto mialby byc tym topem, ktory nas wzmocni?

Majac 3 bardzo dobrych gravzy na 2 pozycje w SP nie poytzebujemy 4 rownie dobrego. Poza tym para Pjanic Khedira wydaje sie bycc nie do ruszenia i nie rozbilby jej nawet tranafer Fabinho czy Tolisso, czyli giwazd swoich obecnych klubow, ktorzy z pewnoscia nie godziliby sie z rola 4 do gry. Perspektywiczna opcja low cost pasuje do na najbardziej.


La fidanzata d'Italia
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:21

ozob pisze:Perspektywiczna opcja low cost pasuje do na najbardziej.
Takie low cost by to nie było w przypadku Paredesa.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:28

CavAllano pisze:
ozob pisze:Perspektywiczna opcja low cost pasuje do na najbardziej.
Takie low cost by to nie było w przypadku Paredesa.
Sanchesa rozwazamy na wypozyczenie, a Paredes nie sadze aby kosztowal wiecej niz 20 mln (20 to nie +40 jak w przypadku graczy z Francji). Zawsze jest ulubiona zagrywa Marotty: loan with option to buy.

Tak w ogole to widac jak na dloni, ze najpierw wzmocnimy atak i miedzy czasie dokoptujemy De Sciglio, a dopiero na sam koniec posprzatmy w pomocy i pozyskamy gracza, ktory bedzie chcial zaczac swoja przygode w Juve od pozycji nr 4 w hierarchi SP.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2017, 11:30 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:29

ozob pisze:W moim odczuciu i wedle tego co mozna wyczytac w inywrnetach Bernardeschi nie musi wykluczac Costy. Za to Wloch prawdopodobnie oddala transfer Keity.

Pytanie. Krecicie nosem na te wzmocnienia ataku, ale kto mialby byc tym topem, ktory nas wzmocni?

Majac 3 bardzo dobrych gravzy na 2 pozycje w SP nie poytzebujemy 4 rownie dobrego. Poza tym para Pjanic Khedira wydaje sie bycc nie do ruszenia i nie rozbilby jej nawet tranafer Fabinho czy Tolisso, czyli giwazd swoich obecnych klubow, ktorzy z pewnoscia nie godziliby sie z rola 4 do gry. Perspektywiczna opcja low cost pasuje do na najbardziej.
Nikt raczej nie kwestionuje tego, że para Pjanić-Khedira jest przy obecnym ustawieniu nie do ruszenia. Jednakże wiesz, że może być problem ze zdrowiem Khediry, a ten sezon, w którym zagrał największą ilość spotkań od dawna o niczym nie świadczy. Niby jest jeszcze Marchisio, ale po tak ciężkim urazie, też trzeba mieć na uwadze fakt, że nie można go nadmiernie eksploatować. Dodatkowo obaj mają już ukończone 30 lat, więc akurat teraz jest odpowiedni moment, by wprowadzić "świeżą krew" do zespołu i w tej perspektywie Tolisso lub Fabinho sprawdziliby się idealnie według mnie. Szczególnie, że już czas pożegnać się z Leminą i Sturaro, co przy ich sprzedażach i jakiejś kasie szykowanej na pomocnika (nawet w opcji low cost, typu Paredes) praktycznie wyniosłoby tyle co transfer Tolisso.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:36

No wlasnie jest Marchisio, ktory rok temy mial ten uraz i teraz dopiero w nadchodzace lato powinien normalnie przepracowac okres przugotowawczy co na pewno jesy dobrym prognostykiem. Wloch jest graczem na poziomie Khediry i w dodatku moze penic role Pjanicia. Skarb.

Logicznie piszesz o tej "swiezej krwi" i pewnie Juve pozwoliliby sobie na transfer +40 mln do pomocy gdyby nie to, ze mamy do uzupenienia 3 pozycje w ataku. Tu jest priorytet, budzet z gumy przeciez nie jest.

Wykupilismy juz Juana i Benatie. Sam Berna i Costa moga nas wyniesc 85 mln. Do tego Schick za 25 mln i Mattia za 12 mln. To juz daje 122 mln przy 128 mln jakie prognozuja media na wydanie w nadchodzace okienko. Sprzedamy zapewne Lemine i Stefana i dopiero wtedy bedziemy w stanie pomyslec o pomocy. Taki Paredes lub Sanches wpisuja sie idealnie.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2017, 11:41 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:38

ozob pisze:
Sanchesa rozwazamy na wypozyczenie, a Paredes nie sadze aby kosztowal wiecej niz 20 mln
Peredes nie będzie kosztował mniej niż 20 mln . 25-30 mln. Takie sa ceny na rynku.

Panuje jakieś przekonanie, że za Włocha damy 15 -18 mln i Roma go popcha za tyle :lol: . W ŻYCIU.



edit : sorry Argentyńczyka, cały czas siedzi mi w glowie Beranrderschi ;)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2017, 11:53 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:43

Jakiego Wlocha? :prochno:

Nawet jezeli bedzie to 25 mln to ciagle jest to o 15 mln mniej niz 40 mln, ktote wydaje sie kwota minimalna w kontekscie Fabinho czy Tolisso.


La fidanzata d'Italia
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:50

ozob pisze:W moim odczuciu i wedle tego co mozna wyczytac w inywrnetach Bernardeschi nie musi wykluczac Costy. Za to Wloch prawdopodobnie oddala transfer Keity.

Pytanie. Krecicie nosem na te wzmocnienia ataku, ale kto mialby byc tym topem, ktory nas wzmocni?
Wg mnie to już bardziej określenie "top" pasuje do Costy niż do Bernardeschiego, więc również nie miałbym nic przeciwko, gdyby to on do nas dołączył. Obojętnie czy Costa czy Keita, razem z Berną, Cuadrado, Pjacą, Dybalą, Mandżu i Alvesem wygląda to przednio.

Zastanawia mnie tylko, czy po zapłaceniu 50 mln za Bernardeschiego będziemy jeszcze w stanie wyłożyć +/- 30 za Costę. Jakby nie było to tych wydatków trochę jest, a ze sprzedaży to, po odnowieniu kontraktu przez Mandżu, możemy liczyć chyba tylko na Leminę.

ozob, są jeszcze Caldara i Bentancur, choć, prawdę mówiąc, nie wiem czy ich transfery też należałoby odliczyć od tych 128, czy oni zostali już "policzeni".

Co do Keity to jestem zdania, że w tym okienku odejdzie, jeśli nie do nas to gdzieś indziej. (Milan?)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2017, 12:02 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


shaggy1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2013
Posty: 35
Rejestracja: 29 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:51

Bardzo lubię Bernardeschiego, ale uważam, że naszym głównym celem na skrzydło powinien być Douglas Costa ! PrzeKozak


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2555
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:53

ozob pisze:No wlasnie jest Marchisio, ktory rok temy mial ten uraz i teraz dopiero w nadchodzace lato powinien normalnie przepracowac okres przugotowawczy co na pewno jesy dobrym prognostykiem. Wloch jest graczem na poziomie Khediry i w dodatku moze penic role Pjanicia. Skarb.

Logicznie piszesz o tej "swiezej krwi" i pewnie Juve pozwoliliby sobie na transfer +40 mln do pomocy gdyby nie to, ze mamy do uzupenienia 3 pozycje w ataku. Tu jest priorytet, budzet z gumy przeciez nie jest.
Koszt Paredesa to pewnie okolice 20 mln € (może 17, a może 22 mln). Dodatkowo ktoś z dwójki Lemina/Sturaro pewnie zostanie sprzedany (a całkiem możliwe, że obaj), więc aż tak bardzo nie musielibyśmy nadszarpnąć budżetu na topowego pomocnika. Najpewniej kupimy Schicka za 25 mln € oraz de Sciglio w okolicach 15 mln € (czyli Lichy i możliwe, że Asamoah też zostaną sprzedani). Za Keitę też więcej niż 20-25 mln € nie zaoferujemy, bo za rok będziemy go mogli zakontraktować za darmo, a jestem pewny, że jeśli nie dogadamy się z Lazio, to przeczekamy ten sezon z Mandżu i Pjacą. Wtedy zostaną praktycznie dwie kwestie do rozwiązania - Bernardeschi oraz właśnie ktoś fajny do pomocy. Myślę, że wyrobimy się w awizowanym przez prasę budżecie (okolice 128 mln €) doliczając do tego kasę ze sprzedaży.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:58

CavAllano pisze:Czekamy do 19.06 i do rzekomych testów Costy. :smile: Potem się zobaczy.
Byłbym kontent, wg. mnie dużo bardziej wartościowy gracz niż Berna i do tego w idealnym wieku. Pytanie brzmi, ma tylko brazylijski paszport czy też portugalski?

P.s Te całe J-mercato trafiło z jakimś newsem rok temu ?


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 12:05

Mysle za dwoch pelnowartowciowych zmiennikow (Berna i Schick) plus powracjacy po powaznej kontuzji Pjaca (troche schodzi z powrotem do formy, patrz: Marchsio, DP, Fabio itd.) to malo jak na 4 pozycje ofensywne. Tu musi byc ktos jeszcze i wszystko wskazuje na Coste kosztem pomocnika.

Ciekawe czy rzeczywiscie jestesmy dogadani z Keita na lato 2018 i czy on nie jest rownovzesnie kolem ratunkowym w momencie failu z Berna? Logicznie jednak patrzac to jezeli chlopak chce odejsc z Lazio to nie bedzie na nas czekal rok i pojdzie do Milanu. Z reszta z jego warunkami i statsami on zdaje sie bardziej pasuje na 9.


La fidanzata d'Italia
DelWójciko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 marca 2012
Posty: 13
Rejestracja: 21 marca 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 13:05

Nie zapominajcie że w tym roku druga rata za Higuaina będzie przelewana.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 14:06

DelWójciko pisze:Nie zapominajcie że w tym roku druga rata za Higuaina będzie przelewana.
Przecież większość transferów jest w ratach, do i z klubów, sami też dostaniemy ratę za jakiegoś zawodnika.

Do sprzedaży oczywiście trzeba doliczyć Comana więc tak naprawdę tylko Cuadrado będzie nas kosztował, można policzyć że Benatia-Coman to swego rodzaju wymiana zawodników.


Zablokowany