Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 20:58

CavAllano pisze:Kolejne info z Jmercato:

Ultim'ora; Cesar Bottega (ag. D.Costa) è in volo, destinazione Torino. Accordo con lui ad un passo.

Marotta dopo l'accordo trovato col Bayern in queste ore è in contatto col procuratore di Costa. Ci siamo quasi anche con lui: 4,5 l'anno


Cesar Bottega, agent Costy, jest rzekomo w drodze do Turynu. Jesteśmy blisko osiągnięcia porozumienia z piłkarzem. Miałby dostać 4,5 mln rocznie.


Costa troszkę spuścił z tonu, ale początek w Bayernie miał cholernie mocny. Osobiście wolę jego niż tego całego Bernardeschiego, na którego i tak mamy małe szanse.
Zastanawia mnie co takiego jest złego u Costy, że zostaje wykupiony Coman, a Brazol idzie na sprzedaż? Wiek? Pochodzenie?


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 20:58

ozob pisze:No panowie, za tt: Costa za 28 + 8 w Juve.
Oj :) Higuain, Dybala, Mandżukić, Cuadrado, Pjaca, Costa. Pięknie to wygląda, aż się wzruszyłem :placze: W plotki na temat sprzedaży Leo nie wierzę, bo kto zostaje? Benatia, Rugani i Kielon, każdy jeden z kontuzją w tym sezonie ;)
Ouh_yeah pisze:Claudio, bo to już drugi bardzo słaby sezon.
Bardzo słaby sezon to miał ubiegły, ten ma przyzwoity.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2017, 21:10 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 20:58

wloski pisze:
CavAllano pisze:Kolejne info z Jmercato:

Ultim'ora; Cesar Bottega (ag. D.Costa) è in volo, destinazione Torino. Accordo con lui ad un passo.

Marotta dopo l'accordo trovato col Bayern in queste ore è in contatto col procuratore di Costa. Ci siamo quasi anche con lui: 4,5 l'anno


Cesar Bottega, agent Costy, jest rzekomo w drodze do Turynu. Jesteśmy blisko osiągnięcia porozumienia z piłkarzem. Miałby dostać 4,5 mln rocznie.


Costa troszkę spuścił z tonu, ale początek w Bayernie miał cholernie mocny. Osobiście wolę jego niż tego całego Bernardeschiego, na którego i tak mamy małe szanse.
Zastanawia mnie co takiego jest złego u Costy, że zostaje wykupiony Coman, a Brazol idzie na sprzedaż? Wiek? Pochodzenie?
Ancelotti.


La fidanzata d'Italia
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:07

Dokładnie tak, Ancelotti. Od jakiegoś czasu pojawia się info, że Costa poprosił o transfer z klubu, bo mu z nim nie po drodze. Trudno, nie ma chemii.
Pamiętam, że przy okazji zeszłorocznej LM 90% użytkowników forum jarało się tym, co z piłką robi Costa. Wówczas pisano - "ale byłoby cudownie wyrwać go z Bayernu, choć to nie jest możliwe". ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:16

CavAllano pisze: Pamiętam, że przy okazji zeszłorocznej LM 90% użytkowników forum jarało się tym, co z piłką robi Costa. Wówczas pisano - "ale byłoby cudownie wyrwać go z Bayernu, choć to nie jest możliwe". ;)
Krasic też był nowym białowłosym aniołem( czy jakoś tak) :D a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Dla mnie to podobna sytuacja. Costa wymiatał w BL a po roku bardzo duży zjazd. W rewanżu z Realem nie zaliczył ani jednego celnego dośrodkowania.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:18

Z ciekawości wszedłem na polską stronę Bayernu i nie znalazłem ani jednej opinii za tym, żeby Costa został. Wszyscy są zdania, że Costa masakrycznie obniżył loty i, że jak chce odejść to krzyz na drogę. Ja tam się nie chce na ten temat wypowiadać, bo nie obserwowałem jego gry w tym sezonie, ale w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów po prostu wymiatał. Mam nadzieję, że jeśli do nas dołączy zbliży się ponownie do poziomu top.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:19

ozob pisze:
wloski pisze:
CavAllano pisze:Kolejne info z Jmercato:

Ultim'ora; Cesar Bottega (ag. D.Costa) è in volo, destinazione Torino. Accordo con lui ad un passo.

Marotta dopo l'accordo trovato col Bayern in queste ore è in contatto col procuratore di Costa. Ci siamo quasi anche con lui: 4,5 l'anno


Cesar Bottega, agent Costy, jest rzekomo w drodze do Turynu. Jesteśmy blisko osiągnięcia porozumienia z piłkarzem. Miałby dostać 4,5 mln rocznie.


Costa troszkę spuścił z tonu, ale początek w Bayernie miał cholernie mocny. Osobiście wolę jego niż tego całego Bernardeschiego, na którego i tak mamy małe szanse.
Zastanawia mnie co takiego jest złego u Costy, że zostaje wykupiony Coman, a Brazol idzie na sprzedaż? Wiek? Pochodzenie?
Ancelotti.
oraz prawdopodobnie Alexis Sanchez


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:20

Większość skreślonych w innych klubach zawodników po przejściu do Juve wskakiwało na wyższy poziom lub odżywało więc jestem dobrej myśli. Osobiście uważam też, że MDS wbrew temu co tutaj panuje to dobry transfer, jako zmiennik Alvesa ?


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:20

ozob pisze:No panowie, za tt: Costa za 28 + 8 w Juve.
Finansujemy Bayernowi zakup Sancheza :think: a nie lepiej powalczyć o Alexisa :whistle:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:22

Poprostu pisze:Krasic też był nowym białowłosym aniołem( czy jakoś tak) :D a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Dla mnie to podobna sytuacja. Costa wymiatał w BL a po roku bardzo duży zjazd. W rewanżu z Realem nie zaliczył ani jednego celnego dośrodkowania.
Nie, Costa wymiatał też w LM. Robił tam cuda. Porównywanie go do Krasicia byłoby wybaczalne chyba po połówce czystej albo 04.06, po wygranym finale LM :smile: U nas się odbuduje. Gracze, którzy mają coś do udowodnienia robią nam największą robotę. ;) Jak już Max go ułoży taktycznie to będziemy mieć potwora. Świetna technika, szybkość, siłą fizyczna. :ok:
alessandro1977 pisze:Większość skreślonych w innych klubach zawodników po przejściu do Juve wskakiwało na wyższy poziom lub odżywało więc jestem dobrej myśli.
Dokładnie tak jak piszesz. U nas ci odrzucani robią spory postęp.

Ja ufam temu zarządowi bezgranicznie. Zaakceptuję nawet De Sciglio. Prawda jest taka, że Allegri zasłużył na "swój" transfer, a Włoch w nowym środowisku być może wskoczy na wyższy poziom. Prawdą jest, że wszyscy w Juve są jak rodzina, co pomaga samym piłkarzom zrobić krok do przodu. Costa grać w piłkę potrafi świetnie, trzeba mu o tym przypomnieć.

Z tym Sanchezem w Bayernie może coś być na rzeczy, bo Vidal poinformował, że Alexis pytał go Bayern. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że go odpuściliśmy ze względu na wymagania finansowe. Chciałby pewnie zarabiać dobrze ponad 2x więcej niż taki Costa.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:31

Transfery ewidentnie pod Maxa, więc mam nadzieję, że niezależnie od wyniku w finale LM nie będzie odwalał jakichś cyrków i nie postanowi odejść. A teraz niech mi ktoś wypomni posty, w których wątpiłem w sens dalszej współpracy z Allegrim, wezmę to na klatę. :prochno:

Wygląda to fajnie. Liczę tylko na to, że liczne opinie o trudnych charakterach Keity i Costy są przesadzone. Pozostanie jeszcze kwestia koksa do środka pola.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:33

annihilator1988 pisze:
Ouh_yeah pisze:Claudio, bo to już drugi bardzo słaby sezon.
Bardzo słaby sezon to miał ubiegły, ten ma przyzwoity.
Gdyby spojrzeć na ten sezon przez pryzmat kontuzji to może i jest słaby, bo wykluczyła go z sezonu. Ale patrząc tak osobiście, mentalnie, to nie był najgorszy, ważne że po tej serii nieszczęść wrócił na właściwe tory (wraca do regularnej gry), pod koniec sezonu bardzo się przydał, bo rezerwowi w ogóle nie ogarniają co się dzieje na boisku. Chłopak będzie dla nas jak skarb na finał LM, do tego nie ukrywam, że liczę na dobrze przepracowany okres przygotowawczy, gdzie chłopak potrenuje z ekipą. To jeszcze nie koniec naszego Claudio.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:43

Podobno Lazio chciałoby otrzymać Pjacę za Keitę, ale my cały czas w niego wierzymy i pozostanie z nami na kolejny sezon.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:43

vitoo pisze: Wygląda to fajnie. Liczę tylko na to, że liczne opinie o trudnych charakterach Keity i Costy są przesadzone. Pozostanie jeszcze kwestia koksa do środka pola.
Mandżukić żarł się z Simeone, a u nas w relacji z Allegrim jest niczym baranek. :D Nawet go skłonił do gry na innej pozycji.
Co do Keity to już kolega z Lazio nas uspokajał, że to bardziej wymysł prasy niż stan faktyczny.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 21:48

Ktoś wspomniał tutaj o Krasicu. Porównanie najgorsze z możliwych bo Brazylijczyk po prostu jest lepszym piłkarzem w każdym aspekcie.

Co do jego osoby to na pewno jest to potwór pod względem szybkości, zwrotności, dynamiki, techniki i co pewnie nie każdy przyzna inteligencji boiskowej.

Podoba mi się to jak szuka wolnej przestrzeni na boisku po ograniu rywala czym od razu wymusza ruch napastników.

Gdyby to, ze go dogadaliśmy było prawdą, serio.. nie można być niezadowolonym. Nasze skrzydła w wariancie ofensywnym będą o wiele bardziej groźne i nieprzewidywalne niż obecnie.


Zablokowany