Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 16:41

Wg mnie takie zagrywki pod publika są dziwne, glupie. Dla mnie jak i pewnie dla wielu kibiców nie tylko Juve samą postawą na boisku zaangażowaniem i walka piłkarz wyrabia sobie szacunek u swoich kibiców. A blaznowanie poza boiskiem i te jego głupie bv o jak to nazwać wywiady świadczą o jego ograniczeniu umysłowym.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 17:31

Czy Radja jest faktycznie głupi czy nie to nie wiem, ale na pewno jest pajacem.

O tym, że mamy porozumienie z Tolisso to już masę osób zdążyło napisać kilka tygodni temu także i tutaj JMercato nic nowego nie powiedziało. Przy okazji dodatkowo sprecyzować można, Agresti napisał, że Tolisso jesteśmy jak najbardziej zainteresowani, ale nie jest prawdą to o czym donosiła prasa, że to już done dealio.

Mereta obserwujemy od długiego czasu i będziemy chcieli go pozyskać, ale Napoli też jest w grze.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 17:48

Uważam, że Juve musi skupić się przede wszystkim na wzmocnieniu środka pola, który jest kluczowy właściwie w każdym ustawieniu, natomiast bez skrzydłowych już żyliśmy i jesteśmy w stanie przeżyć (choć na myśl o Alexisie się rozpływam :P ). Potrzebujemy kogoś kto będzie ogarniał defensywę, bo z całym szacunkiem do Pjanicia ale na boisku jest jak panienka w starciach fizycznych, Sami ogarnia trochę lepiej ale obaj snują się po boisku. Przeczuwam także pewne zmiany na prawej flance, bo Alves i Lichy są już wiekowi i trochę ciężko sobie wyobrażam kolejny sezon Szwajcara w Juve bo każdy widzi że spuścił z tonu. Od razu mówię, że nie śledzę za bardzo tego tematu, ale pamiętajcie że raczej konkretne nazwiska o tej porze roku się na ogół nie sprawdzają, to są pierwsze strzały dziennikarzy ;) Nainggolan? Nawet nie chcę o tym słyszeć; gazety się na niego nakręcą, zaczną wypytywać o Juve a ten znowu będzie sapał ze złości i deklarował miłość giallorossim - jego sprawa, ale po co się łudzić. Ogólnie fajne jest to że nie zapowiada się na odejście któregoś z czołowych graczy i potrzebujemy jedynie dwóch-trzech klasowych zawodników żeby mieć naprawdę idealny skład.

A z innej beczki, może mi ktoś przybliżyć jakim typem zawodnika jest Tolisso? Faktycznie jest taki dobry?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 18:04

RICTOR pisze:Agresti napisał, że Tolisso jesteśmy jak najbardziej zainteresowani, ale nie jest prawdą to o czym donosiła prasa, że to już done dealio.
Mało tego - Agresti utrzymuje, że on nie jest naszym głównym celem i nic nie wie, że chcemy go pozyskać. Według Agrestiego pracujemy nad jakimś kozakiem do pomocy ale na pewno nie jest to Tolisso.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 18:08

ozob pisze:
Alexinhio-10 pisze:Bez sensu jest wydawanie tyle kasy na Verrattiego, gdy skrzydła leżą i kwiczą.
A moze skrzydlami grac nie bedzimy i wracamy do 4-3-1-2? Stad wlasnie transfer Marco i Tolisso.
Już nam bokiem wychodzą transfery pod inne taktyki, niż te że skrzydłowymi. 4231 się sprawdziło i nie można doprowadzić znów do sytuacji, że Mandzukic biega po skrzydle.

Co do Radji, to po pierwsze nie ma szans, a po drugie zgadzam się z Pumim, że wystarczy już tych cholernie drogich 30latków. Z nich tylko Sanchez :)

Verratti jest świetny, ale nam brakuje fizyczności w środku. Dlatego prędzej Tolisso niż Marco.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 18:25

Podobno Chelsea się skupia na tym, żeby ściągnąć Sancheza i Lukaku.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 18:29

SKAr7 pisze: Któryś z nas tu jest naiwny, Mrozzi. Bo dla mnie to jest jasne jak dzień, że to są czyste zagranie pod publiczkę, że tego właśnie oczekują od niego kibice Romy i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym poziomem intelektualnym Radji (niezależnie od kryteriów). Takie całowanie herbu i wysyłanie serduszek w wersji rzymskiej.
Nie zmienia to faktu, że tymi gestami i wypowiedziami drogę do Juventusu Belg sobie zamknął.
Nainggolan już dawno przekroczył pewną granicę i sam sobie wyznacza nowe. Może i chce się przypodobać kibicom Romy, ale mógłby to robić w bardziej cywilizowany sposób, np. mówiąc publicznie o przywiązaniu do tego klubu, chęci nawiązaniu rywalizacji z Juve itd. Jest bardzo wielu piłkarzy, których nikt nie posądziłby o chęć przenosin do Turynu, których kibice odpowiednich klubów kochają, respektują, a którzy nie zniżyli się nigdy do takiego poziomu. Chłop przy każdej możliwej okazji nas obraża i jak dla mnie już dawno wykroczyło to poza "zagrania pod publiczkę".


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 19:14

Alexinhio-10 pisze:
ozob pisze:
Alexinhio-10 pisze:Bez sensu jest wydawanie tyle kasy na Verrattiego, gdy skrzydła leżą i kwiczą.
A moze skrzydlami grac nie bedzimy i wracamy do 4-3-1-2? Stad wlasnie transfer Marco i Tolisso.
Już nam bokiem wychodzą transfery pod inne taktyki, niż te że skrzydłowymi. 4231 się sprawdziło i nie można doprowadzić znów do sytuacji, że Mandzukic biega po skrzydle.
Sadze, ze w ostatnich latach 4-3-1-2 sprawdzilo sie najlepiej.


La fidanzata d'Italia
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 22:55

ozob pisze:
Alexinhio-10 pisze:Bez sensu jest wydawanie tyle kasy na Verrattiego, gdy skrzydła leżą i kwiczą.
A moze skrzydlami grac nie bedzimy i wracamy do 4-3-1-2? Stad wlasnie transfer Marco i Tolisso.
Tez mi sie tak cos zdaje. Nasi przekonali Maxa do pozostania oferujac mu jego ulubione ustawienie i pilkarzy pod nie.
Arbuzini pisze:Spodziewałem się wykupu Benatii i powiem szczerze, że tak średnio cieszy mnie ten ruch. Łącznie 20 mln E za niego to bardzo dużo
17, kolego. Ja tam sie ciesze z jego wykupu, aczkolwiek przyznaje ze sa pilniejsze potrzeby i jesli w koncowym rozrachunku tych milionow wydanych na Benatie braknie na kogos bardziej potrzebnego, to bedzie... slabo.
rydwadydwa pisze:pamiętajcie że raczej konkretne nazwiska o tej porze roku się na ogół nie sprawdzają, to są pierwsze strzały dziennikarzy ;)
I chwala Bogu, ze sie nie sprawdzaja, bo pisze sie o De Sciglio :lol:

Łonet pisze, ze Messi nie zyczy sobie Andre Gomesa w klubie. Jak bysmy juz kupili tego Tolisso i Verrattiego, to bym go bral na jakies wypo, zeby przetestowac. W koncu tez sie nim niby interesowalismy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 23:06

Chyba nikt jeszcze o tym nie pisał ale jak podaje Tutto to Gasp chce wypożyczyć Mandragore. Byłby to fantastyczne rozwiązanie. Rolando jest idealnym zastępcą Gagliardiniego i jak by trzeba było to Caldary. Na pewno by dużo minut dostał a i to właśnie trener Genoi dał młodemu zadebiutować w SA. Osobiście mało go widziałem ale bardzo w niego wierzę i taki pełny sezon w grze by mu pomógł rozwinąć swój bajeczny talent jeszcze bardziej. :ok:


samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 31 marca 2017, 23:37

Jacky pisze:
Arbuzini pisze:Spodziewałem się wykupu Benatii i powiem szczerze, że tak średnio cieszy mnie ten ruch. Łącznie 20 mln E za niego to bardzo dużo
17, kolego.
Za wypożyczenie + 3 mln ;) I nie uwzględniając "księgowości" i jej okresu, to Marokańczyk kosztuje Juve 20 mln E;)

Edit: Ja też nie jestem fachowcem w dziedzinie księgowości, tylko napisałem aby uniknąć wypowiedzi tego typu, że 3 mln liczą się na ten sezon a w następnym to te ewentualne 17 mln...dla mnie cała operacja to 20 mln E, no ale czas pokaże ile właściwie kosztuje;)
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2017, 19:20 przez samson89, łącznie zmieniany 1 raz.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2017, 11:01

No nie wiem, nie wiem. Na ksiegowosci to ja sie nie znam, ale chyba juz tu byla gadka na ten temat, ze te 3mln. wliczaja sie w te 17 za wykup definitywny. Poza tym w momencie, jak Marotta klepal Benatie, to pilkarz (wg tm) mial wartosc ok. 16mln. ojro. wiec byloby to bardzo nierozsadne ze strony naszego Dyrektora, jesli sumarycznie ugadalby sie na 20. Zobaczymy latem, jak podadza oficjalne liczby. Ewentualnie mrozzi moze przekrecic do Monachium i zapytac ich o szczegoly :smile:

ED. do uzytkownika z Sosnowca: napisalem Ci, kto ja ustalil.
Arbuzie - czytalem ten komunikat i jak dla mnie nie wynika z niego jednoznacznie, ze to jest 3+17. Zobaczy sie niedlugo.
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2017, 16:34 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2017, 11:44

wartość 16 mln? A kto ją ustalił? Skoro Beppe stwierdził, że chce go za 3mln + 17mln to znaczy, że jego wartość wynosi 20mln.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2017, 12:58

Roma go kupiła z Udinese za 13 czy tam 14, więc ja bym nie narzekał na 17+3.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2017, 13:38

"Benatia will arrive on loan for €3m, pending international clearance. Juventus have an option to buy for €17m, payable in two instalments, to be activated by May 30, 2017"
Czyli Benatia został wypożyczony za 3 mln E z opcją wykupu za 17 mln E płatnych w dwóch ratach. Aktywacja zapisu w umowie musi nastąpić do 30 maja.

Nie neguję tego, czy Medhi jest rzeczywiście tyle wart. Moim zdaniem ze względu na wiek i kontuzje nie jest, ale to akurat mało ważne. Bardziej istotne dla mnie jest to, że cały czas mam w głowie transfer Pjacy za 23 mln E, kiedy temat budowy środka pola został po prostu zawalony więc teraz musimy grać 4231 dopiętym na styk i im dalej jesteśmy od obrony tym mniejsze mamy pole do manewru przy ustalaniu składu. Tymczasem kolejne mercato zaczynamy właśnie od zakupu kosztownego rezerwowego.


Zablokowany