Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 23:48

Donnie pisze:Nie mogę pojąć, jak można skreślać zawodnika, który:
- jest jeszcze młody i przyszedł do nowej ligi, a co by nie mówić, to włoskiej piłki ciężko się szybko nauczyć
- przez długi czas leczył kontuzję, która przytrafiła mu się na samym początku przygody w nowym klubie
- zagrał bodaj jeden (!) mecz w wyjściowym składzie
- a oprócz tego może pięć razy wszedł w 88 minucie

Ja rozumiem, że Pjaca póki co nie pokazał wiele poza szybką nogą, ale, na Boga, dajmy mu trochę więcej czasu i zaufania!
I believe in Marko Pjaca.
Nikt go nie skreśla, tylko na ten moment to nie jest poziom Juve, gość z tego co się wydarzyło w mercato miał zastąpić Berrardiego a niestety wchodząc z ławki w Juve też się wymaga żeby coś dawać. Na razie Pjaca nic nie pokazał, a mając tak mało zawodników w ataku to jednak coś dawać musi.

Dlatego dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby na jego miejsce sprowadzenia Berardiego i oddanie w rozliczeniu Pjacy z prawem do odkupu. Bo gość musi grać żeby się rozwijać a na to w Juve nie ma tylu szans, a Berardi to ukształtowany zawodnik, który od razu wiele by dawał.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 23:58

cziro pisze:Otóż to. Immobile tak samo ceni Juventus jak Berardi. Jeden interista, drugi nie wiadomo co. Obaj negatywnie nastawieni do Juventusu. Pomysł całkowicie z kosmosu.
Tyle ze ludzie czesto pisza w takim tonie o Immobile, zas na Berardiego ma żywe nadzieje połowa tego forum. Berardi zdaje sie bardziej dal odczuc ze do nas nie chce.

BTW: Inter mowi o głośnych super transferach. Tak czuje ze jedna z bardzo realnych opcji, zarazem mega wzmocnieniem ich - może byc właśnie Berardi. Pewnie jak juz to bardzo duzo zaplaca. No ale beda miec wolę zawodnika, a to zwiększa ich szanse na pozyskanie go. :prochno:
cziro pisze:A tak poza tym to już nie Kean?
Tracę nadzieję. Znajac Maxa nie zablysnie u nas. Dzisiaj zdaje sie tez byl na ławce.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 08:39

Forza Ty to lubisz pisać głupoty niczym nie potwierdzone nie ?

Z jednej strony Sanchez razem z Bernardeschi są dla Ciebie bardziej realni niż Berardi :rotfl:

A potem porównujesz sytuację Berardiego ( gdzie nie chciał grać tak jak Pjaca totalnych ogonów szczególnie kiedy Sassauolo grało w Pucharach) do Immobile który nie zbyt dobrze o Juve się wypowiadał. Berardi nigdy nie mówił ze chce do Interu (sam przecież z Juventusem podpisał kontrakt już) ani że dla tego nie chciał do nas przejść. Nie wiemy jak było ale oczywiście musisz sobie fantazjować na temat Sanchez i Beranrdeschiego i wymyślać teorie o interniście Berardim co Juve nie lubi a jednocześnie śliniąc się do Immobile :rotfl: zabierz się lepiej za pisanie powieści fantasy.

Dla mnie mercato z Tolisso,Berardim,Kolsianaciem i jakimś prawym obrońcą byłoby przy zachowaniu że nikt nie odjedzie kluczowym idealne.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 09:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
cziro pisze:A tak poza tym to już nie Kean?
Tracę nadzieję. Znajac Maxa nie zablysnie u nas.
Tak się zastanawiam, mój przyjacielu: Ilu jesteś w stanie wymienić piłkarzy, którzy mieli rozegrane przed 17 urodzinami 12 minut w dorosłej piłce na takim poziomie? Z pamięci, bez patrzenia do internetu. Podpowiem z chęcią, że Cristiano zadebiutował cztery miesiące przed 18 urodzinami, a Messi tyleż miesięcy po 17. Zresztą, o ile pierwszego można szybko uznać za podstawę, tak filigranowy Argentyńczyk nazbierał przed końcem sezonu 77 minut w tzw. "garbage time". Ilość, która przy prawdopodobnym zapewnieniu sobie Scudetto, jest zdecydowanie w zasięgu młodego Włocha. Tak więc obaj, niestety, odpadają.
Pytałeś chyba kiedyś "a co z tego ile kto ma lat". Ano nic, ale nie widzimy zbyt wielu piłkarzy przed 20tką rozgrywających długie minuty, podobnie jak nie widzimy zbyt wielu trzynastolatków na uczelniach wyższych. Dość oczywistym wnioskiem jest, że do piłki trzeba po prostu dojrzeć. Nauczyć się poruszać po boisku, komunikować z kolegami, poznać triki profesjonalnych piłkarzy, poczucie atmosfery meczu. Te wszystkie role spełniają treningi z pierwszą drużyną i możliwość pokopania sobie w przerwie meczu i przy linii. Spełniają je bez zbędnej i często druzgoczącej presji dodajmy. I o ile znajdziesz pewnie paru rzeczonych trzynastolatków, dla których podsunięcie całek będzie czymś rozwijającym, tak w przypadku zdecydowanej większości bardziej właściwym trybem rozwoju będzie upewnienie się, że opanowali tabliczkę mnożenia i geometrię na odpowiednim poziomie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 14:16

mzm pisze:Dahoud jest już od dłuższego czasu dogadany z BVB na lato.
Płaczę :cry:
kdzr pisze:Batshuayi
Ostatnio sobie o nim myslalem, co u niego, bo jakos sluch o nim zaginal. No ale... z czego on sie ma odbudowywac? Synek zaliczyl w tym sezonie niecale 7 pelnych meczow, w ktorych ustrzelil 7 bramek i zanotowal 3 asysty ( :hellyes: ). Poza tym watpie, ze zmienilby lawke w Londynie, na lawke w Italii. Aczkolwiek mi by pasowal.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
cziro pisze:Otóż to. Immobile tak samo ceni Juventus jak Berardi. Jeden interista, drugi nie wiadomo co. Obaj negatywnie nastawieni do Juventusu. Pomysł całkowicie z kosmosu.
Tyle ze ludzie czesto pisza w takim tonie o Immobile, zas na Berardiego ma żywe nadzieje połowa tego forum. Berardi zdaje sie bardziej dal odczuc ze do nas nie chce.
Ja bym raczej powiedzial, ze to Niemobilny w wywiadach plul na Juventus. U gracza Sassuolo nic takiego nie zanotowalem. Berardi przyjdzie do nas tego lata - potwierdzone info :ok:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 14:18

A co jakby zamiast tych Sanchezow czy Bernardeschich na lewe skrzydlo Marotta znow zwrocilby oczy na na Morate, ktory zdaje sie, ze dostrzegl, iz transfer do Madrytu nie przyniosl mu nic dobrego?

Obecnie Alvaro od Mario (nowy zawodnik na lewe skrzydlo raczej zmusi go do opuszczenia Turyny, no chyba, ze zadowoli go rola zmiennika Igly) lepszym pilkarzem nie jest, ale ma jedna przewage nad Chorwatem. Wiek i wiazacy sie nim wzrost potencjalu.

Taka 4 na granie z kontry w Europie moze byc zabojcza:

---------------Higuain
Morata----Dybala----Cuadrado


La fidanzata d'Italia
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 14:41

Ja myślę że do tych wszystkich taktyk najlepiej by jednak Berardi pasował, jeżeli się dogadamy wtedy może Pjaca pójść do Sassuolo. Berardi mógłby grać na kilku pozycjach i nie musiałby mieć z miejsca zagwarantowanego miejsca w pierwszy składzie.

Sanchez to się równa odejście Mandzukica, który moim zdaniem jest wartościowym zawodnikiem i fajnym zmiennikiem zarówno na szpicę jak i na skrzydło, gdyż gra tam bardzo ciekawie.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 14:46

Berardi to prawoskrzydlowy z kapitalna lewa noga i wielkim marnotrastwem bedzie wystawianie go po lewej stronie.

Osobiscie optuje za taka przyszloscia:

----------------------------------Igla
---------------(Mandzur/nowy rezerwowy)
----------------Bernard----Dybala----Berardi
--------------(Pjaca)----(Pjanic)----(Cuadrado)
-------------------------Pjanic----Marchisio
---------------------(Tolisso)----(Khedira)
----------Sandro----Rugani----Bonucci----Stefan
(Asamoah)----(Chiellini)----(Barzagli)----(nowy LO)

+ Rincon, Suraro i 3 bramkarz.
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2017, 15:04 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 15:00

Jacky pisze:
mzm pisze:Dahoud jest już od dłuższego czasu dogadany z BVB na lato.
Płaczę :cry:
Chociaż jestem zwolennikiem jego talentu, to im sezon dłuższy tym bardziej nie widzę potrzeby sprowadzenia młodego Niemca do Juve, a rezerwowym być po prostu nie może.
ozob pisze:Bernardeschi
Mam nadzieję, że w jego wypadku poratuje nas jakaś Chelsea czy PSG i odwiedzie nas od jakichkolwiek zapędów w jego kierunku.
ozob pisze:Berardi
Inter i tu już trochę szkoda.

Od siebie dodam nazwisko kogoś, na kogo jeszcze bardziej powinniśmy zwrócić uwagę niż wspomniana trójka zawodników do których się odnosiłem. Federico Chiesa :ok:


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 15:09

Chiesa to nie jest absolutnie gracz do pierwszego skladu na ten moment wiec jak na razie odpada.


La fidanzata d'Italia
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 15:25

ozob pisze:Chiesa to nie jest absolutnie gracz do pierwszego skladu na ten moment wiec jak na razie odpada.
Kto powiedział, że Chisea to gracz do pierwszego składu na teraz? Kto jest pewny, że po ew. transferze któregoś z zawodników na "B", będą oni zawodnikami podstawowego składu? Dla mnie to dość oczywiste, że wspomnieni Włosi to raczej rezerwowi aspirujący do gry w pierwszej 11 przy obecnym Juve. Taki Sanchez o pierwszy skład jest spokojny, ale inni? No way :stop:


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 17:39

Bernardeschi to byłoby idealne uzupełnienie maxowego 4231. Ale droga z Florencji do Turynu musi biec z wiadomych powodów z jakąś przesiadką. Może przez Londyn jak w przypadku Cuadrado. Można by dobić targu z Antkiem, żeby wziął Federico do Chelsea (co to dla nich za wydatek) a potem opchnąć go nam :prochno: A w zamian obieca się Antonio, że może do nas kiedyś wrócić. Będą to już czasy, kiedy będzie mógł wyskoczyć ze stówą do restauracji a nie z dychą. Można by też przy okazji ubić jakiś deal żeby odczepił się od Moraty, bo mam nadzieję że Alvaro kiedyś do nas wróci.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2017, 18:30

Dyskusja o Berardim i akurat Calcio Mercato poinformowało, że Sassuolo wyceniło Domenico (dla kogokolwiek) na 40 mln... To mamy z nim tę umowę, czy jednak nie? W lato miał iść już za 25.

Berardi w tym sezonie zagrał wszystkie 8 meczy na prawym skrzydle. Mnie w ogóle dziwiło (do meczu z Palermo), że tam nie grał Dybała. Tylko na 10-ce, na której może sobie po prostu nie radził, a nie był w kiepskiej formie.
:think:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2017, 00:11

Jak donosi ilbianconero.com Juventus ustalił warunki przerwania wypożyczenia Leonardo Spinazzoli do Atalanty.

Miałby do nas wrócić po tym sezonie. W drugą stronę miałby powędrować Mattiello


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2017, 11:44

Poprostu pisze:Jak donosi ilbianconero.com Juventus ustalił warunki przerwania wypożyczenia Leonardo Spinazzoli do Atalanty.

Miałby do nas wrócić po tym sezonie. W drugą stronę miałby powędrować Mattiello
Od początku roku jest w świetnej formie ;).

Swoją drogą, ostatnio faktycznie coraz więcej przebąkuje się o Bernardeschim. Chlopakiem sie interesujemy od dawna, jeszcze zanim podpisał ten ostatni kontrakt z Violą. Problem natomiast polega na tym, ze sa bardzo, bardzo małe szanse na to, aby na normalnych warunkach dogadać się z kierownictwem Fiorentiny. Obecnie Viola chce jeszcze bardziej utrudnic wszystkim zycie i po raz kolejny przedluzyc kontrakt Bernardeschiego z jakas kosmiczna klauzulą wykupu (80 czy 90 milionów).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany