Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 23:21

Dzisiaj DS Sevilli powiedział, że zrobili duże postępy w negocjacjach. Dodał również, że N'Zonzi jest szczęśliwy i są bliżej osiągnięcia porozumienia z ojcem zawodnika. Są przekonani, że N'Zonzi przedłuży kontrakt.

Na temat możliwego kontaktu w sprawie Tolisso pisałem kilka dni temu :). Lyon chciałby opóźnić sprzedaż, żeby zarobić na nim jak najwięcej kasy.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 23:27

Na moje przyjdzie Tolisso i jeszcze jeden zawodnik a jak dobry to już wszystko będzie zależało od ceny (może się trafić jakiś klasowy gracz dostępny w promocji z x powodu). Na Verrattiego, jeśli nawet będzie dostępny, nie będziemy mieli szans.

A tak ogólnie to Tolisso i Verratti razem się wykluczają bo cena. Dla kogoś Tolisso to może być prospekt, ale nie dla Juve bo będzie kosztował grubo ponad 20 mln. Tak jak np. ten Gagliardini, o którym Beppe powiedział, że nie byliśmy zainteresowani, ale kto kumaty to się zorientuje, że nie chodziło o umiejętności piłkarskie a cenę (młody obiecujący i 30 mln. to się w Juventusie wzajemnie wyklucza).


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 23:31

Obstawiam Tolisso + Dahoud latem do srodka. Verratti bez szans, nie ma co sobie nawet glowy zawracac.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 23:36

CavAllano pisze:Verratti chce wygrywac (dlatego przestaje mu wystarczac PSG), wiec inter raczej odpada, mimo prawdopodobnie fury siana do rozdania.
Verratti. Verratti. Verratti. Szkoda, że chłopak będzie kontynuować karierę pod okiem Ancelottiego.
[RAF]ErrazoR pisze:1 José Callejón 8
2 Felipe Anderson 7
(...)
Najlepsi asystenci w Serie A
Ide ten Felipe Anderson by kosztowal?
Anderson? Dlaczego nie zapytać ile ten Callejon by kosztował?
kubraczek pisze:Lyon chciałby opóźnić sprzedaż, żeby zarobić na nim jak najwięcej kasy.
Nie powinniśmy dawać na czysto za Tolisso więcej niż 30 mln. Ja bym nie dał. Marotta też nie da. Potwierdzone info.
Vincitore pisze:Kolasinac
Chłopy. Wy się tak nie napalajcie. Bo jaracie się strasznie, a latem będzie zdziwko i wyzwiska w stronę zarządu. :roll:


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 23:42

Za GDM z jego programu: Kolasinac dał zielone światło na transfer do nas, panuje duży optymizm w jego sprawie, od agenta wyszło coś na temat możliwych testów medycznych w najbliższych dniach, ale brak potwierdzenia ze strony Juve, chcemy go w lecie za darmo, ale jeśli Evra odejdzie to być może zaproponujemy Schalke jakieś pieniądze by wyrwać go już w zimie.

Wiadomo, przyjmujcie te wieści na spokojnie.

Dalej od GDM: być może spróbujemy przyspieszyć transfer Bentancura i ściągnąć go już teraz. Zaza jeszcze nie zdecydował czy chce iść do Valencii natomiast agent Evry ma się jutro spotkać z władzami tegoż klubu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 00:02

fazzi pisze:Obstawiam Tolisso + Dahoud latem do srodka. Verratti bez szans, nie ma co sobie nawet glowy zawracac.
No dobra, ale to są dalej mimo wszystko 2 prospekty. Zaś Marotta mówił o "Higuainie" pomocy. Oni 2 tez by na pewno trochę kosztowali, no ale nie tyle co gotowy Top z miejsca podnoszący poziom drużyny, którego ma na myśli Beppe. 2 takich młodych i już to nie w stylu Juventusu. OK - Verratti tez młody, ale już też mega doświadczony. Zresztą, kto z nas wierzył w Higuaina równo rok temu... :whistle:

Verratti i Tolisso za drogo razem? Hmmm Jak byśmy na Marco V rozbili bank, to przecież i tak około 30 mln na zawodnika z potencjałem to nie jest dużo w tych czasach. Taki Pjaca tez swoje kosztował. Poza tym gdyby Włoch z PSG i Francuz z Lyonu byli praktycznie jedynymi szaleństwami mercato to czemu nie?

Tak sobie jeszcze o jednej rzeczy pomyślałem - Pogba dawał nam także wzrost, więc sądzę że przy doborze pomocników również będziemy się kierować warunkami fizycznymi potencjalnych kandydatów. :)

Dużo tych znaków zapytania.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 00:14

To na dobre zakończenie dnia, być może Parma odciąży nas od DJa. Info też od GDM.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 00:20

Ale Parma jest w Serie C?
I myśliśz, że DJ się zgodzi bo ja wątpie mocno.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 00:42

RICTOR pisze:Nie ma się co martwić na zapas odchodzeniem Sandro
Ja na to patrzę nieco inaczej - Sandro to zapewne kolejny zawodnik, którego wychowamy dla tych najmożniejszych. Martwi mnie nie samo odejście jakiegoś zawodnika ale sam fakt, że Juve to taka trampolina dla zawodników i pamiętając dawne czasy ciężko mi to przełknąć. Wiem, że się powtarzam ale czołówka europejska potrafi zatrzymywać najlepszych zawodników, my nie potrafimy. Chyba pora po tych kilku latach od odrodzenia zmienić ten trend aby skład był stabilny, wówczas można poważnie myśleć o triumfie w LM. Ale fakt - nie tacy odchodzili :ok:


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 01:36

ForzaItanimulli3vujcm Tollisso i prospekt. Nie zgodzę się. No zależy jak kto interpretuje słowo prospekt. Czy A. Sandro przechodzący do Juve z Porto był prospektem, czy już ukształtowanym piłkarzem, bo dla mnie to drugie. Tollisso mimo młodego wieku (22 lata) już czwarty sezon z rzędu jest podstawowym zawodnikiem Lyonu, który gra w jednej z najlepszych lig europejskich. To zawodnik wysoki, silny fizycznie, a przy tym dobry technicznie (trochę w tym przypomina Pogbę ;)) i od dwóch lat zrobił naprawdę kapitalny progres. Obok Lacazette'a chyba największy talent Lyonu. Szczerze, to nie wiem kogo bym wolał - jego czy Verrattiego. Obstawiam, że w lata pójdzie za nie małe pieniądze. 30 baniek na pewno nie wystarczy. Cena będzie pewnie oscylowała gdzieś w granicy 40-50 mln i moim zdaniem warto w niego zainwestować.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 04:14

RICTOR pisze:Tak jak np. ten Gagliardini, o którym Beppe powiedział, że nie byliśmy zainteresowani, ale kto kumaty to się zorientuje, że nie chodziło o umiejętności piłkarskie a cenę (młody obiecujący i 30 mln. to się w Juventusie wzajemnie wyklucza).
Marotta zapytany powiedzial wprost, ze nie pasowal nam jego profil, ale wiadomo - Beppe to klamczuszek. :smile: Ewidentnie dlubalismy przy tym graczu do konca, ale ta cena to smiech na sali i prawidlowo odpuscilismy.

W przypadku lewej obrony niektorzy mysla 1:1, w sensie Asamoah w miejsce Evry. Pamietajmy jedynie o tym, ze nasz Murzynek gra z reguly kilka spotkan i zas wypada ze skladu na dluzszy okres. Te kolejne kontuzje wyniszczyly ten organizm i nie mamy juz zdaje sie prawa oczekiwac, ze na nowo wroci nie tylko do pelni zdrowia, ale tez pelni formy.

Nir dajmy sie zwariowac z tym Kolasinaciem i w jego kontekscie kwestia przyszlosci Sandro. Nie ma poki co ZADNYCH przeslanek, ze Bosniak mialby byc nastepca Alexa. Marotta kocha takie okazje i mysli o wzmocnieniu skladu, ale pozycja Sandro w zespole jest niezagrozona. W przyszlosci moze i Beppe cos strzeli do lba, o ile faktycznie pozyskamy goscia z Schalke i ten wejdzie u nas na jeszcze wyzszy poziom (Marotta moglby tu widziec przede wszystkim okazje na dodatni bilans w finansach), ale na chwile obecna to po prostu czarnowidztwo w czystej postaci. A sama mysla ewentualnego pozyskania Kolasinacia sie jaram, bo to przekocur, robi furore w DE. Za darmo ktos w takim wieku i z ogromnymi perspektywami to jak wygrana na loterii. Oby sie udalo. Do tego pstryczek w nos bucow z zarzadu Schalke na propsie.

Tolisso to bardzo dobry pomysl, ale Lyon nie pojdzie na to, by sie z nami dogadac juz teraz w sprawie transferu letniego. Oni zdaja sobie sprawe, ze mozni tego swiata beda sie zabijac o ich perelke (i niestety obecne dzialania Marotty raczej w tej sytuacji nie poskutkuja). Co do Verrattiego - kosztowalby fure siana, a martwi mnie wciaz jego podatnosci na kontuzje. Jesli wzielibysmy Tolisso w parze z Dahoudem, to i tak byloby pieknie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 05:18

Też nie wierze w Collisso teraz, ani w zasadzie w ogóle. Aulus ma super skład i umie jakoś go utrzymać. Lazacette, Fekir pokazują, że nie tylko w PSG jest w stanie swoje gwiazdy utrzymać. W Lyonie bardzo mocno obrodziło - przecież nie tylko wspomniani powyżej ale np. mnie bardzo się podoba Cornet czy Ghezzal, a są też inni jak Rafael, Gonalons.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 09:29

Robaku pisze:Też nie wierze w Collisso teraz, ani w zasadzie w ogóle. Aulus ma super skład i umie jakoś go utrzymać. Lazacette, Fekir pokazują, że nie tylko w PSG jest w stanie swoje gwiazdy utrzymać. W Lyonie bardzo mocno obrodziło - przecież nie tylko wspomniani powyżej ale np. mnie bardzo się podoba Cornet czy Ghezzal, a są też inni jak Rafael, Gonalons.
Bądźmy szczerzy, gdyby jakieś City czy United naprawdę chciało Lacazette, to wyłożyliby na stół taką górę forsy i zaproponowali taki kontrakt, że Francuz już by się zapisał na przyspieszony kurs angielskiego. Fekir to trochę inna bajka, bo chłopak niedawno wrócił po poważnej kontuzji i jego transfer nadal jest obciążony pewnym ryzykiem.
Osobiście uważam, że mamy szansę na Tolisso latem, ale tanio na pewno nie będzie.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 12:10

Tolisso to moim zdaniem będzie przynajmniej 40 mln euro. Aulas zawsze sprzedaje swoich piłkarzy za niezłe siano. Skoro nasi uznali, że warto to czy się to komuś podoba czy nie musi to zaakceptować.
Podoba mi się jedno - w końcu jesteśmy w takim momencie od degradacji, że stać nas na takich piłkarzy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2017, 12:46

Praktycznie wszystkie wloskie zrodla informuja, ze Kolasinac jest juz nasz, nawet Tuttojuve podjelo sie analizy profilu tego gracza. Zdaniem Wlochow kwestia w dalszym ciagu nierozwiazana jest jedynie ta dotyczaca terminu, w ktorym Bosniak dolaczylby do Juve. Majac jego "tak" w lecie postaramy sie rzucic na stol czapke gruszek, by przekonac Schalke (ktore w chwili obecnej zdaje sie nie ma juz zadnych argumentow). Mowi sie o kwocie 3-4 mln, a jesli Niemcy na to nie pojda nie bedziemy szalec i poczekamy (wowczas nie dostana po prostu nic). Czekamy tez na decyzje Evry (dzisiaj zdaje sie ma dojsc do spotkania na linii zarzad-agent), od tego ma zalezec, czy faktycznie zintensyfikujemy dzialania w kierunku gracza S04.


Zablokowany