Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 18:14

ozob pisze:Nie napisalem. Jakbys przeczytal uwaznie i powiazal koniec zdania z jego poczatkiem to bys wylapal o co chodzi. ;)
Weź już przestań. :whistle: jesteśmy z jednego forum, wybaczę Ci.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 18:20

ozob pisze:Doprawdy nie wiem jakim trzeba byc ignorantem, aby nie widziec potwncjalu w tym chlopaczku.
Doprawdy nie wiem jakim trzeba być ignorantem, by rozmowę o Keicie sprowadzać do zarzutu, że nie widzimy w nim potencjału. Widzimy, przynajmniej ja widzę. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy już w swojej kadrze młodego zdolnego o zbliżonej charakterystyce (Pjaca), a niebawem będziemy mieli kolejnego (Orsolini), więc jaki jest sens, żeby inwestować kolejne 25mln+ w kogoś takiego jak Keita? :think:

Na samych uzdolnionych zajedziemy tak daleko, jak Arsenal. Młodość i potencjał trzeba uzupełnić gotowymi piłkarzami na tu i teraz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 18:46

Wiecie co, może jestem ignorantem, że nie widzę potencjału w tym zawodniku. Widzieć nie zamierzam bo takich z potencjałem to mieliśmy na pęczki a my mamy wzmacniać zespół na już aby wreszcie ugrać coś w Europie. Jeżeli cieszy Was zainteresowanie tym półśrodkiem to ja nie mam już pytań. Balde i co jeszcze ? Parolo, Biglia ? Może Candrevę od Interu odkupimy ? Ściągamy Higuaina, Pjanicia aby teraz do kompletu Keite Balde wziąć ? :lol:
Takimi półproduktami ( bo to właśnie półprodukt ) na pewno wygramy LM ;)
Ja już wyjaśniłem - sporo czasu już przyglądam się jak ściągamy szrot, którego później nie możemy się pozbyć. Tłumaczyłem sobie to tym, że po farsopolli, Serie B trzeba odbudować swoją markę aby wartościowi zawodnicy chcieli do nas przyjść ale teraz ? Zlitujcie się zanim w ogóle napiszecie to nazwisko z nutką radości na twarzy. No ale czekam na tego "Higuaina pomocy" :smile:


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:07

pumex pisze:
ozob pisze:Doprawdy nie wiem jakim trzeba byc ignorantem, aby nie widziec potwncjalu w tym chlopaczku.
Doprawdy nie wiem jakim trzeba być ignorantem, by rozmowę o Keicie sprowadzać do zarzutu, że nie widzimy w nim potencjału. Widzimy, przynajmniej ja widzę. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy już w swojej kadrze młodego zdolnego o zbliżonej charakterystyce (Pjaca), a niebawem będziemy mieli kolejnego (Orsolini), więc jaki jest sens, żeby inwestować kolejne 25mln+ w kogoś takiego jak Keita? :think:

Na samych uzdolnionych zajedziemy tak daleko, jak Arsenal. Młodość i potencjał trzeba uzupełnić gotowymi piłkarzami na tu i teraz.
Wszystko byloby spoko i naprawde moglbym ustapic pola w tym miejscu, ale nie moge tak zrobic z prostego jak drut powodu. Piszesz i pilkarzu na tu i teraz i jednoczesnie w przeszlosci, nawet w nie tak bardzo odleglej, w wielu przypadkach akcentowales, ze Juve z takich czy siakich powodow takiego gracza nie pozyska i lepiej jest sie skupic na celu realnym. Gdy teraz wymienia sie w dyskysji jak najbardziej realnego Keite to znow stajesz okoniem i piszesz na opak, ale po co? Chyba tylko po to, aby sie wyroznic swoje ignoranctwo.


La fidanzata d'Italia
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:18

Moment. Przecież pomiędzy bardzo mało realnym Verrattim a np realnym Biglią, którego stosunek jakości do ceny prawdopodobnie byłby porażający, jest jeszcze cała paleta innych, dużo lepszych od Biglii i jednocześnie łatwiejszych do zakontraktowania niż gracz PSG. Więc o czym my mówimy?

edit:
ozob pisze:Na pewno nie o Bigili.
Ale to się tyczy tak samo Keity, jak i innego piłkarza.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2017, 19:38 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:24

Na pewno nie o Bigili.


La fidanzata d'Italia
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:38

Szczerze? Tym Verrattim to bym sobie głowy nie zwracał, nawet Biglia dalby wiecej. Dlaczego? Bo Verratti zaczyna udowadniać ze jest szklanką. No a co po zawodniku ktory nie moze grac? Dać 80 mln € po czym miec zawodnika ktory jest niedostepny. Mamy juz Khedire i Marchisio bardzo podatnych na kontuzje. Ryzykowac za tyle siana, za caly budzet - no way!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 22:45

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Szczerze? Tym Verrattim to bym sobie głowy nie zwracał, nawet Biglia dalby wiecej. Dlaczego? Bo Verratti zaczyna udowadniać ze jest szklanką. No a co po zawodniku ktory nie moze grac? Dać 80 mln € po czym miec zawodnika ktory jest niedostepny. Mamy juz Khedire i Marchisio bardzo podatnych na kontuzje. Ryzykowac za tyle siana, za caly budzet - no way!
Przypomnij mi kolego ile to kontuzji w tym sezonie doznał Khedira?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 22:59

goodman pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Szczerze? Tym Verrattim to bym sobie głowy nie zwracał, nawet Biglia dalby wiecej. Dlaczego? Bo Verratti zaczyna udowadniać ze jest szklanką. No a co po zawodniku ktory nie moze grac? Dać 80 mln € po czym miec zawodnika ktory jest niedostepny. Mamy juz Khedire i Marchisio bardzo podatnych na kontuzje. Ryzykowac za tyle siana, za caly budzet - no way!
Przypomnij mi kolego ile to kontuzji w tym sezonie doznał Khedira?
Dobra mniejsza z tym, czepiasz się, to nie o niego chodzi tylko o Verrattiego, ze ja jestem przeciwny pchania sie w taka rosyjska ruletke. Poza tym zawodnik po każdej kolejnej kontuzji zazwyczaj traci na pewnosci siebie i podswiadomie gra bardziej zachowawczo. Co sukcesywnie obniza jego jakosc.

Jednak Khedira jest to zawodnik na nie podatny, o tym mówię.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 23:19

Poza tym zawodnik po każdej kolejnej kontuzji zazwyczaj traci na pewnosci siebie i podswiadomie gra bardziej zachowawczo
I po Verrattim to niby widac?


La fidanzata d'Italia
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 00:32

zostalo jeszcze 2 tyg mercato w rosji i chinach tak?
moze by lemine opieprzyc za 10 mln?
De ceglie do Legii za darmo?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 00:41

ozob pisze:
Poza tym zawodnik po każdej kolejnej kontuzji zazwyczaj traci na pewnosci siebie i podswiadomie gra bardziej zachowawczo
I po Verrattim to niby widac?
ZAZWYCZAJ Slowo klucz. Może i póki co nie, no ale niewiadomo jak dalej będzie. Według mnie lepiej nie ryzykowac i skupic sie na Sanchezie. Wolalbym taka kase wydac na gracza ofensywnego. Przy tym ustawieniu Pjanic i Marchisio w pomocy już wydają sie już OK. Zaś gdyby jeszcze Tolisso do pomocy dołączył, to juz pełnia szczęścia. :hellyes:

Co do 20 mln € Pelna zgoda ze to cena wrecz absurdalna, ale teraz ceny sa - absurdalne.

Schick? Po pierwsze u nas by grał tyle co zdrowy Pjaca. Po drugie watpie by sie zgodził wiedzac jakie sa u nas realia. Na pewno on woli sie rozwijac.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 08:50

Widze ze ferie się zaczęły i znowu żeś tu przyszedł chwaście.

Biglia dałby więcej niż Veratti. Bo mniej kontuzji. :facepalm:
Ta sama półka co Ranieri, Paulsen lepszy od Alonso bo szybszy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 09:36

Nie wiem, dlaczego aż tak bardzo jedziecie po Forza. Kulturalnie się wypowiada, nikogo nie uraża. Jest niegroźny w przeciwieństwie do mnie :prochno: Pisze On czasem głupoty, ale kto tutaj nie pisze, toż to forum sympatyków, trenerów, znawców Juventusu :D
Co do Verrattiego ma po części rację, Włoch jest szklanką, często łapie kontuzję, zaś z drugiej strony od razu wskakuje na swój poziom po tych kontuzjach.

Verratti czy Sanchez ? Inne pozycje ale kasę będziemy mieć tylko na jednego, JEŚLI będziemy mieć. Wybrałbym jednak Włocha, bo to Włoch i młodszy. Ale jeśli Sanchez przyszedłby to również nie narzekałbym.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 10:36

Cabrini_idol pisze:Nie wiem, dlaczego aż tak bardzo jedziecie po Forza. Kulturalnie się wypowiada, nikogo nie uraża. Jest niegroźny w przeciwieństwie do mnie :prochno: Pisze On czasem głupoty, ale kto tutaj nie pisze, toż to forum sympatyków, trenerów, znawców Juventusu :D
Co do Verrattiego ma po części rację, Włoch jest szklanką, często łapie kontuzję, zaś z drugiej strony od razu wskakuje na swój poziom po tych kontuzjach.

Verratti czy Sanchez ? Inne pozycje ale kasę będziemy mieć tylko na jednego, JEŚLI będziemy mieć. Wybrałbym jednak Włocha, bo to Włoch i młodszy. Ale jeśli Sanchez przyszedłby to również nie narzekałbym.
Jak można wybrać Verattiego?

Jezeli mamy zamiar grać 4-2-3-1 to jedynym rozwiązaniem jest wlasnie Chilijczyk.

Mamy 4 pomocnikow z czego 3 naprawde z górnej półki. Lewego skrzydłowego nie mamy ani jednego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany