Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 15:22

pumex pisze:
Robaku pisze:Tancredi właśnie rzucił info, że jakieś ma newsy transferowe dotyczące Juve ale puści to o 15.00
Ten gość nigdy w życiu nie przedstawiał wiarygodnych informacji na temat mercato Juve. Co pół roku robi z siebie głupka, a i tak podczas otwartego okna znajdą się ludzie, którzy śledzą jego fantazje :doh:
Podczas okienka 99.99% informacji to medialny chłam ale fajnie jest poczytać jakaś fantazyjne nazwiska łączone z Juve.


Chyba o to chodziło Robakowi;
Juventus are holding talks for Dahoud from Moenchengladbach since already a month. It's the first target, keeping Luiz Gustavo as backup


Od miesiąca prowadzimy rozmowy o Dahoudzie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 15:51

Nie wierzę w to, ale jeśli to prawda to mogę zacząc fapać. Dahoud dla mnie jest na równi z Verrattim jeśli chodzi o top target. Jest niesamowity a widziałem go z 10 razy w tym sezonie.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:18

Szczerze powiedziawszy to wolałbym duet Dahoud Tollisso niż samego Verattiego, a koszt takiej operacji byłby pewnie porównywalny, a może nawet niższy od zakupu młodego Włocha. Generalnie to właśnie w takie nazwiska powinniśmy uderzać :ok:

PS. dla osób wierzących w fanramercato - Verratti + Tollisso = sprzedaż Dybali


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:35

Tym razem rozbroimy sobie atak kosztem wzmocnienia pomocy i tak w koło Macieju...


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:39

Poprostu pisze:Nikt z nas tu zebranych nie wie na kogo nas stać i ile mamy w skarbcu więc Panowie spokojnie.
:ok: do tego nie wiemy o tym, jaka jest strategia transferowa na najbliższy okres. Może dla przykładu zakładać ostre przywalenie na rynku co dwa lata zamiennie z inwestowaniem w młodych zawodników i wtedy wróżenie, że nie ma kasy w tym okienku też nie ma racji bytu. W każdym razie w lecie jakku zawsze powtarzał, że środowisko wokół klubu powtarza, że kasa jest i jakby było inaczej to nie staralibyśmy się do końca o kolejnego pomocnika. Niemniej kupowanie Benatii podchodzi mi już pod niegospodarność.
Adrian27th pisze:Czy uważacie że 80 milionów to kwota za Marco?

Ja myślę że 60 milionów plus bonusy i nacisk Marco sprawią że PSG go puści do nas. Wątpie żeby ktokolwiek dawał więcej za niego.
W obecnych czasach najlepszą odpowiedzią jest chyba "cholera wie". Za Pogbę musisz płacić 110 mln E, a Vidala, Fabregasa albo nawet Pjanicia kupisz za maksymalnie 40. Żeby było jeszcze śmieszniej za parę milionów euro więcej niż kosztował Cesc, Inter kupił 22 letniego piłkarza, który nawet przez pół sezonu nie był podstawowym zawodnikiem w Serie A.
Virgil pisze:brakuje mi u nas w składzie kogoś z ostatnim podaniem przed polem karnym, strzałem i możliwością strzelania goli.
Piszę do Dybali eska żeby się ogarnął i grał, jak w ubiegłym sezonie, bo już nawet na Juvepoland zapominają, co z niego za kocur napastnik, a co dopiero w Realu czy Barcelonie ;)
Virgil pisze:Myślę że może się to przedstawiać tak :
1. Veratti
2. Tolisso
3. Dahoud
Nie gra mi w tym rankingu charakterystyka Tolisso, który jest typowym ofensywnym B2B. Dahoud może być rozpatrywany jako alternatywa dla Verrattiego. Choćby w Bayernie widzą w nim potencjalnego następcę Alonso. Podejrzewam, że Marco też jest jednym z kandydatów i będą chcieli wmieszać się pomiędzy nas a mikrusa.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:43

Veratti to naprawdę kawał piłkarza, top którego szukamy... ale, nie zapominajmy że często łapie jakieś kontuzje, z leksza szklany jest. pomyślcie co będzie jeżeli trafi pod skrzydełka naszego sztabu medyczne.

oprócz Verattiego, moglibyśmy powalczyć o tego Dahouda bądź Tielemansa


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:45

Myślę, że przy przyjściu (ewentualnym) Verrattiego lub Dahouda, to Marchisio mógłby pełnić rolę takiego fajnego b2b z ofensywnymi inklinacjami ;) Jak pamiętam jego występy koło Pirlo to całkiem nieźle się sprawdzał taki wariant.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:48

ozi(Forza_Juve) pisze:Veratti to naprawdę kawał piłkarza, top którego szukamy... ale, nie zapominajmy że często łapie jakieś kontuzje, z leksza szklany jest. pomyślcie co będzie jeżeli trafi pod skrzydełka naszego sztabu medyczne.

oprócz Verattiego, moglibyśmy powalczyć o tego Dahouda bądź Tielemansa
W Pescarze nie miał tego problemu. Często piłkarze po zmianie klubu przechodzą wielką zmianę jeżeli chodzi o kontuzje (wiadomo styl życia, jedzenie itd.) 80 mln za Verattiego to cena, którą mogliby już przyjąć? Czy jest tego warty? Jeżeli Pogba 110 to Veratti 80 jak najbardziej (wolę jego za 80 niż wydać 60 na Jamesa.

Tielemans, Dahoud i inni bardzo obiecujący są ciekawą propozycją, ale nie widzę jakiś wielkich starań Juve o nich. Prędzej Tolisso. Jednak dać za Tolisso 40? Lepiej polecieć Vabank i mieć młodego Włocha, który już pokazał, że jest topem. W przypadku Verattiego czuję, że mielibyśmy go na bardzo długi czas, a taki Tolisso jak się wybije to od razu będzie szukał większych pieniędzy. BTW. jeżeli mógłbym wybrać 1 zawodnika z PSG to byłby to właśnie Marco.

Cabrini_idol
Może nie jakieś wielkie, ale informację o naszym zainteresowaniu są już od dłuższego czasu. Jak już w Pescarze to mocno się nim interesowaliśmy. Dodatkowo sam zawodnik się "ciepło" wypowiadał o Juventusie.
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2017, 17:25 przez Eric6666, łącznie zmieniany 1 raz.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 16:59

Eric a widzisz jakieś nasze wielkie starania o Verrattiego ?

Poza tym dzisiaj poszło info, że od miesiąca jestesmy w kontaktcie z agentem jak i z samym Dahoudem.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 18:16

Właśnie trwa spotkanie z Ascoli w sprawie Orsoliniego.


Obrazek


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 19:08

Sorry chłopaki, ale jak ktoś pisze tutaj z pełnym przekonaniem o tym, że transfer gwiazdy do pomocy równa się sprzedaży Dybali albo próbuje wyciągać jakieś wnioski z potencjalnego nowego kontraktu Paulo to mi się śmiać chce. Tak naprawdę to wszyscy tutaj gówno wiemy jaka jest dokładnie nasza sytuacja finansowa. Wie o tym pewnie raptem zaledwie kilka osób, które są zatrudnione w klubie. Reszta to jest albo czarnowidztwo albo pobożne życzenia.

Jak Pat chce uciekać do Manchesteru to papa. Jako dobry wujek powinien w sumie już to zrobić w lecie coby Pogbie było weselej :roll:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 19:13

Raczej do biednych nie należymy po 5 mistrzostwach i top3 przychodach z LM w ostatnich 3 latach :) Do tego naszym właścicielem jest jedna z najbogatszych spółek w Europie.

Tylko tutaj chodzi o mądrą politykę a nie szastanie hajsem jak ruscy, araby czy chinole. Zresztą oprócz CFC nikt nie zawojował hajsem świata. Baaa, jestem przekonany, że wydany hajs w MC PSG itp jest KLAPĄ jeśli chodzi o włożony a wyjęty hajs z fejmu. Wygrać żałosną ligę Francuską czy słaba PL ( sorry ale PL od 5 lat jest na poziomie Ligue one JEŚLI CHODZI O SUKCESY W PUCHARACH ). Oczywiście Serie A to nie to co kiedyś i tez jest mizerna, ale my wygrywamy nie wydając 200 mln co okienko letnie równo od 7 lat - patrz MC PSG.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 19:28

Poprostu pisze:
pumex pisze:
Robaku pisze:Tancredi właśnie rzucił info, że jakieś ma newsy transferowe dotyczące Juve ale puści to o 15.00
Ten gość nigdy w życiu nie przedstawiał wiarygodnych informacji na temat mercato Juve. Co pół roku robi z siebie głupka, a i tak podczas otwartego okna znajdą się ludzie, którzy śledzą jego fantazje :doh:
Podczas okienka 99.99% informacji to medialny chłam
Nie aż tyle - to po pierwsze. Po drugie, jest pieprzenie i pieprzenie. Tancredi jest zwykłym pajacem, którego nie wiedzieć czemu ktoś jeszcze śledzi.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 19:37

Chyba dogadaliśmy się w sprawie Orsoliniego. Przynajmniej tak twierdzi CdS.

GIOVEDI 5 GENNAIO 2017 18:08

ROMA - Riccardo Orsolini andra alla Juventus. L'affare si dovrebbe chiudere la prossima settimana. Marotta ha gia trovato l'accordo con l'attaccante 19enne dell'Ascoli e non dovrebbero esserci problemi a trovare un accordo anche con il club marchigiano. Orsolini potrebbe finire la stagione ad Ascoli e poi trasferirsi a Torino la prossima estate.

IL PROFILO - Orsolini, quest'anno, si e messo in luce nel ruolo di esterno destro d'attacco con l'Ascoli. Per il classe 1997, che compira 20 anni il 24 gennaio, il bilancio e di 21 presenze, 4 gol e 4 assist. Su di lui c'erano anche Milan, Napoli e altri club europei.

corriere dello sport


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2017, 20:08

RICTOR, ale nie powiesz mi, że stać nas zarówno na zakup Verrattiego i Tollisso, a przy tym na wykup Benatii i Cuadrado (po mistrzostwie stanie się obligatoryjny), a na dodatek znalezienie zastępcy za Evrę. No i nie zapominajmy o wykupie w lecie Bentancura.

Wiem, że będzie kasa z Comana, może z Zazy, Hernanesa, Leminy czy Asy. ale kokosów z nich nie będzie, a po za tym nie zapominajmy, że ciągle się mówi o zakupie Berardiego, czy o zmienniku dla Daniego Alvesa. Za dużo na tym świecie żyję żeby wierzyć, że wszystkie te ruchy da się przeprowadzić bez jakiejś wielkiej sprzedaży. Rozumiem zakup jednego topa do pomocy, ale nie Verrattiego i Tollisso jednocześnie :stop:


Zablokowany