Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 10:52

Cabrini_idol pisze:Nie wiem, dlaczego aż tak bardzo jedziecie po Forza.
Też tego nie rozumiem, chłopak przynajmniej jest kulturalny. To forum można byłoby trochę oczyścić co prawda ale pierwszy w kolejce jest Pan Doctor :lol:
Jak już wspomniałem, mnie najbardziej elektryzuje to, kto zostanie naszym Higuainem pomocy ;)


Obrazek
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 11:11

alessandro1977 pisze:
Cabrini_idol pisze:Nie wiem, dlaczego aż tak bardzo jedziecie po Forza.
Też tego nie rozumiem, chłopak przynajmniej jest kulturalny.
Chyba nikt z tu obecnych nigdy nie zarzucał mu braku kultury. Problem polega raczej na tym, że spamuje to forum dziesiątkami postów dziennie. I że 90 procent tych postów jest po prostu tak infantylnie napisana, że człowiekowi nie chce się ich czytać. A musi się przez nie przekopać, żeby znaleźć posty bardziej merytorycznych użytkowników. Czasem mam wrażenie, że specjalnie tak konstruuje te posty, żeby prowokować innych do jak najszybszej odpowiedzi. Nie ważne co, ważne żeby mówili.

Sanchez to byłoby coś. Fantastyczny gracz, świetny technicznie. Zastanawiam się tylko, czy nie jest to szykowanie gruntu pod odejście Dybali.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 11:51

Trochę posprzątałem w informacjach, dlatego zapraszam do tego tematu w celu kontynuowania dyskusji. Jeśli ktoś chce się odnieść do ruchów Zimowych, to temat oczywiście jest dostepny.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 15:35

Adrian27th pisze: Lewego skrzydłowego nie mamy ani jednego.
A Pjaca? Nie mamy typowego lewonoznego skrzydlowego, a typowego lewoskrzydlowego mamy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany