Alex Teixeira

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 13:39

Dziwi mnie że nie ma jeszcze jego wątku...
Football Italia podaje, iż nasz klub jest poważnie zainteresowany wykupieniem Alexa, przy czym sam zawodnik stwierdził ze z miła chęcią przeniesie sie do Juve jeśli pojawi sie konkretna oferta.

Mam nadzieje ze to nie plotki. 25lat, 16 goli w 11 meczach w tym sezonie. Myśle ze to jest brakujący puzel naszej układanki. A gdyby wypalił u nas jak Costa w bayernie?! :koszulka:


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 13:57

Piłkarz to świetny i pisaliśmy o nim już przy okazji ubiegłego okienka. Pytanie tylko, czy będziemy sobie mogli na niego pozwolić finansowo. Jednak Brazylijczyków w sile wieku, którym w dodatku znakomicie idzie, niezwykle ciężko jest wyciągnąć; jego obecny klub już kilku obiecujących graczy za spore pieniądze wytransferował... Jestem natomiast w stanie uwierzyć w to, że rzeczywiście się nim interesujemy, bo całkiem niedawno sam Marotta wyznał coś bardzo ciekawego. Ku mojemu zaskoczeniu podkreślił, że zarząd zdawał sobie sprawę z faktu, że Hernanes nie jest fenomenem, jakiego szukaliśmy, a po prostu było to rozwiązanie na ostatnie godziny okienka..


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 13:58

marcusftb pisze:Dziwi mnie że nie ma jeszcze jego wątku...
Az JEDEN portal z transferowymi plotkami sypnal taka rewelacja i przez bite czery godziny nikt nie wpadl na pomysl, zeby otworzyc nowy temat. Fakt, arcydziwne.

Tak na marginesie, skad my wezmiemy miejsce dla gracza non-UE?


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 15:21

@zahor W zimie i tak pewnie byłby nie do wyciągnięcia. Jedyna szansa gdyby Szachtar odpadł z pucharów, co jest możliwe jeśli nie wygra z Malmo. Patrząc na dorobek bramkowy Alexa T, to wygląda bardzo okazale, ale nie wiem czy gole z ligi ukraińskiej (w której oprócz Dynamo i Dnipro nie ma raczej przeciwników godnych Szachtara) są wyznacznikiem poziomu gracza. W LM nie jest już tak kolorowo, bo po 3 kolejkach Szachtar nawet nie zdobył bramki. Ogólnie to bardziej rzucał mi się w oczy inny Brazol z tej drużyny - Marlos.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 15:31

Nie podniecałbym się tak statystykami bramkowymi z ligi ukraińskiej. Szachtar lubi windować ceny za swoich graczy, więc pewnie mało byśmy nie zapłacili. Chyba bardziej przekonuje mnie kandydatura Calhanoglu lub Vasqueza.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 15:38

CavAllano pisze:Piłkarz to świetny...
czyli raczej do Juve nie trafi
squinter pisze:Chyba bardziej przekonuje mnie kandydatura Calhanoglu lub Vasqueza.
Turek byłby świetny, jeden z najciekawszych piłkarzy na danej pozycji w europie, ciągłe postępy robi też Khazri z Bordeaux, ale chyba ten ostatni przez Ciebie wymieniony, to może być max co może z tego być..

najlepsza dla Juve byłaby podmianka za Hernanesa..oby nie było jak z Martinezem, cena podobna...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 15:40

Przypominam że Douglas Costa miał mocno średnie statystyki jak grał w Szachtarze, a patrzcie jak gra teraz.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 19:01

A na jakiej pozycji go widzicie? Ktos juz latem pisal o nim, ze gra teraz nie jako treq, ale praktycznie jak cofniety napastnik. Jesli mamy za niego dawac circa 25mln. i specjalnie z jego powodu meczyc 4-3-1-2, to ja wole darmowego Ibre na dwa lata z duzym kontraktem.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 19:24

Często schodzi z lewej strony do środka, więc dałby radę na lewej stronie ataku. Muszą wreszcie robić przemyślane transfery (czyt. pod 433/4231 :D )bo poprzednie okienko to jeden wielki chaos. Środkowych pomocników mamy od groma, ściągnięto Zazę, Mandzu, Hernanesa, Dybałę i Cuadrado którzy w zasadzie wykluczają się wzajemnie odnośnie gry w pierwszym składzie.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 22:44

Brazil-Donieck to bez wątpienia ciekawy kierunek. Alex Teixeira to jest piłkarz dla którego to jest na pewno ostatni sezon na Ukrainie! Dziwne że jeszcze tam jest!

Trzeba zerwać z tym chorym, nacjonalistycznym stereotypem "Brazylijczycy się nie sprawdzają w Juve" :) Trzeba w ocenie gracza kierować się czynnikami sportowymi i mentalnymi - indywidualnie! :)

Mnie się marzy Felipe Anderson... No ale jego starszy rodak też jest świetny. Nam trzeba takiego zawodnika! Hernanes? To sytuacja jak z Lordem kiedyś - ściągnięty na zmiennika - gdy poszukiwania topowego gracza na docelową pozycję zakończyły się fiaskiem, to sprowadzili chociaż zmiennika...

:juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 listopada 2015, 13:52

Już kilka lat temu byłem wielkim zwolennikiem tego transferu. Teraz jestem jeszcze większym. Uważam, że mógłby podnieść jakość naszej drużyny.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2015, 14:51

O nim to już CHYBA można zapomnieć, a szkoda.
- Biorąc pod uwagę to, co sam widziałem lub to, o czym powiedział mi agent, swoje oferty przedstawiły Juventus, Chelsea i PSG. Szczególnie cieszy mnie obecność Anglików, ponieważ to wielki klub - rozpoczął Brazylijczyk.

- Gra w Premier League to moje marzenie, wielokrotnie rozmawiam o tej lidze ze znajomymi. Uważam, że to najlepsze rozgrywki na świecie, a na pewno najbardziej konkurencyjne - dodał.

- Transfer w styczniu wydaje się jednak mało prawdopodobny, bo Szachtar zapowiedział już, że zimą nie zamierza oddawać kluczowego zawodnika i należy poczekać do lata. Ja nie zamierzam naciskać - kontynuował.

- Mam nadzieję, że Jose Mourinho nie opuści Londynu. Bardzo chcę z nim pracować i pod jego wodzą osiągać wielkie sukcesy - zakończył.


Zablokowany