Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:23

Robaku pisze:
Haris pisze:A ja wierzę, że teraz przyjdzie Calhanoglu :prochno: Stronka z której biorę świeże newsy wkleiła jego zdjęcia to już się napaliłem, ale to byłby tylko przemyślenia.
Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.
Ofensywni pomocnicy z klubów poza LM:
Moutinho i B.Silva z Monaco
Candreva i F.Anderson z Lazio
A.Silva ze Sportingu
Eriksen i Lamela z Tottenhamu
Mkhitaryan z Borussi
Coutinho z Liverpoolu
Hernanes z Interu

Praktycznie wszystkie te nazwiska były już z nami łączone.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:24

Super czyli zostajemy z całym jednym kreatywnym zawodnikiem w składzie w osobie Dybali. Oddaliśmy Comana nie wzięliśmy Berardiego i nie mamy ofensywnego zawdonika, który potrafi rozgrywać :rotfl:
Hypeman pisze:Na forum już widzę robicie z Comana świetnego zawodnika który z meczu na mecz kreował grę Juve i strzelał bramki. Niektórzy są niepoważni z tymi zachwytami nad Francuzem który przez ostatni rok nawet się jakoś widocznie nie rozwinął a jedyne z czego go zapamiętam to ta mocno przypadkowa bomba i niezadowolona mina na ławce. Nawet jeśli okaże się nowym Henrym to nie zmieni się moje zdanie o nim - kompletnie nie pasuje do Serie A gdzie nie wystarczy trochę umieć dryblować i biegać.
Tutaj nie chodzi o to że był dobry, miał potencjał aby być. W najgorszym wypadku byłby zmiennikiem Dybali, którego teraz nie mamy w tej chwili + plus mógłby grać na skrzydle. Teraz potrzebujemy nagle takiego zawodnika.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2015, 15:25 przez Virgil, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:24

Crunny pisze:
Robaku pisze:
Haris pisze:A ja wierzę, że teraz przyjdzie Calhanoglu :prochno: Stronka z której biorę świeże newsy wkleiła jego zdjęcia to już się napaliłem, ale to byłby tylko przemyślenia.
Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.
Ofensywni pomocnicy z klubów poza LM:
Moutinho i B.Silva z Monaco
Candreva i F.Anderson z Lazio
A.Silva ze Sportingu
Eriksen i Lamela z Tottenhamu
Mkhitaryan z Borussi
Coutinho z Liverpoolu
Hernanes z Interu

Praktycznie wszystkie te nazwiska były już z nami łączone.
Wykluczyć tych bez paszportu UE.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:25

Robaku pisze:
AdiJuve pisze:
Robaku pisze: Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.
Tyle,że ten hajs za fazę grupową to przecież Bayer już ma:D Nawet dojście do finału nie da im kolejnych 30mln pomijając górę kasy od UEFY/TV za sam awans, także nie chodzi tyle o to ile mogą jeszcze zyskać a o sam fakt,że już zyskali tyle,że Calhanoglu nie muszą sprzedawać:)
Ok dostali, i dalej za zwyciestwo w grupie 1 mln? Remis 0,5? Dobrze pamiętam. 6 spotkań do rozegrania, powiedzmy i dalej ew. przejscie do LE. Jest o co grać.
Owszem jest o co grac ale jak już wspomniałem nie da to im zapewne nawet tych 30mln. Za sam awans łącząc prawa TV i premie od UEFY pewnie zgarnęli ponad 30mln dalsza gra to już nie tak wielka kasa. Także gdyby nie awansowali to mogliby go puścić bo odpłynęła bym im duża ilość szmalu a tak już ją zgarnęli,więc nie muszą sprzedawać i fakt,że mogą zarobić te kilka/kilkanaście baniek więcej raczej tutaj nie jest głównym czynnikiem:)


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:26

I na dodatek w ramach poprawy ofensywy przyjdzie 7 defensywny pomocnik Lemina.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:27

Adi powiem tak,wydaje mi się, że pokazanie zawodnika w LM może im dać dużo więcej pod każdym względem niż sprzedawać jako prospekta świetnie dajcego sobie radę w BL.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:30

wojczech7 pisze:
Oznacza to ni mniej, ni więcej, że oferta poszła później...

Dziwne to całe zamieszanie...
Ale masz potwierdzenie, ze nasza oferta przyszla pozniej? Czy czasem moze Wolfsburga?;-)


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:37

Draxler nie jest wart 36 mln euro i 5 mln kontraktu, a Coman nie wnosił nic do gry Juve, więc jeszcze nie płaczę. Do końca okienka zostało kilkadziesiąt godzin i świadomość zarządu o braku ofensywnego pomocnika. Ja osobiście ucieszę się z takiego Nasriego czy Lameli - o ile nie blokują go przepisy, choć z przyjemnością zobaczyłbym Candrevę. Czekam i wierzę.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2015, 15:39 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:37

Jeśli chodzi o Lamelę, to według transfermarkt ma obywatelstwo hiszpańskie. Więc z tym nie byłoby problemu. Gorzej, w kontekście całego mercato, z oceną, ile mamy jeszcze pieniędzy. Bo nasza oferta za Draxlera 26+6 równie dobrze mogła nigdy nie wpłynąć, a te przypuszczenia, że zarzuciliśmy coś wczoraj wieczorem to bardzo kruche przypuszczenia. Chyba żaden dziennikarz ani osoba postronna tak naprawdę nie wie, ile mamy pieniędzy i na co nas stać. Równie dobrze możemy uderzyć po Isco, jak i odpuścić ofensywnego pomocnika w ogóle.
Kasy za Comana mamy (jeśli to prawda) na razie 8 mln. Nikt nie powiedział, że go wykupią, więc tych 20 baniek nie możemy "pożyczyć" z przyszłorocznego budżetu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:38

Skoro kupujemy za górę pieniędzy Dybalę, jeszcze zanim skończył się sezon i skoro w ciągu paru dni kupujemy Sandro, a temat Draxlera się ciągnie jak flaki z olejem i zaczyna od oferty 15+bonusy, to ja bym się nie zgodził z tymi, którzy piszą, że to był najważniejszy nasz cel na mercato :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:40

tuttomercato - idziemy po Fekira!!! tak tak tak :juve: Do Juve go!


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:40

Niech nikt mi nie powie że to okienko będzie udane, jeśli nie przyjdzie AM. 6/10


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:41

Coman oficjalnie dwuletnie wypożyczenie za 7 mln euro z opcją wykupu za 21 - juventus.com

Myślałem, że jednak ugadamy transfer definitywny albo obowiązkowy wykup, a tak to ani Comana, ani pewnej kasy.
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2015, 15:45 przez Kicek7, łącznie zmieniany 1 raz.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:42

Robaku pisze:tuttomercato - idziemy po Fekira!!! tak tak tak :juve: Do Juve go!
A co to za jeden ?

Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia jakiś ofensywny zawodnik musi przyjść bo inaczej jesteś w głębokim dołku :mad2:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:46

Virgil pisze:
Robaku pisze:tuttomercato - idziemy po Fekira!!! tak tak tak :juve: Do Juve go!
A co to za jeden ?

Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia jakiś ofensywny zawodnik musi przyjść bo inaczej jesteś w głębokim dołku :mad2:
Mówią o nim "francuski Messi". Kapitalny zeszły sezon, ten zaczął jeszcze lepiej. Razem z Lacazette największe talenty Lyonu.
18-tka u nas wolna :prochno:


Zablokowany