Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:02

To ja juz mam nadzieje ze nikt... trzymajmy kasa na nastepne okienko. Zadnych pochopnych Hernanesow i Sneijderow.

Juz niech sie Pereyra i Dybala sprawdzaja na 3/4. A w ogole to grajmy 4-3-3 i nie denerwowac mnie wiecej. Alez mi szwabiny weekend zepsuly...


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:02

Na juventuz.com jeden koleś trolluje równie dobrze jak Szczypek. Trzy dni temu pisał że "jutro" dokonamy wielkiego transferu. Przed chwilą utwierdzał że czeka jeszcze jakiś transfer. Banda wariatów tam sama :prochno:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:07

Ouh_yeah pisze:Heldt powiedział, że wczoraj po południu zdementowali plotki o ofercie Juventusu, bo po południu taka była prawda. Czyli oferta poszła później, Wolfsburg przebił i teraz najwyraźniej jeszcze liczą na licytację.
To znaczy, ja zmierzam do tego, ze nie liczac tej pierwszej oferty 15+5m, nie mamy zadnego potwierdzenia, ze faktycznie dalej negocjowalismy sprawe Draxlera. To, ze rzekomo wczoraj wieczorem przyszla jakas oferta od nas rzedu 26m+6m bonusu to sa tylko i wylacznie nasze zgadywanki albo informacje medialne, ktore wczesniej okazaly sie momentami kompletnie nietrafione.

Jeszcze nam tylko brakuje do szczęścia tego szajbusa z Marsylii. :prochno:


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
DelSojer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2004
Posty: 135
Rejestracja: 16 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:09

LEMINA w JUVE, podobno brakuje tylko oficjalnego komunikatu. Wypożyczenie płatne 1mln z obowiązkowym wykupem za 10mln.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:09

DelSojer pisze:LEMINA w JUVE, podobno brakuje tylko oficjalnego komunikatu. Wypożyczenie płatne 1mln z obowiązkowym wykupem za 10mln.
Dobra Lemina spoko, ale ważniejsze info, czy Isla z DJ poszli w odwrotnym kierunku.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:11

A ja wierzę, że teraz przyjdzie Calhanoglu :prochno: Stronka z której biorę świeże newsy wkleiła jego zdjęcia to już się napaliłem, ale to byłby tylko przemyślenia.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:13

Haris pisze:A ja wierzę, że teraz przyjdzie Calhanoglu :prochno: Stronka z której biorę świeże newsy wkleiła jego zdjęcia to już się napaliłem, ale to byłby tylko przemyślenia.
Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:14

Jeśli Draxler nie przyjdzie, to zostaniemy w czarnej ... .

Bez Vidala, Pirlo i Comana nasza kreatywność znacząco zmalała.

Wina będzie tylko i wyłącznie Beppe gdyż czekał do ostatniego dnia na zakup najważniejszego racza, o którego Allegri prosi od dwóch lat.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:16

Robaku pisze:Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.
Bayer ma dość ciekawą grupę i jest jakaś szansa, że nie wyjdą, a jeśli tak rzucić te 25-30 mln, które były odłożone na Draxlera to powinno pyknąć, ale to tylko moja luźna rozkmina.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:17

Znajac zycie to Marotta albo kupi jakiegos przecietniaka albo wogóle nikogo nie kupi:(a do zamkniecia Mercato niewiele juz zostalo :think:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:18

Robaku pisze:
Haris pisze:A ja wierzę, że teraz przyjdzie Calhanoglu :prochno: Stronka z której biorę świeże newsy wkleiła jego zdjęcia to już się napaliłem, ale to byłby tylko przemyślenia.
Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.
Tyle,że ten hajs za fazę grupową to przecież Bayer już ma:D Nawet dojście do finału nie da im kolejnych 30mln pomijając górę kasy od UEFY/TV za sam awans, także nie chodzi tyle o to ile mogą jeszcze zyskać a o sam fakt,że już zyskali tyle,że Calhanoglu nie muszą sprzedawać:)


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:18

Najlepsze jest to, że Juve ciągle jest postrzegane jako klub mało atrakcyjny. Nawet wolfsburg jest atrakcyjniejszy od nas.

Jak zwykle będzie brakowało kogoś do układanki, to jest jakieś fatum. :sad:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:18

jakku1 pisze:Niemniej, jesli wezmiemy slowa Heldta na powaznie i przyjmiemy, ze faktycznie nie zlozylismy zadnej oferty za Draxlera, to jak mozna teraz traktowac serio te wszystkie informacje o Lameli czy Hernanesie? To znaczy, media dalej nic nie wiedzą i tyle. Moze bedzie Lamela, a moze Saponara, a moze zupełnie nikt.
Wybacz jakku, ale czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Klub zdementował wczoraj doniesienia o ofercie Juventusu, ponieważ po południu te informacje były nieprawdziwe.
Oznacza to ni mniej, ni więcej, że oferta poszła później...

Dziwne to całe zamieszanie...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:21

Na forum już widzę robicie z Comana świetnego zawodnika który z meczu na mecz kreował grę Juve i strzelał bramki. Niektórzy są niepoważni z tymi zachwytami nad Francuzem który przez ostatni rok nawet się jakoś widocznie nie rozwinął a jedyne z czego go zapamiętam to ta mocno przypadkowa bomba i niezadowolona mina na ławce. Nawet jeśli okaże się nowym Henrym to nie zmieni się moje zdanie o nim - kompletnie nie pasuje do Serie A gdzie nie wystarczy trochę umieć dryblować i biegać.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2015, 15:21

AdiJuve pisze:
Robaku pisze:
Haris pisze:A ja wierzę, że teraz przyjdzie Calhanoglu :prochno: Stronka z której biorę świeże newsy wkleiła jego zdjęcia to już się napaliłem, ale to byłby tylko przemyślenia.
Ja bym szukał jednak zawodników w druzynach, które odpadły z LM. Bo jednak nikt nie bedzie chciał się oslabiać jesli nie dostanie super oferty przez LM, która może przynieśc ( sama grupowa faza) tyle hajsu jak jeden transfer z klubu out.
Tyle,że ten hajs za fazę grupową to przecież Bayer już ma:D Nawet dojście do finału nie da im kolejnych 30mln pomijając górę kasy od UEFY/TV za sam awans, także nie chodzi tyle o to ile mogą jeszcze zyskać a o sam fakt,że już zyskali tyle,że Calhanoglu nie muszą sprzedawać:)
Ok dostali, i dalej za zwyciestwo w grupie 1 mln? Remis 0,5? Dobrze pamiętam. 6 spotkań do rozegrania, powiedzmy i dalej ew. przejscie do LE. Jest o co grać.
Wiem, wiem... Tancredi - Lamela i Witsel. Według mnie Erick ma też włoski paszport.(eee Palmeri bardziej wskazuje przykładowo niż ze względu na konkretne ruchy).
Ostatnio zmieniony 30 sierpnia 2015, 15:24 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany