Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
andrusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 69
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2016, 08:58

No to dzisiaj top player albo nigdy :)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2016, 22:02

PrzemasJuve pisze:Co do obrony pojawiła się nowa postać, teoretyczny następca Caceresa - http://www.seriea.pl/328165-moreno-zost ... ntusu.html
Szkoda miejsca Non-EU dla takiego nołnejma. Idealnym wyjsciem byloby wypozyczenie Benatii.

Gotze w LFC - jesli tam pojdzie, to serio nie rozumiem goscia...


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2016, 22:59

A co by w tym było niezrozumiałego? Dla niego w tej chwili najważniejsza jest gra, a nie trofea. Z nami już grał w finale LM, z Bayernem był chyba w 2 (?) półfinałach, wygrał parę razy Bundesligę i DFB-Pokal, jest Mistrzem Świata. Czego chcieć więcej? Ano właśnie, tylko gry. A w LFC ze składem nie będzie miał problemów, szczególnie, że trenerem jest dobrze mu znany i lubiany przez niego Klopp. Do tego liga, o której poziomie oczywiście możemy dyskutować, ja sam jej wysoko nie cenię, ale medialności jej odmówić nie można, kasa jak najbardziej będzie się zgadzać, a poza tym duża intensywność rozgrywek -> jeszcze więcej minut na boisku dla Niemca. No i co by nie powiedzieć, Liverpool to chyba całkiem fajne miejsce do gry w piłkę, kawał historii, fajni kibice, a jednocześnie dosyć kameralnie, bez szejków i innych gówien (chyba?).
Zresztą nie bardzo widzę u Was miejsce dla takiego zawodnika jak Gotze. Gdzie on by miał grać i z kim?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2016, 23:27

Jako trequartista w 4312. A z kim to chyba akurat ma grać... :roll:


Pogbang

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 kwietnia 2016
Posty: 27
Rejestracja: 01 kwietnia 2016

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2016, 23:27

Przecież on by był tym wymarzonym trequartistą. Poza tym Goetze grałby na pewno o wyższe cele przynajmniej w tej chwili niż w LFC. Juve to też kawał historii, ma nowoczesny stadion Liga Mistrzów w pakiecie ambitny projekt ale Goetze sam zadecyduje. Ja wciąz nie mogę przetrawić meczu z Bayernem nie daje mi on spokoju życie mi się wali przez niego ehh.. :/ :angry:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2016, 23:28

jako ofensywny pomocnik za Dybala i i napastnikiem.
albo w 433 takie to ciezkie do przewidzenia?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 00:45

mzm pisze:Zresztą nie bardzo widzę u Was miejsce dla takiego zawodnika jak Gotze. Gdzie on by miał grać i z kim?
Odpowiadam na pytania. Na prawej obronie. Z Padoinem.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 09:30

Chodzi mi tylko o to, że on nie pasuje do Waszej gry. Przecież Wasza taktyka opiera się głównie na szybkiej grze i dośrodkowaniach ze skrzydeł na wysokiego Mandzukicia/Moratę/Zazę. Ok - może za bardzo skupiłem się na tym, co jest w LM, być może w lidze byłoby inaczej. Po prostu uważam, że Niemiec to piłkarz, który średnio stylem gry do was pasuje, a do samej Serie A to już w ogóle jak pięść do oka.
Pogbang pisze:Przecież on by był tym wymarzonym trequartistą. Poza tym Goetze grałby na pewno o wyższe cele przynajmniej w tej chwili niż w LFC. Juve to też kawał historii, ma nowoczesny stadion Liga Mistrzów w pakiecie ambitny projekt ale Goetze sam zadecyduje. Ja wciąz nie mogę przetrawić meczu z Bayernem nie daje mi on spokoju życie mi się wali przez niego ehh.. :/ :angry:
No tak, tylko z tymi celami, to już wyjaśniłem, że jemu akurat niekoniecznie o to musi chodzić. Jemu trofeów nie brakuje, tylko regularnej gry. U Was nawet nie mógłby być pewnym pierwszego składu, ponadto Klopp to wielki atut jeśli chodzi o Niemca.
Arbuzini pisze:Jako trequartista w 4312. A z kim to chyba akurat ma grać... :roll:
No i właśnie o to mi między innymi chodzi. Niemiec w życiu nie grał przy takiej taktyce, mając dwóch napastników przed sobą, nie mając żadnych skrzydłowych po bokach i ja sobie średnio coś takiego wyobrażam, choćby ze względu na jego styl gry.
sebatiaen pisze: albo w 433 takie to ciezkie do przewidzenia?
W tej trójce pomocników? Żartujesz? Przecież Niemiec nie wie, co to gra defensywna. :)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 10:06

mzm pisze:U Was nawet nie mógłby być pewnym pierwszego składu
U nas pierwszego składu pewny jest co chwilę połamany Khedira, albo niestrzelający Morata/Mandżukić, więc myślę, że akurat z tym Goetze nie miałby problemu :D


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 20:09

Zapowiada się rozsprzedaż Valencii po sezonie. Sam zarząd przygotowuje kibiców, mówiąc w wywiadach, że może odejść paru ważnych graczy. Abdennour (OŚ), Mustafi (OŚ), J.Cancelo (OP), Feghouli (OPP, OPŚ, OPL) - spoko rezerwowi na pozycje, które moglibyśmy wzmocnić. Chyba całą czwórką już kiedyś się interesowaliśmy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 20:13

mzm pisze:Chodzi mi tylko o to, że on nie pasuje do Waszej gry. Przecież Wasza taktyka opiera się głównie na szybkiej grze i dośrodkowaniach ze skrzydeł na wysokiego Mandzukicia/Moratę/Zazę. Ok - może za bardzo skupiłem się na tym, co jest w LM, być może w lidze byłoby inaczej. Po prostu uważam, że Niemiec to piłkarz, który średnio stylem gry do was pasuje, a do samej Serie A to już w ogóle jak pięść do oka.
mzm, do was chyba tez nie pasuje, przynajmniej kibice raczej na Mario nie czekają.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 20:49

Crunny pisze:Zapowiada się rozsprzedaż Valencii po sezonie. Sam zarząd przygotowuje kibiców, mówiąc w wywiadach, że może odejść paru ważnych graczy. Abdennour (OŚ), Mustafi (OŚ), J.Cancelo (OP), Feghouli (OPP, OPŚ, OPL) - spoko rezerwowi na pozycje, które moglibyśmy wzmocnić. Chyba całą czwórką już kiedyś się interesowaliśmy.
Na pewno interesowaliśmy się pierwszą trójką, a Mustafim gdy grał jeszcze w Serie A. On i Cancelo spokojnie mogliby walczyć o pierwszy skład, szalenie łakome kąski.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:04

Crunny pisze:Zapowiada się rozsprzedaż Valencii po sezonie. Sam zarząd przygotowuje kibiców, mówiąc w wywiadach, że może odejść paru ważnych graczy. Abdennour (OŚ), Mustafi (OŚ), J.Cancelo (OP), Feghouli (OPP, OPŚ, OPL) - spoko rezerwowi na pozycje, które moglibyśmy wzmocnić. Chyba całą czwórką już kiedyś się interesowaliśmy.
Z tej czwórki można zastanawiać się jedynie nad Feghoulim (który jest lepszą wersją Simone Pepe) i Mustafim, który potrafi grać kozacko. Cancelo jest wg mnie trochę przereklamowany i nie ogarnia taktyki, natomiast Abdennour w tym sezonie gra na poziomie Ranocchi ;)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 23:18

rydwadydwa pisze:
Crunny pisze:Zapowiada się rozsprzedaż Valencii po sezonie. Sam zarząd przygotowuje kibiców, mówiąc w wywiadach, że może odejść paru ważnych graczy. Abdennour (OŚ), Mustafi (OŚ), J.Cancelo (OP), Feghouli (OPP, OPŚ, OPL) - spoko rezerwowi na pozycje, które moglibyśmy wzmocnić. Chyba całą czwórką już kiedyś się interesowaliśmy.
Z tej czwórki można zastanawiać się jedynie nad Feghoulim (który jest lepszą wersją Simone Pepe) i Mustafim, który potrafi grać kozacko. Cancelo jest wg mnie trochę przereklamowany i nie ogarnia taktyki, natomiast Abdennour w tym sezonie gra na poziomie Ranocchi ;)
Ale to się nie tyczy tylko Abdennoura. Biorąc pod uwagę obecny sezon, to nikt z Valencii nie jest zawodnikiem wartym zainteresowania ze strony Juventusu. Znalazło by się kilku, którzy na tle tej beznadziei się wyróżniają, ale powiedzieć o którymkolwiek z piłkarzy, że "gra dobrze" byłoby srogim nadużyciem. Może poza bramkarzami. Z poprzednich lat wiadomo, że tacy piłkarze jak Gomes, Gaya, Paco, Mustafi czy Cancelo mają potencjał, w tym sezonie jednak żaden z nich nie gra na miarę swoich możliwości, no ale wiadomo, gdzie leży problem Nietoperzy. Tak samo Abdennoura trudno ocenić. W Valencii jest beznadziejny, ale w Monaco grał na fajnym poziomie i w europejskiej przygodzie Francuzów był bardzo pewnym punktem defensywy z tego co pamiętam. Choć ja osobiście i tak go nie widzę jako wzmocnienia obrony Juve.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 23:30

Całe szczęście Marotta po meczu powiedział, że nie przejdzie do nas Ibra i będziemy się skupiać na młodych graczach.


Zablokowany