Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 20:28

Robaku pisze:Marotta w jaudycji dla JT Chanel potwierdza: Operacja Witsel - odroczona.
Operacja Matuidi - on chce do nas przyjść i grac dla Juve.
Brzmi to tak, jakby obie opcje były nadal aktualne. Witsel będzie w styczniu opcją low cost albo latem za friko, dlatego w jego kierunku pewnie znowu wyciągniemy ręce. Niemniej jednak temat Matuidiego moim zdaniem powinniśmy zakończyć. Facet będzie miał za rok 30 lat i nie wiem, czy jest sens ponownie drzeć o niego koty z Arabami. Środek pomocy będzie pewnie pierwszym sektorem do wzmocnień, więc Marotta tym razem ma więcej czasu na to, żeby znaleźć jakąś ciekawą opcję. A przede wszystkim młodszą.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 20:45

dobra, przyjdzie Witsel za Hernanesa... Matuidiego bym odpuścił, tak jak mówi B@rt/ bedzie mial 30... raczej juz nie warto, bo szejki napewno zawołają zawyżoną kwotę. czy nasz środek wymaga wzmocnień?! nie wiem. Khedira, Pjanić, zdrowy Markiz, Asa, Lemina, Mandragora, w przyszlosci pewnie klepniemy Sensiego, do którego mamy prawa < jest w Sassuolo> noo i Witsel. można pomyśleć o kimś młodym. Tielemans, R.Neves, Dahoud, jednego dokupić i środek kompletny


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 20:56

Dobra bo się zbierałem to w końcu napiszę. Tak mercato oceniam jako 5/10 - cały czas. Na ten moment. Dlaczego? Możliwa ocena wyjściowa 10/10. Święta 5: Pogba, Dybala, Sandro, Morata i Cuadrado - nie do ruszenia - ruszona! Odejście Moraty -1 (nieodwracalna strata pkt. - młody zawodnik, element kolektywu.) Odejście Pogby ale tu -2 (również nieodwracalna strata pkt.) - nasz najlepszy piłkarz i gwiazda medialna. Najlepsze kluby nie sprzedają swoich najlepszych gwiazd - nie interesuję mnie że "Chce odejść" - "To zróbcie tak by został". Niestety odejście Pogby obnażyło niekompetencje, nieudolność zarządu w ściąganiu najlepszych. Według mnie Marotta się kompletnie nie nadaje do robienia interesów z najściślejszą czołówką. Na miejsce Pogby - JEGO OBOWIĄZKIEM - było sprowadzić równie medialnego piłkarza - chociażby James. Z medialnością i efektownością, jest jak z asystami 2 stopnia, same w sobie efektu nie dają, jednak to co następuję później, przynosi profit. W uproszczeniu: medialny piłkarz -> wzrost popularności klubu -> daje to zyski finansowe -> można je wydać na dowolnego piłkarza, niech będzie to gość typu Kante, typu Matuidi typu Nainggolan - nie że konkretnie on, oni, ale chodzi mi cechy, piłkarz nie widowiskowy ale skuteczny w tym co robi - tak właśnie przełożyć można medialność klubu, bo hajs to hajs. Beppe miał swoją epokę, niestety TOP3 klubów - to za wysoka poprzeczka dla niego. Kolejna rzecz która kłuje w oczy - Jesteśmy na plusie finansowym! - czyli co? Można się było wzmocnić, ale tego nie zrobiono - można było zwiększyć swe szansę na triumf w CL, ale nie - po co?! Nie interesuję mnie to że nas kontrahenci wystawili - bo w efekcie nie ma zawodnika. Tej drużynie jednak dalej czegoś brakuje. Witsel za 30 mln? Powinni dać moim zdaniem - chcesz piłkarza, albo go nie chcesz. Chcesz teraz CL czy nigdy, bo takie odkładanie do niczego nie prowadzi. Witsel to może nie Angel Di Maria, jednak brakuję nam takiego elementu w kadrze. Niektórzy piszą Higuain + Pjanic > Pogba. No ale Morata + Pogba = Higuain + Pjanic - przyjmijmy! W najlepszym razie, No aha nowy duet 27,5 średnia wieku - stary duet 23,5 - To ma być budowanie przyszłości? Pozbywanie się młodych gwiazd? Nie umiejętność przekonania ich do pozostania w Juve? SORRY do mnie to nie trafia! Ja wolę po stokroć duet Pogba - Morata niż Pjanic Higuain... Bo Higuain zakończy karierę, Morata, będzie się zbliżał do szczytu swych możliwości - a talent ma niesamowity. No i gdzieś mam hejterów jego. Wolałbym byśmy Realowi M zapłacili te - ile tam było? 40 baniek i jego mieli i zatrzymali Pogbę - wystarczyło by mi mercato - Pjaca, Alves, Benatia, Cuadrado, Witsel - bo pomoc i tak wymagała zmian - ale za to w kadrze Pogba i Morata. Swoją drogą zastanawia mnie jedno - czy gdyby Pogba odszedł wcześniej czy Pjanic, Alves i Higuain raczyli by tu przyjść... Widząc że klub jednak, sprzedaje największe gwiazdy. Co oceniam dobrze: Pjaca - no i cena relatywnie niska jak na dzisiejsze realia ile się płaci za talenty - to jest perła - to będzie top topów, Benatia - zawsze jarałem się nim, Cuadrado na tych warunkach. No dobra Pjanic i Higuain to też kapitalni zawodnicy, jednak oni powinni być wartością dodaną! Ogólnie jestem MEGA zawiedziony tym mercato: z ataku i pomocy, który ponad rok temu zaczął finał CL w Berlinie - jest w kadrze 1 zawodnik: Marchisio. Tą drogą nie będziemy jak Barcelona, Real M czy Bayern - nawet PSG, Man City, Chelsea, nawet Man-UTD nie robią takiej rotacji. Zjedzcie, zjedźcie mnie - jednak to jest moje zdanie go nie zmienię. Liczę jednak - że te ruchy okażą się trafione i osiągniemy sukces w CL.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 21:20

Mógłbym Twój bełkot zmasakrować (logiką sięgasz Makiavela), ale skupię się na jednym, bo miałem ciężki dzień.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Najlepsze kluby nie sprzedają swoich najlepszych gwiazd - nie interesuję mnie że "Chce odejść" - "To zróbcie tak by został". Niestety odejście Pogby obnażyło niekompetencje, nieudolność zarządu w ściąganiu najlepszych. Według mnie Marotta się kompletnie nie nadaje do robienia interesów z najściślejszą czołówką.
Marotta nie powinieneś sprzedawać Pogby, ale kupić jakąś gwiazdę. Nie wiem jak ją powinieneś kupić, bo przecież najlepsze kluby nie sprzedają najlepszych zawodników, ale to pewnie dlatego, że nie nadajesz się do robienia z nimi interesów. Natomiast jako przedstawiciel najlepszych klubów musisz też być w zgodzie z trendem i nie sprzedawać naszych najlepszych. MA TO SENS.

Albo dwa.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Chcesz teraz CL czy nigdy, bo takie odkładanie do niczego nie prowadzi. (...) To ma być budowanie przyszłości? Pozbywanie się młodych gwiazd? Nie umiejętność przekonania ich do pozostania w Juve? SORRY do mnie to nie trafia! Ja wolę po stokroć duet Pogba - Morata niż Pjanic Higuain... Bo Higuain zakończy karierę, Morata, będzie się zbliżał do szczytu swych możliwości - a talent ma niesamowity.
Z jednej strony powinniśmy robić wszystko, aby mieć teraz maksymalnie konkurencyjny zespół (kupno Higuaina), z drugiej strony lepiej postawić na melodię przyszłości (kupno Moraty). Nie wydaje Ci się, że wypadałoby się jednak zdecydować na jedną z tych dwóch opcji?


Dalej nie czytam.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 21:45

Ta grafika: https://pbs.twimg.com/media/CrR7kpkWgAE31yQ.jpg
i ocena 5/10
:rotfl:

Myślę, że przybycie Witsela w zimie jest coraz bardziej prawdopodobne. Zenit nie gra w Lidze Mistrzów więc Belg mógłby być przez nas zgłoszony do tych rozgrywek.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 21:46

Gość wrzucił Cuadrado i Moratę do świętej piątki, nie do ruszenia, a nie uwzględnił nikogo z BBC (z naciskiem na Bonucciego) :D

Kiedyś na tym forum banowano nie tylko za przekleństwa, przezwiska, ale i za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bezsensowne posty, nie można wrócić do tej praktyki?


Chcesz żeby na podstawie historii tego forum nakręcono drugą część "jestem legendą"? :prochno: /Vanquish


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 22:18

szczypek pisze:Marotta nie powinieneś sprzedawać Pogby, ale kupić jakąś gwiazdę. Nie wiem jak ją powinieneś kupić, bo przecież najlepsze kluby nie sprzedają najlepszych zawodników.
No tyle że w niektórych klubach największe gwiazdy futbolu NIE SĄ pierwszymi wyborami - patrz James, wcześniej Alexis Sanchez, wcześniej Ozil.
szczypek pisze:Z jednej strony powinniśmy robić wszystko, aby mieć teraz maksymalnie konkurencyjny zespół (kupno Higuaina), z drugiej strony lepiej postawić na melodię przyszłości (kupno Moraty). Nie wydaje Ci się, że wypadałoby się jednak zdecydować na jedną z tych dwóch opcji?
W pierwszej kolejności powinien zostać Morata! Konkurencyjny zespół który pozbywa się największych gwiazd :ok: .
Vincitore pisze:Gość wrzucił Cuadrado i Moratę do świętej piątki, nie do ruszenia, a nie uwzględnił nikogo z BBC (z naciskiem na Bonucciego) :D
Bo to że B - BBC zostaną to jest oczywiste i nie wymaga komentarza.
Arbuzini pisze:Ta grafika: https://pbs.twimg.com/media/CrR7kpkWgAE31yQ.jpg
i ocena 5/10
:rotfl: .
Niestety. Super! Są oni - ale za dużym kosztem, nie ma co patrzeć na same zyski, trzeba spojrzeć również i na straty - Pogba i Morata: za nich Higuain i Pjanic + 2 graczy wypożyczonych + 1 gracz za free + jedna melodia przyszłości. Dwa ostatnie transfery byłyby super nawet gdyby były jako jedyne. Pod warunkiem! Pozostania Francuza z Hiszpanem.
Arbuzini pisze:Myślę, że przybycie Witsela w zimie jest coraz bardziej prawdopodobne. Zenit nie gra w Lidze Mistrzów więc Belg mógłby być przez nas zgłoszony do tych rozgrywek.
No a tu się zgodzę!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 22:35

Arbuzini pisze: Myślę, że przybycie Witsela w zimie jest coraz bardziej prawdopodobne...
Ciekawe czy Marotta da radę dogadać się z Zenitem w zimę. Pewnie dużo będzie zależeć od naszej sytuacji kadrowej. Jeśli będziemy pod ścianą to zapewne nie będziemy się jakoś szczególnie patyczkować. Niemniej jestem przekonany, że negocjacje będą się przeciągać, bo zaproponujemy Zenitowi dużo mniej niż teraz latem. Oczywiście słusznie.

Taki zastrzyk sił do środka pola w postaci Witsela w zimę, podczas gdy Asamoah i Lemina pojadą na PNA, tuż przed rundą pucharową Ligi Mistrzów będzie świetnym bodźcem dla drużyny. Taka świeża krew się przyda. Oby się udało.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 22:46

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Vincitore pisze:Gość wrzucił Cuadrado i Moratę do świętej piątki, nie do ruszenia, a nie uwzględnił nikogo z BBC (z naciskiem na Bonucciego) :D
Bo to że B - BBC zostaną to jest oczywiste i nie wymaga komentarza
Nie jest oczywiste, Bonucci to jeden z trzech najlepszych stoperów na świecie, nie zarabia u nas kolosalnych pieniędzy, dwa razy tyle oferował mu Guardiola. Są kluby, które się do niego ślinią, więc utrzymanie go nie jest pewne. Oczywiście po zachowaniu Bonucciego, który odrzucił kontrakt życia, niejako wyznając nam miłość, bardzo łatwo jest tak twierdzić już po fakcie - w trakcie mercato każdy z nas robił w portki czy aby czasem Leo się nie skusi na 8 baniek na rękę i pracę z najlepszym trenerem świata (moja subiektywna opinia).

Zresztą człowieku, twoje jakieś punkty ujemne za Moratę i podwójne za Pogbę to absurd. Zdajesz sobie sprawę, że z pierwszego składu straciliśmy raptem jednego zawodnika, a pozyskaliśmy do niego trzech (Higuain, Pjanic, Alves)? Do tego Benatia, który ma wszelkie atrybuty ku temu, aby bez widocznej różnicy jakości zastąpić jednego z naszego trio w obronie?

Jak już lubisz przyznawać punkciki to może pobawimy się po twojemu i obliczymy to co napisałem akapit wyżej.

0 - stan wyjściowy naszej podstawowej jedenastki.
Odchodzi Pogba, a więc jeden człowiek, jesteśmy zatem na minusie, -1.
Przychodzą Pjanic, Higuain, Alves i Benatia, wychodzimy na +3.

Wnioski wyciąg sam.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 22:52

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Napisał tyle głupot, że powinien odłączyć internety :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Błagam administrację zbanujcie tego typa. Jeszcze ktoś pomyśli, że on się zna. Po prostu błagam :placze:


:allegri: na śmietnik
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 23:04

Vincitore pisze:Nie jest oczywiste, Bonucci to jeden z trzech najlepszych stoperów na świecie
Dlatego jest oczywiste bo to Juventino z krwi i kości - nie zgodzę się z tym że to 1 z 3 najlepszych środkowych obrońców na świecie - Leo jest NAJLEPSZY (moja obiektywna opinia.).
Vincitore pisze:Zresztą człowieku, twoje jakieś punkty ujemne za Moratę i podwójne za Pogbę to absurd. Zdajesz sobie sprawę, że z pierwszego składu straciliśmy raptem jednego zawodnika.
Morata to zawodnik który się u nas pięknie rozwijał, ma wszystko ku temu by wkrótce stać się topem topów, ponadto jest młody i na takich zawodnikach buduje się przyszłość na lata. Co do jednego zawodnika - jak już wspomniałem od zeszłego finału straciliśmy 5 z 6 którzy zaczęli mecz z Barceloną - rozumiem Pirlo, rozumiem Tevez - jednak Vidal, Morata i Pogba powinni być u nas w kadrze - niestety skoro ich nie potrafiliśmy zatrzymać - następni do wyjazdu wkrótce będą. Mam na myśli Dybalę, Sandro, Pjanica...
Vincitore pisze:Jak już lubisz przyznawać punkciki to może pobawimy się po twojemu i obliczymy to co napisałem akapit wyżej.
Pogba to u nas jak Messi, CR7, czy Mueller. On i Dybala to wśród tej 5 którą wymieniłem - duo ABSOLUTNIE nie do ruszenia - niestety. Powinni obaj zostać - nie on jeden i do nich dopiero dodawać gwiazdy. Uważam że po 1 pozostanie największych gwiazd - po 2 DOPIERO zakupy. Co do Alvesa - uwielbiam go, gracz super - ale on jest rozwiązaniem tymczasowym. Morata zaś był i nie był podstawowym - mniej więcej on i Mandzukic zagrali podobną liczbę minut.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 23:14

W zeszłym sezonie gdy napastnicy byli zdrowi, nasz atak wyglądał tak: Dybala, Mandžukić. Nie wiem skąd się wzięła nietykalność Moraty skoro on nawet nie był etatowym graczem pierwszej 11. Tak samo Cuadrado ? Ten chociaż miał porównywalne czas gry z Lichtsteinerem. Jednak też czas spędzony na boisku sugeruje że jednak to on był zmiennikiem, a nie odwrotnie.

Co do okienka czas pokaże. Ogólnie kadrowo na pewno na plus, jednak mam wątpliwości co do kosztów jakie ponieśliśmy by zrobić ten krok do przodu. Moim zdaniem niewspółmierne.

Fajnie wzmocniliśmy nasze lekko koślawe skrzydło, mocne wzmocnienie ławki w formacji obrony, a kto wie może nawet za jakiś czas okaże się że Benatia to gracz pierwszego składu. Obawiam się jednak czy znajdą się minuty dla Ruganiego. Wielkie jednak przepłacone, wzmocnienie ataku - Higuain (za którym od wielu lat nie przepadam), oraz młody wilk Pjaca na którego jak chyba zdecydowana większość forum mocno liczę. No i ten nieszczęsny środek pomocy, odejście naszej największej gwiazdy to wielka strata co prawda głównie medialna, ale na pewno nie cieszy. Z drugiej strony wyciągnąć za grosze, a następnie oddać z powrotem do tego samego klubu, już jako najdroższy transfer w historii - chylę czoła ! Sama pomoc po przyjściu Pjanica specjalnie słabsza nie będzie. Pogba był chimeryczny na 2 genialne mecze, przypadało 5 podczas których strach było siedzieć za bramką przeciwnika. Pjanic wydaje mi się bardziej stabilny, bez jakiś wielkich wahań formy ale też nie potrafiący wejść aż na taki poziom jak Pogba. Cała formacja zmieni trochę swój charakter, będzie mniej widowiskowa jednak nie sądzę by była mniej skuteczna.

Teraz do marca mamy względny spokój liga wygra się sama, w Lidze Mistrzów Sevilla będzie miała za duże wahania formy by z nami zwyciężyć w batalii o 1 miejsce. Na wiosnę wróci Marchisio. Jak będzie sprzyjało nam szczęście w losowaniach tak jak 2 lata temu spokojnie możemy wygrać i te rozgrywki, a jak nie to na pewno nie stoimy na straconej pozycji w stosunku do TOPu.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 23:42

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
szczypek pisze:Z jednej strony powinniśmy robić wszystko, aby mieć teraz maksymalnie konkurencyjny zespół (kupno Higuaina), z drugiej strony lepiej postawić na melodię przyszłości (kupno Moraty). Nie wydaje Ci się, że wypadałoby się jednak zdecydować na jedną z tych dwóch opcji?
W pierwszej kolejności powinien zostać Morata! Konkurencyjny zespół który pozbywa się największych gwiazd :ok:
Ze tak retorycznie zapytam - czy Marotta/Juventus mial jakis wplyw na ew. pozostanie Hiszpana u nas? Odpowiem: nie, nie mial na to kompletnie zadnego wplywu. Druga rzecz, ze to byl tak po prawdzie rezerwowy (Mandzu jednak czesciej wychodzil w podstawie), a nie zadna gwiazda druzyny. Aha, Morata nie ma glowy, zeby byc TopemTopow (moja subiektywna opinia) :whistle:
koki90 pisze:Taki zastrzyk sił do środka pola w postaci Witsela w zimę, podczas gdy Asamoah i Lemina pojadą na PNA, tuż przed rundą pucharową Ligi Mistrzów będzie świetnym bodźcem dla drużyny. Taka świeża krew się przyda. Oby się udało.
Ja bym nawet powiedzial, ze Axel w zimie, to niezbedny posilek (PNA + pewnie jakies urazy i przerwy Khediry + Marchisio po powrocie) i ciesze sie na ten styczniowy transfer.
Jeszcze do wszystkich narzekaczy, ze Marotta powinien ogarnac kogos lepszego, niz Witsel - przepraszam bardzo, powiedzcie mi kogo? Obecnie (a pewnie do zimy/lata niewiele sie zmieni) nie ma chlopa, ktory bylby nam bardziej przydatny niz Belg i ktorego daloby sie bez wiekszych problemow wyjac. Oczywiscie przydalby sie tez jakis mlody prospekt do srodka pomocy, ale to juz naprawde melodia Lata2017 (a tak btw. wyprzedalbym wszystkich naszych watpliwej jakosci graczy, a w ich miejsce wzial Dahouda i Bazoera).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 10:08

Morata został zastąpiony dwoma zawodnikami. Na szpicy zdecydowanie lepszym Higuainem, a na skrzydle młodszym i bardziej technicznym Pjacą. Rozumiem sympatię do Hiszpana, ale ani on nie był zawodnikiem pierwszego składu, ani nawet nie był przywiązany do Juventusu. Duży plus, który mało kto dostrzega i/lub docenia, to zatrzymanie Mandzukicia w drużynie.

Mamy dwie rysy na tym mercato. Cenę jaką zapłacono z argentyńskiego snajpera i brak środkowego pomocnika. Biorąc pod uwagę, że okienko zakończyliśmy z dodatnim bilansem, a na rynku nie było dostępnych innych, zarząd jest w pełni usprawiedliwiony za taki ruch. Tym bardziej, że negocjacje z Napoli nie wchodziły w grę.

Tak naprawdę nie potrafię tylko zrozumieć braku sprowadzenia środkowego pomocnika. Mieliśmy pecha do kontrahentów, ale sprzedając Pogbę za największe pieniądze w historii piłki, powinniśmy to lepiej rozegrać. Na szczęście w styczniu będzie okazja żeby ten ruch w miarę bezboleśnie naprawić. Co prawda Witsel nie będzie miał za bardzo jak zgrać się z drużyną, ale za to powinien być tańszy. Oczywiście jeśli do nas trafi ;)
Jacky pisze:Oczywiscie przydalby sie tez jakis mlody prospekt do srodka pomocy, ale to juz naprawde melodia Lata2017 (a tak btw. wyprzedalbym wszystkich naszych watpliwej jakosci graczy, a w ich miejsce wzial Dahouda i Bazoera).
Rozegrałbym to inaczej. Sprowadzenie dwóch prospektów praktycznie blokuje karierę Mandragory i Sensiego w Juve. Wziąłbym tylko jednego z nich. Jednak co Włoch to Włoch. Taki to zostanie w klubie nawet jeśli ma grać w Serie B, a jest najlepszym bramkarzem globu.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 11:02

Arbuzini pisze:Na szczęście w styczniu będzie okazja żeby ten ruch w miarę bezboleśnie naprawić. Co prawda Witsel nie będzie miał za bardzo jak zgrać się z drużyną, ale za to powinien być tańszy. Oczywiście jeśli do nas trafi ;)
Jakby udało nam się wcześniej dogadać z Zenitem i Witsel zawitałby do nas już 2 stycznia to przed 1/8 LM (mamy nadzieję, że się uda :P) miałby sporo czasu na zgranie z zespołem. Zwłaszcza, że będzie miał przez miesiąc znacznie mniej konkurentów.

No i jest jeszcze ten Mandragora. Ciekawi mnie czy pogonimy go na wypożyczenie czy damy szansę na ogranie. To samo z Matiello. Ciekawe w ogóle kiedy wyzdrowieje i co z nim dalej będzie...

Arbuzini pisze:Taki to zostanie w klubie nawet jeśli ma grać w Serie B, a jest najlepszym bramkarzem globu.
I teraz kocha go kilkanaście milionów ludzi ;)


Zablokowany