Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:15

jakku1 pisze: No i od finalisty LM i mistrza Serie A oczekuje tez czegos wiecej, niz sciaganie rezerwowych z wielkich europejskich klubow (wiadomo, uproszczenie) - to tak a propos tego, co pisali.
Ale Juventus ciągle nie jest finansowo w tej samej lidze co Bayern, Barca, Real + petrodolarowo-szejkowe kluby.
Tego samo można wymagać od Atletico, bo zdobyli mistrza i byli w finale LM ( i to nawet bliżej ostatecznego triumfu ).
Tego się oszukać nie da ( choć jestem zdania, że po sprzedaży Vidala klub stać na wydanie 40-50 baniek ). I tak są na dobrej drodze, by do tej czołówki finansowej wejść w kilka lat.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:16

Draxler to zapewne koszt 25 mln
Juventus go podobnie wycenia ale Schalke wysyła negatywne sygnaly odnosnie tej oferty (SKY)


Obrazek
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:17

Ouh_yeah pisze:
jakku1 pisze:No i od finalisty LM i mistrza Serie A oczekuje tez czegos wiecej, niz sciaganie rezerwowych z wielkich europejskich klubow
28 meczów w Bundeslidze w pierwszej jedenastce, 9 w Lidze Mistrzów. Ja też nie jestem fanem talentu Goetze, ale nie wiem skąd wzięło się to przeświadczenie o nim, jako rezerwowym w Bayernie 8) Przecież on gra prawie dokładnie tyle, co Muller.
Fajnie że ktoś to wreszcie zauważył :)

jakku1 Isco też ma zbliżony styl do Mario, a jego wszyscy chcą. Goetze nie jest moim ulubionym piłkarzem, ale umiejętności mu odebrać nie można.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:21

Tylko ze gotze ostatni dobry sezon zaliczył jak bvb dochodziło do finalu. To troche jednak czasu temu. A 40 mln to gruba przesada.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:27

jakku1 pisze:
Alexinhio-10 pisze:Arbuz Mnie tez gra Draxlera bardziej sie podoba, bardziej pasuje do roli trequa, ale to Goetze gwarantuje teraz jakosc, choc bardziej pasuje mi on na skrzydlo.
Gotze na skrzydle, jako wbiegajacy w pole karne falszywy skrzydlowy wyglada juz duzo lepiej. Tj. w moim odczuciu chlopak nie ma wielkich predyspozycji aby pelnic funkcje trequartisty, ale jesli chodzi o skrzydlo to juz jest zupelnie inna bajka.

Btw, ten wywiad z Gotze, ktory pojawil sie na glownej:

I teraz wez trojke Goetze, Morata, Dybala ktorzy moga grac w 4312, 433 i 4231.

Cabrini Czyli sezon w ktorym Draxler strzela 10bramek i ma 3 asysty jest super ale taki sam Mario juz nie ? Ja tez za Mario nie przepadam, no ale ludzie !


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:33

Może to co niektórych tu uspokoi. Procentowe szanse na pozyskanie poszczególnych zawodników do roli trequartisty:

40% Draxler
30% Gotze
25% Oscar
5% Isco


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:36

Nie, nikogo nie uspokoi wydumane prawdopodobieństwo z transfermarkt, albo innej strony tego typu. Swoją drogą, mogliby się podzielić tym skomplikowanym wzorem matematycznym, który użyli do wyliczenia rzeczy których się obliczyć nie da. :prochno:
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2015, 14:38 przez Marat87, łącznie zmieniany 2 razy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:36

Ja wiem ze Gotze nie jest gorszy od Draxlera. Ale na Gotze trzeba wyłożyć minimum 40 melonow i dac mu minimum 6 mln rocznie. To jest różnica.


Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:38

A S04 nie odrzuciło w tym okienku oferty, coś koło 30 mln funtów od Arsenalu za Draxlera? Gdzieś takie coś widziałem, ale pewności nie mam. Także nie wiem jak by to było z tą ceną koło 25 baniek.

Tak czy inaczej ja będę zadowolony z któregokolwiek. Byle któregoś dostać. Ja bym wolał chyba Goetze, choć też jego fanem nie jestem, ale umiejętności ma na pewno. Do tego jakiś LO. Sandro byłby jak najbardziej ok, ale Porto to nie najłatwiejszy kontrahent do interesów i jeszcze to Atletico zainteresowane. Ja i tak bym chciał Willemsa, Beppe by mógł rzucić okiem na PSV. Prawdopodobnie łatwiejszy do wyrwania.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:40

Haris pisze:Może to co niektórych tu uspokoi. Procentowe szanse na pozyskanie poszczególnych zawodników do roli trequartisty:

40% Draxler
30% Gotze
25% Oscar
5% Isco
A skad wzieles te procenciki?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:40

Kucharius1 pisze:
Ouh_yeah pisze:
jakku1 pisze:No i od finalisty LM i mistrza Serie A oczekuje tez czegos wiecej, niz sciaganie rezerwowych z wielkich europejskich klubow
28 meczów w Bundeslidze w pierwszej jedenastce, 9 w Lidze Mistrzów. Ja też nie jestem fanem talentu Goetze, ale nie wiem skąd wzięło się to przeświadczenie o nim, jako rezerwowym w Bayernie 8) Przecież on gra prawie dokładnie tyle, co Muller.
Fajnie że ktoś to wreszcie zauważył :)

jakku1 Isco też ma zbliżony styl do Mario, a jego wszyscy chcą. Goetze nie jest moim ulubionym piłkarzem, ale umiejętności mu odebrać nie można.
A czy to nie jest przypadkowo tak, ze Gotze nabil tych minut sporo, ze wzgledu na to, ze polowe sezonu pauzował Ribery? Gdyby Francuz byl na chodzie nie zagralby tylko parunastu spotkan w barwach swojej druzyny, zagralby duzo wiecej, w duzej czesci kosztem Gotze.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:42

Za Draxlera jak mniemam niewiele mniej. W dzisiejszych czasach sporo płaci się za potencjał (patrz Dybala), Schalke nie puści nam swojego największego skarbu od lat za marne 25 baniek.

Swoją drogą skoro nasze kontakty z S04 dotyczą Draxlera, to niezły ślepak mediów z tym Nastasiciem w ostatnich dniach, coś jak Coman i Bayern.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:56

jakku1 nie można dopisywać takich stwierdzeń, bo można dojść do niezłych absurdów. Równie dobrze ktoś zaraz napiszę " Mario grałby mnie jeśli w poprzednim sezonie to Bayern by kupił Di Marię.".


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:56

No tak, jeśli potwierdzą się sygnały, że nie chcemy wydać na Draxlera więcej niż 25 mln (a Schalke nie spuszcza z ceny), 40 mln na Goetze też nie rzucimy - jak co to tylko wypożyczenie go, to za parenaście godzin przejdziemy w dobrze nam znany tryb alternatywa A--->B---->C---> D, (mimo posiadania sporej ilości hajsu ze sprzedaży). Naszym najdroższym zakupem obecnego mercato jest Dybala i nim pozostanie a strategia włodarzy Juve widocznie nie przewiduje kupno w tym okienku transferowym równie drogiego gracza.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 15:06

Kucharius1 pisze:jakku1 nie można dopisywać takich stwierdzeń, bo można dojść do niezłych absurdów. Równie dobrze ktoś zaraz napiszę " Mario grałby mnie jeśli w poprzednim sezonie to Bayern by kupił Di Marię.".
Albo raczej: Bayern w ogóle nie kupowałby Goetze, gdyby Ribery i Robben mieli po 25 lat i się prawie wcale nie łamali.
Zresztą, w swoim pierwszym sezonie w Bayernie Goetze zagrał w 20 meczach w Bundeslidze od początku i w 6 w LM, to są praktycznie takie same liczby jak wtedy u nas Marchisio (nawet pod względem minut).


Zablokowany