Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:58

Robaku pisze:No bo nasi ruszyli na rynek niemiecki.
Poza tym Oscar jest zawieszony do momentu przyjscia Pedro do Chelsea, a podobno o tego wybitnego aktora walczą też inne drużyny z Premier, więc nie jest takie oczywiste, że w tym roku Chelsea wygra jakieś nagrody filmowe.
Czyli albo dostaną Oskara za rolę Pedro w filmie "Chelsea 2015/16" albo zostaną z Oscarem? :P

Ktoś pisał o 4-2-3-1 z Sturaro i Khedirą. A kto na pozycjach 3 i 1?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:59

Cały czas mnie nęci kwestia równoczesnego szarpania po Draxlera i Mario. Może faktycznie Maxy chce spróbować 4-2-3-1? Wtedy Julian poszedłby na lewą, w środku byłby Goetze. W pomocy Pogba, Markiz, Sami i Sturaro? Z drugiej strony po co nam tylu atakerów z przodu? Chyba, że byłoby to robione, by jeszcze bardziej "zuniwersalnić" naszą grę i móc jeszcze bardziej zmieniać taktykę pod konkretnego przeciwnika?

Z ferdkiem możemy albo uatrakcyjnić naszą ofertę za Sandro, albo za Isco (przeczy temu zakotwiczenie się w Niemczech).

Bardzo ciekawe to wygląda, zobaczymy jak to wszystko rozwiążą. :think:

Ciekawe, co powiedzą na konferencji. Może dadzą trochę światła na sprawę Arturo.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:59

Kamex22 pisze:
Robaku pisze:No bo nasi ruszyli na rynek niemiecki.
Poza tym Oscar jest zawieszony do momentu przyjscia Pedro do Chelsea, a podobno o tego wybitnego aktora walczą też inne drużyny z Premier, więc nie jest takie oczywiste, że w tym roku Chelsea wygra jakieś nagrody filmowe.
Czyli albo dostaną Oskara za rolę Pedro w filmie "Chelsea 2015/16" albo zostaną z Oscarem? :P
tak bym to widział. W każdym razie win win
Kamex22 pisze: Ktoś pisał o 4-2-3-1 z Sturaro i Khedirą. A kto na pozycjach 3 i 1?
Markiz - Dybala - Pogba i np. Morata/Mandzu w ataku?

No tak, tak, chodziło mi bardziej o nazwiska niż kwestie dokładnego ustawienia.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2015, 13:04 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:03

Robaku pisze: Markiz - Dybala - Pogba
A nie czasem Pogba - Markiz - Dybala?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:37



Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:38

jakku1 pisze: Niby niezly strzal z dystansu, ale niech mi ktos pokaze bramki, ktore Gotze zdobyl zza pola karnego.
1: 03 :
1: 40
3: 45
4: 02


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:48

No forum strony z "z" na końcu już się cieszą, że Gotze przechodzi, bo się uśmiechnął w wywiadzie zapytany o przejście do nas :smile:


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:55

Effe pisze:Nie wiem co Wy chcecie od Goetze :) Facet jest świetny. To zawodnik kompletny: widzi wszystko, znakomicie podaje, uderza z dystansu (ktoś tam pisał, że nigdy nie widział jego gola z dystansu... serio? :D ) zachowuje zimną krew do końca. Jak on nie jest materiałem na lidera to nie wiem kogo oczekujecie. W Bayernie Mario ma problem bo więcej uwagi poświęca się R&R, Mullerowi, a nawet Lewemu. Poza tym Pep filozofuje i nie wyciąga z Goetze najlepszego. U Was mógłby być liderem takim jak był w BVB.

Osobiście nie chce żeby odchodził z Bayernu bo u następcy Pepa może być kluczową postacią. Do Juve wydaje się pasować idealnie.
Dokladnie. Nie wiem o co Wam chodzi, chcecie lidera ktory bedzie ciagnal wozek, a wczesniej pisalisvie ze nie mozna opierac gry na jednym zawodniku. Liderem moze byc obronca, czy pomocnik a Gotze gwarantuje te 10bramek, czy asyst, udane pojedynki jeden na jeden itp. Koles w Bayernie nie jest doceniany, nie jest pierwszym wyborem, a jakie ma statystyki ?


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:57

Karowiew pisze:
jakku1 pisze: Niby niezly strzal z dystansu, ale niech mi ktos pokaze bramki, ktore Gotze zdobyl zza pola karnego.
1: 03 :
1: 40
3: 45
4: 02
Zgoda, zwracam honor.

Czepiam sie, poniewaz zwyczajnie nie przepadam za takim stylem pilkarskim jaki prezentuje Mario ;-). Nie przemawiaja do mnie "rozgrywajacy" o profilu Kagawy, Diego czy Gotze.

No i od finalisty LM i mistrza Serie A oczekuje tez czegos wiecej, niz sciaganie rezerwowych z wielkich europejskich klubow (wiadomo, uproszczenie) - to tak a propos tego, co pisali Effe i Vincitore. Gotze to moze byc typowa okazja dla Marotty, ale jesli dokonujemy najwiekszego transferu od lat to kryteria doboru powinny byc inne, niz cena i dostepnosc. Na to marudzenie jak widac zlozylo sie kilka czynnikow.
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2015, 13:59 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 13:59

Alexinhio-10 pisze:jakku Sprawdz sobie pierwsza stronw gdzie wrzucilem statystyki laczonych z nami 10tek. Wystarczy jakas kompilke odpalic zeby zobaczyc bramki z dystansu Goetze. Jak mozna wolec pioamanego i bez formy Draxlera, od Goetze ktory go bije na glowe w liczbie bramek i asyst ? Sam nie przepadam jakos za Gotze, wydaje mi sie takim dzieciakiem, ale fakty przemawiaja za nim.
To odpal sobie jakąś kompilkę, jak to określiłeś, i porównaj styl gry obu zawodników. Mi gra Draxlera bardziej pasuje do Juventusu. Jest zdecydowanie większy i silniejszy, więcej gra bliżej środka pola i lepiej gra na małej przestrzeni.

To są na tyle młodzi gracze, że ciężko na podstawie statystyk jednoznacznie zawyrokować, który z nich jest najlepszym piłkarzem, bo w ciągu roku lub dwóch ich kariera i rozwój może potoczyć się na zupełnie różne sposoby.

Wcale nie jesteśmy w jakiejś super pozycji negocjacyjnej. Jakoś nie widzę żeby dobrzy rozgrywający pchali się do nas drzwiami i oknami, a kluby były chętne do puszczenia ich za max 35 mln E. Trzeba mieć świadomość, że alternatywą dla takich nazwisk jak Isco, Gotze, czy Draxler jest pewnie Saponara albo ktoś podobnego kalibru kosztujący w okolicach 15-18 mln E. Także tego... ja wybrzydzać nie będę. Aha, drugą klauzulę a'la Morata przyjmę jako potwarz i zacznę weryfikować swoje zdanie odnośnie Marotty.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:07

Arbuz Mnie tez gra Draxlera bardziej sie podoba, bardziej pasuje do roli trequa, ale to Goetze gwarantuje teraz jakosc, choc bardziej pasuje mi on na skrzydlo.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:11

Właśnie o tym mówię. Możemy być nie do końca przekonani do Gotze, Draxlera, czy Oscara (Isco chyba wszyscy poważają :D ), ale trzeba mieć na uwadze, jak może się dla nas skończyć nieściągnięcie żadnego z tych zawodników. Trzeba brać co dają, to nie są jakieś ochłapy, a klasowi i bardzo młodzi piłkarze.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:13

jakku1 pisze:No i od finalisty LM i mistrza Serie A oczekuje tez czegos wiecej, niz sciaganie rezerwowych z wielkich europejskich klubow
28 meczów w Bundeslidze w pierwszej jedenastce, 9 w Lidze Mistrzów. Ja też nie jestem fanem talentu Goetze, ale nie wiem skąd wzięło się to przeświadczenie o nim, jako rezerwowym w Bayernie 8) Przecież on gra prawie dokładnie tyle, co Muller.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:14

Gotze koszt pewnie 40 mln i jakies głupie klauzule odsprzedaży.
Draxler to zapewne koszt 25 mln

Gracze o zbliżonym potencjale a roznia w cenie ogromna a w zarobkach to już przepaść.


Draxler poza tym wydaje mi sie bardziej pasować do Juve.
Lepiej kupic Draxlera i Sandro niz samego Gotze.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 14:15

Alexinhio-10 pisze:Arbuz Mnie tez gra Draxlera bardziej sie podoba, bardziej pasuje do roli trequa, ale to Goetze gwarantuje teraz jakosc, choc bardziej pasuje mi on na skrzydlo.
Gotze na skrzydle, jako wbiegajacy w pole karne falszywy skrzydlowy wyglada juz duzo lepiej. Tj. w moim odczuciu chlopak nie ma wielkich predyspozycji aby pelnic funkcje trequartisty, ale jesli chodzi o skrzydlo to juz jest zupelnie inna bajka.

Btw, ten wywiad z Gotze, ktory pojawil sie na glownej:



Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany