Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:15

Dokładnie nie możemy stawać się jakąś filią innych klubów.
Nie chcą sprzedać Niemca to są inne alternatywy.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:38

Kolejny przykład : CFC wykłada własnie 40 mln ojro za Johna Stonesa z Evertonu.


37 mln za Vidala :whistle:


Obrazek
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:41

John Stones to MŁODY, UTALENTOWANY ANGLIK i dlatego tyle pieniędzy :)


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:44

jakku pisze:Przy okazji, teraz sie mowi o dwuletnim wypozyczeniu Gotze z opcja (lub koniecznoscia, cholera wie...) wykupu + Bayern mialby mozliwosc odkupienia gracza.
Czyli w sumie podobna sytuacja jak z Tevezem - 2-letnia umowa zlecenie i oczywiście pokrywa się to z okresem, na który zatrudniony jest Allegri, który wyraża potrzebę posiadania ofensywnego pomocnika w kadrze.

Ciekawe wieści z Vinovo - Allegri testuje ponoć także ustawienie 4-2-3-1 z 2 przecinakimi w środku: Khedirą i Sturaro.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:47

Ludzie, ogarnijcie się z tymi numerami na koszulkach. :wink: No i co z tego, że Szymek Zaza będzie dzierżył 7? To tylko nędzny numer na koszulce. :) Ja rozumiem, że to niby jakiś tam prestiż, ale popatrzcie na Teveza. Narzekaliście, że dostał 10 i co? :wink: Mi to tam nie robi różnicy.

Co do tego Götze i te wypożyczenie z opcją wykupu, z czym może go wykupić Bayern... Żałość, ale to mogą być tylko plotki.
No, ale nic - powtarzam - poczekajmy na oficjalne ruchy Beppe. 8)
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2015, 11:49 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:47

Cabrini_idol pisze:Kolejny przykład : CFC wykłada własnie 40 mln ojro za Johna Stonesa z Evertonu.


37 mln za Vidala :whistle:
@Cabrini_idol, zobacz sobie za jakie ceny są przeprowadzane transfery Anglików wewnątrz Premier League. To jest nie do porównania z transferami przeprowadzanymi na kontynencie.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:51

Max Nerozzi, turyński dziennikarz LaStampy poinformował, ze Juve jest gotowe zaoferować Mario kontrakt w wysokości 6mln/sezon.
Marotta się odnalazł. Konfa Beppe i Maxa w poniedziałek o 16 via Agresti.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:53

Wcale mnie nie zdziwi jak Beppe zaskoczy nas bombą, i to wcale nie musi być nikt wymieniany często w mediach.
A nawet jeśli ma być Mario, to będzie Mario. Bezinteresownie raczej Marotta Vidala nie sprzedaje. Pewnie to coś w stylu chcecie Vidala dawać Goetze. I tak oto dalej cisza, a kluby negocjują 8)
Gorzej jak zaskoczy nas jakimś Saponarą, bo chyba nikt nie wyobraża sobie Saponary po sprzedaży Arturo.

Także trequartista i Alex Sandro i kończymy mercato i plotki na temat Pogby, bo nie wierze że po Vidalu też poleciałby Pogba, to było by samobójstwo.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 11:57

Ivory pisze:
jakku pisze:Przy okazji, teraz sie mowi o dwuletnim wypozyczeniu Gotze z opcja (lub koniecznoscia, cholera wie...) wykupu + Bayern mialby mozliwosc odkupienia gracza.
Czyli w sumie podobna sytuacja jak z Tevezem - 2-letnia umowa zlecenie i oczywiście pokrywa się to z okresem, na który zatrudniony jest Allegri, który wyraża potrzebę posiadania ofensywnego pomocnika w kadrze.
To raczej chodzi o to, ze Gotze tak naprawde chce grac w Bayernie i wrocic do Bayernu, kiedys tam. Ale... nie chce miec wiele wspolnego z Bayernem Pepa. Stad to kombinowanie z wypozyczeniami, odkupami, etc.

I tutaj dwie sprawy. Jesli Gotze tak naprawde ma w glowie ciagle Bayern i to jest jego docelowy kierunek w przyszlosci to ja bym sobie nim glowy nie zawracal, chyba ze... mielibysmy go wypozyczyc :prochno:.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:01

Mati1990 pisze:Wcale mnie nie zdziwi jak Beppe zaskoczy nas bombą, i to wcale nie musi być nikt wymieniany często w mediach.
Kibice to najbardziej naiwny i żyjący w chmurach gatunek chodzący po tej planecie

ręce opadają. zejdźcie na ziemie


forumowy ujadacz
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:11

Nie wiem co Wy chcecie od Goetze :) Facet jest świetny. To zawodnik kompletny: widzi wszystko, znakomicie podaje, uderza z dystansu (ktoś tam pisał, że nigdy nie widział jego gola z dystansu... serio? :D ) zachowuje zimną krew do końca. Jak on nie jest materiałem na lidera to nie wiem kogo oczekujecie. W Bayernie Mario ma problem bo więcej uwagi poświęca się R&R, Mullerowi, a nawet Lewemu. Poza tym Pep filozofuje i nie wyciąga z Goetze najlepszego. U Was mógłby być liderem takim jak był w BVB.

Osobiście nie chce żeby odchodził z Bayernu bo u następcy Pepa może być kluczową postacią. Do Juve wydaje się pasować idealnie.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:19

Haris pisze: Gdzie taki Khedira, który prawdopodobnie wskoczy do pierwszego składu będzie grał z dziwnym numerem 28. Angry
I to jest ten problem, trafiłeś w sedno! Na prawdę liczyłem, że Sami godnie zastąpi Vidala, po tym jak wejdzie w sezon i dojdzie do formy. Wybór numeru zniszczył jednak moje marzenia... niestety z wielką przykrością muszę stwierdzić, że z numerem 28 Khedira nie ma szans dojść do formy i godnie zastąpić Artura. Nie wiem, może Pereyra podoła, może Asamoah odpali? Ech, same problemy w to mercato.
:angry:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:24

Czemu już nic nie piszą o Oscarze ? Jak mamy dostać 40 mln to na Brazylijczyka powinno wystarczyć.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:33

Effe pisze:Nie wiem co Wy chcecie od Goetze :) Facet jest świetny. To zawodnik kompletny: widzi wszystko, znakomicie podaje, uderza z dystansu (ktoś tam pisał, że nigdy nie widział jego gola z dystansu... serio? :D ) zachowuje zimną krew do końca. Jak on nie jest materiałem na lidera to nie wiem kogo oczekujecie. W Bayernie Mario ma problem bo więcej uwagi poświęca się R&R, Mullerowi, a nawet Lewemu. Poza tym Pep filozofuje i nie wyciąga z Goetze najlepszego. U Was mógłby być liderem takim jak był w BVB.

Osobiście nie chce żeby odchodził z Bayernu bo u następcy Pepa może być kluczową postacią. Do Juve wydaje się pasować idealnie.
W dupach się ludziom poprzewracało po ostatnim sezonie ;)

Sytuacja Gotze w Bayernie trochę przypomina mi Sancheza w Barcelonie. Świetny gracz, ale blokowany przez różne czynniki niezależne od niego, dobrze zrobił mu transfer do mniejszego klubu gdzie mógł zostać główną postacią w drużynie.

Co do Oscara to ostatnio czytałem jego wypowiedź w której cieszył się, że wreszcie miał normalne wakacje, może się spokojnie przygotować do rozgrywek i zapowiedział lepszy sezon w jego wykonaniu w barwach Chelsea, więc raczej aż tak źle mu tam nie jest, ale wiadomo ile znaczą słowa piłkarzy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 12:34

No bo nasi ruszyli na rynek niemiecki.
Poza tym Oscar jest zawieszony do momentu przyjscia Pedro do Chelsea, a podobno o tego wybitnego aktora walczą też inne drużyny z Premier, więc nie jest takie oczywiste, że w tym roku Chelsea wygra jakieś nagrody filmowe.


Zablokowany