Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:06

kamil-8853 pisze:Ok - znalazłem że konferencja odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00
Nie ma się jednak co spodziewać konkretnych nazwisk czy komentowania aktualnych tematów mercato. Moze poruszony zostanie temat Vidala.
Na ktorej bedzie o kontrakcie Allegriego i dowiemy sie ze:


Vidal to zawodnik Juve, Goetze to zawodnik Bayernu a Draxler nalezy do Schalke :prochno:


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:26

W poszczegolnych mediach coraz śmielej wymieniane jest nazwisko Mkhitaryana...


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:34

pumex pisze:W poszczegolnych mediach coraz śmielej wymieniane jest nazwisko Mkhitaryana...
Właśnie miałem informować i wydaje się, że BVB spokojnie i bez żalu odda Ormianina. A tak na poważnie to chyba wolę Saponarę niż Henrika.
Pirlo wbił się do Vinovo pozegnać z drużyną.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:39

Raiola chce nam wepchnac swojego klienta na sile i rozpuszcza plotki po mediach. Jeszcze sie nie przyzwyczailiscie?;-)


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:45

jakku1 pisze:Raiola chce nam wepchnac swojego klienta na sile i rozpuszcza plotki po mediach. Jeszcze sie nie przyzwyczailiscie?;-)


Obyś miał rację ..... :angry:




Informacja z "brukowca" BILD - Gotze twierdzi że nigdzie się nie rusza z Bayernu ....


kolejny brukowiec THE TIMES odgrzewa starego kotleta pod tytułem - Silva i Cuadrado na oku Juve
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2015, 12:57 przez kamil-8853, łącznie zmieniany 1 raz.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:56

kamil-8853 pisze:
jakku1 pisze:Raiola chce nam wepchnac swojego klienta na sile i rozpuszcza plotki po mediach. Jeszcze sie nie przyzwyczailiscie?;-)


Obyś miał rację ..... :angry:
Jakis czas temu Raiola udzielil wywiadu Tuttosport i zapytany o to, jak widzialby Juventus w przyszlym sezonie, umiescil w pierwszym skladzie chyba 5 czy 6 swoich klientow, lacznie wlasnie z takimi graczami jak Kishna, Ely czy Mkhitaryan.

Od paru lat, media regularnie nas dziwnym trafem lacza z roznymi pilkarzami ze stajni Raioli. W 2010 czy 2011 roku glosna byla sprawa Felipe Mattioniego, rzekomo mial byc to ogromny talent brazylijskiej pilki, fantastyczny prawy obronca. Chlopak juz "prawie" u nas wyladowal, oczywiscie wedlug mediow, ale ostatecznie trafil do naiwnego Milanu. To samo jesli chodzi o R. Ely - Raiola wciskal go wszystkim dobrym klubom, dal sie na ten lep zlapac znow Milan. Z tym, ze Ely ma chociaz jakies doswiadczenie jesli chodzi o pilke reprezentacyjna - byl i jest dlugoletnim reprezentantem kadr mlodziezowych. Mattioni to byla kompletna zagadka.

Jesli przejrzymy liste graczy, ktorymi opiekuje sie Raiola to okaze sie, ze z polowa z nich dziwnym trafem laczyly nas media - Lukaku, Matuidi, Mkhitaryan, Balotelli, Abate, Kasami, Kishna, Ely, Mattioni, etc. Trojka z kolei ma lub miala cos wiecej wspolnego z Juventusem - Pogba, Ibrahimovic, Bouy.

Tak zreszta powstaja medialne plotki grubego kalibru. Agent, chcac wypromowac/sprzedac swojego klienta, puszcza informacje do prasy (albo po prostu sponsoruje artykul) i cala machina zaczyna sie krecic.

Edit: Co do mercato, to slabe zrodla roznej masci podaja, ze Draxler powiedzial nam sakramentalne "tak" i chce dolaczyc do naszej druzyny. Te przenosiny wspiera takze jego ojciec. Niemec - jesli ostatecznie do nas trafi - ma zarabiac okolo 3m euro netto. Teraz wszystko zalezy od rozmow na linii Juventus-Schalke.
Edit 2: Te informacje powyzej potwierdza takze Fabrizio Romano (Sky). Czyli nie jest tak najgorzej ze zrodlami.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:14

Ale też coraz więcej mediów mówi o tym, że Gotze nie dla nas. Wszyscy odradzają Mario odejście z BM.
A co do zawodników ze stajni Raioli to Kishna jedną nogą w Lazio, więc w tym temacie będzie spokój.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:21

Przeciwnicy transferu Couadrado mogą odetchnąć, Mourinho powiedział, że albo ktoś wyłoży 26 mln, albo Kolumbijczyk zostaje, chociaż jak Chelsea ściągnie Pedro to może się wszystko zmienić.

PS. Próbowałem skontaktować się z pewnym Włochem (podobno wielku fan Juve, nawet w Turynie mieszka) w celu podpytania co się dzieję. W odpowiedzi dowiedziałem się, że Juventus wygrywał mistrzostwo kraju 30 razy :shock: i inne mniej istotne informacje.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:34

Tancredi straszy Juventus transfer news in 15 minutes, strzelam, że albo cos o Draxlerze coś co już wiemy, albo coś o Llorku, bo podał już informację o tym, że Reus jest przedmiotem rozmów miedzy Realem a BVB.

O Gaurinie coraz wiecej info, obecnie ponoć jest pomiędzy Milanem a Juve.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:38

Dawać tego Draxlera + Sandro robimy resztę sprzedaży, Isla chyba zostaje i mercato będzie bardzo dobre.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:38

Robaku pisze:Tancredi straszy Juventus transfer news in 15 minutes, strzelam, że albo cos o Draxlerze coś co już wiemy, albo coś o Llorku, bo podał już informację o tym, że Reus jest przedmiotem rozmów miedzy Realem a BVB.

O Gaurinie coraz wiecej info, obecnie ponoć jest pomiędzy Milanem a Juve.
Tancredi Palmeri to zrodlo tak wiarygodne jak mediaset ;-).

No ale zobaczymy, moze raz cos mu sie uda.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:40

jakku1 pisze:
Robaku pisze:Tancredi straszy Juventus transfer news in 15 minutes, strzelam, że albo cos o Draxlerze coś co już wiemy, albo coś o Llorku, bo podał już informację o tym, że Reus jest przedmiotem rozmów miedzy Realem a BVB.

O Gaurinie coraz wiecej info, obecnie ponoć jest pomiędzy Milanem a Juve.
Tancredi Palmeri to zrodlo tak wiarygodne jak mediaset ;-).

No ale zobaczymy, moze raz cos mu sie uda.
On ogólnie to zazwyczaj informuje o tym, co już wiadomo wcześniej.

Za to Calcio News podało, że nie dla nas Draxler i Oscar, a wracamy do tematu Witsela.

Tancredi podał, że Juve zakomunikowało Raioli, że Pogba nie jest na sprzedaż i teraz czekamy na reakcję Mino.
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2015, 13:54 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 13:44

Haris pisze:Przeciwnicy transferu Couadrado mogą odetchnąć, Mourinho powiedział, że albo ktoś wyłoży 26 mln, albo Kolumbijczyk zostaje, chociaż jak Chelsea ściągnie Pedro to może się wszystko zmienić.

PS. Próbowałem skontaktować się z pewnym Włochem (podobno wielku fan Juve, nawet w Turynie mieszka) w celu podpytania co się dzieję. W odpowiedzi dowiedziałem się, że Juventus wygrywał mistrzostwo kraju 30 razy :shock: i inne mniej istotne informacje.



To Pewnie fan Torino ;)

Robaku - ten cały Tancredi Palmeri chyba nie opłacił rachunku za neta bo milczy i milczy :dance:

Witsel ponoć już dawno dogadany z Chel$ea


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 14:12

Bargiggia:
"Having reached agreement in principle between Juventus and Shalke 04 to 20 million five-year contract with"
Podobno all done Draxler.

Jezeli tak to jestem przeszczesliwy. Sandro i jedziemy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 14:22

Adrian27th pisze:
Bargiggia:
"Having reached agreement in principle between Juventus and Shalke 04 to 20 million five-year contract with"
Podobno all done Draxler.

Jezeli tak to jestem przeszczesliwy. Sandro i jedziemy.
Tych "all done" kupionych zawodników już było multum.
Może Marotta nasz na konferencji zaskoczy ;) poczekajmy na info z innych źródeł.
Ja sam byłbym happy bo bardziej leży mi Draxler niz Gotze.


Zablokowany