Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 20:59

Buffon
Alves Bonu Chiello Sandro
Cuadrado Sami Pjanić Pjaca
Dybala Igła

4-4-2 z bardzo wieloma konfiguracjami skrzydeł.Ofensywne czy defensywne,do wyboru do koloru.

Jeśli Stefan zostanie w 3-5-2 mamy full wypas
mecz zaczyna Alves
trzeba atakować wchodzi Cuadrado
trzeba bronić wyniku z mocniejszym od Juve wchodzi Stefan


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:01

Crunny pisze:Kurde, koło 20 mln za takiego gracza jak Witsel to naprawdę drobne w dzisiejszych czasach.
Co Ty mówisz. Parę stron temu pewien znawca piłki nożnej pisał, że Belg to przeciętniak ;)


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:02

ewerthon pisze:
Crunny pisze:Kurde, koło 20 mln za takiego gracza jak Witsel to naprawdę drobne w dzisiejszych czasach.
Co Ty mówisz. Parę stron temu pewien znawca piłki nożnej pisał, że Belg to przeciętniak ;)
Nie wiem, do kogo pijesz, ale to na pewno nie byłem ja. Pisałem (i dalej tak uważam), że wolałbym Matuidiego, no ale lepszy Witsel niż Sturaro czy Lemina.


pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:03

ewerthon pisze:
Crunny pisze:Kurde, koło 20 mln za takiego gracza jak Witsel to naprawdę drobne w dzisiejszych czasach.
Co Ty mówisz. Parę stron temu pewien znawca piłki nożnej pisał, że Belg to przeciętniak ;)
Wystarczyło, że zaczął oddalać się od Juve, aby podniosły mu się znacznie umiejętności ;)


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:05

Crunny pisze:
ewerthon pisze:
Crunny pisze:Kurde, koło 20 mln za takiego gracza jak Witsel to naprawdę drobne w dzisiejszych czasach.
Co Ty mówisz. Parę stron temu pewien znawca piłki nożnej pisał, że Belg to przeciętniak ;)
Nie wiem, do kogo pijesz, ale to na pewno nie byłem ja. Pisałem (i dalej tak uważam), że wolałbym Matuidiego, no ale lepszy Witsel niż Sturaro czy Lemina.
Z tego co pamiętam, to pumex go tak nazwał, być może był ktoś jeszcze, o kim nie wiem :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:06

pęto pisze:
ewerthon pisze:
Crunny pisze:Kurde, koło 20 mln za takiego gracza jak Witsel to naprawdę drobne w dzisiejszych czasach.
Co Ty mówisz. Parę stron temu pewien znawca piłki nożnej pisał, że Belg to przeciętniak ;)
Wystarczyło, że zaczął oddalać się od Juve, aby podniosły mu się znacznie umiejętności ;)
Nie, po prostu tak dramatycznie potrzebujemy pomocnika, że lepszy Witsel w składzie niż nikt. Szczególnie że Belg jest lepszym zawodnikiem niż Asa, Sturaro czy Lemina. Jest to dodatkowa jakość, może nie taka jakiej wiele osób oczekiwało ale jednak.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:11

Jak widać nasz gwiazdor ma się dobrze i spokojnie spożywa teraz kolację
Obrazek

Będzie lipa w środku pola jak nikt nie przyjdzie. Zostały 2 godziny :mad2:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:12

panlider pisze:
Crunny pisze:
ewerthon pisze: Co Ty mówisz. Parę stron temu pewien znawca piłki nożnej pisał, że Belg to przeciętniak ;)
Nie wiem, do kogo pijesz, ale to na pewno nie byłem ja. Pisałem (i dalej tak uważam), że wolałbym Matuidiego, no ale lepszy Witsel niż Sturaro czy Lemina.
Z tego co pamiętam, to pumex go tak nazwał, być może był ktoś jeszcze, o kim nie wiem :prochno:
Drugim Pogbą nie jest, ale w obecnych czasach podstawowi pomocnicy najlepszych reprezentacji w najlepszym dla piłkarza wieku chodzą zwykle po 40-50 mln. 20 mln za Witsela jest okazją, bo kończy mu się kontrakt. Może nie wypalić, bo nigdy nie grał w klubie z najwyższej półki, ale za +/- 20 mln warto zaryzykować.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:12

Jestem wniebowzięty tym, w jaki sposób Beppe rozdysponował nasze środki na to mercato... oh, wait, zapomniałem że sfinansował je sprzedając najlepszego pomocnika w klubie i dostając 30 baniek zgodnie z założeniem swojej niesamowicie sprytnej umowy z Realem :smile:

Ile to już będziemy mieli w przyszłe lato? 30 z Draxlera i 40 niewykorzystane teraz? Działania (finansowe) na +, hajs musi się zgadzać.

Widzę że Pjaca jest takim pewniaczkiem, że dostaje pierwszy skład z automatu :D
towalski pisze:jackop
Ku Twojej uciesz będą po 100 baniek na minusie, żebyś mógł popier... na forum.
Dokładnie. Khedira plus Pjanic i skrzydła. Jest wiele wariantów :prochno: 2 posty w roku 2013, 3 w 2014 i nagle bum 2016, post w temacie o krawatach no i się zaczęło. Szanuję ;)
namelessKING pisze:Opowiem Ci po kolei, jak to jest.
Kim jesteś i czy pracujesz zarabiając na allegro? :think:
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2016, 21:22 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:13

jackop
Ku Twojej uciesz będą po 100 baniek na minusie, żebyś mógł popier... na forum.


pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:14

Niestety przy transferze Hernanesa zabrało obok ucha Marotty Mirka Trzeciaka, który musiałby o Brazylijczyku rzecz, że to piłkarz na wskroś wypalony.

Zenit niech bierze tego greckiego Xaviego i dawajta Witsela (piłkarz nawet nie nadpalony).


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:16

Srogie jajca z tym Witselem. Jedyna nadzieja w tym, że Rosjanie wydłużone okienko transferowe i może zdążą dziś wstępnie znaleźć kogoś na zastępstwo :pray:

Za to warunki za Cuadrado to wypasik. Podobno takie rozbijanie płatności to jest coś co lubią klubowi księgowi. Do tego bardzo podoba mi się postawa samego zawodnika.

Hernanes: przyszedł za Draxlera, z Interu, kompletnie się nie sprawdził i nie chce nigdzie odejść tylko woli doić klub z kasy. Kibice z pewnością pokochają go jeszcze bardziej.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:17

Zizou_1989 pisze:Sturaro będzie jak Marchisio. W LM dal nam cos ekstra. Natomiast ja na Lemine nie moge patrzec...
Ja natomiast mam wrażenie, ze przez ostatni rok to Lemina daje większe nadzieje, że coś z niego będzie. Postęp zrobił znacznie większy niż Sturaro, a przecież to Gabończyk miał bardziej paskudny i dłużej dyskwalifikujący go uraz. Ten sezon powinien być niejako wyrocznią dla jednego z nich i po sezonie nie zdziwiłbym się jakbysmy spieniężyli jednego z nich (chyba, że cudownie obaj zaczną grać na miarę oczekiwań pierwszego składu, a nie solidnych zmienników).

Dawać tego Witsela i jedziemy z koksem.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:18

Sissoko w drodze do Evertonu. Ciekawe czy 40?


namelessKING

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 67
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 21:19

jackop pisze:sfinansował je sprzedając najlepszego pomocnika w klubie i dostając 30 baniek zgodnie z założeniem swojej niesamowicie sprytnej umowy z Realem
Pieniądze się z powietrza nie biorą. Opowiem Ci po kolei, jak to jest. Zaczyna się mercato i masz w składzie piłkarzy niepotrzebnych i takich, którzy chcą odejść. Zaczyna się wtedy planowanie, kogo w ich miejsce kupić (czasem planowanie zaczyna się o wiele wcześniej nawet!). I tak handlujesz. Patrzysz ile masz w portfelu i kupujesz. Jak sprzedałeś brokuły, to masz na kalafior. Jak przehandlowałeś iPhone'a, to powinno starczyć na Samsunga. Czasem dostaniesz od mamy kieszonkowe i można wydać więcej. Innym razem, musisz sprzedać więcej, bo jesteś z biednego klubu. I tak to się toczy. Teraz powinno Ci być łatwiej to zrozumieć :)


Zablokowany