Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:16

Przemo90 pisze: Jeśli dziś udało by się wypchnąć Lichego do Niemiec za jakieś 20-25 baniek ...
Przepraszam ale nie mogłem nie zareagować :rotfl: zostajesz Dyrektorem sportowym roku 2016. :hellyes:

Lichy za niecałe pół roku będzie miał 33 lata :) i jego wartość obecnie to ok. 5mln.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:30

W przypadku Witsela powtarza się to samo, co rok temu - wówczas tifosi na siłę próbowali znaleźć pozytywy transferu Hernanesa. A że on w sumie nie jest taki zły, a że w Lazio był niezły, a że w Interze nie mógł rozwinąć skrzydeł, a że 12 baniek to w tych czasach całe nic, a że dobrze strzela z dystansu, a że przyda się i tak dalej, i tak dalej. Tymczasem i tak pewnie każdy miał świadomość, że to klasyczny ogór, z którym będziemy się męczyć przez następne lata.

Teraz jest to samo - wielu próbuje się oszukać, że Witsel to klasowy pomocnik, który po prostu przez przypadek do tej pory nie wzbudził zainteresowania innych klasowych zespołów. Pobudka! Belg to przeciętniak. Może innej, wyższej klasy niż Lemina czy Asamoah, ale w gruncie rzeczy dalej przeciętniak w kontekście walki o dobre lokaty w LM. Ja jestem zawiedziony takim rozwiązaniem, będąc przyzwyczajonym do obsady środka pola w postaci Pogby, Vidala, Marchisio i Pirlo teraz czuję niesmak.


PS. Również uważam, że na koniec dzisiejszego dnia będzie istna bomba :ok:

..

Vimes i Makiavel zostaną przyjaciółmi.


Obrazek
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:33

pumex pisze: Pobudka! Belg to przeciętniak. Może innej, wyższej klasy niż Lemina czy Asamoah, ale w gruncie rzeczy dalej przeciętniak w kontekście walki o dobre lokaty w LM. Ja jestem zawiedziony takim rozwiązaniem, będąc przyzwyczajonym do obsady środka pola w postaci Pogby, Vidala, Marchisio i Pirlo teraz czuję niesmak.
jestem tego samego zdania, oby zaskoczył bardzo na plus, jeśli rzeczywiście przyjdzie do nas


Olek1987 pisze: Wam do reszty odbiło z Pogbą. Jak odejdzie to możecie mnie obrażać i nazywać katolikiem....
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:36

arturjuve pisze:
pumex pisze: Pobudka! Belg to przeciętniak. Może innej, wyższej klasy niż Lemina czy Asamoah, ale w gruncie rzeczy dalej przeciętniak w kontekście walki o dobre lokaty w LM. Ja jestem zawiedziony takim rozwiązaniem, będąc przyzwyczajonym do obsady środka pola w postaci Pogby, Vidala, Marchisio i Pirlo teraz czuję niesmak.
jestem tego samego zdania, oby zaskoczył bardzo na plus, jeśli rzeczywiście przyjdzie do nas
No dobra a teraz przyznajcie w ilu meczach ich widzieliście? Żeby nie było sam go nie widziałem zbyt, a już na pewno nie zwracałem na niego uwagi, więc nie twierdzę, że nie macie racji.

Edit: Nie ma żadnych fotek? Już prawie 10:00.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2016, 09:50 przez Kamex22, łącznie zmieniany 1 raz.


realbs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2014
Posty: 317
Rejestracja: 22 listopada 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:49

Kamex22 pisze:
arturjuve pisze:
pumex pisze: Pobudka! Belg to przeciętniak. Może innej, wyższej klasy niż Lemina czy Asamoah, ale w gruncie rzeczy dalej przeciętniak w kontekście walki o dobre lokaty w LM. Ja jestem zawiedziony takim rozwiązaniem, będąc przyzwyczajonym do obsady środka pola w postaci Pogby, Vidala, Marchisio i Pirlo teraz czuję niesmak.
jestem tego samego zdania, oby zaskoczył bardzo na plus, jeśli rzeczywiście przyjdzie do nas
No dobra a teraz przyznajcie w ilu meczach ich widzieliście? Żeby nie było sam go nie widziałem zbyt, a już na pewno nie zwracałem na niego uwagi, więc nie twierdzę, że nie macie racji.
Ocena zawodnika na podstawie śmiesznej ligi rosyjskiej nie ma sensu, bo tak jak pisałem wcześniej, tam furorę robi nawet Jędrzejczyk więc błagam Was...


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:54

Oglodałem wiele meczy Zenitu w poprzednich latach czy to w lidze rosyjskiej, czy to w Lidze Mistrzów. Powiem krótko - Witsel nie zachwycał. Jedynym pozytywem tego transferu jest to, że lepszy Belg niż niepewny Asa, Lemina czy nasz Hernanes. Jakby się zastanowić to wcale nie jest to pozytyw. Pokazuje obraz naszej pomocy po erze Pirlo, Vidala i Pogby.
Ale dobrze. Na Axela nie powiem złego słowa dopóki go nie zobaczę na boisku. Złe słowo powiem na tego gnojka Hernanesa. Wie, że nie będzie grał, ale woli siedzieć na ławie i przeliczać banknoty, które dostaje za 'grę' w Juve. Swoją drogą to też wina zarządu, ale w porządku. Koniec czarnowidztwa na dziś. ;)


Obrazek
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:55

Jedna jedyna fotka Belga w Italii wyszukana w internecie


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:56

pumex pisze:Teraz jest to samo - wielu próbuje się oszukać, że Witsel to klasowy pomocnik, który po prostu przez przypadek do tej pory nie wzbudził zainteresowania innych klasowych zespołów.
A jak się to zainteresowanie innych klasowych zespołów miałoby przejawiać? Informacjami w mediach? :prochno:

Przypomnę tylko, że ten zawodnik nie będzie grał na boisku sam, a mając obok siebie Khedirę i Pjanicia może wyglądać zupełnie inaczej niż mają swoich ziomków z rosyjskiej drużyny.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:59

Ja myślałem, że oglądanie meczów Chievo czy Sassuolo to hardkor, ale tutaj mamy kilka osób namiętnie oglądających ligę rosyjską :redface:


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 09:59

Na całe szczęście nie włączałem się dość często w dyskusję o mercato po sprzedaży Pogby, bo to co tu czasami czytałem wołało o pomstę do nieba :mad2:


Na początku było wiadro pomyj wylane na Pogbę, później posty mówiące o tym jaki to Francuz jest przereklamowany (faktycznie MU trochę przepłaciło, ale klasy Polpo nie odbieram), zaś potem cała masa lamentów nad tym jaką to teraz mamy żałosną pomoc po jego stracie (główny prym wiedzie tutaj Virgil ) :facepalm:. Żałosne to wszystko.

Wiadomo sam bym chciał żeby zasiliło nas dwóch pomicników, np. Matuidi i Witsel, ale tak naprawdę na chwilę obecną potrzebujemy jedynie zastępstwa za Marchisio do czasu jak ten wyleczy konkuzję i wróci do pierwszej "11". Wtedy ta dwójka kisiłaby się na ławce, taka prawda. Poszerzenie konkurencyjności w środku pola to chyba jednak temat na następne okienko. Szczerze, to oprócz Hernanesa (o ile go teraz nie sprzedamy) pozbył bym się wtedy jeszcze Asy i Sturaro i zastąpił bym ich graczami pokroju L. Gustavo/Brozovicia.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:11

Asamoah, Sturaro, Lemina, Khedira, Marchisio, Pjanic, Witsel

Ale tłok :prochno: nie liczę już nawet Hernanesa , Mandragory...

Ciekawe dlaczego Romagna poszedł do Novary z opcją wykupu po sezonie ? :prochno:


Zero szacunku dla Pogby
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:14

marcinek pisze:
Przemo90 pisze: Jeśli dziś udało by się wypchnąć Lichego do Niemiec za jakieś 20-25 baniek ...
Przepraszam ale nie mogłem nie zareagować :rotfl: zostajesz Dyrektorem sportowym roku 2016. :hellyes:

Lichy za niecałe pół roku będzie miał 33 lata :) i jego wartość obecnie to ok. 5mln.
Kto Ci tak powiedział oprócz transfermarkt'a ? Weź przestań, jeden z najlepszych (jak nie dotychczas najlepszy) z prawych obrońców we Włoszech , może Inter dałby za niego 5 baniek ale Niemcy spokojnie tym bardziej że szczególnie Schalke ma kase i potrzebuje kogos na prawa obronę.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2016, 10:15 przez Przemo90, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:14

Podobno temat transferu Brozovicia do Chelsea utknął w martwym punkcie. Cała transakcja została odłożona do stycznia. Kto wie - może Marotta uderzy po Chorwata (Lichy + dopłata) ?? :>


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:16

Olek1987 pisze:Ciekawe dlaczego Romagna poszedł do Novary z opcją wykupu po sezonie ? :prochno:
Z tego co kojarzę to dużo takich transakcji, zwłaszcza w erze po współwłasnościach, było rozwiązane opcją wykupu i jednocześnie kontrwykupy. Taka pieniężna gratyfikacja za wyszkolenie. Dzięki temu wiadomo, że jeśli chłopak będzie dawał radę to będą go ogrywać, bo można zarobić. Gdyby nie to pewnie woleliby dać pograć 35 letniemu obrońcy, którego kartę zawodniczą posiadają.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 10:18

Kamex22 pisze:
Olek1987 pisze:Ciekawe dlaczego Romagna poszedł do Novary z opcją wykupu po sezonie ? :prochno:
Z tego co kojarzę to dużo takich transakcji, zwłaszcza w erze po współwłasnościach, było rozwiązane opcją wykupu i jednocześnie kontrwykupy. Taka pieniężna gratyfikacja za wyszkolenie. Dzięki temu wiadomo, że jeśli chłopak będzie dawał radę to będą go ogrywać, bo można zarobić. Gdyby nie to pewnie woleliby dać pograć 35 letniemu obrońcy, którego kartę zawodniczą posiadają.
Dzięki. Oby o to chodziło, bo mam nadzieję, że nie położyli na nim "lachy" ;)


Zero szacunku dla Pogby
Zablokowany