Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 23:51

Jak przyjdzie Cuadrado i Witsel to widać Marotta leczy swoje kompleksy. Wybierał kierując sie fryzura. W zimie Marcelo?? Dobrze ze nie Fellaini :prochno:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 23:53

Nie wiem czy Witsel jest tak dobey a te obrazki tak śmieszne czy jak tak pijany. :o
W kazdym razie świętuję.
Obrazek Obrazek Obrazek


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 23:56

Hmmm jedna ciekawa zbieżność - WSZYSCY zawodnicy pozyskani podczas tego mercato - wybiegając i licząc z Cuadrado i Witselem - są prawonożni, trochę tendencja się odwróciła - bo mówiło się pół żartem że chcemy zbudować potęgę na graczach lewonożnych. No tu proszę całkowita zmiana trendu. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:01

Ja tam jestem daleki od hurraoptymizmu, ale również nie boli mnie ten transfer w takim stopniu, żeby Belga porównywać do Jędrzejczyka. Dla mnie spoko, nie powiem, żebym się jakoś specjalnie jarał Witselem, ale uważam, że to dobry ruch w obliczu niepowodzenia z Matuidim. Dodatkowo, mam wrażenie (może mylne), że Witsel może dać więcej naszej ofensywie niż Francuz. Ale co ja, przeciętny janusz z Polski popijający piwko przed laptopem, wiem... Beppe, ufam Tobie.

W każdym razie Witsel > Lemina, Asamoah, Sturaro. Z tego faktu przynajmniej można się cieszyć.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:05

Vincitore pisze:Ciekawe co na to Nainggolan jak Axel mu oznajmił, że leci do Turynu i w niedalekiej przyszłości skopie mu dupę. :smile:
Jak to co, standard - przestanie sie do niego odzywac. :prochno: Oj kurczy sie lista znajomych naszego ulubienca rodem z Azji.

W sumie swego czasu Nainggolan tez byl przymierzany do nas do roli piatego pomocnika (Witsel bedzie w hierarchii nieco wyzej), a w miedzyczasie zrobil ogromny postep. Szkoda jedynie, ze poodpadaly nam opcje, na ktorych nam jako klubowi ponoc najbardziej zalezalo, chocby Matic czy Matuidi. Wynika z tego, ze faktycznie lista nazwisk sie nam wyczerpala, bo odpalilismy transfer Belga, ktorego za kilka miesiecy moglismy miec za darmo (a takie okazje kocha Beppe). Akurat za te opieszalosc i niepotrzebne nerwy Marotta dostanie na koniec okienka sporego minusa. Tak sie zastanawiam czy wzielismy Witsela z pelnym przekonaniem o jego umiejetnosciach i to faktycznie przemyslany przez nas transfer, czy tez po prostu bralismy to co zostalo na rynku. Swego czasu duzo pisalo sie o tym, ze fanem jego talentu jest Paratici, ale Belg z Benfiki, a ten z Zenita to dwaj rozni gracze.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2016, 00:08 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:06

minusa nie minusa, już trzeba się rozglądać za zawodnikami, którym się kończy kontrakt w 2017 i patrzeć co tam może Beppe wyłowic.
Tancredi podał, że BVB kontaktowało się z Juve ws. Lichego.
Dawaj Tuchel weź go od niego, a ty Beppe zaatakuj np. DeSciglio.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2016, 00:07 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:07

Teraz jeszcze niech odejdzie powoli od formacji 3-5-2 i stawia na coś w stylu 4-3-1-2.


Bartek89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lutego 2004
Posty: 106
Rejestracja: 08 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:07

jak przychodzil Vidal za podobna kwote to tez nie byliscie przekonani a potem plakaliscie jak odchodzil za drugie tyle.

Witsel to bardzo dobry pomocnik, technicznie nie jest moze geniuszem ale na nogach utrzymuje sie genialnie. Walczak. Dla mnie bomba.


Juve per sempre.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:13

Ogólnie jestem daleki od oceniania transferów zaraz po ich dokonaniu, ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, że udało nam się kupić bądź co bądź dobrego, a może nawet bardzo dobrego piłkarza na koniec okna. Miła odmiana po wcześniejszych oknach i Hernanesie :prochno:
Pomoc Khedira-Pjanic-Witsel wygląda już całkiem przyzwoicie :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:19

Jmercato:

- testy Axela jutro o 10, chlopak przylecial juz do Turynu prywatnym lotem;

- byc moze oglosimy Cuadrado pomijajac testy medyczne - Juan przebywa w Kolumbii i watpliwe, by zdazyl przyleciec przed zakonczeniem okna;

- niestety Crystal P. robi krok wstecz wzgledem Rincona, czyli transfer Hernanesa sie poki co oddala.

Odnosnie Witsela Wlosi sa podzieleni, jesli chodzi o reakcje na ten transfer.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:20

Czyli jednak JMercato zwija stragan :prochno:

Cóż, Witsel mnie nie przekonuje, ale jeśli pokaże mi, że sie myliłem, bede pierwszym, który uderzy się w pierś.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:24

Marian. pisze:Czyli jednak JMercato zwija stragan :prochno:

Cóż, Witsel mnie nie przekonuje, ale jeśli pokaże mi, że sie myliłem, bede pierwszym, który uderzy się w pierś.
Cwaniaki odkopały wrzutkę o Witselu dodaną x miesięcy temu i fetują tytuł królów mercato. :D


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:24

Jak można narzekać na Witsela mając w składzie Ase, Lemine i Sturaro? Ludzie...ogarnijta się.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:32

Dunio333 pisze:Teraz jeszcze niech odejdzie powoli od formacji 3-5-2 i stawia na coś w stylu 4-3-1-2.
Buffon - Alves, Bonucci, Chiellini, Sandro - Witsel, Pjanic, Khedira - Pjaca - Dybala, Higuain - tak na teraz :)

Aha i nie rozumiem puszczenia Marrone - świetny byłby na pozycję nowego Padoina.

Jeszcze raz się zapytam, czy są na VS jakieś informację - o sprzedażach graczy z kadry (nie licząc Hernanesa, ani De Ceglie)?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 00:36

Pluto pisze:Nie wiem czy Witsel jest tak dobey a te obrazki tak śmieszne czy jak tak pijany. :o
W kazdym razie świętuję.
Obrazek Obrazek Obrazek
Zapamiętajcie ten dzień! :D

Witsel & Cuadrado. Najs. Składamy Marchisio do kupy i zimą mamy naprawdę niezłą pakę w pomocy.


Zablokowany