Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 09:08

Herrera też ma klauzulę. Bodajże 45mln euro.


Marotta wie, że koniecznie potrzebujemy jeszcze jednego śp i nie wierzę, że zostaniemy bez niego. Tylko nie chciałbym patrzeć na jakiś półśrodek.

Inna sprawa, że dziwi mnie brak nowego pomocnika do tej pory. Przecież Marotta wiedział, że jest potrzebny, a Higuain czy Pjanic nie wymagał niesamowicie czasochłonnych negocjacji.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 09:25

dzisiaj wszystkie media mocno skupiają się o transferach Juve.
Cuadrado za 2-3mln, Gustavo i Kovacic, Matuidi ,zę to jeszcze podobno nie koniec. Nawet Repubblica pisze coś oHernanesie i DeSciglio.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 10:15

Kovacic chciał bym go młody i bardzo kreatywny z kiwka i zna lige włoska , ale chłopak skrócił sobie wakacje o 10 dni by grac w realu zidana na niego stawia od czasu do czasu jakos mi sie nie chce wieżyc by chciał odejsc .Gustavo to nie jest top pomocnik nie chce go, chce kogos co umie zrobić przewagę gra a nie kolejny przecinak gosciu ie jest lepszy od leminy wiec nie wiem po co on nam . Milika chciałem jak by co hihihih ale grubciu zagra następny meczo od początku i pokaże ze sie myliłem hihih


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 10:41

sebastian10 pisze:Kovacic chciał bym go młody i bardzo kreatywny z kiwka i zna lige włoska , ale chłopak skrócił sobie wakacje o 10 dni by grac w realu zidana na niego stawia od czasu do czasu jakos mi sie nie chce wieżyc by chciał odejsc .Gustavo to nie jest top pomocnik nie chce go, chce kogos co umie zrobić przewagę gra a nie kolejny przecinak gosciu ie jest lepszy od leminy wiec nie wiem po co on nam . Milika chciałem jak by co hihihih ale grubciu zagra następny meczo od początku i pokaże ze sie myliłem hihih
Oczy krwawią...

Oby przyszedł ten Matuidi, bo już troszku się napaliłem na niego.
Intuicja podpowiada mi, że mamy kogoś, ale nie możemy dość z klubem do porozumienia. Wydaje mi się, że to typowe wyczekiwanie. Spójrzmy na taki Real. Casemiro, Kroos, Modrić, Kovacić, Isco, James i od bidy Asensio, który raczej będzie grał jako skrzydłowy. Podkreślona trójka gra w podstawowym składzie i nic nie jest w stanie tego zmienić. Zobaczymy.

Nie rozumiem też narzekania, że jest już za późno na duży 'zakup'. Zobaczycie jakie w były przeprowadzane transfery w ubiegłych latach. I nie mam tu na myśli ostatnich dni, a ostanie godziny okienka! I tak nie przepracuję okresu przygotowawczego z drużyną, więc co to za różnica czy przyjdzie dziś, czy za 3 dni? Asamoah przepracował cały miesiąc, a wczoraj wszyscy widzieli, jaki dał show.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2016, 10:55 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 10:51

Panowie, patrzac na to ilu mamy defensywnie usposobionych pomocnikow, nie wiem po co nam kolejny..

Chociaz, z drugiej strony ktokolwiek dobry, bez Saponarow i bedzie okej.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:00

Adrian27th pisze:Panowie, patrzac na to ilu mamy defensywnie usposobionych pomocnikow, nie wiem po co nam kolejny..
Serio? Z graczy potrafiących odbierać piłke i dodatkowo prezentujących światowy poziom jest Marchisio i Khedira, Asie należy kibicować, by wrócił do formy sprzed lat, Sturaro to solidny przecinak ale na poziomie ligowym (mam nadzieje, że będzie lepiej), a Lemina, z założenia właśnie pomocnik nastawiony na odbieranie piłek, odbija się od przeciwników jak Giovinco i dodatkowo dopuszcza się głupich fauli. Cuadrado niech wraca i jakiś pożądny murzyn z Francji, bo, jak pisano, w tym roku gra Afryka i dwójka pomocników odpada


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:05

Ale to nie zmienia faktu, że ktoś potrafiący pociągnąć grę ofensywnie, przeprowadzić jakiś rajd czy strzelić zza pola karnego jest nam w pomocy niestety też niezbędnie potrzebny.

Ja nie rozumiem jak można zostawić pomoc w takim stanie (kontuzje, PNA, zawodnicy którzy mogą wypaść w każdej chwili) na 3 dni przed końcem okienka.

Przy okazji Zaza został przywitany przez syna właściciela West Hamu : 5 mln za wypożyczenie, 20 dodatkowo płatne obligatoryjnie po rozegraniu niewielkiej liczby spotkań, 3 mln w bonusach.

Czy jesteśmy na dzień dzisiejszy 6,5mln na plusie ( + potencjalnie dodatkowe 23 z obligatoryjnego wykupu Zazy z bonusami) i naprawdę nie stać nas na zbudowanie światowej klasy pomocy ?


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:05

Te doniesienia o N'Zonzim całkiem mnie cieszą, bo to bardzo dobry zawodnik w umiarkowanej jak na dzisiejsze warunki cenie. Zdecydowanie nie jest półśrodkiem, nie grozi mu występ w PNA i może stać się zawodnikiem pierwszego składu jeżeli odpowiednio popracuje.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:11

Virgil pisze:Czy jesteśmy na dzień dzisiejszy 6,5mln na plusie ( + potencjalnie dodatkowe 23 z obligatoryjnego wykupu Zazy z bonusami) i naprawdę nie stać nas na zbudowanie światowej klasy pomocy ?
Stać nas. Kluby nie chcą sprzedawać, albo my nie chcemy przepłacać. Proste i logiczne. Piłkarza nie kupisz tak łatko, jak puszkę Pepsi. Zarząd dobrze wie, że potrzeba co najmniej jednego klasowego pomocnika na już. Za cholerę nie uwierzę, że próbują oszczędzić. Czekają.


Obrazek
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:12

N'Zonzi to świetny piłkarz. Ma za sobą rewelacyjny sezon, lepszy nawet od Krychowiaka. Problem polega na tym, że Sevilla go teraz nie puści, bo w środku pola oprócz Grześka stracili też Banege.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:14

pablo1503 pisze:
Virgil pisze:Czy jesteśmy na dzień dzisiejszy 6,5mln na plusie ( + potencjalnie dodatkowe 23 z obligatoryjnego wykupu Zazy z bonusami) i naprawdę nie stać nas na zbudowanie światowej klasy pomocy ?
Stać nas. Kluby nie chcą sprzedawać, albo my nie chcemy przepłacać. Proste i logiczne. Piłkarza nie kupisz tak łatko, jak puszkę Pepsi. Zarząd dobrze wie, że potrzeba co najmniej jednego klasowego pomocnika na już. Za cholerę nie uwierzę, że próbują oszczędzić. Czekają.
Ale czy ja mówię że to jest kupowanie puszki pepsi, ja rozumiem, że nawet dla klubu 1mln euro to dużo kasa, ale nie raz trzeba przepłacić, czy zapłacić klauzulę nie odpowiadającą wartości zawodnika na ten dzień.

A jak Marotta mówi że Asamoah jest wzmocnieniem to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Bo na dobrą sprawą potrzebujemy klasowego b2b i ofensywnego pomocnika (chociażby żeby wchodził z ławki nie musi być to żaden James czy Rakitic) ale przypomnę jak przydatny był Pereyra wchodzący z ławki dopóki się nie połamał.


lukaszqq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2015
Posty: 31
Rejestracja: 21 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:15

damy 26 mln tyle ile wynosi suma odstępnego i nie mają nic do gadania.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:17

Boncol pisze:N'Zonzi to świetny piłkarz. Ma za sobą rewelacyjny sezon, lepszy nawet od Krychowiaka. Problem polega na tym, że Sevilla go teraz nie puści, bo w środku pola oprócz Grześka stracili też Banege.
Misiu kolorowy, to jest kwestia uaktywnienia stosunkowo niskiej klauzuli (mniej niż 30 milionów) i Sevilla nie ma nic do powiedzenia.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:20

Czyli tyle za ile może pójść Zaza. Bo widzę oficjalkę, 5mln funtów + 20mln funtów obowiązkowo jeśli przekroczy X meczów w sezonie.

Nie widziałem za bardzo tego Nzonziego, a jak już oglądałem Sevillę to się nie wyróżniał. Ale ufam forumowiczom :smile:
Swoją droga od razu podebralibyśmy dobrego piłkarza rywalowi w LM.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 11:28

Virgil pisze:A jak Marotta mówi że Asamoah jest wzmocnieniem to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Bo na dobrą sprawą potrzebujemy klasowego b2b i ofensywnego pomocnika (chociażby żeby wchodził z ławki nie musi być to żaden James czy Rakitic) ale przypomnę jak przydatny był Pereyra wchodzący z ławki dopóki się nie połamał.
No przecież nie wyjdzie i nie powie, że jest leszczem, któremu kontuzje zniszczyły psychikę i w ogóle kwestią czasu jest aż się znów połamie. Kurtuazja goni kurtuazje. Zastanawiam się dlaczego ludzie aż tak bardzo zwracają uwagę na to, co działacze/trenerzy/piłkarze mówią w mediach. Widziałeś, żeby ktokolwiek opieprzył kogokolwiek w mediach? Ja sobie nie przypominam. Oczywiście mam namyśli tylko football. Może sobie mówić, że jest świetny, najważniejsze jest to, żeby wiedział, że to nie jest prawda.
Keep calm. Jestem pewien, że przyjdzie jeszcze jeden klasowy pomocnik. :ok:


Obrazek
Zablokowany