Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:05

Moze wreszcie po Pjaniciu i Igle cos trafi. :whistle:
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2016, 21:18 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:07

Robaku pisze:
PlanetJuve pisze:
Vincitore pisze:Witam, śpicie? Jak nie to mam info.

Antonio Corsa potwierdza Matuidiego, a Agresti na VS wrzucił przed chwilą, że w poniedziałek MatuidiDay.

Jest jeszcze info, że Matuidi nie został powołany na mecz ligowy, ale nie zweryfikowałem tego, zaraz idę przekopać internet, możecie pomóc, bo jakby chodziło o kadrę Chievo Verona to znalazłbym w dwie minuty, ale ligi francuskiej za bardzo nie wiem gdzie szukać.

E:

Di Marzio podaje natomiast, że nie ma żadnych pozytywnych znaków by Matuidi do nas trafił.
Nie śpimy- czuwamy ;) Coraz więcej źródeł jest za tym transferem. Tylko ten DM... Z kolei on twierdzi, że inter pozyska Mario i Gigola a to kwota rzędu 70 melona :doh: Wolę Twoje źródła. I te chłopaki z Jmercato :ahsisi: Od dawna każdy wie, że chcemy pomocnika więc i tak ktoś przyjdzie, tylko niech to będzie nasz wybór, a nie okolicznościowe "wybaczcie tak wyszło" jak z Hernanesem.
Cuadrado nadal aktualny??
coraz wiecej źródel pisze,że jest fuckup z Matuidim.
Mario i Gabigol są w Mediolani, ale obaj nie są przedmiotem tego tematu, wiec nie kumam po co to poruszać
Gustavo i Brozo in ;)
Co do DM to chodziło o porównanie jego doniesień w sprawie mercato- nie skumałeś- spoko ;)
Tak samo po co piszesz o Gustavo i Brozo :shock:
Co tydzień to coraz bardziej odpływasz. Kiedyś byłeś może troszkę wiarygodny, teraz to idziesz w ścieme.
vitoo pisze:Przy ewentualnym fiasko z transferem Matuidiego najgorsze będzie to, że pumex i jego czarnowidztwo znów zatriumfują.
:prochno:
Proszę nie rób tego.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:13

Di Marzio lekko zmodyfikował swój wpis - pierwotnie wisiało tam, że nie ma pozytywów ws. Matuidiego, po zmodyfikowaniu - małe pozytywy, o ile to coś zmienia.

Mario Giunta ze Sky 6 minut temu na twitterze: Kontynuujemy swoje starania o Matuidiego, chcemy operacje zamknąć w 30 milionach, na tę chwilę transakcja jednak nie jest zakończona.

E: Powołania PSG jednak dopiero, jutro, jeżeli nie będzie na nich Matuidiego - jest nasz.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2016, 21:20 przez Vincitore, łącznie zmieniany 2 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:13

nie wiem co ma do rzeczy transfer Interu jak i DM, jak w przypadku obu zawodnikow to oficjalny twitter Interu ich powitał na Malpensie i potwierdził trasnfer.
wiec DiMarzio i jego przecieki mają gówno do gadania i gówniane znaczenie w obliczu jego wszystkich informacji podawanych podczas mercato.

Tak jak powiedzialem wczesniej. mam zupelnie inne wrażenie niżMrozzi. uważam, że dziennikarze super odnajdują się w social mediach i potrafią przewidzieć -( nie do konca przewidzieć, tylko ujawnić transfer) kilkanascie dni przed oficjalką.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:19

W dzisiejszych czasach łatwiej być pesymista i wszystko negować. Jak przyjdzie Matudi super, jak nie - bez niego drużyna sobie też poradzi.


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:23

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się staramy o tego staruszka z PSG ? Za 2 lata będzie z nim to samo co teraz z Hernanesem. I my za takiego przeciętniaka chcemy 30mln dawać ?
Widać spory nieogar naszych dyrektorów. My kupiliśmy Gonzalo a Napoli od razu bierze Milika. City bierze Bravo z Barcy to oni od razu bramkarza Ajaxu. My sprzedajemy swoją największą gwiazdęi już 3 tygodnie jak dzieci we mgle Marotta szuka i walczy, ale coś mu nie wychodzi i skończymy zapewne z Tiago albo Appiahem.
Brawa dla Napoli, Diawara już u nich, a my dalej walczmy o staruszka z Francji.
Swoją drogą biorąć pana przy kości z Napoli to ładne Mercato im zafundowaliśmy, jak tam wszystko zagra to super ekipa u Napoli będzie,


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:25

A mi się wydaje, że mając Pjanicia, który portafi świetnie rozgrywać Matuidi o ile nie jest nam niezbędny, byłby ogromnym wzmocnieniem. Potrzebujemy gościa, który przez cały sezon będzie mógł grać na bardzo przyzwoitym poziomie, będąc praktycznie niezniszczalnym (pamiętajmy o kruchości Samiego). Mam nadzieje, że Francuz do nas przyjdzie, nie ważne za jakie pieniądze :hellyes:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:28

Ja i tak uważam, że wczoraj albo pozyskaliśmy Matuidiego, albo deal upadł. To czym jesteśmy karmieni obecnie, to tylko domysły dziennikarskie powstałe w wyniku braku oficjalnego ogłoszenia czy Matuidi odchodzi czy zostaje.

Le Parisen np. poinformowało, że Matuidi po tygodniach wahania postanawia jednak przedłużyć kontrakt i pozostać w PSG, ale swojego newsa opierają tylko i wyłącznie na wczorajszych wypowiedziach szejka przed losowaniem. Serio? Teraz podjął decyzje? Szkoda, że nie o 20:00 31 sierpnia.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2016, 21:29 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:28

TheWitcher pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się staramy o tego staruszka z PSG ? Za 2 lata będzie z nim to samo co teraz z Hernanesem. I my za takiego przeciętniaka chcemy 30mln dawać ?
Widać spory nieogar naszych dyrektorów. My kupiliśmy Gonzalo a Napoli od razu bierze Milika. City bierze Bravo z Barcy to oni od razu bramkarza Ajaxu. My sprzedajemy swoją największą gwiazdęi już 3 tygodnie jak dzieci we mgle Marotta szuka i walczy, ale coś mu nie wychodzi i skończymy zapewne z Tiago albo Appiahem.
Brawa dla Napoli, Diawara już u nich, a my dalej walczmy o staruszka z Francji.
Swoją drogą biorąć pana przy kości z Napoli to ładne Mercato im zafundowaliśmy, jak tam wszystko zagra to super ekipa u Napoli będzie,
Wyłącz człowieku tego FMa czy Fife, nie wiem co to za moda nastała, ale priorytetem według takich pokroju Ciebie jest zawsze wiek piłkarza jakby to mialo jakieś znaczenie, nie ważne że piłkarz z topu na swojej pozycji, najważniejszy wiek, jeszcze rozumiem jakby był to gość 34+, ale gość nawet 30stki nie ma i robisz z tego problem. To że ktoś ma 29 lat nie znaczy że zacznie mu lada moment spadać overall jak w fifie :lol:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:30

TheWitcher
Nie rozumiem kompletnie, jak można porównać marcato Napoli do Juve. Milik < Higuain, a nazywanie Matudiego średniakiem świadczy o Tobie fatalnie. Piłkę znasz pewnie z gazet.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:31

TheWitcher pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się staramy o tego staruszka z PSG ? Za 2 lata będzie z nim to samo co teraz z Hernanesem. I my za takiego przeciętniaka chcemy 30mln dawać ?
Niech mi ktoś powie, czy ten człowiek to pisze na serio.


Cataclysm9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2013
Posty: 145
Rejestracja: 07 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:33

Vincitore pisze:Ja i tak uważam, że wczoraj albo pozyskaliśmy Matuidiego, albo deal upadł. To czym jesteśmy karmieni obecnie, to tylko domysły dziennikarskie powstałe w wyniku braku oficjalnego ogłoszenia czy Matuidi odchodzi czy zostaje.

Le Parisen np. poinformowało, że Matuidi po tygodniach wahania postanawia jednak przedłużyć kontrakt i pozostać w PSG, ale swojego newsa opierają tylko i wyłącznie na wczorajszych wypowiedziach szejka przed losowaniem. Serio? Teraz podjął decyzje? Szkoda, że nie o 20:00 31 sierpnia.
Dziwne Corsa napisał takie posty na swoim TT "Arriva, arriva...", "Matuidi arriva! Come chi! Di chi stavo parlando oggi pom?" "Ahahahaha so' na certezza!" To ostatnie 40 minut temu. Jeżeli to tylko na podstawie wczorajszych wypowiedzi to skąd u niego i kilku innych taka pewność :think:

A tak z przymrużeniem oka to Corse na TT obserwuje Agnelli a już Di Marzio nie :C
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2016, 21:35 przez Cataclysm9, łącznie zmieniany 1 raz.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:34

TheWitcher pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się staramy o tego staruszka z PSG ? Za 2 lata będzie z nim to samo co teraz z Hernanesem. I my za takiego przeciętniaka chcemy 30mln dawać ?
Widać spory nieogar naszych dyrektorów. My kupiliśmy Gonzalo a Napoli od razu bierze Milika. City bierze Bravo z Barcy to oni od razu bramkarza Ajaxu. My sprzedajemy swoją największą gwiazdęi już 3 tygodnie jak dzieci we mgle Marotta szuka i walczy, ale coś mu nie wychodzi i skończymy zapewne z Tiago albo Appiahem.
Brawa dla Napoli, Diawara już u nich, a my dalej walczmy o staruszka z Francji.
Swoją drogą biorąć pana przy kości z Napoli to ładne Mercato im zafundowaliśmy, jak tam wszystko zagra to super ekipa u Napoli będzie,
Widzę, że niektórym kompromitacji nigdy dość :doh:
Bierzemy "staruszka z Francji", a nie np.: Diawarę, bo chcemy wygrać LM teraz, a nie za 5 lat. Teraz już rozumiesz czy mam Ci to rozrysować na linii czasu?
Zwłaszcza ostatni mecz w Serie A pokazał, jaka to potęga rodzi się na południu Włoch :rotfl:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:35

TheWitcher pisze:bla bla bla
Właściwie to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Ten post świadczy o tym, że nie masz kompletnie pojęcia o piłce.

Myślałem, że po wczorajszym spotkaniu w Monaco dostaniemy dziś info o done deal, tymczasem Matuidi w dalszym ciągu w PSG.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2016, 21:35

#PSG pres Al-#Khelaifi: "I can confirm that #Matuidi is staying & he'll extend his contract." [Le Parisen] #Juve
Clamoroso! Il presidente del @PSG_inside annuncia:"@MATUIDIBlaise resta e rinnova". Giallo..@juventusfc #calciomercatopremium
Myślałem, że to wczorajsza wypowiedź szejka, ale jednak nie. Zaczyna to wyglądać źle.


Zablokowany